Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Dhellein

Dhellein - Pon Cze 12, 2006 2:32 pm
Temat postu: Dhellein
Witajcie!
Jestem Dhellein. Tak tez nazywa si? moja posta?, kt?ra zosta?a stworzona tylko i wy??cznie po to, by s?u?y? klanowi Karan Gurth. Narazie jest nic nie znacz?cym ludzkim magiem, lecz postaram jak najszybciej uzyska? klas? Propheta. Co mnie zmotywowa?o do napisania tego podania? Powod?w jest wiele i m?g?bym je wymienia? godzinami. Po prostu zebra?em sie w sobie i odwa?y?em z?o?y? moj? kandydatur?. szcerze uwa?am, ?e jestem do?c do?wiadczonym graczem, L2 poch?on??o grubo ponad 1000 godzin z mojego ?ycia.
Co mog? wnie?? do klanu? Wszystko, co dam rad?. jestem got?w ca?kowicie po?wi?ci? si? dla KG. Mam nadziej?, ?e b?d? mia? okazj? niejednokrotnie udowodni? swoj? warto?c i przydatno??.
Od klanu oczekuj? wzajemnej pomocy, zrozumienia, wspania?ych wypraw, walk. Ale g?ownie licz? na kolejne godziny sp?dzone w ?wiecie Lineage 2 w?r?d wspania?ych os?b.

Nie wiem co jeszcze m?g?bym dopisa?, ale wierz?, ?e dostane cho? cie? szansy...

Avanar - Pon Cze 12, 2006 3:24 pm

eee nie przesadzasz?..
Athallus - Pon Cze 12, 2006 5:13 pm

eeeee yyy nie wiem co napisac...
Turendall - Pon Cze 12, 2006 5:20 pm
Temat postu: Re: Dhellein
Dhellein napisaƂ/a:
L2 poch?on??o grubo ponad 1000 godzin z mojego ?ycia.

Jakie masz jeszcze postacie?

Daj screena z wyboru postaci. Podanie mi sie nie podoba. Chyba troche przesadzasz z tym calkowitym poswieceniem dla KG ...

Przeciw

Y - Pon Cze 12, 2006 5:59 pm

po co screen, to moze byc zupelnie nowe konto, napisz jakie postacie miales
Nollan - Pon Cze 12, 2006 7:33 pm

podanie to zadne bylo....przeciw!
Diva - Wto Cze 13, 2006 12:42 am

niech mnie :razz: postac stworzona tylko i wylacznie po to zeby sluzyc klanowi Karan Gurth...

Heh jesli chcesz wogole miec szanse sie dostac to napisz lepsze podanie, i wymien wszystkie powody ktore moglbys wymieniac godzinami :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group