Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Rhazziel

Rhazziel - Sob Lip 01, 2006 11:01 pm
Temat postu: Rhazziel
Witam wszystkich czlonkow klanu Karan Gurth. Na imie mi Rhazziel. Jestem Nekromanta. Chcialbym wstapic w Wasze szeregi, jednak przed podaniem przyczyn dlaczego pragne dolaczyc akurat do Was, wypada chyba napisac cokolwiek o mojej przeszlosci w tym swiecie. Nie mam zamiaru uraczyc co niektorych kolejnym opowiadaniem o wybrancu Bogow, wielkim magu ktory ma za cel podbic caly swiat, a jedynie przedstawic siebie tak, abyscie mogli mnie jakkolwiek poznac...
Swoja wedrowke po swiecie Aden rozpoczalem juz dosc dawno, jednak w krainie Allseronu jestem od zaledwie dwoch miesiecy. Do tego czasu wiodlem zywot awanturnika poprzez ciagly udzial w walkach pomiedzy klanami, w ktorych zaszczyt mialem przebywac, oraz przez uczestniczenie w wiekszosci starc o zamki (w tym drugim osiagnolem nawet pewien sukces, ale to juz calkiem inna historia...).
Trafiajac do tego swiata postanowilem sie zmienic, zaprzestac ciaglych walk i moc w spokoju zwiedzac nie poznane do tej pory krainy. Dlatego tez wstapilem do bractwa calkowicie neutralnego – Braterstwa Cienia. Spedzilem tam rowne poltorej miesiaca i mile wspominam czas wspolnie spedzony z czlonkami tego klanu.
Jednak z czasem zatesknilem za wojnami, starciami na smierc i zycie ze swymi wrogami... Postanowilem porzucic spokojne zycie. Stajac po raz kolejny przed wyborem, dokladnie zaanalizowalem wszystkie zalety i wady klanow w tym swiecie. Bralem pod uwage zarowno aktywnosc graczy, wielkosc klanow jak i sojuszy w ktorych sie one znajduja a takze to jak trzymaja sie one klimatu. Choc przyznaje iz nie jestem najwiekszym klimaciarzem, wiem, ze to wlasnie najwiekszy skarb tego swiata i nalezy go szanowac, i starac sie by kolejne fale imigrantow nie zniszczyly dorobku setek, moze nawet tysiecy osob bedacych tu juz od dawna...
Dlatego wlasnie staje dzis w tym miejscu. Staje tu z nadzieja, iz dostapie tego zaszczytu i bede mogl wstapic do klanu, gdzie znajda sie okazje zarowno do wspanialych walk, jak i tych troche bardziej prozaicznych wydarzen jak chociazby czas spedzony na wspolnych wyprawach w miejscach gdzie samotnie nigdy nie bylbym w stanie sie udac. Tego oczekuje... Co zas sam moge zaoferowac? Chyba "tylko" siebie. Zawsze angazuje sie bez konca w to co robie. Nie lubie stac bezczynnie i przygladac sie jak dzialaja inni, chce miec swoj wklad w rozwoj zarowno tego swiata jak i samego klanu Karan Gurth. To czy bede mial okazje wesprzec klan ten swoja osoba zalezy juz tylko od Was...

Pozdrawiam,
Rhazziel.


ps
Dolaczam wymagany obraz z komnaty:

Avanar - Sob Lip 01, 2006 11:50 pm

Fajne podanie. Jestem Za, ale ma nadzieje ze ci sie cos nie odmieni hehe
Vishar - Sob Lip 01, 2006 11:50 pm

niech bedzie ZA
jest za za wszystkimi
zawsze mozna wywalic

Y - Nie Lip 02, 2006 1:46 am

swietne podanie, zadnego opowiadanka o niewiadomo czym, same konkrety, ZA
Athallus - Nie Lip 02, 2006 8:39 am

Yhy... bo to nie kacik tworczosci, zaciekawiles mnie swoja osoba i jesten na TAK
Turendall - Nie Lip 02, 2006 8:45 am

Uwielbiam takie podania :smile: ZA
Danthor - Nie Lip 02, 2006 1:37 pm

nie wypowiem sie... nie lubie by? przeciw, ale imie mi za bardzo przypomina imie z gry "Soul Reaver" - na dodatek g??wnej postaci.
Rhazziel - Nie Lip 02, 2006 2:45 pm

Byc moze nie mam wybujalej wyobrazni, jednak imie dla postaci jestem jeszcze w stanie wymyslic sam ;)

Prosze bez urazy - to tylko przyklad:
Cytat:
Karty pokemon- unikatowa karta ARCAINE ( PROMO ! )

- pierwsza pozycja znaleziona na Googlach.

Jak widzisz nie da sie uniknac zbieznosci poszczegolnych imion z roznymi grami, bajkami itp. nawet gdy bardzo staramy sie tego uniknac. A o grze "Soul Reaver" szczerze mowiac do tej pory w ogole nie slyszalem ;)


ps
Po Twojej wypowiedzi poszukalem troche informacji na temat tej gry jak i samej glownej postaci. Dowiedzialem sie ze samo imie Raziel (Razjel) zosta?o stworzone na wieki przed powstaniem gry "Soul Reaver" http://pl.wikipedia.org/wiki/Raziel

Owego Razjela mialem (nie)przyjemnosc niejednokrotnie spotkac w Miejscu Kazni pomiedzy miastami Dion a Giran kilka tygodni temu...

Avanar - Nie Lip 02, 2006 3:10 pm

Aaaaaaa Avanar to jakas przetwornia owocow w Afryce czy gdzies.....
LotU - Nie Lip 02, 2006 3:57 pm

a firma Lotu produkuje sruby!
Athallus - Nie Lip 02, 2006 5:01 pm

A Athallus to postac z ksiazki pt. Odkupienie Athalusa (ta przez 1 "L", te drugie to innwencja wlasna).

Mozna go wziac... Przynajmniej na okres probny

Isen - Nie Lip 02, 2006 5:58 pm

a Isen to francuska firma kosmetyczna


tak btw to ZA

Danthor - Nie Lip 02, 2006 8:55 pm

No dobra przekona?es mnie:) jestem Za! Jak spotkam tego Raziela to go zabije... bo lubie te gre:P
Lavaeolus - Wto Lip 04, 2006 7:03 pm

Za... zebys niemusial pisac niewiadomo jakich przypowiesci o koszalku opalku ;]
Khazid - Wto Lip 04, 2006 10:35 pm

Oj zdziwisz sie chyba co do tych wypraw klanowych i przygod :razz: Jesli jednak mimo wszystko Ci zalezy to jestem sklonny byc ZA
Landazar - Czw Lip 06, 2006 12:40 pm

rowniez Za.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group