Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Traxos

Traxos - Nie Lip 16, 2006 8:45 pm
Temat postu: Traxos
Nasze imie brzmi Traxos obecnie przebywamy w ciele krasnoluda i uwielbiamy patroszyc ciala czy to stworow czy wrogow. Poszukujemy swego miejsca na starosc zostalismy wykleci z szeregow Wladcow przez nasz charakter i podejscie do zycia. <jego glos i wyraz twarzy ulega zmianie, pojawiaja sie na niej emocje> Od razu ostrzegam ze na wieki pozostane wojownikiem Wladcow swa krwia to gwarantowalem, i mam zamiar dotrzymac przysiegi jaka zlozylem dawno temu. <jego twarz znow wyglada jak by byla wyciosana w skale> Nienawidzimy bladych, tolerujemy ich tylko dlatego ze bez nich rownowaga byla by zaklocona. Tak prawde powiedziawszy nie oczekujemy niczego, chcemy spedzic starosc wsrod osob ktore znamy. Ten czas moze by? burzliwy i krwawy jak rowniez monotonny i spokojny. Sami oferujemy pomoc w kazdej kwestii od poszukiwania materialow po masowe mordy. To by bylo chyba na tyle jezeli chodzi o nas, choc musze powiedziec jeszcze jedno. Jestesmy ciezkim kompanem przewaznie nie zgadzamy sie z nikim, denerwujemy sie szybko i wtedy lepiej trzymac sie od nas z daleka. Dla nas liczy sie tylko dobro bractwa, ale nie lubimy ginac bez potrzeby. To tyle o nas, nasz sen moze jeszcze troche potrwac ale przebudzimy sie jak tylko uporamy sie z demonami przeszlosci .Jesli pragniecie dowiedziec sie jeszcze czegos o nas to zadawajcie pytania a w miare mozliwosci postaramy sie na nie odpowiedziec.
Y - Nie Lip 16, 2006 9:04 pm

Chyba juz na oblezeniu byles w szeregach KG, jestem ZA
Isen - Nie Lip 16, 2006 9:41 pm

ZA
Diva - Nie Lip 16, 2006 9:59 pm

ZA
Danthor - Nie Lip 16, 2006 10:11 pm

Za
HaarmenSheltar - Nie Lip 16, 2006 10:14 pm

Za.
Turendall - Nie Lip 16, 2006 11:27 pm

Oczywiscie, ze ZA
Athallus - Pon Lip 17, 2006 5:52 am

Eh szkoda ze nie idzesz do OB, ale i tak bede ZA
Vishar - Pon Lip 17, 2006 11:40 am

przeciw bo wlasnie wstalem i jestem w paskurnym tenno humorze
pozatym nigdy ie nie lubilem mino ze nawet z toba nie rozmawialem ani cie nie widzialem

a teraz powaznie ZA

Xorlarrin - Pon Lip 17, 2006 7:33 pm

ZA, widzialbym Cie jednak lepiej w OB ;]
Landazar - PiÄ… Lip 21, 2006 2:37 pm

<zaczytany, jednak podnosi glowe z nad prastarych ksiag, spoglada na poszukiwacza,
przyglada sie gleboko twarzy wedrowca, delikatnie sie usmiecha>
Za.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group