Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Kiray

Kir - Sro Sie 02, 2006 8:25 pm
Temat postu: Kiray
Kiray
?owca Nagr?d
Pragne do was do??czyc z wielu wzgl?d?w. Miedzy innymi jeste?cie solidnym, dobrze zorganizowanym klanem. Macie tradycje kt?rej przestrzegacie od bardzo dawna.
Jestem ambitny, pragn? by? cze?ci? czego? wielkiego, a z tego co zaobserwowa?em Karan Gurth samo w sobie jest wielkie.
Walczylem w niejednej bitwie po stronie sojuszu Ultima Thule. Zdoby?em tam ?dziebko, cennego do?wiadczenia.
Teraz swe ostrze i bystry umys? pragne zaoferowa? Wam.


Nie mam wprawy w pisaniu poda? tak?e licze na wasz? wyrozumia?o??. Gdybyscie chcieli dowiedzie? sie o mnie nieco wiecej, pytajcie.

Rhuntagr - Sro Sie 02, 2006 11:09 pm

Mia?em okazje poznac Kiraya. Jestem ZA
Vishar - Sro Sie 02, 2006 11:35 pm

moze byc (za)
Athallus - Czw Sie 03, 2006 5:57 am

Tutaj tez sie wstrzymuje, poczekam jak sie to wszystko potoczy
Turendall - Czw Sie 03, 2006 8:35 pm

Wstrzymuje sie...
Kasjan - Czw Sie 03, 2006 10:03 pm

Przeciw - po tym strasznie wyczerpujacym podaniu widac ze zbytnio nie zalezy Ci na wstapieniu do Karan Gurth, a tym zdaniem o nie posiadaniu wprawy w pisaniu podan to bys sie chociaz nie osmieszal.
Leander - Nie Sie 06, 2006 1:16 pm

PRZECIW :twisted:
Turendall - Nie Sie 06, 2006 10:27 pm

Niby okradles Zakon Cienia? Cos na forum allseronu bylo wspomniane.
Kir - Pon Sie 07, 2006 1:06 am

Proponuje przeczytac caly ten temat jest w nim wszytko wyjasnione. Czlonkowie ZC sami po pewnym czasie uswiadomili sobie ze tego sprzetu im nie ukradlismy. Niestety nie moga sie pogodzic z tym ze 5 osob ktore tworzyla trzon tego klanu odeszla odnich i wszelkimi sposobami probuja nam zniszczyc reputacje. Mam nadzieje ze paplanina tych krzykaczy nie wplynie na wasza decyzje.
LotU - Pon Sie 07, 2006 1:09 am

moge Cie przyjac zobaczymy co z tego bedzie
Turendall - Pon Sie 07, 2006 2:41 am

ZA
Lee - Pon Sie 07, 2006 12:19 pm

ZA

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group