Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Mohrianthe

Witch Elf - Czw Sie 03, 2006 11:52 am
Temat postu: Mohrianthe
nick : Witch Elf
postac: Mohrianthe
klasa : Assassin
planowana profesja: Abbyss Walker
motywacja wstapienia do naszego klanu: Nie znam sie zupelnie na mechanice L2. Gram od niecalego tygodnia. Mam za to dlugi staz w NwN na servie rpg. I tego wlasnie szukam w klanie: Klimatu. Odgrywanie jest dla mnie najwazniejsze.

Cos z historii mojej postaci:

Pamietam dobrze Noc Smierci. Stalismy wtedy z Morgothem na wysokim tarasie swiatyni, obserwujac miasto. Nad nami unosila sie chmura fioletowego dymu wydostajaca si? z ogromnych, kamiennych mis kadzielnic. W powietrzu rozchodzil sie swiateczny zapach strachu, podniecenia i krwi. W dole dalo si? slyszec okrzyki elfich wiedzm – pieknych, niemal nagich kobiet odzianych jedynie w palaca chec oddania czci swemu bostwu. Modlitwy zanosily wprost do niebios a stolem ofiarnym byla kazda ulica. Krzyki umierajacych staly sie refrenem do pieknych litanii wyspiewywanych przez kobiety. To podczas tej nocy swiatynia rekrutowala przysz?e kaplanki i zabojcow. Tej jedynej nocy w roku hierarchia w?adzy nie miala znaczenia. Glos nale?a? do ?wi?tyni a byl to glos matki, ktorej odebrano dziecko, glos szlachcica, ktoremu odebrano zycie, glos chlopca, ktoremu odebrano wszystko…
Nad ranem ulice zawsze maja kolor czerwieni. Gesty, fioletowy dym zastepuje jasniejace switem niebo. Lubie ten czas, bezwzglednej ciszy i spokoju. Pierwsze promienie s?onca daja sygnal do ropoczecia nowego dnia…Dnia szkolen nad wazeniem trucizn, wladaniem orezem, dyscyplina, opanowaniem, oddaniem. Kazdy z nas wybiera wlasna droge, czasem ktos wybiera ja za nas. Jestem jedna z tych malych dziewczynek, ktore pierwszego dnia patrza z przera?eniem na wysokie kolumny swiatyni a drugiego odnajduja przyjemnosc w spelnianiu oczekiwan swej nauczycielki. Kiedy stalismy wtedy na tarasie, bylam w polowie swej sciezki. Teraz wiecej zalezy ode mnie. Moja droga jest droga zabojcy.


czego oczekujesz: Klimatu, mozliwosci odgrywania mrocznego elfa, sympatycznej atmosfery pomiedzy klanowiczami.
co mozesz sam wniesc: Lubie dotrzymywac obietnic, wiec czas pokaze...

Cos o mnie:
Jestem niewiasta o imieniu Ewa. Mam 21 lat. Mieszkam w Warszawie i tu tez studiuje Stosunki Miedzynarodowe na UW.
A teraz czesc ciekawsza... Interesuje sie fantastyka w kazdej postaci.
Jezeli chodzi o systemy rpg, to ukochanym jest Warhammer. W kazdej postaci (RPG, WFB, Mordheim, WarCry).
Jezeli chodzi o literature mam swoje top3:
1) Feliks Kres
2) Konrad Lewandowski
3) Andrzej Sapkowski
Inne moje zainteresowania:
grafika (z tym lacze przyszlosc i marzenia)
stuff z pogranicza filozofii, antropologii i psychologii
literatura takze spoza fantasy (jest tego zbyt duzo, zeby wymieniac)
slucham dobrej muyki (Tool, Massive Attack, A perfect Circle, Portishead, Lacuna Coil, Paradise Lost. dobra, jest tego wiecej, ale chyba nikogo to nie obchodzi.)
To by bylo na tyle, moi drodzy. Pozdrawiam goraco.
P.S. Screena z komnaty dosle pozniej, bo cos mi na razie nie dziala. A mozliwe, ze w ogole nie bedzie potrzebny.

Athallus - Czw Sie 03, 2006 12:06 pm

ZA No i coz wiecej mowic, podanie wzorowe
Y - Czw Sie 03, 2006 12:24 pm

mi screen nie jest do niczego potrzebny, jak najbardziej ZA
HaarmenSheltar - Czw Sie 03, 2006 1:14 pm

Wzorowe ,to odpowiednie slowo.

Oczywiscie ZA

Merenthar - Czw Sie 03, 2006 1:15 pm

ZA (nie bede sie rozpisywal, ale podanie naprawde mi sie spodobalo).
Lee - Czw Sie 03, 2006 1:32 pm

Nie zdazylem dac ZA. :(
Witamy w klanie. ;)

Vishar - Czw Sie 03, 2006 2:33 pm

klimat w naszym klanie juz od dluzszego czasu kuleje mam nadzieje ze twa obecnosc zmotywuje innych do czegos iinego niz koks i wruci nei tylko do swej potegi militarnej ale i do tego czym sie na paczatku wyroznilismy: klimatu
Turendall - Czw Sie 03, 2006 8:34 pm

Wzorowe podanie. :smile:
Kasjan - Czw Sie 03, 2006 10:06 pm

Za oczywiscie
Duch Wojny - Pią Sie 04, 2006 1:01 am

Wzorowe i przy tym ciekawe.Jestem pod wrazeniem...
Xorlarrin - Pią Sie 04, 2006 4:23 am

coz tu duzo mowic, mam nadzieje ze sie nami nie zawiedziesz...

zamykam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group