Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Moqurin

QNIO - Pon Sie 21, 2006 4:08 pm
Temat postu: Moqurin
nick: QNIO

postac: Moqurin

klasa: BladeDancer

planowana profesja: ----

motywacja wstapienia do naszego klanu & krotka historia:

Od lat poszukiwalem mozliwosci stworzenia klanu w ktorym dominowala by krew Mrocznych Elfow, a Orki i krasnoludy bylyby wyj?tkami. Nadzieje jednak okazaly sie dosc ciezkie do wykonania. Niejako rodzina dla mnie byli Banici ktorych to stworzylem. Wiekszosc z nich jednak juz nie uswiadczymy na tym swiecie. Mozemy jeszcze spotkac niektorych z nich (Xalralra, Varghgak).

Idea jednak nie umarla, mimo ze klan sie rozpadl pod wplywem naglych zmian w swiecie. "Idea nie umiera nigdy" jak to mawiaja i po dlugiej mojej nieobecnosci zaczolem poszukiwac klanu, ktory spelnialby moje oczekiwania. Karan Gurth okazalo sie ostoja prawa i porzadku zapoczatkowanego przez Mroczne Elfy i w ktorym to one stoja najwyzej. Za takie prawo i za taki porzadek moge walczyc ramie w ramie z innymi, ktorzy wspieraja te sprawe.


czego oczekujesz: Zasad ktore przywiaza mnie do swiata na dlugie miesiace.

co mozesz sam wniesc: Doswiadczenie i upor w walce z przeciwnosciami losu.

Xardus - Pon Sie 21, 2006 4:18 pm
Temat postu: Re: Moqurin
QNIO napisał/a:
nick: QNIO


Od lat poszukiwalem mozliwosci stworzenia klanu w ktorym dominowala by krew Mrocznych Elfow, a Orki i krasnoludy bylyby wyj?tkami. Nadzieje jednak okazaly sie dosc ciezkie do wykonania. Niejako rodzina dla mnie byli Banici ktorych to stworzylem. Wiekszosc z nich jednak juz nie uswiadczymy na tym swiecie. Mozemy jeszcze spotkac niektorych z nich (Xalralra, Varghgak).

Idea jednak nie umarla, mimo ze klan sie rozpadl pod wplywem naglych zmian w swiecie. "Idea nie umiera nigdy" jak to mawiaja i po dlugiej mojej nieobecnosci zaczolem poszukiwac klanu, ktory spelnialby moje oczekiwania. Karan Gurth okazalo sie ostoja prawa i porzadku zapoczatkowanego przez Mroczne Elfy i w ktorym to one stoja najwyzej. Za takie prawo i za taki porzadek moge walczyc ramie w ramie z innymi, ktorzy wspieraja te sprawe.


W/w 2-ka juz jest w KG...

Ale nie podoba mi sie rasizm.. Fakt na czele klanu stoja mroczne elfy, ale nie oznacza to, ze inne rasy orki, krasnoludy, ludzie sa gorsi... i wcale nie jestesmy wyjatkami... Egocentryka nie widze w naszych szeregach, ani kogos, kto uwaza, ze bez pomocy innych ras da sobie rade...

Jednym slowem - nie przekonalo mnie to.

Isen - Pon Sie 21, 2006 4:27 pm

no, sa w KG i Moqurin dobrze o tym wie, przeciez napisal tylko ze oni nadal graja a nie ze sa w Banitach :|

ja jestem ZA bo to podanie mi sie bardzo podoba

Xorlarrin - Pon Sie 21, 2006 4:45 pm

Ja rowniez bede ZA. Nie widze tutaj zadnego rasizmu, w KG zawsze rzadzily mroczne elfy i nie ma o co sie spierac. Nie zauwazam jednak aby jakies rasy w sojuszu byly traktowane lepiej czy gorzej i z pewnoscia Moqurin rowniez nie ma zamiaru postepowac inaczej. Xardus a moze chcesz zebysmy jeszcze przyjmowali jasne elfy? :P

ps. no i przyda sie BD

LotU - Pon Sie 21, 2006 5:25 pm

ZA. Jak wyzej napisano wodzem KG nigdy nie byla inna rasa poza mrocznym elfem i klan ten z gory zostal zalozony jako glownie mroczno elfi. Inne rasy nie sa gorzej traktowane ale fakt faktem stanowia mniejszosc.
Xardus - Pon Sie 21, 2006 7:02 pm

Xor - dobrze wiesz, ze nie chodzi o jasne elfy... jedynie zdanie, ktore mnie ruszylo - dotyczace rasizmu to:

Cytat:
dominowala by krew Mrocznych Elfow, a Orki i krasnoludy bylyby wyj?tkam


zreszta, poczekajmy jak do tego sie ustosunkuje BD

Xorlarrin - Pon Sie 21, 2006 7:14 pm

Xardus moze Cie to zdziwi ale kiedys KG mialo nigdy nie przyjmowac ludzi a na orkow byl bodajrze limit 5. Pozniej zmienilo sie ze ma byc tylko 5 ludzi (zaczelo sie od Jurinny bo fajna aurodajka) i zniesiono limit na orkow (lub nieznacznie zwiekszono ilosc, juz nie pamietam). Dopiero teraz nie ma limitow na zadna rase z wyjatkiem jasnych elfow oczywiscie.

<teskni za starymi czasami>

HaarmenSheltar - Pon Sie 21, 2006 7:25 pm

ZA.

Bardzo podoba mi sie motywacja ,a co do rasizmu i koloru skory liderow ,to wlasnie takie oraz inne tradycje + brak "zziomalenia" kanalow $ally i @clan wyrozniaja nas na tle innych sojuszy.

Trzeba o to dbac i kazda osobe potrafiaca zyc w ich mysl przyjmiemy z otwartymi ramionami.

QNIO - Pon Sie 21, 2006 8:11 pm

Xardus napisał/a:
Xor - dobrze wiesz, ze nie chodzi o jasne elfy... jedynie zdanie, ktore mnie ruszylo - dotyczace rasizmu to:

Cytat:
dominowala by krew Mrocznych Elfow, a Orki i krasnoludy bylyby wyj?tkam


zreszta, poczekajmy jak do tego sie ustosunkuje BD



Oczywiscie odpowiadam.
Klan ktory zalozylem byl wzorowany (w pewnym stopniu oczywiscie) na Karan Gurth. W momencie jego powstania (pazdziernik 2005) nie znalem ani jednego orka czy tez krasnoluda zasilajacego Wasze szeregi. Z czasem sytuacja sie zmienila (bez krasnoludow sie zyc nie da, a orki sciezkami dobra nie stapaja [bynajmniej nie powinni] ) wiec rekrutacja skierowana byla i w ich strone. Jednak zalozenia sie nie zmienily i dominujaca rasa byly Ciemne Elfy.

Rasista jestem.. Elfow nie lubie.. Jednakze inne rasy traktuje rowno.

Landazar - Pon Sie 21, 2006 8:49 pm

Ja chociaz jestem tu od stosunkowo niedawna takze nie zauwazylem
zadnego rasizmu. Za.

Turendall - Pon Sie 21, 2006 9:10 pm

ZA
Isen - Pon Sie 21, 2006 10:36 pm

QNIO w KG od dawien dawna byly orki i krasnoludy

chociazby Rozella, Gotrek, Asteroth, Torgat... oni dolaczyli do KG duzo wczesniej niz w pazdzierniku 2005 :)

QNIO - Pon Sie 21, 2006 11:15 pm

Nie znalem nie znaczy ze nie bylo ;-)
Widac nie bylo mi pisane ich spotkac...

Athallus - Wto Sie 22, 2006 6:27 am

Za - zobaczy sie co z tego wyjdzie.
Avanar - Wto Sie 22, 2006 11:03 am

A wiecie ze Bd byl klanem orkow i mial nie przyjmowac nikogo poza nimi? hehe
Y - Wto Sie 22, 2006 12:40 pm

Chyba raczej BloodLust, ale przyszli mroczni i przemienili sie w BloodyDragon :P
Lee - Wto Sie 22, 2006 11:39 pm

ZA -> MorGurth

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group