Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Rymar

Rymar - Czw Sie 31, 2006 4:30 pm
Temat postu: Rymar
nick:Rymar
postac:Rymar
klasa:Dark Avenger
motywacja wstapienia do naszego klanu: Zawsze chcialem wstapic do klanu ktory jest dobrze zorganizowany i dowodzony.
krotka historia : Urodzilem sie w wiosce ludzi na Mowi?cej Wyspie, lecz zawsze czulem ze nie pasuje tutaj ,dlatego musze odejsc i znalezc dla siebie wlasciwe miejsce. Udalo mi sie przeslizgnac niezauwazony na statek plynacy na kontynent, choc zostalem zlapany udalo mi sie przekonac kapitana Mordela i wzamian za prace w charakterze majtka wysadzil mnie na kontynencie. Przez pewien czas blakalem sie sam ,az pewnego dnia spotkalem krasnoludke Biane ,ktora przygarnela mnie do swej grupy Zagubionych. Dlugo wedrowalem z nimi lecz po pewnym czasie uznalem ,ze nie chce byc dluzej "zagubionym" i pragne odnalezc sens dalszej egzystencji. Wlasnie wtedy odnalazlem prastara swiatynie Boga Mordu i tam odnalazlem cel swojego zycia czyli sluzbe Zlu. Odstraszala mnie jednak koncepcja chaosu w swej prostocie wydawala mi sie nie do przyjecia ,dlatego wlasnie szukalem dalej az dowiedzialem sie o waszym Bractwie ktore wykorzystuje domeny Zla ,ktore czynia je poteznym czyli bezwzgledne posluszenstwo i odanie dla sprawy. Zawsze tez ciagnelo mnie do wielkich batali i dlatego wlasnie postanowilem dolonczyc do tego wspanialego klanu z dluga tradycja. Stoje wienc przed wami i czekam na werdykt.

czego oczekujesz: Oczekuje wielu walk i wojen oraz poczucia wspolnoty ,ktora posiada cel i wytwale dazy do niego.
co mozesz sam wniesc: Zaangazowanie i wiernosc.

HaarmenSheltar - Czw Sie 31, 2006 4:42 pm

ZA
Danthor - Czw Sie 31, 2006 6:36 pm

Jak najbardziej Za
Isen - Czw Sie 31, 2006 10:13 pm

za
Athallus - Pią Wrz 01, 2006 5:59 am

eeee.... moze byc
Leander - Pią Wrz 01, 2006 11:27 am

niech bedzie za
:neutral:

Xardus - Sob Wrz 02, 2006 2:55 pm

tylko te wiele wojen... zwazywszy aktualna polityke...

no co? propaganda musi byc

Turendall - Nie Wrz 03, 2006 6:07 pm

Po dlugim zastanowieniu - ZA.
Duch Wojny - Nie Wrz 03, 2006 7:45 pm

ZA
Scottie - Sro Wrz 06, 2006 11:14 pm

ZA
Merenthar - Czw Wrz 07, 2006 9:40 pm

ZA
Urghal Rhulqdahr - Czw Wrz 07, 2006 9:58 pm

ZA
Lee - Pią Wrz 08, 2006 1:16 am

ZA
wgreen - Sob Wrz 09, 2006 12:10 pm

Za.
Xardus - Pon Wrz 11, 2006 11:05 am

hmm... decyzja pozytywna kjuz jest, ale jakos nie zdazylo mi sie, zebys do mnie cos w swiecie szepnal. z tego co sie orientuje Diva rowniez nie miala kontaktu z toba... moze juz czas, bys sie opkazal...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group