Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Mefiso

Mefiso - Pią Wrz 08, 2006 4:18 pm
Temat postu: Mefiso
Imie:Mefiso

Klasa: Palus Knight

Planowana profesja: BladeDancer

Motywacja Wstapienia do klanu: Wiem ze dzienki wam bende mugl duzo osiagnac i poznac duzo nowych ludzi ktorych napewno polubie

Historia: Urodzilem sie w Wioscie Mrocznych Elfow. Moim marzeniem bylo zostac dobrym wojownikiem szkolilem sie z mysla ze to pomoze, gdy juz mialem 15 lat pozegnalem sie z Wioska poniewaz wyruszlem do miatsa Gludio, tam sie szkolilem dalej , w wieku 20 lat mialem chrzest na pierwsza profesje. Dlatego jestem teraz i pisze te podanie mam 28 krag mam nadzieje ze zagrzeje miejsce w waszym klanie. Mysle ze BladeDancer wybralem go poniewaz chcialem sprubowac jak to jest miec dwa miecze mysle ze dobry wybor .Dzienkuje

Czego oczekuje: przyjazni miedzy soba , kolezenstwa oraz pomocy w roznych sprawach .A wzamian godnie bende reprezentowal Mor Gurth.

Jestem wierny i walcze az do smierci,mozna na mnie lczyc .

Turendall - Pią Wrz 08, 2006 4:23 pm

To juz jest nudne :mad: .
Nollan - Pią Wrz 08, 2006 9:04 pm

ha! moge pisac! ale sie porobilo na forum!

no nic...musze teraz cos napisac odnosnie podania....


uzywaj worda albo innego zmyslnego programu ktory moze wykryc bledy :P

Vishar - Pią Wrz 08, 2006 9:22 pm

JA chce starego Nolana
dajcie mi STARGEO WREDNEGO NOLLANA
beeleeee
ja chce...

Athallus - Sob Wrz 09, 2006 10:24 am

Ehh... Przeciw... Mnie to juz nuzy...

Nollek wrocil... ale beka ;)

Nollan - Sob Wrz 09, 2006 10:38 am

nie bede wredny bo znowu przez miesiac nie bede mogl pisac przynajmniej w rekrutacji, a nowego konta nie bede specjalnie zakladal zeby mi je zaraz zablokowali :P
Vishar - Sob Wrz 09, 2006 11:43 am

skpadan oficjalny protes przeciwko blokowaniu nollanowi mozliwosci pisania na forum w rekrytacji

MY CHCEMY STAREGO NOLLANA

podpisywac sie pod protestem a juz po poszczuje slivka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group