Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Belhar

Cysio - Czw Sty 04, 2007 6:33 pm
Temat postu: Belhar
Nick: Belhar
Postaæ: Belhar
Klasa: Szaman
Planowana profesja: Warcryer

Krótka historia:
Belhar oto imiê Orka, który postanowi³ staæ siê najwiêkszym Szamanem chodz±cym po tej krainie. Jego imiê kojarzone jest z Bernaelem, które w tradycji Falaszów oznacza Anio³ Ciemno¶ci, a tak¿e z Belialem - wówczas jest paktowany jako Anio³ Z³a. Dotychczas nie przebywa³ on w ¿adnym klanie, trenowa³ i uczy³ siê nowych technik magii sam. Jednak stwierdzi³, ¿e nie zdo³a sam dokonaæ celu jaki sobie postawi³, i ¿e potrzebuje do tego zaufanych osób, które mu w tym pomog±, z którymi bêdzie wyrusza³ na wielkie wyprawy i poznawa³ najdziksze zak±tki krainy. Nie jest on Orkiem wybuchowym, jednak nie da siê poni¿aæ i pomiataæ, potrafi wykonywaæ rozkazy i jest lojalny.

Krótka historia o sobie:
Na imiê mam Krzysiek, mam 20 lat, studiujê (nie pytajcie co, bo stwierdzicie, ¿e ambitny jestem), wcze¶niej jako Power Ranger gra³em w klanie Banitów, który niestety siê rozpad³. Gra³em te¿ swego czasu na Everku i Slavie, ale to nie ten klimat (Allseron rz±dzi).

Czego oczekujê:
Przede wszystkim dobrej zabawy, wypraw, wojny te¿ mog± byæ, klimatu.
Co mogê wnie¶æ:
Hmmm klimat, dawkê humoru, pomoc w walkach, wyprawach itp.

Leander - Czw Sty 04, 2007 6:39 pm

A co studiujesz?

A mi sie nie kojarzy to imie ani z Bernaelem ani z Belialem (cos sciemniasz)

sklonny jestem byc za

Turendall - Czw Sty 04, 2007 6:54 pm

Jezeli bedziesz aktywnie gral, bede ZA.
Calcoranna - Czw Sty 04, 2007 6:59 pm

ZA (ja .. ja go nie znam)
Rhol - Czw Sty 04, 2007 7:23 pm

Hehe, jestem za :P (i wcale go nie znam :P )
Zanthara - Czw Sty 04, 2007 7:38 pm

Hyhy, nu w koncu czytam podanko ^^= Jak najbardziej za : ) Nie to zebym znala tego pana : P
QNIO - Czw Sty 04, 2007 7:53 pm

Jako¶ te¿ nie kojarze z Banitów ;p
[poszed³ przetrzepaæ stare screeny]

poza tym - ZA

EDIT
Ju¿ kojarze :D

Teraz 2 razy jestem ZA :D

Zanthara - Czw Sty 04, 2007 8:09 pm

Moze w koncu zlozymy mu bezproblemowo taki nadprogramowy secik plated leather XP
Cysio - Czw Sty 04, 2007 8:25 pm

Bardzo ¶mieszne :P
Torres - Czw Sty 04, 2007 8:33 pm

<przeczytal podanie, westchnal, wzruszyl ramionami i pokrecil glowa> I tak moje zdanie nic nie zmieni....
Isen - Czw Sty 04, 2007 8:54 pm

za
QNIO - Czw Sty 04, 2007 10:31 pm

Cysio napisał/a:
Bardzo ¶mieszne :P


E.. wcale nie :P ju¿ wszystko by³o tylko¶ polaz³ na Everka ;p

Cysio - Czw Sty 04, 2007 10:52 pm

Hmmm nie dam siê sprowokowaæ, nie bêdê chamski :P ale i tak Ciê zabijê :P . Kto¶ siê pyta³ o studia, to odpowiadam: Prawo :P , a i kto¶ siê czepia³ imienia, to podajê fajn± stronkê: http://www.fantasy.dmkhos...index.php?nr=70
Swoj± drog± Quniu jeste¶ jedynym, który siê do mnie przyzna³ :) nie czujesz siê z tym dziwnie? :D

Zanthara - Czw Sty 04, 2007 11:21 pm

No,no : P 3 osoby sie przyznaly przeciez : P
Vishar - Czw Sty 04, 2007 11:22 pm

.
..
...
KURWA PRZECIW

Athallus - Czw Sty 04, 2007 11:58 pm

Hmm... jestem Przeciw... Ale co w tym dziwnego...

Podanie slabe, nieszczegole, po co tlumaczyles geneze imienia, nie lapie wcale, musze sie do czegos przyczepic by nie byc goloslownym.

Serge - Pią Sty 05, 2007 1:07 am

to i to i to wam nie pasi macie zarys psychologiczny ZA
LiNeerlay - Pią Sty 05, 2007 11:03 am

nie dokonca..nie ma zdjecia z komnaty to raz a dwa to za duzo osob ktore jeszcze bez zrobionej profki chca isc do MG.
Weriond - Pią Sty 05, 2007 12:38 pm

Cysio napisał/a:
Power Ranger
Powiedz jeszcze Hawk Ranger xD
QNIO - Pią Sty 05, 2007 1:06 pm

Tarczy nie mia³ ;p
LiNeerlay - Pią Sty 05, 2007 1:07 pm

wiesiek? :razz: :mrgreen: :lol:
MaaDmaN - Pią Sty 05, 2007 1:18 pm

Jak studiuje prawo to ja jestem ZA ;)
Kolegow po fachu zawsze dobrze przyjac ;]

Sahrim - Pią Sty 05, 2007 2:36 pm

A ja bede ZA
Namarius - Pią Sty 05, 2007 3:12 pm

Jak bedziesz gra³ regularnie to jak najbardziej ZA! :D
Gohul - Pią Sty 05, 2007 3:57 pm

Ja jestem w klasie prawniczej(Liceum) xD
To te¿ tak jakby kolega po fachu :]
ZA a najlepiej jakby¶ zrobi³ 2 profe przed przyj¶ciem <oczko>

Landazar - Pią Sty 05, 2007 4:00 pm

za
Cysio - Pią Sty 05, 2007 4:59 pm

S³uchajcie, nie ma problemu, nie musicie mnie teraz przyjmowaæ, je¶li chcecie to zrobiê tê drug± klasê i wtedy wszyscy (no prawie) bêd± happy, mo¿e byæ?? Mi siê w zasadzie nigdzie nie ¶pieszy (nied³ugo sesja <sad>), a wszystko zale¿y od Was.
Morthis - Pią Sty 05, 2007 5:04 pm

Ja moge byc ZA! jak mi obiecasz darmowe porady prawne:P ale w sumie pewnie wiesz tyle o prawie ile ja o geodezji <jezyk>
Roghar - Pią Sty 05, 2007 5:27 pm

Podanie moze nie jest gornych lotow, ale nie to sie liczy najbardziej. Jakim jestes klanowiczem wyjdzie w praniu...wtedy Cie ocenimy.....
Prowadzone przez nas aktualnie wojny moga Ci troche utrudnic przejscie na druga profesje. Proponowalbym Ci wykonanie jej przed wstapieniem do sojuszu. Jednak jesli Ci pilno do nas skontaktuj sie w grze z "Zanthara, Antistes, YavtinSearyn". Oni Cie zwerbuja.

Rhazziel - Pią Sty 05, 2007 7:37 pm

Roghar z takim podej¶ciem mo¿na by przyjmowaæ od razu ka¿dego kto siê zg³osi, w koñcu wszystko wyjdzie w praniu...

Coraz mniejsze wymagania przy rekrutacji, ale w koñcu wiecie co robicie =)

Tak przy okazji,
by³em przeciw.

Cysio - Pią Sty 05, 2007 8:24 pm

Widzê, ¿e coraz wiêcej osób jest na "Nie", wiêc przestaje to mieæ sens, ale nie szkodzi :)
Avanar - Pią Sty 05, 2007 10:21 pm

Za
Y - Pią Sty 05, 2007 10:48 pm

za
Silea - Pią Sty 05, 2007 11:03 pm

ZA
Gohul - Pią Sty 05, 2007 11:17 pm

WC nigdy za wiele ale Roghar ma racje.Wst±pi³em do klanu jak mia³em 40lvl i od tamtego czasu zgin±³em 30 razy?a nabi³em 2pvp?? :p
Ale dobra nadal jestem ZA, ale taka moja rada zrób sobie spokojnie 40lvl i questa bo jak bêdziesz w klnie to ciê bêd± co chwilkê zabijali i odechce ci siê 2 profy :)
ale jak chcesz teraz to proszê bardzo :)

MaaDmaN - Sob Sty 06, 2007 3:48 am

Gohul nie martw sie, ja nabilem 1 pvp. Na EG, na jakims kolesiu na subie, ktory smoczka koksal...
Nie wiem czemu 4 innych mi nie policzylo ;) A sam jak sie ta wojna zaczynala mialem 51 lvl.
A poniewaz sesja sie zbliza to sporo mnie nie bedzie, choc poki co wychodzi na to, ze z ksiazka to ja siedze... na sygnaturce...

Ale wstep w tym roku prosty ;)

[ Dodano: Sob Sty 06, 2007 3:50 am ]
Inne roczniki to mialy kiepsko, teraz liberalnie bedzie. Zobaczymy zreszta.
Zdjecie z komnaty zarzuc, wysil sie na krotka historie samej postaci to byloby cudnie.
Patrze: klimat, klimat, klimat, w jakie papierowe rpg grasz? ;]

Roghar - Sob Sty 06, 2007 5:15 pm

@Rhazziel dla mnie wazniejsze jest to co dana osoba reprezentuje soba w samej grze niz kilka slow na forum. Dla mnie podanie to tylko gra slow.... ocenili je inni i w wiekszosci przypadkow pozytywnie [na Athallusa i Vishara wzalem mala poprawke bo to zli ludzie sa]....wiec wysunelem zaproszenie.
Zanthara - Sro Sty 10, 2007 1:03 pm

Belhar stwierdzil,ze dolaczy do MG jak zmieni profke na Warcryera : ) Tak wiec mysle, ze temat mozna zamknac. Zglos sie do mnie lub do Roghara jak bedziesz gotowy : )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group