Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Silu

Sil - Pon Sty 22, 2007 4:48 pm
Temat postu: Silu
imiê postaci: Silu :mrgreen:
irc: Silu, BSilu

klasa: SE™ mroczna kap³anka™

chêæ wst±pienia zwiêksza siê za ka¿dym razem jak widzê wasze zorganizowanie i to jak ze sob± wspó³pracujecie, chcia³a bym te¿ mieæ towarzyszy boju z którymi mo¿na wybraæ siê na polowanie, ale moim zdaniem najwa¿niejsza jest wierno¶æ wobec siebie.

Czego oczekujê? bitki z dobr± ekip± mo¿e? :twisted: ale bardziej mieæ udzia³ w czym¶ wiêkszym, w czym¶ co daje satysfakcjê, wspólnch wypraw. "kompanów do bitki i do wypitki" :twisted:

Co mogê wnie¶æ? swoj± niepowtarzaln± osobowo¶æ :razz: , aury :cool: , ogólnie takie tam, no ze mn± se pogadasz itp :wink:


Ω Silu Ω
Ω pozdrawiam Ω

Sch3nzee - Pon Sty 22, 2007 5:28 pm

no to ja ze tak powiem:

1. zdjecie z komnatki bym prosil
2. cosik o sobie z reala hrhr
3. wiem ze sie kobiet o krag nie pyta wiec spytam sie ktory masz krag hrhr :twisted:

po odpowiedzi zobaczymy...

LiNeerlay - Pon Sty 22, 2007 5:52 pm

jestem na nie poniewaz nie zostalo powaznie napisane to podanie.Nie traktujesz Nas powaznie to i ja nie mam zamiaru Ciebie.Pozatym nie wysililas sie specjalnie-jescze raz NIE
Isen - Pon Sty 22, 2007 5:56 pm

przeciw
Rhol - Pon Sty 22, 2007 6:04 pm

Podanie mi siê nie podoba, przeciw.
I powtarzam po raz kolejny, brak miejsc w MG. (mo¿na by zamkn±æ forum z rekrutacj± do MG przynajmniej na jaki¶ czas, mo¿e za miesi±c kogo¶ ubêdzie)

Sil - Pon Sty 22, 2007 7:00 pm

LiNeerlay je¿eli bym nie traktowa³a was powa¿nie to bym siê tu nie zg³asza³a?!
No wybacz ¿e moje podej¶cie ró¿ni siê od twojego, ale skoro pragniesz przeogromnej powagi to proszê:

imiê postaci: Silu
klasa: SE mroczna kap³anka, kr±g 42

Chcia³a bym wst±piæ do waszego klanu poniewa¿ jest w nim co¶ niepowtarzalnego, przeogromna chêæ zwyciê¿ania, przygód i posiadania przyjació³ z którymi mo¿na dzieliæ smutki i rado¶ci, to w³a¶nie kieruje moje kroki w wasz± stronê.

Ze swojej strony mogê zaoferowaæ skromnie swoj± moc która wzmocni was w walce, oraz osobê na któr± bedziecie mogli zawsze liczyæ.

Historia postaci:

Gwiazdy, bezczas, blask i migotanie z³ocistych promieni na tle ciemno¶ci. Z jednego promienia emanowa³a wspania³a energia, niepowtarzalna, boska... to Bogini Mrocznych Elfów przekazywa³a czê¶æ swojej bosko¶ci jednemu ze swych dzieci... Gdy otworzy³a oczy, m³oda elfka niewiadomo sk±d, ale wiedzia³a...¿e ma t± moc, ¿e wiele zdzia³a...i ruszy³a w ¶wiat wys³awiaj±c imiê swej matki.

O mnie:

mam 18 lat, mieszkam w Gdañsku, raczej w ¿yciu staram siê nie przysmucaæ, interesujê siê ¿eglarstwem hehe wolne chwile spêdzam w ¶wiecie aden lub przy piwku w jednym z 3miejskich lokali.

Nie ma miejsc, trudno (zamknijcie rekrutacjê w takim razie)

Torres - Pon Sty 22, 2007 7:11 pm

Przeciw. Podanie nawet w poprawionej wersji jest bardzo przecietne.
I wybacz male pytanie. Ty naprawde jestes kobieta czy tylko udajesz?

Yavtin - Pon Sty 22, 2007 7:31 pm

Sil napisał/a:
LiNeerlay je¿eli bym nie traktowa³a was powa¿nie to bym siê tu nie zg³asza³a?!

To bylo pytanie czy stwierdzenie? bo jesli pytanie to...no coz... pokretnie, ale wychodzi na to ze nie traktujesz nas powaznie ;)

LiNeerlay - Pon Sty 22, 2007 7:41 pm

wolne zarty- nie zmienilam zdania -jestem na Nie
Namarius - Pon Sty 22, 2007 7:50 pm

Dobra wiêc skoro wy jeste¶cie ¿li to ja bêde ten dobry , mi³osierny :wink:
No wiêc ¿eby nie do³owac kandydatki to powiem ze podanie nie jest wcale z³e.
Wiêc ja by³bym sk³onny byc za gdybym zobaczy³ zdjêcie z komnaty i porozmawai³ z kandydatk± w gzre.
No ale fakt jest taki ¿e w MG niema ju¿ rzeczywi¶cie miejsc a je¶li chodzi o czystki to niemam pojêcia kogo mozna by wyrzuciæ skoro praktycznie wszyscy graj±.
Przykro mi wiêc ale narazie musimy oddaliæ twoje podanie.

PS:Jesli chcesz z³ó¿ je do Gwardi Mroku.

Zanthara - Pon Sty 22, 2007 9:52 pm

Wiesz Sil, Lin jest tu od jakiegos czasu, a jej staz na allku jest jeszcze dluzszy wiec mysle, ze wypada sie do niej zwracac z jakims szacunkiem. Jak do wszystkich z reszta.

Podanie.. Hmm.. Odrzucalismy lepsze.. Wiec jestem na nie. A poza tym w MG nie ma juz miejsc. Jak chcesz, to postaraj sie bardziej i zloz podanie do GM.

vog - Wto Sty 23, 2007 12:11 am

Przeciw
Thorthas - Wto Sty 23, 2007 12:25 am

W sumie Kaplanki by sie przydaly do mnie...

Ale wybrala was...
Ja niewiem, ten zamek to naprawde dziala....

Landazar - Wto Sty 23, 2007 12:37 am

Do Gwardii Mroku..
Zanthara - Wto Sty 23, 2007 12:45 am

Dziala, nie dziala- malo wazne:P nie ma miejsca w MG i juz;]
Sahrim - Wto Sty 23, 2007 3:53 am

ZA
Witch Elf - Wto Sty 23, 2007 8:46 am

Nie..to nie moze byc kobieta, Nie dla podania, a GM to chyba nie ma byc jakies schronisko dla odrzuconych??
Gohul - Wto Sty 23, 2007 8:48 am

ja te¿ jestem z Gdañska xD
ZAAAAAA :D

Turendall - Wto Sty 23, 2007 8:57 am

Przeciw
Athallus - Wto Sty 23, 2007 11:38 am

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Jest z Gdanska

No to kiedy idziemy na piwo Silu ???

Calcoranna - Wto Sty 23, 2007 12:07 pm

To nie dziala zamek.. znaczy zmek tez.. ale glownie to tez ze MG ma ch w aden ktore daje kopa.. a jeszcze tak dla ludzi 4x-6x to juz wogole obo top do expowisk sa.. wiec. sie nie dziwcie..;p

Przeciw

Vishar - Wto Sty 23, 2007 12:32 pm

Gohul napisał/a:
ja te¿ jestem z Gdañska xD
ZAAAAAA :D


kuzwa i czemu jeszcze nie piles ze mna rogharem athallusem diva i kodurnem !!! :P

QNIO - Wto Sty 23, 2007 1:00 pm

Bo ka¿dy wie jak toby sie skoñczy³o :P
Yavtin - Wto Sty 23, 2007 1:12 pm

Gohul napisał/a:
ja te¿ jestem z Gdañska xD
ZAAAAAA :D


To zaloz sobie klan KaranGdañsk i tam przyjmuj ludzi z tego miasta skoro niewazna jest dla ciebie osoba tylko to z jakiego miasta jest :P

Diva - Wto Sty 23, 2007 1:16 pm

Witch Elf napisał/a:
Nie..to nie moze byc kobieta, Nie dla podania, a GM to chyba nie ma byc jakies schronisko dla odrzuconych??


- toæ sam napisa³ ¿e potrzebuje kap³ana. Jak potrzebuje to nic nam do tego, chyba ¿e jaki¶ skrajny przypadek...

Athallus - Wto Sty 23, 2007 1:54 pm

QNIO napisał/a:
Bo ka¿dy wie jak toby sie skoñczy³o :P



Jak do tej pory pilismy sobie spokojnie, bez zadnych wiekszych orgii, po sobie sprzatalismy, bigos sie zbieralo do sloiczkow. Kisiel tez sie zuzywalo do czegos innego.

Wiec nie wiem QNIO o so Ci chosi

LiNeerlay - Wto Sty 23, 2007 2:15 pm

fascynujace,ale to chyba nie miejsce na takiego typu wypowiedzi<bez odbioru>................
Gohul - Wto Sty 23, 2007 3:27 pm

gdzie i kiedy na to pifko to siê stawie(zaznaczam nie jestem pe³noletni wiec wy kupujecie xD)
Vishar - Wto Sty 23, 2007 5:11 pm

biadac po uwage ze wedlog PiSu a moze PO no nie wazne jakijs grupy przestepczej w kazdym razie co czwaty studen to zlodziej internetowy a co 6ty to pedofil co 10ty dorabia handlem prochami......
.....wiec twoj wiek nam nie przeszkadza spijemy cie bez najmniejszych wyrzutow sumienia

LiNeerlay dla studenta kazde miejsce jest dobre by sie umowic na picie zwlaszacza jak sesja sie zbliza

Xorlarrin - Wto Sty 23, 2007 5:41 pm

Gohul napisał/a:
zaznaczam nie jestem pe³noletni

Vishar napisał/a:
studen [...] co 6ty to pedofil


Wracajac do tematu to ja bede ZA, to ze ktos ma lekkie podejscie do zycia, nie znaczy ze reprezentuje brak szacunku do nas (no chyba ze ja tez was nie szanuje :P )

Problem z miejscem w klanie, no i ekran z logowania chce

LiNeerlay - Wto Sty 23, 2007 6:25 pm

widac wobec tego ze jestem "inna"studentka...
oO - Wto Sty 23, 2007 6:28 pm

Jestem za wcieleniem kap³anki w szeregi sojuszu Karan Gurth.
Thorthas - Pon Lut 05, 2007 8:14 pm

Kaplanka zrezygnowala ?? czy Przyjeta i jej nie widzialem ??

Bo jakby tak nie przyjeta to...[mysli]
Ja moglbym ja ogarnac

Zanthara - Pon Lut 05, 2007 9:44 pm

Nie zostala przyjeta. Za duzo osob bylo przeciw.
Yavtin - Pon Lut 05, 2007 10:33 pm

Zreszta w miedzyczasie wstapila do bestyjek i juz z nich wyszla/zostalka wyrzucona ( nie wnikam) do zamkniecia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group