Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Ravaren

Ravaren - Czw Sty 25, 2007 2:10 pm
Temat postu: Ravaren
- imie/nick na IRC : Ravaren

- czestotliwosc grania: raczej codziennie

- profesja/planowana profesja: Spellhowler

- poziom: 71

- krotka charakterystyke/historie postaci: czy to muszê uzupe³niaæ?

- motywacje wstepienia do bractwa: Zawsze chcia³em byæ w ty klanie,podoba mi sie
organizacja,nie chce juz biegac bez klanu,pozna³em mi³± tancerke(Samive)

- wiek realny: 19 wiosen


pozdrawiam, Ravaren

Turendall - Czw Sty 25, 2007 2:20 pm

Do Chimaru napisales lepsze podanie, wiec nie wkrecaj, ze zawsze chciales byc u Nas w klanie. Przeciw. Nêdzne podanie.
PS: Byles czlonkiem SY ?

Ravaren - Czw Sty 25, 2007 2:26 pm

yyyy do chimaru??to pomy³ka...nie pisa³em nigdy tam podania,ja by³em tylko w Opus kilka dni, a wczesniej w AY...wiec musia³es mnie z kims pomylic...
Turendall - Czw Sty 25, 2007 2:32 pm

Moj blad, pomylilem imiona.. ale to nie zmienia faktu, ze temu podaniu wiele brakuje.
Samive - Czw Sty 25, 2007 3:13 pm

Bede ZA jesli napiszesz troszke dluzsze podanko,a tak nie mam zadnych zastrzezen.
Y - Czw Sty 25, 2007 3:22 pm
Temat postu: Re: Ravaren
Ravaren napisał/a:

- krotka charakterystyke/historie postaci: czy to muszê uzupe³niaæ?

tak

motywacja od biedy ujdzie, ale moglbys bardziej ja rozwinac

Namarius - Czw Sty 25, 2007 3:57 pm

Jak zawsze chcia³es byæ w tym klanie to wysil sie troszke.Skrobnij jakies ma³e opowiadanko
i napisz co¶ wiêcej o sobie to mo¿e bede na tak.Narazie siê wstrzymuje.

wgreen - Czw Sty 25, 2007 4:40 pm
Temat postu: Re: Ravaren
Ravaren napisał/a:
krotka charakterystyke/historie postaci: czy to muszê uzupe³niaæ?

Nie musisz, masz przecie¿ 71 lvl.
Przeciw.

Darist - Czw Sty 25, 2007 4:40 pm

u nas był Reverian i to on chce teraz do Chimaru (BD) a nie Revaren
LiNeerlay - Czw Sty 25, 2007 5:39 pm

bede za jak dasz zdjecie z komnaty i napiszesz notke o sobie
Landazar - Czw Sty 25, 2007 7:39 pm

" poznalem mila tancerke " Muhahaha
a tak w ogole to przeciw

Vishar - Czw Sty 25, 2007 10:07 pm

nawet ie ma sie do czego przyczepic tak ubogie te podanko

PRZECIW

Athallus - Czw Sty 25, 2007 10:48 pm

bede za przeciwem
Torres - Pią Sty 26, 2007 12:06 am

Przeciw. Chyba wiadomo czemu?
Ravaren - Pią Sty 26, 2007 9:57 am

to jeszcze raz:
Dlaczego chce wstapiæ: Zaczynaj±æ graæ w l2 zawsze widzia³em na allseroni Wasz klan, co by znaczy³o ze jeste¶cie wytrwali i nie ³amiecie siê po byle niepowodzeniach,toczyliscie wiele wojen i nadal przetrwaliscie, co¶ to znaczy.Wielu z Was mo¿e nie pamietaæ czasów gdy ogolnie sojusz KG by³ najbardziej kilmatycznym ally na serwerze - nie mówie ¿e teraz jest inaczej chce tylko podkresliæ, du¿e zaanga¿owanie w budowe klimatu na serverze: to mi sie podoba i w³asnie tego szukam w klanie to równie¿ motywuje mnie do wstapienia w wasze szeregi.Doskona³a organizacja - to chyba przedewszystkim, z mojej obserwacji wynika ze potraficie sie doskonale organizowac i ¿e w klanie jest ³ad po¿adek i dyscyplina, to mi sie podoba i tego bym oczekiwa³ od klanu, u was to znajde.Wiem ze pojmujecie gre w l2 jako zabawe nawet jako dobra zabawe a nie jako obowiazek, to równie¿ mi sie podoba. Organizujecie wspólne wypawy oraz druzyny do zwyk³ego koxu w wielu klanach tego brakuje a to naprawde pomaga budowac dobre relacje w klanie miedzy poszczególnymi cz³onkami, jest do dla mnie wazne u was to znajdê,nieraz walczylismy razem przeciw wspolnemu wrogowi i nie jednokrotnie wygrywalismy to rowniez mnie motywoje szczegolnie walka pod jedna flaga.oto moje motywacje, mam nadzieje ze teraz lepiej zostana ocenione.
Pozdrawiam: Ravaren

Turendall - Pią Sty 26, 2007 10:35 am

£adnie to napisales, ale mam nadzieje, ze sie nie rozczarujesz. Pokaz screena z wyboru postaci.
Ravaren - Pią Sty 26, 2007 10:44 am

to teraz historia:


...ju¿ teraz wiedzia³ co siê stanie...W karczmie da³o sie odczuc du¿e poruszenie i trwoge.Walki nie da³o siê unikn±æ...Godoj ze wreszcie bardzie bo jo jusz sie doczykac nimoge, a godoj ze wreeeszcie.Krzycza³ niski krêpy krasnolud sciskajac mocno w d³oni kufel piwa i popijajaæ co kilka chwil.Bard spojrza³ na krasnoluda - ju¿ mowe, spokojnie....Mroczny,krasnolud i cz³owiek stali naprzeciw bandy ³achudr trzymajacych w d³oniach przerózne przedmioty pa³ki, ³ancuchy, mieczy, no¿e, wszystko czym mozna skutecznie zabic lub skaleczyc.Karczmorz dej bardowi piwo bo godac juz nimoze.Krzycza³ z pod lady krasnolud. DAWAC PIENIADZE - krzykno³ donoscnie bard... Mag szepta³ cicho uwazajcie bo mo¿e byc krucho...Thoor przygotuj topor.Thoor by³ bardzo barczystym krasnoludem, wypio³ toror z pasa, chwici³ w jedna rêke,zacisno³ pie¶æ tak mocno ze da³o sie s³yszecz strzelanie kosæi.Van przygotowa³ miecz, spojrza³ w niebo, zamkno³ oczy i cicho odmowi³ kilka s³ow...Zauwa¿yli jak zgraja zbliza siê,Rav zrob cos, bo znowu marnie skonczymy...Mag z³apa³ mocno kostur w reke, pochyli³ sie nie co z³o¿y³ dlonie w dziwnym kszta³cie i wymowi³ formu³ê i otoczy³ ca³± trójke protekcja pagiczn±.Mamy ma³± ochrone -szepta³...
Bard popija³ piwa,a jego s³uchacze nie mogli sie juz doczekac starcia, s³ysza³ tylko szemarania krasnoludów...
Van zobaczy³ jak jeden z bandy stojacy z ty³u napina cieciwe i caluje w maga, wypuszcza strza³e, która mija kolejnych zbójów, przecina delikatnie powietrze i g³adko sunie dalej...Rav uwa¿aj!!Krzycza³ cz³owiek.
Nooo i zobi³ moga, psio kref, kruca fuks mo pecha...Ciszej krasnoludzie nie zabi³ nie zabi³...
Mag mia³ zamkniete oczy sta³ w wielkim skupieniu, strza³a upad³a metr przed nim,wzi±³ g³eboki wdech, westchno³ dzia³a protekcja...
Mag zacz±³ sk³adac nowe zaklecie i wypowiada³ now± formu³ê, jednym ruchem wyrzuci³ jakgdyby z siebie kulê ognia skierowan± na ³ucznika który z niego mierzy³, przelatujacy s³up ognia parzy bandytów a uderzaj±æ ³ucznika odrazu powali³ na ziemie, wiele z nigo nie zosta³o...do walki ruszyli rowniez krasnolud i cz³owiek, stali ko³o siebie mocno scickajac ore¿.Thoor nieczeka³ d³ugo wpad³ w sam srodek bandy i pokolei wyrzuca³ i na ziemie i pra³ jak nie toporem to butem lub pie¶ci±, Van nie pozostawa³ z ty³u nie czeka³ na pierwszy cios bi³ kolejno.Mag sta³ z ty³u ale wspiera³ ich swoj± magi±...No i tak widzicie trojka wedrowcow rozprawi³a sie z banda zbójów.Dobrzy by by³ tom krasnolud bo mog i cz³owiek to by se nie doli rody hyhy. Smia³ sie g³osno krasnolud.

Jeszcze d³ugo trwa³y rozmowy,pola³o sie nie jedno piwo,opowiedziano jeszcze wiele histori i przygód...

o to moja krótka historia moze nie jest najlepsza ale to dlatego ze nie mam zbyt wiele czasu...

Pozdrawiam Ravaren

[ Dodano: Pi± Sty 26, 2007 11:02 am ]
http://img151.imageshack....hot00004ei9.jpg prosze obrazek....

Isen - Pią Sty 26, 2007 11:15 am

za
Rhol - Pią Sty 26, 2007 11:30 am

Nie trzeba by³o tak od razu?
Za.

Samive - Pią Sty 26, 2007 12:14 pm

ZA
Silea - Pią Sty 26, 2007 12:50 pm

ZA
Sch3nzee - Pią Sty 26, 2007 12:59 pm

No teraz to mozna powiedziec ZA :twisted:
Y - Pią Sty 26, 2007 1:05 pm

teraz to chyba nikt nie bedzie mial watpliwosci, ZA
Athallus - Pią Sty 26, 2007 2:07 pm

mam watpliwosci.

jestem chyba ZA teraz

Zanthara - Pią Sty 26, 2007 2:09 pm

Teraz zdecydowanie za:) chlopakowi zalezy;]
Danthor - Pią Sty 26, 2007 2:26 pm

za
Namarius - Pią Sty 26, 2007 3:09 pm

Teraz to jak najbardziej ZA! :D
Yavtin - Pią Sty 26, 2007 3:23 pm

ZA. Tylko mnie zastanawia co SH robi w ciezkim DC XD
Aerandir - Pią Sty 26, 2007 7:20 pm

Prze... asz no dobra bede ZA...
Avanar - Pią Sty 26, 2007 7:22 pm

niech bedzie za - wyjdzie w praniu
Gohul - Sob Sty 27, 2007 10:24 am

hmmm tam chyba BD widzia³em jakiego¶ w tle???? ;] i nie czuje kiedy rymuje.
Ano w³a¶nie SH w ciê¿kim DC???

LiNeerlay - Sob Sty 27, 2007 11:55 am

ZA - no teraz widaæ ,¿e Ci naprawde zale¿y :wink:
Ahrimad - Sob Sty 27, 2007 1:34 pm

Brawo, Spellhowler na 71 krêgu ma 32kk SP, ciê¿ki set Dark Crystal, a secondy jak nie duale A to niebieskie Tarbary.
Ravaren - Sob Sty 27, 2007 3:22 pm

aaa uzbiera³o sie:p
a DC mam z handlu ale zato nie mam setu dla maga:p

Thorthun - Sob Sty 27, 2007 7:57 pm

ZA -widaæ ¿e mu zale¿y
Sahrim - Sob Sty 27, 2007 9:58 pm

jestem ZA , dobrze ze nie sledzilem tego od poczatku bo juz bym cie zkreslil...
Xorlarrin - Nie Sty 28, 2007 2:43 am

Ravaren napisał/a:
aaa uzbiera³o sie:p
a DC mam z handlu ale zato nie mam setu dla maga:p


to mo¿e warto by sie porz±dnie uzbroiæ za to co masz?

Ravaren - Nie Sty 28, 2007 10:50 am

no wlasnie problem w tym ze ciezko to zamienic na jakies szaty dla maga...staram sie ale jakos srednio wychodzi..
Y - Nie Sty 28, 2007 1:05 pm

no wymienic srodek dc za tunike i bedzie set dla maga
Namarius - Nie Sty 28, 2007 1:45 pm

Albo mi siê zdaje albo widzia³em dzsiaj twojego BD w jakim¶ klanie.Jesli to prawda prosze o wyja¶nienia.
Rymar - Nie Sty 28, 2007 2:24 pm

Zamknac Przyjety!
Michio - Pon Sty 29, 2007 10:07 am

Ja bede ZA.
Jezli mnie pamiec nie myli. TO tego osbnika znam dobrze choc nie gral zawsze ta postacia, znam go z innego wcielenia.

Y - Wto Sty 30, 2007 9:55 am

sprawa tancerza wyjasniona. zamykam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group