Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Xazzaxia.

Nedylyne - Pon Lut 19, 2007 9:25 pm
Temat postu: Xazzaxia.
Nick [najlepiej ircowy]: Nedu_

Postac: Xazzaxia..

Klasa: Arcymag, Nekromantka.

Planowana profesja: £owczyni Dusz.

Motywacja wst±pienia do klanu: có¿, wiele mo¿naby w tej kwestii powiedzieæ. By³am g³upia, i sama nie wiem, kogo chcia³am oszukaæ..
Wiêkszo¶æ z Was widzia³a mnie pod barwami klanów zaprzysiê¿onych w walce, wrogo¶ci i z³o¶ci. Na przekrór ca³emu ¶wiatu - a ju¿ najbardziej chyba samej sobie - zgodzi³am siê na z³o¿on± mi propozycje.. có¿..
Wysz³o nieco inaczej, ni¿ mia³o wyj¶æ. Pocz±tkowo uk³adaj±cy siê jako tako spokój przerodzi³ siê w co¶, co ciê¿ko takim mianem okre¶liæ. Powoli, stopniowo, zaczê³o mi siê to - wbrew w³asnym, nowym przekonaniom - coraz mniej podobaæ. Kilka nieciekawych sytuacji, które mia³y tam miejsce, przykre ze wzglêdu na tre¶æ, przes³anie i ra¿±c± g³upotê.. có¿, stwierdzi³am, ¿e to miejsce nie dla mnie. Od jakiego¶ czasu czu³am siê jak ¼le dopasowany element uk³adanki..
D³ugo nad tym my¶la³am, obserwuj±c to, co dzieje sie tam, gdzie by³am, i to, co mia³o miejsce u Was. Nie pozosta³am daleko w tyle, ogl±da³am Was czêsto zza ramienia przyjació³ki, ¶ledz±c Wasze kroki. Z ka¿dym takim razem zdawa³am sobie coraz bardziej sprawe z tego, ¿e chocia¿ zmieni³am barwy, to nadal przynale¿a³am do Was.. chocia¿by sposobem my¶lenia, i dzia³ania (co poza tym krêgiem nie dawa³o efektów - ku mej z³o¶ci, oczywi¶cie).
Poszukuje tego, o czym nies³usznie chcia³am zapomnieæ, tego, o czym wiedzia³am, chocia¿ to odrzuci³am. Pragnê powrotu do zasad, których siê przestrzega, i które siê powszechnie respektuje, powrotu do tego klanu, w którym spêdzi³am tak wiele czasu. Zakonu Czerwonej ¦mierci..

Krótka historia : W moim przypadku historia nie mo¿e byæ krótka: http://img96.imageshack.u.../komnatazl3.jpg . Wielu z Was pamiêta mnie od pierwszego wcielenia, kiedy razem z Dan walczy³am w Waszym imieniu, w czasach pocz±tku, kiedy trzymanie w d³oniach Yaksy by³o przywilejem dotykaj±cym nielicznych. Nedy zasnê³a, kiedy przysz³a kolej na inn± mroczkê. Kolejna bojowniczka, Aeri, w imie Czerwonej ¦mierci poder¿nê³a wiele garde³, wielokrotnie podk³adaj±c siê pod ciosy.. Moj± historiê i jej zwi±zek z tym klanem i sojuszem potrawicie doskonale oceniæ sami..

Czego oczekujesz: Nadrzêdnie powrotu do starych zasad, spokoju, ¿ycia u boku osób, które my¶l± podobnie do mnie i maj± podobny sposób dzia³ania..

Co mo¿esz wnie¶æ: Siebie.. swoj± moc, nabyt± z wiekiem, si³ê ognia i odór rozk³adu. Dary i przywileje szlachcianki, radê, pomoc. Arcymaga na pos³uch Czerwonej ¦mierci. Zdaje sobie sprawê, ¿e nie ka¿dy mnie tutaj akceptuje, nie ka¿dy lubi i przyja¼nie spogl±da. Obiecuje jednak grzecznie usun±æ siê w cieñ, nikomu nie przeszkadzaæ i zamilczeæ. Chcê siê poprawiæ, do¶æ narobi³am sobie w ten sposób wrogów..

Isen - Pon Lut 19, 2007 9:31 pm

a tam, ja bym dal szanse
ZA

Zanthara - Pon Lut 19, 2007 9:33 pm

To ta pani co odeszla, bo inny klan obiecal jej sprzet?
Jak tak to przeciw. I zdania nie zmienie dopoki ktos nie sprostuje.

Nedylyne - Pon Lut 19, 2007 9:38 pm

..Sprzêt mia³am na czasy, w których odesz³am, najlepszy.. [stary ¶wiat - tunika tallum, pe³na czarna ruda +4 i miecz Valhalli +4, smok-wierzchowiec]. Wracam w tunice czarnego kryszta³u, z kijem Drzewa-Matki, przyspieszonym, +3. Bi¿uteria - Taetossian, runa S. Sama sk³ada³am, wszystko, za wyj±tkiem tuniki.. handlowa lawiracja i wymiana.
Weriond - Pon Lut 19, 2007 9:43 pm

Pamietam Aeri jako ktos kto zgina³ od niej parê razy. Z drugiej strony pamietam Xazaxxie jako koxa z loa dla której nie liczy³o siê nic innego ni¿ szarañcza. Szarañcza, szarañcza szarañcza, KOX KOX KOX. Nic wiêcej. Pustka. Party z Tob± ogranicza³o siê do... koxu. Zazwyczaj ¿adnej rozmowy nic byleby biæ szybciej. Ka¿dy Twój zgon koñczy³ siê obraz± na party i zazwyczaj rozrywaniem dru¿yny.

Tylko z takiej strony Ciê znam.

Dlatego NIE

Rhol - Pon Lut 19, 2007 9:52 pm

Po takich rewelacjach jestem na NIE.
Murdock - Pon Lut 19, 2007 10:14 pm

Wstrzymuja sie od glosu. Zobacze jak to sie potoczy dalej.
Imra - Pon Lut 19, 2007 10:23 pm

Rozstalismy sie w gniewie i wiele ostrych slow zostalo wypowiedzianych (glownie z mojej strony), znamy sie jeszcze z czasow OQ, dlatego wstrzymam sie z glosem...
Thorthas - Pon Lut 19, 2007 10:25 pm

ale Pitolicie ja moge ja do Gwardi Przyjac, nie liczy sie czy koks nie koks liczy ze silny mag :)
asilny mag na wojnie to + dla sojuszu...
Ja ZA

Vishar - Pon Lut 19, 2007 10:43 pm

a ja przeciw

bo boli mnie glowa

Akasha - Pon Lut 19, 2007 10:44 pm

a ja tam jestem Za
Aenyeth - Pon Lut 19, 2007 10:49 pm

ZA.


Odrobisz w ³ó¿ku :twisted:


PS. Co do tego koksu w loa, to chyba mia³e¶ na my¶li Xazzax - Danucha. :razz:

Diva - Pon Lut 19, 2007 11:04 pm

nie no spoko, jak mamy zbieraæ wszystkich najwiêkszych przyg³upów z serwera to z niecierpliwo¶ci± czekam jeszcze na Vallarra, Arrowa czy Alystin. I wtedy nie do¶æ ¿e bêdziemy potê¿ni, bogaci to jeszcze w³asny odzia³ sprytnych inaczej na w³asno¶æ ha! Zawsze czym¶ nowym jeszcze bêdziemy siê wyró¿niaæ nie??

Xazzaxia odchodz±c z KG pozostawi³a¶ po sobie tak skrajny obraz debilizmu i gówniarstwa ¿e a¿ trudno mi uwierzyæ ¿e czytam to podanie... I da³a¶ ku temu wiele powodów. Niech sobie przypomnie odesz³a¶ do Mindonu bo chcia³a¶ dobiæ 200pvp czy jak to by³o :lol: ?? Nie wspominaj±c ¿e drugiego takiego chomika to sojusz nie widzia³, dopiero jak odesz³a¶ siê okaza³o ¿e masz ka¿d± pieprzon± czê¶æ jaka Ci wypad³a chyba od czasu b grade zachomikowan± w WH. Nie do¶æ ¿e tylko bra³a¶ sprzet od nas to jeszcze nic w zamian nie dawa³a¶, a zasady chyba by³y jasne?? Jeden z pierwszych siegów Aden: 'Nedu chodz do tej dru¿yny magów', "nie, bo bez Danei wogóle nie ide na siege", nie ma u nas miejsca na takie zagrywki, a ju¿ wogóle jak pó³ wkówionego serwera siedzi nam na plecach kiedy próbujemy zdobyæ jaki¶ zamek, jaki¶... "stolice". Nastêpna zabawna akcja, pocz±tki C4 a Xazzaxia przylatuje z jakim¶ hujowym desparionem i pisze na priv "chodz pozwole Ci sobie ze mn± zrobiæ screena" no nie my¶la³em ¿e zdechne ze ¶miechu :lol: .

Podusmowuj±c... jestem ZA, bo zanim wróce to i tak Cie zd±¿± wypieprzyæ kilka razy jak dalej jest jak by³o. Z drugiej strony Weriond te¿ kiedy¶ pisa³ na forum niestworzone g³upoty ale siê nawróci³, a wzglêdem Veannili nie potwierdzi³y siê ¿adne zarzuty wytykane przez przeciwny obóz, wiêc mo¿e co¶ w tym jednak jest. Nie lubie Cie jak cholera, i nie bêde tego ukrywaæ ¿e jak powinie Ci siê noga to nastêpnej szansy nie bêdzie.

LiNeerlay - Pon Lut 19, 2007 11:07 pm

jestem na NIE.Nie podoba mi sie,ze tak czesto zmieniala¶ klany i szczerze Ci nie ufam a na zaufanie trzeba sobie zasluzyc ponownie-pozdrawiam
HaarmenSheltar - Pon Lut 19, 2007 11:37 pm

Jak najbardziej ZA ,nie do MG ,nie GM ,prosto do KG i nigdzie indziej.

Ju¿ od d³u¿szego czasu przymierzam siê do za³atwienia sobie kolejnego Sin Eatera i nie moge jako¶ ruszyæ swojego leniwego zadka.Teraz ,gdy pewnie przyda mi siê bardziej ni¿ kiedykolwiek mam motywacje aby go zrobiæ zanim jeszcze do³±czysz :)



Witaj z powrotem w¶ród przyjació³ ^^

LotU - Pon Lut 19, 2007 11:52 pm

kurde nie wiem:P
Cyrestis - Pon Lut 19, 2007 11:57 pm

Có¿, ja mogê tylko potwierdziæ zarzuty Werionda dodaj±c ¿e jeste¶ osob± któr± w banalny sposób mo¿na manipulowaæ co udowadnia³a Danejka, szczególnie jako Xazzax. Te¿ jestem ZA bo chêtnie zobacze to jak powinie ci siê noga. Te¿ nie ukrywam ¿e nietyle ¿e nielubiê ciê co straci³em szacunek za kilka akcji.
Xorlarrin - Pon Lut 19, 2007 11:58 pm

ja bede ZA, ale nie licz na rowne prawa z innymi klanowiczami...
Przynajmniej z mojej strony

Athallus - Wto Lut 20, 2007 12:07 am

Hmm... mam mieszane uczucia, pamietam stara Nedu i pamietam Xazz chodzby jak sam Hegrykiem z nia koxalem w Loa, bylo wesolo, zejscia we 2 na X XD

Niestety postapilas jak postapilas, pozostawiajac niesmak i gorycz glupich powodow, i dziwacznych zachowan. Osobiscie nic do Ciebie nie mam, ale jakos nie moge sie przekonac, czy aby na pewno, gdy nadejdzie czas wojen, nie opuscisz nas znow by w spokoju koxac, pod okiem jakiegos neutralnego sojuszu.

Chcialbym przeczytac taka obietnice, ale jak to bywa, obietnice latwo sie sklada, jeszcze latwiej lamie.

Przekonaj mnie, a bede za, na razie wstrzymuje sie od glosu.

Lee - Wto Lut 20, 2007 12:08 am

Jasne, przyjmijmy j±, same plusy wymienione przez Dive, a i Heniek bêdzie spokojniejszy jak ju¿ zrobi Sin Eatera. Pamiêtam Ciê do¶æ dobrze i wra¿enie jakie pozostawi³a¶ jest hmm, fatalne. By³a¶ osob±, która interesowa³a siê tylko sob±, wszystkich innych maj±c w g³êbokim powa¿aniu. Liczy³o siê tylko to, CO TY Z TEGO BÊDZIESZ MIEÆ. Ciekawa by³a te¿ akcja ³apanek ludzi z KG do wspania³ego klanu, w którym wszyscy siê kochaj±. No có¿... Popatrzmy na to, co jest teraz, wracasz z podkulonym ogonem i sk³adasz podanie. Argumenty, co do wyj¶cia z poprzedniego klanu s± jak dla mnie zbyt ogólnikowe, bo mi jako osobie, która mia³a z tob± kontakt wydaj± siê twoim kolejnym kaprysem.

Jak na razie, odnosz±c siê do tego, co napisa³a¶ - jestem PRZECIW. Jedyny plus jaki zauwa¿am to wykoxanie twojej postaci, które przyda³oby siê na wojnie.

Scottie - Wto Lut 20, 2007 12:27 am

oczywiscie ze nie :P glupie pytanie :)
Turendall - Wto Lut 20, 2007 12:43 am

Przeciw i nie chce mi sie nic wiecej pisac.
Danthor - Wto Lut 20, 2007 1:33 am

za i ch** ;] (Ja zawsze jestem za)
Sahrim - Wto Lut 20, 2007 1:56 am

PRZECIW wszystkim czym sie da glosowac i podniesniesc do gory...


Czyzby Sahrimowi stawal na widok Xazzaxii? :P - Xorlarrin

Nothus - Wto Lut 20, 2007 7:10 am

PRZECIW. Powód: opinia na Twój temat ludzi powy¿ej.
Arvaell - Wto Lut 20, 2007 7:12 am

ZA

bo mam etopiryne dla Vishara

P.S. idz do KG nie do MG.

Balaod - Wto Lut 20, 2007 7:50 am

Znam Xaz i jestem jak najbardziej ZA!
LiNeerlay - Wto Lut 20, 2007 8:40 am

ja rozumiem mozna kogos lubic,moze byc przydatny jako klasa dla klanu-ale mysle ze po takich przejsciach to jak nas przekonasz,ze mozna ci znowu zaufaæ?ze znowu ci si nie odmieni bo tak?Moze warto tez zwracac wlasnie uwage na postepki postaci a nie tylko na to jaka gra profk± :roll:
Silea - Wto Lut 20, 2007 8:58 am

PRZECIW!!!
Xorlarrin - Wto Lut 20, 2007 9:06 am

LiNeerlay napisał/a:
ale mysle ze po takich przejsciach to jak nas przekonasz,ze mozna ci znowu zaufaæ?


To, czy ktos jej zaufa jest osobista sprawa kazdego. Przynaleznosc do sojuszu nie sprawi przeciez, ze zaraz wszyscy beda jej ufac. Mysle, ze odkupienie win troche potrwa (ja zwykle daje do zabki z pustymi butelkami i wymieniam :P )

LiNeerlay - Wto Lut 20, 2007 9:29 am

Licz± sie czyny bardziej a mniej s³owa :wink:
wgreen - Wto Lut 20, 2007 10:44 am

Jestem sk³onny byæ za, ufaj±c, ¿e zawarta w podaniu motywacja odpowiada prawdzie.
Y - Wto Lut 20, 2007 10:58 am

Jestem ZA (zawsze mozna wywalic, jezeli motywacja w podaniu okaze sie nieprawdziwa, chyba niczym nie ryzykujemy)
Jay - Wto Lut 20, 2007 12:02 pm

1. Nie znam Cie jako Xazzaxi. Znam za to jako Nedylyne i Aeri, moje zdanie co do nich jest podobne jak Divy i Lee (patrz posty wyzej). Osobiscie niewierze w "cudowne nawrocenia", ani w "zrozumialam/em swoj blad" ;) - przeciw

2. Xazzaxia to calkiem silna postac, a skoro teraz liczy sie tylko silny zerg... - za

3. Nie bylo mnie na Allseronie prawie rok czasu, wiec nie bylem tym samym swiadkiem wielu zdazen - czyli: nie mam zdania. :D

Nocek - Wto Lut 20, 2007 12:53 pm

a co sie bede jak zadko sie wypowiadam o rekrutach

.... Xazz, jej "siostra blizniazka" (nie pamietam imienia ale byl to sorc i zawsze lataly wtedy razem), ja, X = koks i tak se smigalismy az tu nocek z blizej nieokreslownych przyczyn postanowil sie zjednoczyc z matka Maphr .... nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie reakacja druzyny, zapytana o pomoc przy powstaniu odparla cos w stylu: "przecierz to twoja umiejetnosc" (odebralem to na zasadzie podnies sie sam przecirz umiesz) i w tym momecie odpalone soe dobily lerzacego

reasumujac mam bardzo mile wspomnienia :|

Yavtin - Wto Lut 20, 2007 1:35 pm

Có¿... nie znam cie osobiscie, za to opinie o tobie znalem juz na dlugo, zanim w ogole zaswitala mi we lbie mysl o wstapieniu do Czerwonej ¦mierci i nie mozna powiedziec zeby ta opinia byla pochlebna...ale:
Lee napisał/a:
No có¿... Popatrzmy na to, co jest teraz, wracasz z podkulonym ogonem i sk³adasz podanie.


.... albo naprawde zrozumialas swoje bledy i wydoroslalas, zdobywajac sie przy tym na odwage zlozenia tego podania, wiedzac jaka krytyka cie czeka, albo jestes naprawde glupia i naiwna...

....chcialbym sie przekonac, ktora z tych opcji jest prawdziwa dlatego sklonny jestem byc ZA.

LotU - Wto Lut 20, 2007 1:37 pm

ostatecznie moge byæ ZA na okres próbny (z palcem na przycisku Dismiss).
Nedylyne - Wto Lut 20, 2007 1:54 pm

Có¿..
Odchodzê na czas walki? hmm, nie s±dze..
http://img509.imageshack....098/war2xy4.jpg - pierwsza wojna z Eithelem.. mam jeszcze starsze ryciny, pod Gludio, kiedy stoimy pod jednym sztandarem.
http://img299.imageshack.us/img299/9112/warpv5.jpg - w/w
http://img180.imageshack....127/raidef0.jpg - wspólne bicie Falbanki, bestii na Zakazanych Wrotach, na rycinie sparali¿owany sojusz.


Wer - po pierwsze, mylisz mnie z Xazzax. Po drugie, oczekiwa³e¶ rozmowy, bêd±c w klanie, który o Czerwonej ¦mierci wyra¿a³ siê w stylu 'KG to -_-'..? (tak, mam rycinkê.. by³ sobie bodaj¿e Atikos, który takie co¶ powiedzia³.. pad³o mu siê kilka razy).

Diva - jakby mi na tym liczniku zale¿a³o, to by³by raczej Eithel albo OD..? (Carandar, Vardamir)
wszystkie czê¶ci w rankingu, skrulupatnie od³o¿one. Od B, do A. C siê kasowa³o. W tym samym magazynie spoczywa³y jeszcze recki B, oko³o 40.. ale ich nikt nie chcia³ za bardzo, na co komu kilkadziesi±t Tunik Zubei czy lekkich BW, skoro popyt wszêdzie na to zerowy, wziêcia brak? Nie by³o ¿adnej recki na broñ, wiêc nikt tego nie chcia³. Le¿a³o, jak kto¶ potrzebowa³ - zapyta³ na $, to da³am..
'Jeden z pierwszych siege Aden' - konretnie to moje pierwsze ogólnie oblê¿enie, akurat z tej sytuacji mia³e¶ du¿o ¶miechu. I zda¿y³o siê to tylko na I, by³am na wszystkich, od pierwszych prób zdobycia a¿ do upadku (tu ju¿ jako jedna z nielicznych).

LiNeerlay,
Cytat:
po takich przejsciach to jak nas przekonasz,ze mozna ci znowu zaufaæ?
Mówie o przemy¶leniach i prze¿yciach. Co wiêcej moge zrobiæ teraz..? Raczej nic.

Cytat:
Licz± sie czyny bardziej a mniej s³owa
..mhm, zarówno w odniesieniu do przesz³o¶ci, jak i przysz³o¶ci.
LiNeerlay - Wto Lut 20, 2007 2:48 pm

dlatego masz szanse sie wykazaæ-wykorzystaj j±
Athallus - Wto Lut 20, 2007 2:59 pm

Nedu zobaczymy jak Ci wyjdzie powrot, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

LiN nie zapominaj ze i do Ciebie nie mieli tu zbyt przyjaznego nastawienia po twoim wstapieniu ;)

Sitala - Wto Lut 20, 2007 3:29 pm

Ja jestem sk³onna uwierzyæ w ka¿de nawrócenie po postawie Vaennili. Jestem nim szczerze zaskoczona (pozytywnie), mo¿e i tu dajmy siê zaskoczyæ? Tym bardziej, ze LotU czuwa ^^
Lee - Wto Lut 20, 2007 4:23 pm

Hmm, trochê porozmawiali¶my. Powody rzeczywi¶cie wydaj± siê byæ mocne. Nasza rozmowa i argumenty w niej zawarte wydaj± siê byæ wystarczaj±ce.

Jestem ZA przyjêciem Xazzaxi do klanu. Jest du¿± indywidualistk± i ma ogromny potencja³, grzechem by³oby nie wykorzystaæ go w budowaniu sojuszu.

LiNeerlay - Wto Lut 20, 2007 5:07 pm

Athallus napisał/a:
Nedu zobaczymy jak Ci wyjdzie powrot, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

LiN nie zapominaj ze i do Ciebie nie mieli tu zbyt przyjaznego nastawienia po twoim wstapieniu ;)


yyyy?ja mialam jeden klan przez 2 lata ocb Athallus? :lol: i kto mia³? :shock: :cry: :razz:

Zanthara - Wto Lut 20, 2007 5:19 pm

Stanowcze przeciw.
Ahrimad - Wto Lut 20, 2007 5:47 pm

Lee napisał/a:
Jestem ZA przyjêciem Xazzaxi do klanu. Jest du¿± indywidualistk± i ma ogromny potencja³, grzechem by³oby nie wykorzystaæ go w budowaniu sojuszu.


¯eby tylko nie okaza³a siê ziarnkiem piasku, zak³ucaj±cym dzia³anie dobrze naoliwionego mechanizmu.

Lee - Wto Lut 20, 2007 6:04 pm

Je¶li pojawi siê jakikolwiek "zgrzyt" sam postaram siê o to, ¿eby siê z nami po¿egna³a. No i jeszcze sprawa taka, ¿e nie wszyscy bêd± przychylnie na ni± patrzeæ. Póki co uwa¿am, ¿e mo¿emy j± przyj±æ i wykazaæ troszkê dobrych chêci. Co do cudownych nawróceñ... znam wiele takich przypadków. Jeszcze raz jestem za tym, by pozwoliæ jej siê wykazaæ.
QNIO - Wto Lut 20, 2007 7:03 pm

Za (byle nie do MG)
Sahrim - Wto Lut 20, 2007 7:42 pm

A ja jeszcze raz i stanowczo PRZECIW
vog - Wto Lut 20, 2007 9:16 pm

Jesli ta osoba zostanie "przypilnowana" to mozna ja przyjac na okres probny. Osobiscie jest mi to obojetne dlatego wstrzymuje sie.
Weriond - Wto Lut 20, 2007 9:55 pm

Nedylyne napisał/a:
Wer - po pierwsze, mylisz mnie z Xazzax. Po drugie, oczekiwa³e¶ rozmowy, bêd±c w klanie, który o Czerwonej ¦mierci wyra¿a³ siê w stylu 'KG to -_-'..? (tak, mam rycinkê.. by³ sobie bodaj¿e Atikos, który takie co¶ powiedzia³.. pad³o mu siê kilka razy).
Nie mylê, tak po prostu Ciê zapamiêta³em. Xazzax zreszt± tak samo.

Zawsze oczekujê rozmowy (z personalnymi wyj±tkami) nawet ze Z£YM I CZITERSKIM KG! <joke>

Kasjan - Sro Lut 21, 2007 12:37 am

ZA
Michio - Sro Lut 21, 2007 11:21 am

Sam nie wiem. Jezeli masz isc tylko aby reprezentowac sam znaczek i niczym nie wspierajac nas to jestem na NIE. Wiedz ze unas nie liczy sie tylko KOX jak to nie ktorzy ujmuja. Jezeli jestes poswiecac swoj czas i swoje % na postaci (doswiadczenie (exp)) to ZA.
Nie podoba mi sie tylko to ze zmienialas klany jak rekawiczki.

Roghar - Sro Lut 21, 2007 1:48 pm

Podpisuje sie pod postem Michio i wszystkich ludzi ktorzy cie skrytykowali...
Mam wiele zastrzezenen co do Twojej osoby.
Sam nie wiem...zadecydujcie bo nie moge byc obiektywny.

Sahrim - Czw Lut 22, 2007 1:45 pm

Nie zgodze sie z Landem ze nie ma zasad, zasady sa zawsze mniejsze lub wieksze a jak najbardziej przyznam racje Michio.Nigdy nie zrozumiem ludzi zmieniajacych klany jak rekawiczki bo albo kombinuja dla sprzetu albo sa nieprzystosowani i nieumieja zagrzac miejsca w klanie....

PS. To a propos moich 2 glosow na NIE wczesniej;)

Samive - Czw Lut 22, 2007 1:56 pm

jestem na NIE<taki kaprys>
Torres - Czw Lut 22, 2007 2:50 pm

Roghar: Zadna z ocen, ktore tutaj padaja nie jest obiektywna. To naturalne.
Jestem ZA. Powod prosty: Jesli bedzie cos nie tak, mozna powiedziec do widzenia. Dzieki rankingowi odejscie/wydalenie z klanu nie jest niczym trudnym wiec bez problemu mozna sprobowac.

Avanar - Czw Lut 22, 2007 2:55 pm

Zdarzaly sie podania w ktorym od razu bylo wiadomo, ze ta osoba nie znajdzie miejsca w sojuszu. To podanie raczej do tych nie nalezy. Ja tam wierze w przemiany oraz inny punkt widzenia hehe.
Jak dla mnie mozna przyjmowac praktycznie kazdego byle wiedziec kiedy nalezy sie go pozbyc - wrazie czego;)
Ale nie przewiduje odrazu czarnego scenariusza.

Roghar - Czw Lut 22, 2007 3:06 pm

@Torres staram sie oceniac wszystkich na "zimno"...w tym przypadku na moja ocene wplywaja dziwne emocje.
Zanthara - Czw Lut 22, 2007 4:41 pm

Torres, wydaje mi sie, ze jak ktos tyle razy zmienial klan, to cos jest nie tak. Nie szukamy niestabilnych osob. Co jak co, ale wazny jest tez charakter czlowieka i to jak widza go inni. Nawet Ci co sa za przyjeciem Xazz do KG, wypowiadaja sie o niej niegatywnie. To co sie dzieje wewnatrz klanu/sojuszu zalezy od tego, jak sie w nim ludzie zachowuj±. Prosilam o sprostowanie, co do mojej pierwszej wypowiedzi, a w zamian, przeczytalam jaki to wspanialy sprzet miala Xazz. Wybacz.. A odnosnie pytania o wojne, zostaly pokazane trzy rycniki. To nie wskazuje na to, jak uczestniczylas w walkach..

Jesli umiesz zyc z osobami, ktore beda na Ciebie patrzec i tylko czekac na to jak Ci sie noga podwinie to.. wspolczucia :roll: Jak dla mnie, Twoja osoba wywoluje zbyt duzo negatywnych emocji.

W MG miejsca i wsparcia nie znajdziesz- przynajmniej nie z mojej strony.

Nedylyne - Czw Lut 22, 2007 7:24 pm

Cytat:
ze jak ktos tyle razy zmienial klan, to cos jest nie tak. Nie szukamy niestabilnych osob.


Od pó³ roku by³am w jednym klanie. S³owo 'czêsto' tyczy siê klanu Alsophis, który co tydzieñ jest prawie pusty..

Cytat:
Co jak co, ale wazny jest tez charakter czlowieka i to jak widza go inni.


.. od prawie dwóch lat tutaj jestem, a mam skromne wra¿enie, ¿e jak przychodzi co do czego to zazwyczaj umiem sobie poradziæ. Nigdy i nigdzie nie bêdzie tak, ¿e wszyscy bêd± mnie kochaæ, to nieosi±galne..

Cytat:
Nawet Ci co sa za przyjeciem Xazz do KG, wypowiadaja sie o niej niegatywnie.


Krytycznie.

Cytat:
Prosilam o sprostowanie, co do mojej pierwszej wypowiedzi, a w zamian, przeczytalam jaki to wspanialy sprzet miala Xazz.


Bo tak to zrozumia³am. "Czy to ta pani której inny klan obieca³ lepszy sprzêt'.. nie, to raczej nie ja. Zapisane zosta³o, by nie by³o w±tpliwo¶ci, ¿e nikt mnie ¶cigaæ za to co mam nie bêdzie. To pytanie kto¶ mi ju¿ zada³.

Cytat:
A odnosnie pytania o wojne, zostaly pokazane trzy rycniki.


Jako przyk³ady. Pokazaæ wiêcej?

Cytat:
Jesli umiesz zyc z osobami, ktore beda na Ciebie patrzec i tylko czekac na to jak Ci sie noga podwinie


..kwestia czasu, i odkupienia win w oczach niektórych..?

Cytat:
Twoja osoba wywoluje zbyt duzo negatywnych emocji.


Cytat:
Nawet Ci co sa za przyjeciem Xazz do KG,


No, w tym co¶ chyba jest..

LotU - Czw Lut 22, 2007 10:47 pm

za i koniec.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group