Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Remik- podanie o przyjêcie

remik - Pią Mar 30, 2007 3:07 pm
Temat postu: Remik- podanie o przyjêcie
Poprawiona wersja...
Mam na imie Bartek, mam 15 lat w L2 gram od 2 miesiêcy. Jestem wielbicielem L2 ale tak¿e uprzejmy, praworz±dny, uczciwy, lojalny i prawodomówny.
O postaci:
Imiê: Remik
Historia: kiedy siê narodzi³em, umia³em niewiele, moim mistrzem by³ mój dziadek, który by³ wyj±tkowym kowalem, wykuwa³ broñ dla najlepszych wojowników tego ¶wiata. Mnie tak bardzo nie interesowa³o kowalstwo jak poszukiwanie zagubionych lub bardzo potrzebnych rzeczy. Tak wiêc wst±pi³em bo gildii odkrywców i poszukiwaczy, tam nauczy³em sie wszystkiego co ka¿dy BH(moja klasa) powinien umieæ, zrozumia³em ¿e potwór to nie tylko przeciwnik do walki ale równie¿ (czasami) bardzo dobre ¼ród³o zysków. Tak wiêc rozpocze³a siê moja kariera.....
hmm.... motywacja...poznanie innych graczy z którymi móg³bym polowaæ. To g³ówny powód chêci wst±pienia do Waszego klanu; tego w³a¶nie oczekujê od klanu.
a co sam moge wnie¶æ.... troche humoru napewno.... bimber 15 letni 95% od matuli mojej, która go pêdzi razem z innymi w mojej rodzinnej wiosce....

Y - Pią Mar 30, 2007 3:22 pm

hyh myslalem ze Remik to imie postaci
rozwin troche to podanie (moze przydaloby sie pare slow o postaci), na razie jestem przeciw

Yavtin - Pią Mar 30, 2007 3:36 pm

jak sie zalogujesz naciskasz taki przycisk na klawiaturze, nazywa sie [Print Screem SysRq] i masz screena w katalogu lineage2/system ;)
co do podania: mizerne przejrzyj archiwum podan i sprobuj, wzorujac sie na ktoryms z nich, uzupelnic podanie.
Narazie przeciw.

Murdock - Pią Mar 30, 2007 3:37 pm

wiecej chcemy wiecej (o tobie)
LiNeerlay - Pią Mar 30, 2007 3:50 pm

W³asnie ze jest najpotezniejszy!dlatego tez jesli chcesz sie do niego dostaæ musisz sie bardziej postaraæ. :twisted:
Turendall - Pią Mar 30, 2007 3:54 pm

Nie
Vishar - Pią Mar 30, 2007 4:52 pm

ja bym jeszcze chcial sie dowiedziec na jakie imie planujesz zmienic swoje obecne nieregulaminowe imie "Remik" ?
Lee - Pią Mar 30, 2007 5:00 pm

Napisz podanie jeszcze raz wype³niaj±c opisane tutaj punkty. Jak na razie nie dowiedzieli¶my siê o Tobie niczego poza tym, ¿e masz na imie Remik. Je¶li s± jakie¶ niejasno¶ci zapraszam na PW.

@Vishar
Mo¿e na Boles³aw?

DarthAndrew - Pią Mar 30, 2007 5:21 pm

Shift i alt dzia³aj± Ci losowo, ortografia te¿ nie jest najlepsza. Przeedytuj posta, napisz co¶ wiêcej o swojej postaci to mo¿e bêdê za

A na teraz PRZECIW

oO - Pią Mar 30, 2007 5:25 pm

Lee napisał/a:
Napisz podanie jeszcze raz wype³niaj±c opisane tutaj punkty

... bez b³êdów ra¿±co gwa³c±cych nasz, jak¿e piêkny w pi¶mie i mowie, jêzyk narodowy. ;P

Balaod - Pią Mar 30, 2007 5:57 pm

Przeciw
Sitala - Pią Mar 30, 2007 6:44 pm

apropos tego co mówi³ Vishar - Remik - http://pl.wikipedia.org/wiki/Remik - natomiast na jakie zmieni nie mam pojêcia - Boles³aw pewnie te¿ odpada.
Natomiast mnie sie zdaje ¿e Remik to imiê gracza ( w podaniu nie ma mnic poza tym) nie widze tam imienia postaci - je¶li jest to u mnie te¿ wystêpuje brak czytania ze zrozumieniem. Ja równiez uwa¿am, ¿e nale¿y przeredagowaæ podanie i napisaæ wiêcej i o sobie i o postaci. Do³±czyæ screena obowi±zkowo.
Pozdrawiam. Mara

DarthAndrew - Pią Mar 30, 2007 6:53 pm

Widzia³em krasia o imieniu Remik w grze. Pewnie to imiê gracza (Remigiusz mo¿e) i postaci, ale najlepiej niech sam zainteresowany siê wypowie
Nothus - Pią Mar 30, 2007 10:25 pm

pies kolegi nazywa siê siê Remik...

podanie jak najbardziej nadaje sie do kosza. W zasadzie nie spe³nia ¿adnego kryteria podania. Lepiej ¿eby poprawiona wersja by³a bardzo dobra, inaczej jestem PRZECIW.

Samive - Sob Mar 31, 2007 10:54 am

napisz wiecej o sobie i zapodaj screena z komnaty
oO - Sob Mar 31, 2007 11:58 am

Poprawi³e¶ podanie i by³bym nawet za przyjêciem Ciê, bo siê o¶mia³em z rana czytaj±c Twoj± poprawion± wersjê, jednak nie bêdê, bo na koñcu mina mi zrzed³a. Bartek, opanuj siê, 'wioskê krasnali' to ma statystyczny Niemiec w ogródku.
DarthAndrew - Sob Mar 31, 2007 1:03 pm

Shift wci±¿ dzia³a losowo, do zasad poprawnego pisania masz dalej balistyczne podej¶cie i screena z komnaty nie ma. Na przysz³o¶æ: zanim wy¶lesz podanie daj je jakiemu¶ znajomemu, który jest dobry z polskiego do przeczytania i poprawienia b³edów, bo jak co¶ jest napisane po polsku a nie po polskiemu to od razu u czytaj±cego zmienia siê podej¶cie.

Na teraz PRZECIW

P.S. oO rozwali³e¶ mnie :twisted:

Lyssa - Sob Mar 31, 2007 1:12 pm

Cytat:
kiedy siê narodzi³em, umia³em niewiele


Jako, ¿e KG sk³ada siê z osób, które od urodzenia umiej± wszystko, za wiele tutaj nie zdzia³asz.

Randor - Sob Mar 31, 2007 1:15 pm

Przeciw
LiNeerlay - Sob Mar 31, 2007 1:51 pm

Remik-czytaj uwaznie co Lyssa pisze(sama wkoncu wszak nie zosta³a przez nas przyjeta)
Ja bede ZA okresem probnym jezeli wkleisz swoje zdjecie z komnaty :wink:

Sahrim - Sob Mar 31, 2007 2:05 pm

jestem na NIE
Lee - Sob Mar 31, 2007 2:41 pm

Poproszê jeszcze screen z komnaty wyboru postaci i bêdzie lepiej. Poza tym u nas liczy siê sojusz, nie klan, bo samo KG posiada ju¿ 3 klany... o czym z reszt± mo¿na siê dowiedzieæ w tym dziale.

PS. Przypominam niektórym, ¿e to nie rekrutacja do kó³ka literackiego. ;)

WKzO - Sob Mar 31, 2007 5:16 pm

ZA :mrgreen:
Xardus - Sob Mar 31, 2007 5:44 pm

<skanduje> dac-mu-sza-nse!
vog - Sob Mar 31, 2007 6:13 pm

PRZECIW
Aeranthir - Sob Mar 31, 2007 6:44 pm

Ano.
Imiê pewnie do poprawy..
Historia nie porywa.
Ale tez nie tragiczna.
A brzmi ca³kiem szczerze,bo has³a przyjazn,wspolpraca i tak dalej s± strasznie...oklepane.
Bêdzie fota-mo¿e byæ.

Athallus - Nie Kwi 01, 2007 6:47 pm

PRZECIW
MaaDmaN - Pon Kwi 02, 2007 12:39 am

Za, a nawet przeciw.
Samive - Pon Kwi 02, 2007 7:50 am

tak jak wyzej
LiNeerlay - Pon Kwi 02, 2007 8:58 am

a ja bede fajna tym razem i bede ZA :mrgreen: :wink:
Ps.Nowe miêsko? :twisted:

Samive - Pon Kwi 02, 2007 11:39 pm

hyhy Linka a ktory to od tego miesa jest?:P
LiNeerlay - Wto Kwi 03, 2007 7:53 am

Wszyscy-tylko nie liczna grupka jest poza..zwana potocznie "rzeznikami" :lol: :mrgreen:

Nie badzcie buraki...przyjmijmy szkraba :wink:

Lee - Wto Kwi 03, 2007 1:15 pm

Mimo up³ywu czasu, nie widzê screena z wyboru postaci. Bez tego nie przyjmê do klanu nikogo kogo wcze¶niej nie zna³em.

EDIT: Zmieni³y siê delikatnie zasady rekrutacji przez ostatnie wydarzenia. Je¶li siê zgodzisz to po pozytywnym (o ile takie bêdzie) rozpatrzeniu podania zostaniesz przyjêty do GM.

Xardus - Wto Kwi 03, 2007 1:24 pm

hmm a ja sie zastanawiam nad 1 rzecza...

kras... nie napisales jaki lvl postaci...

a i owszem widywalam cie w giran na rynku.... a propo rynku... skad kogos kto "niby" gra 2 miesiace w l2 stac na luk top B? krzyczales, ze takowy kupisz....

wiec jak wyzej - bede ZA jesli bedzie screen komnaty.... w dobrej rozdzielczosci, coby sprawdzic czy jakis fotomontazyk to nie jest....

Thorthas - Wto Kwi 03, 2007 1:51 pm

takie off top :)
ja robie zajebiste fotomn\ontaze wrazie co :)

Roznych kont itp w ronzych grach a takze perfekcyjny fotomontarz Twarzy jak trza :)

Dzwoncie pod numer * 7997 o tresci chce byc fajny !!

Roghar - Sro Kwi 04, 2007 12:50 am

Jak dla mnie panie Remiku wykazujesz zbyt male zainteresowanie tym tematem. Postaraj sie bardziej.
LiNeerlay - Sro Kwi 04, 2007 1:47 pm

zmienilam zdanie-jestem na Nie-poniewaz jak wyzej-zero zianteroseowania i chyba juz nie bywasz na tym forum-aluve-vendui i te sprawy :wink:
Lee - Sro Kwi 04, 2007 3:13 pm

Zamykamy ten bur... dom u¿yteczno¶ci publicznej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group