Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Vorg

Vorg - Nie Lip 29, 2007 12:43 pm
Temat postu: Vorg
Imiê: Vorg ( Tak¿e Ircowe )
Wiek: 67
Klasa: Destroyer ( Niszczyciel )

Posiadam : Set BW ca³o¶æ +4, komplet bizuteri BO oraz Dragon Slayera

Od dawna chcialem wstapiæ do Karan Gurth tylko nigdy niemia³em odwagi napisaæ podania, niewiem dlaczego. Ale od pewnego czasu tak sie zastanawia³em czemu nie i postanowi³em napisaæ. Mysle ze KG to klan do ktorego warto wstapiæ gdy¿ s± tam przyja¼nie nastawieni ludzie, dobre zorganizowanie i ¶wietna dyscyplina.


Co chce zrobiæ dla klanu, chce siê przyczyniæ do tego aby zyska³ jeszcze wiêksz± s³awe i rozg³os na tym swiecie. Od klanu oczekuje przyja¼ni i pomocy jesli bedzie mi potrzebna. Mysle ze pomocy w polowaniu równie¿.

Chce wstapiæ do Karan Gurth poniewa¿ mam tam znajomych, Rizzer i Rina.

Opowiadanie...

Urodzi³em siê w orczej rodzinie zamieszka³ej w wiosce Orków...Od ma³ego ojciec uczy³ Mnie polowaæ i i byc pewnym tego co chce w ¿yciu osi±gn±æ.No i po nied³ugim czasie bardzo mi siê to przyda³o gdy¿ odwieczni wrogowie, Jasne Elfy zaatakowa³y nasza wioskê niestety by³o ich tak wielu ¿e niepotrafilismy odeprzeæ ich ataków, zosta³em sam wioska zniszczona rodzina i przyjaciele zamordowani z zimna krwi±...Gdy otrzasn±³em siê z tej tragedi postanowi³em wyruszyæ w ¶wiat zdobywac do¶wiadczenie i wzi±¶æ odwet za zamordowanie mojej rodziny...Podczas wedrówki wykorzysta³em wszystkie umiejêtnosci których nauczy³ Mnie ojciec walczy³em z róznego rodzaju stworami a¿ pewnego razu napotka³em na swej drodze orka który siê zawie Zaratull, zaprzyja¼ni³em siê z nim.Opowiedzia³em mu moja historie, strasznie siê przej± i postanowi³ mi pomóæ, a poniewa¿ ¿e przewysza Mnie wiekiem nauczy³ Mnie nowych umiejetno¶ci. Pewnego razu podczas wspólnego polowania spyta³em go czy jest ktos kto pomóg³ by mi wzi±¶æ rewan¿ za rze¼ na mojej rodzinie, odpowiedzia³ krótko AyanMoor. Pierwszy raz s³ysza³em to s³owo wiêc spyta³em co¿ to takiego, on wyja¶ni³ mi ¿e to klan który powinien mi pomóc. Spyta³em wiêc gdzie moge znale¼æ siedzibe owego klanu.Zaratull wyjasni³ mi ze mam udac siê do Giran a ¿e on tez dok³adnie niewiem gdzie znajduje siê siedziba AM kaz³ siê spytaæ w mie¶cie Giran którego¶ z przebywaj±cych tam podró¿ników. A wiêc uda³em siê do Giran, wchodzac do miasta na swej drodze napotka³em gro¼nie wygl±daj±cego mrocznego elfa, postanowi³em siê go spytac gdzie mam siê udaæ ¿eby doj¶æ do siedziby klanu AyanMoor, chrypliwym g³osem powiedzia³ mi gdzie mam i¶æ. Dochodzaæ do drzwi Clan Hallu Ayan ogarne³o mnie przerazenie i podniecenie zarazem, po chwili zastonowienia zapuka³em w wielki drzwi, gdy siê otworzy³ zapar³o mi dech w piersiach. Oto jestem... Po 31 latach spedzonych w AM postanowi³em odej¶æ gdy¿ przestala mi odpowiadaæ polityka klanu. Po d³ugich przemysleniach i zastanowieniach zdecydowa³em spróbowaæ w klanie Karan Gurth, znale¼æ ich siedzibe nieby³o trudno gdy¿ jest to klan z tradycj± i znany na ca³ym swiecie. Gdy znalaz³em ów siedzibe postanowilem w kartach napisaæ swoje podanie...

Za wszystkie b³edy z góry przepraszam.

Mam na imie Bartek i mam 18 lat.Mieszkam w Mys³owicach ( województwo ¶l±skie ) Ucze sie w Zespole Szkó³ Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu. Uwielbiam graæ w pi³kê no¿n± i dlatego gram w klubie Zaglebia Sosnowiec. Moje zainteresowania to pi³ka no¿na, komputeryzacja i oczywiscie gry komputerowe.

Z powa¿aniem Vorg

Zdjecie z komnaty : http://img525.imageshack....vorgdokgmk5.jpg

Rizz - Nie Lip 29, 2007 1:03 pm

Bylem z Vorgiem w jednym klanie, jak najbardziej ZA.
Isen - Nie Lip 29, 2007 1:09 pm

za, ale do MG
Drirch - Nie Lip 29, 2007 1:53 pm
Temat postu: Re: Vorg
Vorg napisał/a:
(...) Za wszystkie b³edy z góry przepraszam (...)


...proszê o naukê, pokutê i rozgrzeszenie :lol:

Ogólnie za :wink:

Eridanus - Nie Lip 29, 2007 2:29 pm

Znajomo¶æ Rizzera to raczej minus ni¿ plus :mrgreen: , ale jestem ZA. :lol:
Turendall - Nie Lip 29, 2007 2:33 pm

ZA :wink: .
Aeranthir - Nie Lip 29, 2007 2:50 pm

ZA
Rymar - Nie Lip 29, 2007 4:15 pm

Co w polityce klanu AM ci przestalo odpowiadac czy powodem odejscia byla wojna?
Vorg - Nie Lip 29, 2007 4:31 pm

Przestalo mi odpowiadac to ze niewazne jaki wklad byl w klan i niewarzne ile matow sie da to nawet na jeden kolczyk BO musialem sie bardzo dlugo prosic az w koncu sam musialem skaldaæ :/ Ogolnie niepasowalo mi to ze w klanie byola mala dyscyplina i kazdy robil co chcia³ :/ Jednego RB organizowalo sie 30 minut :/// Ale mile wspominam ten klan i zawsze bede...
Weriond - Nie Lip 29, 2007 4:49 pm

Vorg napisał/a:
Jednego RB organizowalo sie 30 minut :///
hmm... albo nie, nie bêdê nic mówi³...

Ja za.

Rymar - Nie Lip 29, 2007 5:19 pm

"Jednego RB organizowalo sie 30 minut :///"

Wiesz zebys sie nie rozczarowal :roll:

Xorlarrin - Nie Lip 29, 2007 5:22 pm

ej nie przesadzajcie, tylko czasami tak dlugo wychodzi :P
Aeranthir - Nie Lip 29, 2007 5:37 pm

W³asnie..Runedar zbiera sie dluzej,niz podnieca sie samica lemura..
Vorg - Nie Lip 29, 2007 5:57 pm

Ogolnie chodzi mi o organizacje i dyscypline :wink:
vog - Nie Lip 29, 2007 6:58 pm

NIE
MeowMeow - Nie Lip 29, 2007 7:12 pm

jednego rb 30 minut? skad ja to znam XP

Btw czesto widze pana pod ch karan, calkiem calkiem orczek
ZA ;P

A...znasz rizzera, ale nie masz takiego poczucia humoru jak on? Jak nie to tymbardziej ZA

Vishar - Nie Lip 29, 2007 7:59 pm

ZA
Lee - Nie Lip 29, 2007 8:49 pm

Jak Vishar jest ZA to muszê byæ PRZECIW, bo co¶ tu pewnie jest nie tak...

(ZA) ;)

Syruna - Nie Lip 29, 2007 11:03 pm

ZA... tak z ciekawosci jak zdobyles DS?
Sijaa - Nie Lip 29, 2007 11:59 pm

nie do¶æ ¿e z mojego miasta to i jeszcze chodzi do mojej starej szko³y :P
ZA

Thorthas - Pon Lip 30, 2007 1:26 am

Aeranthir napisał/a:
W³asnie..Runedar zbiera sie dluzej,niz podnieca sie samica lemura..


tzn. ile ??:D tak z ciekawo¶ci :P


ogolnie za :)

Niszczyciele s± spoko :P

Nantel - Pon Lip 30, 2007 6:41 am

Za dobrze masz- PRZECIW. :mrgreen:



(ZA)

Rizz - Pon Lip 30, 2007 12:19 pm

Eridanus napisał/a:
Znajomo¶æ Rizzera to raczej minus ni¿ plus :mrgreen: , ale jestem ZA. :lol:


No spoko spoko :P .

MeowMeow napisał/a:
A...znasz rizzera, ale nie masz takiego poczucia humoru jak on? Jak nie to tymbardziej ZA


Zoya,widze,¿e humor Ci siê ostatnio wyostrzy³ :P .

Vorg - Pon Lip 30, 2007 2:52 pm

DSa z³o¿y³em i wyszedl mi za pierwszym razem :mrgreen: :cool:
Amiridaru - Pon Lip 30, 2007 4:23 pm

Jasne ze ZA Vorg jest spoko bylem z nim w klanie. Mozecie go przyjac i raczej nie ma poczucia humoru Rizzera :P

ZA a nawet przeciw

Vorg wisisz mi jeszcze te 400k :P

Vorg - Pon Lip 30, 2007 4:40 pm

Wiem pamietam :razz: :mrgreen:
Sahrim - Pon Lip 30, 2007 5:52 pm

moze byc ZA ale nie do KG :mrgreen:
Savor - Pon Lip 30, 2007 7:13 pm

ZA :)
QNIO - Pon Lip 30, 2007 7:37 pm

Vishar.........
ZA

Calcoranna - Pon Lip 30, 2007 7:50 pm

Mmmm gra w zaglebiu.... jak wygramy z wami to jestem sklonny byc ZA ;]
Vorg - Pon Lip 30, 2007 11:30 pm

Bardzo bym chcia³ do KG bo zawsze chcialem poznac klimat i wlasnie klan KG :wink: Ten pierwszy prawdziwy :smile:
Vorg - Pon Lip 30, 2007 11:35 pm

Nie powiem ze sojusznicze klany KG sa z³e. Ale chce do tego od którego sie wszystko zacze³o... Czyli serca " KaranGurth "
Adwik - Wto Lip 31, 2007 12:06 am

za
Sitala - Wto Lip 31, 2007 12:21 am

http://vilverin.mojeforum.net/podanie-vt79.html
A teraz na Live: mam na imiê Bartek i mam 18 lat i mieszkam w Mys³owicach.W L2 gram ju¿ 1,5 roku i jestem wielkim fanem tej gry. A teraz historia Mojej postaci.
http://www.ayanmoore.fora.pl/vorg-t489-30.html
Co¶ o Sobie: mam na imie Bartek.Ucze siê w Zespole Szkó³ Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu o profilu: Technik Informatyk. Moja zainteresowania to gry komputerowe i Pi³ka Nozna.
Nie ¿ebym ja sie czepia³a... Ale jak dla mnie to takie jakie¶... No ilu Bartków z Mys³owic pisze podania.. ehh moze ja sie wstrzymam od g³osu

Aeranthir - Wto Lip 31, 2007 6:13 am

Ale jako¶ siê wstydzi³em-ale gdzie indziej mnie nie przyjeli.
Ewentualne ostro¿ne ZA,ale napewno nie do Karan.
Edit:
A nawet mo¿e byæ ZA.
Te podania s± z marca.

Vorg - Wto Lip 31, 2007 3:04 pm

Ju¿ wyja¶niam.
Vorg - Wto Lip 31, 2007 3:13 pm

Kiedy¶ gra³em Santisem zanim powsta³ Vorg. Ale teraz Santisem gra mój brat ale zreszt± ju¿ bardzo rzadko prawie wogóle. Uzna³em ze o tym niebede pisa³ bo postac jest nieuzywana. Przepraszam za nieporozumienie. Santis to postac nieaktywna. Niema jej na zdjeciu komnaty bo zebym mogl grac na osobnym koncie musialem zrobiæ nowe. Wszystko jest legalne i zg³oszone do GMów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group