Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Harbona-rekrutacja

Harbona - Sro Wrz 26, 2007 7:37 pm
Temat postu: Harbona-rekrutacja
Witam,

Co do postaci:
Jest to Dark Avenger na 52. Posiada juz sprzet B enchantowany na +4. Warto zaznaczyæ, ¿e jestem niezale¿ny finansowo. Postaæ nastawiona jest defensywnie, typowo na grê zespo³ow±, raczej przeciw RB. Nie mam do¶wiadczenia w PvP. Liczê jednak, ¿e Wy mi jako¶ doradzicie. Wyposa¿ona jest w build do kondycji (+5 razem).

Co sprawilo, ¿e chcê przy³±czyæ siê do Karan Gurth:
Z pocz±tku planowa³em z kompanem rozwin±æ w³asny klan, lecz z czasem doszli¶my do wniosku, ¿e lepiej jest skorzystaæ z istniej±cych ju¼ hierarchii i w³±czyæ siê w nie. Czê¶ciowo by³o to spowodowane niezadowoleniem z rozrzedzenia polityki w Aden-zbyt du¿a ilo¶æ ma³ych klanów. Bêd±c konsekwentnym pragnê przy³±czyæ siê do jednego z du¿ych graczy. Przy okazji irytowa³a mnie my¶l, ¿e jeszcze d³ugo bêdê musia³ czekaæ by zmierzyæ siê z Duchami, za którymi nie przepadam, maj±c przy tym szanse na zwyciêstwo. Szukam te¿ gildii, w której hierarchia, to podstawa, gdy¿ wykonywanie rozkazów jest dla mnie sam± przyjemno¶ci±. Nie interesuje mnie raczej siedzenie przy pocie, lecz czynny udzia³ w mam nadziejê czêstych konfliktach z innymi klanami.

Co do mojej roli w klanie:
Wydaje mi siê, ¿e nie muszê siê rozpisywaæ. W tym momencie nadaje siê tylko do tankowania, do¶æ efektywnego jednak, jak na swój kr±g.

Co do czasu, który mogê po¶wiêciæ na L2:
Trudno powiedzieæ. W³a¶nie zaczynam studia i nie wiem, na ile pozwoli mi rozk³ad. Co nie zmienia faktu, ¿e woln± chwilê spêdzê w grze.

Nie wiem, co jeszcze chcecie wiedziec. Po prostu pytajcie.

Drirch - Sro Wrz 26, 2007 7:45 pm

Na 52 to sobie nie potankujesz raczej. Bo nie bêdzie mia³ kto u nas takiego RB zbiæ :wink:

Rzeczowe podanie, za.

Tony - Sro Wrz 26, 2007 7:47 pm

Klamiesz! Ja wiem czmu chcesz do KG!

->>>> http://forum.allseron.com/showthread.php?t=8054

Za ^^

Harbona - Sro Wrz 26, 2007 7:50 pm

Rzeczywi¶cie o tym nie wspomnia³em dos³ownie, ale po¶rednio. Tylko w du¿ym, zorganizowanym klanie mogê wybraæ siê na tak± wyprawê i czerpaæ przy tym przyjemno¶æ, zamiast wydzieraæ siê na wszystkich dooko³a co maj± robiæ i na koñcu straciæ 3 krêgi. Ale to chyba nie grzech ;) .
Aeranthir - Sro Wrz 26, 2007 7:54 pm

Za.




Harbona to imie dla kobiet,zrob cos z tym..

Jay - Sro Wrz 26, 2007 8:30 pm

Przeciw.
Murdock - Sro Wrz 26, 2007 8:43 pm

nie bede sie smial z twojego imienia , bo sam nie mialem lepszego :razz:
ale wypadaloby zmienic :wink:

emm.... ZA

Amiridaru - Sro Wrz 26, 2007 8:51 pm

Przeciw , dopiero czytalem jego temat na forum allka
Nantel - Sro Wrz 26, 2007 9:02 pm

Przeciw, bo ³eb mnie boli.
Harbona - Sro Wrz 26, 2007 9:10 pm

Co do tego postu z Allka, to nie widzê zale¿no¶ci miêdzy byciem przeciw, a tre¶ci± postów tam zamieszczonych. Oczywi¶ci decyzje rozumiem i nie bêdê siê próbowa³ odwo³ywaæ.
DarthAndrew - Sro Wrz 26, 2007 9:35 pm

Eee, marudz± bo ¶rodek tygodnia i dawno spici nie byli :P

Wrzuæ screena z komnaty z dopisaniem jakie lvle maj± inne postacie i czy s± w innych klanach i bêdê ZA

Harbona - Sro Wrz 26, 2007 9:36 pm

Ja widzê, ¿e moje podanie jest na tyle bezp³ciowe, ¿e nikomu siê odpowiadaæ nie chce :P .
Nothus - Sro Wrz 26, 2007 9:42 pm

ZA, bo DA
Xorlarrin - Sro Wrz 26, 2007 9:44 pm

No coz, u nas build na con jest wielce niepopularny. Na wojnie moze i zbierzesz wiecej nukow niz inni, ale na koxie raczej bedziesz tylko kula u nogi.

Od kiedy grasz? Miales jakies wczesniejsze postacie? W jakich klanach? Znasz kogos z KG? Screen z ekranu logowania prosze i wtedy sie zastanowie

Harbona - Sro Wrz 26, 2007 9:51 pm



Nie znam nikogo z KG, mia³em kiedy¶ Shillien Knighta, ale ju¿ zapomnia³em jego imienia. Potem dla zarobku stworzy³em dwóch krasnali, ale s± raczej nieczynni. A gram od chyba dwóch lat. Mia³em rok przerwy przez internat. Tam dbali o to by¶my nie grali w online'owki.

Turendall - Sro Wrz 26, 2007 11:11 pm

Przeciw :twisted: .
Kodurn - Czw Wrz 27, 2007 7:05 am

Z³y Dziad mówi: ja pierdole !!!!!!!


Spoko podanko pewnie by¶ siê nada³, lecz nale¿y przeanalizowaæ to co napisa³e¶:
chcesz wojny, wiec na jaki c*** zrobi³e¶ sobie DA ?? Na masówkach siê przydasz jak ka¿dy woj. Potyczki w których my bierzemy udzia³ to g³ownie partyzantka. Koksanie DA to masakra! Wszystko mi siê po<przeklina>³o.

Co do Astaweza ju¿ kilkukrotnie by³ w KG i moim zdaniem sam powinien wiedzieæ, ¿e do nas nie pasuje. Jak sam powiedzia³: " ...w KG panuje specyficzna atmosfera..." a ta atmosfera to umiejêtno¶æ radzenia sobie czasami samemu. KG jest za du¿ym cia³em ¿eby liderzy dbali o ka¿dego wiec samodzielno¶æ jest bardzo istotna.


Z³y Dziad mówi: ZA


pzdr.

Harbona - Czw Wrz 27, 2007 7:45 am

Gram DA, bo mi siê ta postaæ podoba³a i dalej podoba :) .
Kodurn - Czw Wrz 27, 2007 7:47 am

Dlatego te¿ da³em ZA.

pzdr.

Sijaa - Czw Wrz 27, 2007 7:57 am

DA wcale sie ciê¿ko nie koksa :P
Za

Drirch - Czw Wrz 27, 2007 9:08 am

Jak staæ kogo¶ na koks z kotkiem to nie :razz:
Turendall - Czw Wrz 27, 2007 1:12 pm

Xorek Ty glupku :evil: .
Harbona - Czw Wrz 27, 2007 1:48 pm

Mnie staæ na kox z kotkiem:P
Selius - Czw Wrz 27, 2007 2:45 pm

ZA
Nantel - Czw Wrz 27, 2007 3:18 pm

Rok bez L2...
Cz³owieku za tak± wytrwa³o¶æ bede ZA. No i ³eb mnie przesta³ boleæ :razz:

Zielony Beret - Czw Wrz 27, 2007 3:37 pm
Temat postu: Re: Harbona-rekrutacja
Harbona napisał/a:
Witam,
...Nie mam do¶wiadczenia w PvP. Liczê jednak, ¿e Wy mi jako¶ doradzicie...

...Przy okazji irytowa³a mnie my¶l, ¿e jeszcze d³ugo bêdê musia³ czekaæ by zmierzyæ siê z Duchami, za którymi nie przepadam, maj±c przy tym szanse na zwyciêstwo...


ja tutaj widzê totalny paradoks


a tak w ogóle to PRZECIW

Tony - Czw Wrz 27, 2007 3:50 pm

przeciw bo Krasnoludow nie krasnali...
Rerio - Czw Wrz 27, 2007 4:03 pm

Nie ma oczym mowic PRZECIW
Perrea - Czw Wrz 27, 2007 6:11 pm

Przeciw...
Nie przekona³e¶ mnie ani podaniem... Ani swoj± osob± w ¶wiecie Aden, gdyz nie mia³em okazji Ciê spotkaæ osobi¶cie...Tote¿ mogê Ciê oceniæ jedynie na podstawie podania...A jest s³±be i wrêcz nie na temat....A wiadomo co siê dostaje za podanie nie na temat ?Mo¿e niekoniecznie nie na temat, ale nawet nie zrealizowa³e¶ 30% z wymogów podanych w odpowiednim temacie dotyczacym pisania podañ.
St±d tez zapewne powy¿sze sprzeciwy...

Harbona - Czw Wrz 27, 2007 7:33 pm

S±dzi³em, ¿e schemat pisania podanie nie jest wi±¿±cy, skoro wiele innych podañ nie pod±¿a³o za nim. Co siê tyczy procentowego zrealizowania punktów z podpowiedzi o pisaniu podania, to jedyne, czego nie umie¶ci³em, to mój nick na IRC i historii postaci. Gram naturalnie, nie piszê sibie scenariusza na ca³y dzieñ zanim po³o¿ê rêkê na klawiaturze, a jaki jestem bêdziecie mieli okazjê siê przekonaæ, je¿eli zostanê przyjêty, bad¼ w innych okoliczno¶ciach. Gdy kogo¶ poznajesz chyba nie prosisz o jej/jego pisemny opis? Ca³a reszta jest spe³niona w wiêkszym lub mniejszym stopniu. Chcia³em by podanie by³o rzeczowe, wiêc taki by³o, jak niektórzy stwierdzili.

P.S. Nienawidzê siê t³umaczyæ, ale takie posty s± nieprzemy¶lane i ta wypowied¼ s³u¿y uspokojeniu mego ducha.

Harbona - Czw Wrz 27, 2007 7:35 pm

Przy okazji proszê niektórych o podawanie powodów sprzeciwu. To zawsze jaka¶ nauka dla mnie.
Xorlarrin - Czw Wrz 27, 2007 7:38 pm

bo dublujesz posty :P Turendall zaraz dam ci drugiego warna XD
Turendall - Czw Wrz 27, 2007 8:08 pm

Sprobuj tylko Ty winogrzmocie :mad: .
Ahrimad - Czw Wrz 27, 2007 8:27 pm

Harbona napisał/a:
Przy okazji proszê niektórych o podawanie powodów sprzeciwu. To zawsze jaka¶ nauka dla mnie.


Przeciw, bo wolê, ¿eby wykoksaæ tych tanków co ju¿ s± w KG.

Harbona napisał/a:
Przy okazji irytowa³a mnie my¶l, ¿e jeszcze d³ugo bêdê musia³ czekaæ by zmierzyæ siê z Duchami, za którymi nie przepadam, maj±c przy tym szanse na zwyciêstwo.


Taa.... na pewno zawojujesz ¶wiat maj±c Dark Avengera na 52 lvlu.

Turendall - Czw Wrz 27, 2007 8:34 pm

Jestes okrutny Xorek :oops: .
Harbona - Czw Wrz 27, 2007 8:37 pm

Ahrimad napisał/a:


Taa.... na pewno zawojujesz ¶wiat maj±c Dark Avengera na 52 lvlu.


Nie wiem, czemu s³u¿y ten komentarz.

Line - Czw Wrz 27, 2007 9:00 pm
Temat postu: Re: Harbona-rekrutacja
Harbona napisał/a:
Przy okazji irytowa³a mnie my¶l, ¿e jeszcze d³ugo bêdê musia³ czekaæ by zmierzyæ siê z Duchami, za którymi nie przepadam, maj±c przy tym szanse na zwyciêstwo.


Kurcze, czemu w wielu podaniach kandydaci biora sobie za atut nienawisc do Duszkow ... przeciez nie jestesmy chyba tacy straszni :sad:

Line

Ps Powodzenia pod Oren.

Nedylyne - Czw Wrz 27, 2007 9:18 pm

U nas tankiem nie ma lekko, ale je¶li chcesz spróbowaæ, a jest miejsce.. to czemu nie, ZA.

Tylko nie do KG, bo na polowanie z kiciusiem nie bêdzie Cie staæ ;)

Harbona - Czw Wrz 27, 2007 9:23 pm

Dobra, ten post wzbudzi³ m± ciekawo¶æ. Co znaczy nie bêdzie mnie staæ? Czy w KG panuje, jaki¶ system ekonomiczny, który ma na celu ograbienie mnie z oszczêdno¶ci? :P
Tony - Czw Wrz 27, 2007 9:39 pm

Spisek! Podstep! Wszedzie! AaaaaaAaAaa!
DarthAndrew - Czw Wrz 27, 2007 10:22 pm

Bo to jest tak, ¿e jak wchodzisz do KG to oddajesz ca³y swój dorobek postaci o imieniu Biana...
Harbona - Czw Wrz 27, 2007 10:33 pm

Wybaczcie, ale po d³u¿szym namy¶le postanawiam zrezygnowaæ. Nie bêdê w stanie po¶wieciæ L2 du¿o czasu, a koxa nie mam w swojej naturze. Przepraszam za zamieszanie.
Xorlarrin - Czw Wrz 27, 2007 10:46 pm

ej DarthAndrew zartowal XD Nikt nie bedzie ci nic zabieral, ale od tego ile dasz bedzie zalezalo ile dostaniesz
Harbona - Czw Wrz 27, 2007 10:54 pm

Nie, nie! Ta decyzja nie ma z tym nic wspólnego, naprawde. NIe potraktowa³em tego serio. Powody opisa³em we wcze¶niejszym po¶cie. To ¿e podj±³em j± przy omawianiu tej kwestii, to zbieg okoliczno¶ci.
Selius - Czw Wrz 27, 2007 11:12 pm

Nowa metoda odrzucania podañ: Przestraszyæ ubiegaj±cego siê o przyjêcie:D:D:D
QNIO - Pią Wrz 28, 2007 7:21 am
Temat postu: Re: Harbona-rekrutacja
Line napisał/a:


Kurcze, czemu w wielu podaniach kandydaci biora sobie za atut nienawisc do Duszkow ... przeciez nie jestesmy chyba tacy straszni :sad:



To przez Soba :P Ci±gle sie pyta "Czy boicie sie Duchów" :P

PS. Ja lubie Duszki :D (jak mnie nie siekaj± po 3k za Vorta :P )


Co do osoby sk³adaj±cej podanie. Radze zmieniæ Imie postaci.. Bo HARBON.. to wiadomo co to by³o.. Dodanie literki "a" du¿o nie zmienia. Kto¶ sie do czepi i...

Sahrim - Pią Wrz 28, 2007 8:27 am

Imie mi cholernie nie pasuje ale moge byc ZA
Harbona - Pią Wrz 28, 2007 8:42 am

Nikt mnie nie s³ucha. Mo¿ecie zamkn±æ post, gdy¿ rezygnuje. Wybaczcie za zamieszanie.
Pozdrawiam

Selius - Pią Wrz 28, 2007 12:20 pm

Tak Ci sie tylko wydaje. Wszyscy s³uchaj±, ale od KG nie da sie odejsc, nawet jak sie w nim jeszcze nie jest <buahahahaha> :twisted: <joke>
Randor - Pią Wrz 28, 2007 3:14 pm

Przeciw
Selius - Pią Wrz 28, 2007 4:12 pm

Randor czytaj posty zanim odpowiesz:) Przeciw czemu skoro zrezygnowa³?;]
Czyli Drirch (to byl chyba on) Cie przejzal. Ty na prawde robisz ctrl+c ctrl+v do kazego tematu z podaniem;]

Perrea - Pią Wrz 28, 2007 4:22 pm

Temat mia³ byc zamkniety ju¿ jaki¶ czas temu.. no nie ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group