Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Detherok

Detherok - Pon Paź 15, 2007 5:58 pm
Temat postu: Detherok
Nick: Detherok

O sobie: Mam 17 lat jestem na profilu wojskowym. Nazywam sie Mariusz jestem ze ¶l±ska. Interesuje siê mang± i anime, fantastyk± i rycerstwem.

O postaci: Jestem Warcyerem w przysz³o¶ci Doom Cryerem <niedalekiej>. Anu prze¿y³ troche lat w wiosce orkowej szkol±c sie szybko. Pó¼niej prze¿y³ wiele przygód w ró¿nych klanach i w koñcu postanowi³ zawitaæ do Karan gdy¿ z do¶wiadczenia wynika ¿e ten klan ma baaaardzo dobr± przy³o¶æ.

Motywacja: Widzia³em w jaki sposób wy pracujecie i jaka jest organizacja tego¿ to sojuszu. Bardzo mnie to podbudowa³o bo przewa¿nie bywa³em w takich sojuszach i klana u których o cokolwiek dob³agaæ sie by³o trudno. Tu mam nadzieje ¿e uda sie cokolwiek zrobiæ dalej bo chce siekaæ wrogów je¶li takowi bêd± pomagaæ sojuszowi i klanowiczom je¶li takowa potrzeba przyjdzie.

Czego oczekuje: Oczekuje walki, pomocy w walce i pomocy w dalszym d±¿eniu do jak najwy¿szych i najlepszych terenów gdy¿ ¶wiat zwiedziæ chcê z ekip± na której mo¿na polegaæ.

Co moge zaoferowaæ: Us³ugi jako moja klasa daje oraz w jakim¶ tam stopniu do¶wiadczenie jakie zdoby³em na czasie d³uuugich wêdrówek po ¶wiecie Aden i Elmore.

Ayllass - Pon Paź 15, 2007 6:21 pm

marne te podania w ostatnich czasach ...
Randor - Pon Paź 15, 2007 6:23 pm

Screen z komnaty postaci.
Nantel - Pon Paź 15, 2007 7:10 pm

Dorzuc screena z komnaty, znam i jestem za.
Nedylyne - Pon Paź 15, 2007 8:55 pm

Znam, od do¶æ dawna, i ZA
Weriond - Pon Paź 15, 2007 9:44 pm

Polowa³em parê razy, polowa³o siê mi³o, jestem ZA (MorGurth?).
Aeranthir - Pon Paź 15, 2007 10:09 pm

Screen,Za.
Kodurn - Wto Paź 16, 2007 8:20 am

Szeryf Goddard mówi: ZA.

pzdr.

P.S. screen z sali wyboru postaci, widaæ ¿e siê stara.

Drirch - Wto Paź 16, 2007 12:31 pm

Daj sznurek to zdjêcia z komnaty logowania i bêdzie za.
Sahrim - Wto Paź 16, 2007 12:42 pm

ZA
Murdock - Wto Paź 16, 2007 1:01 pm

te wszystkie ZA sa za profesje pewnie
hmm... dobry WrC nie jest zly co nie? :razz:
padanko przecietne
lekkie ZA

Erona - Wto Paź 16, 2007 1:05 pm

Screen i bede ZA
V - Wto Paź 16, 2007 1:48 pm

za...ale powiedz jeszcze w ktorych klanach byles...no i screen
Detherok - Wto Paź 16, 2007 1:49 pm

A oto i proszony screen:
http://img522.imageshack....hot00003zl6.jpg

Lou¶ - Wto Paź 16, 2007 2:10 pm
Temat postu: Re: Detherok
Detherok napisał/a:
Nick: Detherok

Czego oczekuje: Oczekuje walki, pomocy w walce i pomocy w dalszym d±¿eniu do jak najwy¿szych i najlepszych terenów gdy¿ ¶wiat zwiedziæ chcê z ekip± na której mo¿na polegaæ.



Nie bylabym wredna Lou gdybym tu sie nie wpisala.
Jesli to ten sam Detherok, ktory byl w listkach to chyba mnie oczy myla (jesli to inna osoba to odszczekam wszystko i przeprosze).
Pisze ze oczekuje walki i pomocy w walce ... hmmm
Ja tam znam Detheroka ktory wylazl z klanu bo mu wojna przeszkadzala koksac w spokoju.
Poprostu pewnego pieknego dnia byl na liscie i nagle bez slowa zniknal.
Przyjelismy go spowrotem (juz w czsie pokoju) gdy zjawil sie ze slowami:

Witam was ponownie. Przyby³em przepraszaæ i b³agaæ o wybaczenie za to co zrobi³em. By³o to co najwy¿ej g³upie i nierozwa¿ne. Przepraszam was wszystkich i ka¿dego z osobna za to co sie sta³o. I b³agam o przyjêcie mnie z powrotem. Po tych kilku dniach widze ¿e jest w Li¶ciach co¶ czego nie znajde nigdzie indziej choæbym nie wiem jak intensywnie i jak uparcie chcia³bym szukaæ.

Hehehe widac jego intensywne i uparte szukanie przynioslo go do Was.
Ale to moze inny Detherok :mrgreen:

Randor - Wto Paź 16, 2007 2:16 pm

Po zobaczeniu screen i komentarzem Lou. Hmmmm. Jestem ZA
Lou¶ - Wto Paź 16, 2007 2:28 pm

Randor napisał/a:
Po zobaczeniu screen i komentarzem Lou. Hmmmm. Jestem ZA


free will :mrgreen: dobrej zabawy zycze

Randor - Wto Paź 16, 2007 2:28 pm

Wychowa sie go ;P
Perrea - Wto Paź 16, 2007 2:47 pm

Przeciw....Podanie ¶rednie
Szyszka w komnacie
Du¿o postaci(SK±d wiemy,¿e nagle nie zaczniesz spêdzaæ wiêkszo¶c czasu na secondach?)

Kaeen - Wto Paź 16, 2007 3:39 pm

o szyszka... mo¿na j± co najwy¿ej zje¶æ na obiad <obliza³ siê>
Detherok - Wto Paź 16, 2007 4:25 pm

Nie zaczne graæ na secondach nie bawi mnie to ju¿. Dlatego w³a¶nie mój WrC posiada tak wysoki poziom gdy¿ innymi sie nie zajmuje. Wiêc o to raczej nie musicie sie martwiæ.
Sahrim - Wto Paź 16, 2007 4:41 pm

To ze ktos ma wiele secondow nic nie znaczy.Sam mam wiele secondow i co z tego?
Zielony Beret - Wto Paź 16, 2007 5:17 pm
Temat postu: Re: Detherok
Detherok napisał/a:
Nick: Detherok
Motywacja: Widzia³em w jaki sposób wy pracujecie i jaka jest organizacja tego¿ to sojuszu. Bardzo mnie to podbudowa³o bo przewa¿nie bywa³em w takich sojuszach i klana u których o cokolwiek dob³agaæ sie by³o trudno.


a w jakich klanach by³e¶?

Detherok - Wto Paź 16, 2007 5:21 pm

Aryante, Eisteddfod, GhashAngarth i w sumie to wszystko
Zielony Beret - Wto Paź 16, 2007 5:43 pm

Detherok napisał/a:
Eisteddfod


no to mamy odpowied¼

ja tylko jeszcze tyle dodam ¿e to nie pierwszy raz kiedy osobie która odesz³a z jakiego¶ klanu i z³o¿y³a do nas podanie zostaje obrzucona oszczerstwami (trudno mi powiedzieæ jak jest w tym przypadku)

tak w ogóle podanie do dupy (lvl to nie wszystko)

PRZECIW

Ahrimad - Wto Paź 16, 2007 6:07 pm
Temat postu: Re: Detherok
Lou¶ napisał/a:
Nie bylabym wredna Lou gdybym tu sie nie wpisala.
Jesli to ten sam Detherok, ktory byl w listkach to chyba mnie oczy myla (jesli to inna osoba to odszczekam wszystko i przeprosze).
Pisze ze oczekuje walki i pomocy w walce ... hmmm
Ja tam znam Detheroka ktory wylazl z klanu bo mu wojna przeszkadzala koksac w spokoju.
Hehehe widac jego intensywne i uparte szukanie przynioslo go do Was.
Ale to moze inny Detherok :mrgreen:


Znalaz³ sobie przytulny klan, gdzie bêdzie móg³ koxaæ w spokoju :lol: Nie lepiej by³oby Ci i¶æ do Tindome, czy tam Wilczej Rodziny ?

Rerio - Wto Paź 16, 2007 6:14 pm

Przeciw :shock:
Xardus - Wto Paź 16, 2007 7:38 pm

hmm

co z tego, ze byl??

wazne ze chce byc u nas :D

a tak powaznie. krzywdy nam nie zrobil. mozna dac mu szanse. jak sie nie sprawdzi to kopa w dupe i w droge. metron szanse dostal, inni tez...

moze sie u nas sprawdzi..

a tak poza tym... jesli szuka samego spokojnego koksu to u nas go nie znajdzie i szybko odejdzie. zreszta chyba wie, ze kg to klan militarny... kg bez wojny to jak niemowle bez smoczka ^^

mg moze go przyjac... powiedzmy na jakis czas i pod scisla kontrola divy ^^ bedziemy wiedziec na czym stoi.

Voghtrin - Wto Paź 16, 2007 7:53 pm

PRZECIW
Tony - Wto Paź 16, 2007 8:06 pm

dac mu szanse ;p
Kaeen - Wto Paź 16, 2007 9:15 pm

Ja te¿ dosta³em szansê wiêc my¶lê ¿e i on mo¿e. Ale szyszkê zjemy!!
Erona - Sro Paź 17, 2007 6:42 am

ZA, widze cie w MG pod Kontrola Divy :P
Nedylyne - Sro Paź 17, 2007 6:45 am

ZA, na próbê, najwy¿ej odejdzie. On ca³kiem sie tym liczy, bo mu o tym powiedzia³am >.>
Lou¶ - Sro Paź 17, 2007 11:33 am

Zielony Beret napisał/a:


ja tylko jeszcze tyle dodam ¿e to nie pierwszy raz kiedy osobie która odesz³a z jakiego¶ klanu i z³o¿y³a do nas podanie zostaje obrzucona oszczerstwami (trudno mi powiedzieæ jak jest w tym przypadku)



Jesli podejrzewasz ze to co napisalam to oszczerstwa ... coz masz do tego prawo.
Niemniej moze przy KG Detherok bedzie "jak inna osoba" (wyrobi sie) - ktoz to wie?
Powodzenia zycze i jemu i Wam.

Jay - Sro Paź 17, 2007 11:53 am

Nigdy nie pojmowa³em osób które udzielaj± sie w dzia³ach rekrutacji innych klanów, ¿eby porobiæ kolo ty³ka kandyduj±cym. Czy jest to obawa, ¿eby inne klany nie ros³y w si³ê? Czy mo¿e prywatne porachunki i chêæ zaszkodzenia danej osobie? Do dziekanatu uczelni na któr± stara siê kto¶ kogo ¼le wspominasz ze szko³y ¶redniej, te¿ pobiegniesz zdaæ o tej osobie negatywne sprawozdanie? Go¶æ wchodzi w nowe otoczenie i bêdzie musia³ zachowaæ zasady w nim panuj±ce. Nie s±dzê, ¿eby by³ tak g³upi ¿eby szukaæ przytulnej kox rodzinki w sojuszu jakim jest KG. A je¶li jednak jest to szybko sie przekona, ¿e ¼le trafi³.

za.

Lou¶ - Sro Paź 17, 2007 12:00 pm

Nie, nie pobiegne nigdzie zdawac negatywnego sprawozdania (za leniwa na to jestem).
Poprostu gdy zobaczylam kandydature Detheroka na stronie KG to oczy zrobily mi sie wielkie jak spodki od filizanek (a ze mam u Was konto to paluszki same wyskrobaly powyzsze)
Jestescie klanem stricte wojennym wiec bedzie ciekawie

Murdock - Sro Paź 17, 2007 4:04 pm

wiec stfu :neutral:
(tak musialem)

Diva - Czw Paź 18, 2007 11:35 pm

-> MG, nie sprawdzi siê to przejdzie selekcjê wtórn± i bêdzie móg³ dalej koksaæ jako bez klanowiec.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group