Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Vellrander

Vellrander - Czw Sie 07, 2008 6:50 pm
Temat postu: Vellrander
1 Vellrander (irc-Vell)

2 Nazywam sie Damian mam 17 lat mieszkam w okolicach Sieradza,jest to o 60 km od lodzi w strone na poludniowy zachod.Interesuje sie siatkowka,mowiac ogolnie sportem w wolnym czasie naukom hyhy.(noi oczywiscie l2)W l2 potrafie grac od 4 h - 10h czasem;p powtarzam czasem 15h...Ale to musze miec dzien;p

3 Moja postac...hmm zalezy od tego na kogo mnie chcecie jak narazie macie do wybory orka z przyloscia destro,mroczniaka z przyszloscia luka badz sztyleta,maa mrocznego z przyszloscia SE badz SH,oraz orka z przyzloscia tyranta.Ale te postacie sa malo wartosciowe...Najsilniejszy to ork (destro 32) noi mroczniak 24 restza poniezej 15 kregu.Nie dawno obudzilem sie z dlugiego snu i szukam dla siebie silnego wcielenia.(dobry na pvp nie trudny do koksu).Ze tak powiem mozecie wybierac i przebirac...i nim bede byle nie aurodajka typu SE...chce cos robic w czasie wojny procz dawania buffa i leczenia..Wiem ze kaplnka ma swoja moc..ale nie oszukujmy sie ze raczej ma male szanse na pvp...:)Zeby nie bylo ze jestem kims kto ni nie wie o tej grze to w swojej 2 letniej karierze na l2 skoskalem destro 61 wrc 55 sh 40 mialem teraz 8 miechow przerwy.(Wrc na 50 wbilem w 2 tygodnie od zera)Jesli chodzi o moj swiato poglad o l2 na allseronie... To tak pelno tu napoow;p i konfidentow ja osobiscie przez 2 lata nie bylem u gm-a ani razu.Jesli ktos mnie atakuje przegladam jego graty ostzregam a jak cos to albo pvp albo niestety czasme bylo PK.Ze tak powiem troche mam charakter i nie lubie jak ktos ze mna zaczyna...Wolny czas spedzam na arenie i proboje uczyc sie nowych technik wlaki z rozymi klasami lub siedze w necie i czytam jak sie bic ^ ^.Jak to kiedys pewna osoba o mnie powiedziala...Kawal skurwysyna z ciebie(w znaczeniu na pvp)Byl to moj dawny lider.(ktorego nadal szanuje)A wracajac do tematu jestem otwarty na wasze propozycje co do postaci.No chyba ze wolicie ktoras z tych ktora jest...Tylko blagam nie SWS i SE.

4 Kiedys mi sie marzylo wielkie KG.Ale zawsze mi mowiono ze jestem za mlody.

5 Oczekuje dobrej zabawy na wojnie i nie tylko.(sprzteu narazie bym nie potrzebowal)

6 Oferuje pomoc w walce.Chce wam pomoc odbudowac dawna potege.

7Chce brac udzial w walce.(kwestia soksania sie przy tej czestotliwosci gry chyba nie jest problemem)Nie chce zemsty ani ochrony chce sluzyc klanu,a nawet oddawac za niego zycie.

Serdecznie pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatzrenie mojego podania.
Damian/Vellrander

Coenna - Czw Sie 07, 2008 7:02 pm

za do Wilcza Rodzina
Drirch - Czw Sie 07, 2008 7:07 pm

O_o
Tegu - Czw Sie 07, 2008 7:07 pm

Cytat:
swojej 2 letniej karierze na l2 skoskalem destro 61 wrc 55 sh 40


To troche ma³o jak na 2 lata gry...dziwne troche.
Jaki by³ twój poprzedni klan? Jesli nigdy nie przyst±pi³es do KG z powodu niskiego lvla to dlaczego mia³bys byc przyjety teraz?

@Down
Czyli twoja "kariera" to 1rok 4 miesiace a nie 2 lata ;]

Edit 2
Robisz sporo b³êdów ort wiesz? :p Naucz sie tez co to edycja posta bo s± tu nieprzyjemni moderatorzy którzy daj± warny za nic :< Jak Tony bêdzie za to ja te¿ uuu

Vellrander - Czw Sie 07, 2008 7:08 pm

mialem 8 miesiecy przerwy.Asterium Arcana Sarmaci BAl Ushtarak
Vellrander - Czw Sie 07, 2008 7:12 pm

coz...powiecmy ze tak...Ale w tym czasie bawilem sie na roznych serverach..High rate np.Wiec bylem blisko l2 zawsze
Vellrander - Czw Sie 07, 2008 7:15 pm

Poniewaz KG byloby dla czyms dla czego moglbym grac...a nie zmieniac postacie.Pozatym wtedy nigdy nie sprobowalem.A teraz proboje.
Vellrander - Czw Sie 07, 2008 7:16 pm

Hmm panowie i panie...Czy lvl to najwazniejsza sprawa...dobrze wiemy ze przy czestotliwosci gry nawet biorac srednia 7h to skoksam sie na 7x w miesiac...?
Fenneth - Czw Sie 07, 2008 7:20 pm

Nie ma screena ,nie kojarze postaci.

Z jednej strony ustawianie postaci pod nasz wydzimis moze swiadczyc o tym ze naprawde ci zalezy z drugiej natomiast moze byc w tym cos nie tak, sam nie wiem.

Bal Ushtarak to nowa nazwa destruktorow tak ? z czego sie orientuje to stosunkowo nie dawno sie przemianowali, wiec dolaczyles do nich po powrocie wiec dlaczego juz cie tam nie ma? zostales wyrzucony sam odszedles? jesli tak to dlaczego ?:P

Narazie wstrzymuje sie od glosu...

Edit: Ogarnij edytowanie postow, nie pisz 1 pod drugim

Vellrander - Czw Sie 07, 2008 7:23 pm
Temat postu: Vellrander
Bo mi zalezy wybierajcie jak chcecie ino zeby na pvp tez byl dobry.
Tak masz racje To dawni destruktorzy.Odszedlem poniewaz nie chcialem grac orkiem a tam sa tylko orkowie.Sorghak skonczyl gre.;/ a to byl rowny czlowiek.Pozatym maja glupie zasady i niestety czasme przypoimaja orkow;/ zbijajac sie na frenzy sie zabijaja ;p no to troche...dziwne no ale nie chodzilo o to odszedlem bo nie chcialem grac orkiem.

edit Dobra;p

edit 2 wybaczcie nie wiedzialem..i nie przysyla mnie nikt z misja wyszpiegowania KG spokojnie.

Edit chwilka zaraz bedzie i fotka..

Fenneth - Czw Sie 07, 2008 7:27 pm

Odszedles bo niechciales grac orkiem , ale w poscie piszesz ze mozesz grac dla kg Destrosem czy tyrantem , pomigane to to ...

Co do zbijania sie na frenzy i zgonach to sie czesto zdarza XD Prawda Drirch :P ?

Edit: dalej nie ma screena z komnaty logowania

Kodurn - Czw Sie 07, 2008 7:27 pm

Z³y Dziad mówi: poka¿ komnatê to pogadamy. Masz racjê ¿e mo¿na skoskaæ SH w miech.


pzdr.

Cara - Czw Sie 07, 2008 7:32 pm

Zawsze mozna go zabrac do akademi na okres probny√
Ahrimad - Czw Sie 07, 2008 7:32 pm
Temat postu: Re: Vellrander
Vellrander napisał/a:
Pozatym maja glupie zasady i niestety czasme przypoimaja orkow;/ zbijajac sie na frenzy sie zabijaja ;p


Bo, ¿eby napierdalac z Frenzy, trzeba najpierw dostac gonga z Frenzy.

Tony - Czw Sie 07, 2008 7:41 pm

Moja stara mowi ze multi posting to zua rzecz
i zalatuje Gornem ^^

uuu
:<

przeciw

Vellrander - Czw Sie 07, 2008 7:42 pm

http://img399.imageshack....beztytuufn3.png
komnata logowania

Wybaczcie za ten multi posting ;p jak to ktos juz wczenisje nazwal.(nie mam nic wspolnego z zadznym gornem)





SWOJA droga moge byc nawet Ol-em jak mi pomozecie w koksie.

Drirch - Czw Sie 07, 2008 7:55 pm

Fenneth napisał/a:
Co do zbijania sie na frenzy i zgonach to sie czesto zdarza XD Prawda Drirch :P ?

GTFO :razz:

Screena chcia³bym wiêkszego, rozmiarów ekranu i z L2 na fullscreenie, a nie w ma³ym oknie.

Poza tym, jeste¶ pewien ¿e KG to odpowiedni klan? Z tego co Eron na TSie opowiada³ jeste¶ raczej roleplayerem, a u nas ¿adnego roleplayu nie ma. Ponadto, masz bardzo niski level. Nawet gdyby w akademii by³o miejsce, po wbiciu 40 nie widzia³bym mo¿liwo¶ci ¿eby Ciê dodaæ. Ma³o kto u nas ma poni¿ej 7x, a chyba sam wiesz ¿e postaæ 4x, 5x, nawet 6x (chyba ¿e supportowiec) jest w pvp nic nie warta.

Generalnie jestem przeciw, chyba ¿e potrafisz mnie przekonaæ.

Zeal - Czw Sie 07, 2008 8:00 pm

Zgadzam siê z nim co do BU...ale narazie na nie(je¶li mam tu cokolwiek do powiedzenia) :razz:
Vellrander - Czw Sie 07, 2008 8:00 pm

Uwzam ze Kg to dopowiedni klan...poniewaz tutaj mialbym tylko ambicje aby cos osiagnac i zeby koksac.gdzie indzije jej nie widze..poza tym nie jestem zadnym "roleplayerem"Moiwlem juz ze krag to prosta sprawa...Jesli w miesiac nie wbije tego 7x mozecie mnie wyzucic....No chyba ze komp sie przegrzeje albo cos.
Vellrander - Czw Sie 07, 2008 8:01 pm

Zeal napisał/a:
Zgadzam siê z nim co do BU...ale narazie na nie(je¶li mam tu cokolwiek do powiedzenia) :razz:



Zeal...pamietasz kto cie ostzregl jak an ciebie polowali..?


edit co do OLa;p spokojnie hyhy

Fenneth - Czw Sie 07, 2008 8:04 pm

Vellrander napisał/a:
SWOJA droga moge byc nawet Ol-em jak mi pomozecie w koksie.


Konkurencje mi robisz :P ?

Daker - Pią Sie 08, 2008 12:16 am

ee uu yyy BH mi trza i duzo sopa i ori :P
Kodurn - Pią Sie 08, 2008 6:17 am

Z³y Dziad mówi: ZA.


pzdr.

Brokus - Pią Sie 08, 2008 7:39 am

ZA
Larkon - Pią Sie 08, 2008 8:34 am

Za daniem mu szansy... Zobaczymy jak dlugo z nami wytrzyma :D
Turendall - Pią Sie 08, 2008 9:35 am

Szanse mo¿na daæ, ZA.
Jarlax - Pią Sie 08, 2008 9:57 am

za daniem mu szansy ;]
Cara - Pią Sie 08, 2008 12:12 pm

No to czas wybrac mu klase ktora ma dla nas koxac ja osobiscie jestem za sps i daje mu 2 tygodnie i wymieknie ;)
Vellrander - Pią Sie 08, 2008 12:14 pm

Jesli sps-em to nie 7x w miesiac :D
Drirch - Pią Sie 08, 2008 12:43 pm

Je¶li ju¿ planujemy go dodaæ, niech sam wybierze sobie profke.

Nawet najlepsza profesja jest gówno warta, je¶li gra ni± nie sprawia graczowi przyjemno¶ci.

Vellrander - Pią Sie 08, 2008 12:48 pm

Moge SH??
Golias - Pią Sie 08, 2008 12:50 pm

Przeciw
Razin - Pią Sie 08, 2008 1:12 pm

Ja równie¿ przeciw... wybacz ale jako¶ mi nie podszed³e¶... do tego obra¿asz moja rasê ze siê do niczego niby nie nadaje i nie ma z nikim szans ;> ale co ja mam tu do gadania hyhy
Vellrander - Pią Sie 08, 2008 3:50 pm

Nie powiedzialem ze sie do niczego nie nadaje powiedzialem tylko ze w pvp ma spore problemy...
Arnonis - Pią Sie 08, 2008 7:16 pm
Temat postu: Re: Vellrander
Vellrander napisał/a:
zbijajac sie na frenzy sie zabijaja ;p

U nas te¿ siê to zdarza ...

Mog³e¶ siê bardziej postaraæ z podaniem ... Podejrzane to wszystko bardzo ... Postaæ która by³a w odnowionych destruktorach nie znajduje siê w Twej komnacie ... To mi ¶mierdzi posiadaniem wiêkszej ilo¶ci kont ...

Za czêsto zmieniasz postacie , nie masz jednej porz±dniej skoksanej , my¶lisz ¿e bêdziemy Cie koksaæ , istnieje ryzyko ¿e jeste¶ szpiegiem ...

Przeciw

Vellrander - Pią Sie 08, 2008 7:37 pm

Eh....jakim znowu szpiegiem...?i jakim 2 kontem...poprostu usunalem orka poniewaz odchodzac od niech jestes na czarnej liscie...i cie leja...a pzoatym wiedzialem ze wrc to nie dla mnie...nie lubie siedziec. na koksie...nie chce zebyscie mnie koksali...chce miec Sh ktorego bede sam koksal wiec...
Tegu - Pią Sie 08, 2008 8:07 pm

...bêdê ZA jak zrobisz destro ;P
Arnonis - Pią Sie 08, 2008 10:03 pm

Vellrander napisał/a:
Eh....jakim znowu szpiegiem...?i jakim 2 kontem...poprostu usunalem orka poniewaz odchodzac od niech jestes na czarnej liscie...i cie leja...a pzoatym wiedzialem ze wrc to nie dla mnie...nie lubie siedziec. na koksie...nie chce zebyscie mnie koksali...chce miec Sh ktorego bede sam koksal wiec...


Znaczy boisz siê ¿e kto¶ bêdzie Cie la³? To do klanu który praktycznie ca³y czas prowadzi dzia³ania wojenne siê nie nadajesz ... Pozatym po napisaniu czego¶ radze Ci przeczytaæ to i upewniæ siê ¿e nie pope³ni³e¶ 20 literówek i czy zdania na pewno maj± sens itp

Vellrander - Pią Sie 08, 2008 10:06 pm

wojna to wojna a zemsta calego klanu na 1 nie wyposazonego wrc..?
Drirch - Pią Sie 08, 2008 10:19 pm

By³bym Ci bardziej przychylny gdyby¶ w ka¿dym po¶cie nie u¿ywa³ ∞ wielokropków. To wygl±da tak dramatycznie, ¿e a¿ idiotycznie.
Arrond - Pią Sie 08, 2008 11:48 pm

Na co nam w klanie osoba, która do tej pory (niby przez 2lata) nie zrobi³a nawet jednej postaci 7x. Pogadac mo¿emy sobie na TSie - Przeciw.
Zeal - Sob Sie 09, 2008 12:23 am

Mnie te¿ podobno mieli z Bu t³uc a co¶ nie widze ¿eby który¶ podskoczy³(chyba ta czacha nad g³ow± budzi respekt xD )
Elingar - Sob Sie 09, 2008 10:52 am

Przeciw

kasowaæ postaæ bo kto¶ grozi³ pk...

Nitrax - Sob Sie 09, 2008 10:58 am

Jesli zrobi 70 i nie dojdzie do zadnego klanu to znaczy ze mu zalezy, wtedy bede za. Jakakolwiek by to postac nie byla.
Dothrien - Sob Sie 09, 2008 12:03 pm

chyba to jest klan pvp ;p wiec przeciw
Direnn - Sob Sie 09, 2008 5:13 pm

Przeciw

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group