Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Socjal-WC/Baal-Deska

Socjal - Czw Sty 12, 2012 3:09 am
Temat postu: [Przyjęty] Socjal-WC/Baal-Deska
1. Destro-WC poki co to low ale rozwijam
2. Deskie gram od latek chyba 7 a ogolnie to od 9 w L2. Deska ogarniam chba dobrze :) (na low serwach raczej hero)
3. Staram się codziennie nawet troszke jak nie mam czasu ale zawsze
4. L2 gram jak wspomnialem od lat 9 i duzo serwow bylo (nie zawsze trafionych) ostatni to Graveland (dluzej gralem tam)
5. Posiadam all, ale nie zawsze gadam bo mam male dzieci- wole pograc wieczorkim niz usypiac
6. Ogólnie to mam 26 lat i od 7 lat robie w glinach :) ijo ijo
7. Si-Tak
8. Ha Ha i juz jestem na czele mam 2 zjadliwe szfagierki a zony nie dam.
Pozdrawiam

Xorlarrin - Czw Sty 12, 2012 3:13 am

Kolejny policjant w KG? :P Jaki masz stopien i w czym robisz?
Asyril - Czw Sty 12, 2012 8:25 am

Jeśli pomożesz przemycić mi sto kilo koksu przez granicę to będę za :<
Callea - Czw Sty 12, 2012 8:58 am

Mundurowy :) ZA
Vortan - Czw Sty 12, 2012 9:41 am

Co te baby widzą w mundurowych?

Poza mundurem xD

ZA

Isen - Czw Sty 12, 2012 10:09 am

prewencja czy kryminał?

za

Socjal - Czw Sty 12, 2012 11:47 am

Stapien to teraz bedzie sierz sztab jak czegos nie zmocze a robie sobie w RD (bile czapki rządzą) bylem w zespole do spraw prewencji krym ale jak milem paierki malowac i sluchac co po niektórych to włos się jerzył może poźniej napisze papier cos wyżej poki co to jeszcze mam siłe i werwe wole poznawać niz siedzieć
Socjal - Czw Sty 12, 2012 11:49 am

a co do koksu to wagonami Niemcy tez palą chyba w piecu :) :) a jestam z zach pom to mam wejsci a na granicy :P :P:P:P
Ampharea - Czw Sty 12, 2012 12:20 pm

Callea napisał/a:
Mundurowy :) ZA


za :razz:

Ellenger - Czw Sty 12, 2012 12:57 pm

Ciężko Cie zrozumieć.
NIE, Nie lubię policji, zwłaszcza drogówki. :evil:

Dravor - Czw Sty 12, 2012 1:02 pm

A co ma jego praca do L2??

ZA

"mundurowi KG łączcie się" ;p

Xorlarrin - Czw Sty 12, 2012 1:07 pm

Zreszta jak na policjanta pisze calkiem niezle :P
Socjal - Czw Sty 12, 2012 1:17 pm

jak by co BĘDE W NOCY!! a póki co work:)
Callea - Czw Sty 12, 2012 1:50 pm

dobra dobra, dawaj foty w mundurze lepiej :)
Xorlarrin - Czw Sty 12, 2012 1:52 pm


Callea - Czw Sty 12, 2012 1:53 pm

:???: to nie jest śmieszne Xor...
Isen - Czw Sty 12, 2012 1:53 pm

ale to on, serio.
Saari - Czw Sty 12, 2012 2:34 pm

Vortan napisał/a:
Co te baby widzą w mundurowych?


Tez nie mam pojecia :o

Odnosnie kandydata... chyba Za. Doswiadczenie ma.

Ampharea - Czw Sty 12, 2012 2:48 pm

Zadziorny wąs, ognisty rumieniec, błysk w ciemnych oczach i szpakowate włosy... Mister Polski w pełnej krasie :P
Dravor - Czw Sty 12, 2012 3:15 pm

raczej Mi(n)ister hehe ;D
Dawać go do KG, będziem razem pałować wroga a jak coś to zniżki na mandaty murowane.

Xorlarrin - Czw Sty 12, 2012 3:21 pm

Znizki? I co jeszcze? Uniewaznienia zalatwcie! :P
Dravor - Czw Sty 12, 2012 3:23 pm

to tylko dla zaufanych koksiarzy :D
Ellenger - Czw Sty 12, 2012 3:33 pm

To Ty Dravor też p***?? No tak, przy Twojej rekrutacji też byłem na NIE chociaż nawet się nie przyznałeś gdzie pracujesz. Od razu wiedziałem, że coś z Tobą nie tak, wyczuwam was na odległość. ;p
Fanvard - Czw Sty 12, 2012 4:07 pm

za
HaarmenSheltar - Czw Sty 12, 2012 4:54 pm

Będe za, jeśli zgolisz wąsa.
Laurelandara - Czw Sty 12, 2012 5:06 pm

za :lol:
Socjal - Czw Sty 12, 2012 5:47 pm

Sry pisze z tel. Po pierwsze to nie moja fota. Nie mam wasa i nie jestem krępuj i niski he he. A co do zawodu to łużkow jak ktoś TE nie lubi to musi się ni stosować wszystko na własne życzenie. Ją wredny nie jestem. Fotki w mundurze to nie mam aktualnie są stare ale to jak byłem młody hehe.
Ellenger - Czw Sty 12, 2012 5:56 pm

Socjal napisał/a:
A co do zawodu to łużkow jak ktoś TE nie lubi to musi się ni stosować wszystko na własne życzenie.

Nic z tego nie rozumiem, na służbie to pewnie Twój kolega jest od pisania a Ty od czytania? XD
Sorki ale jak czytam Twoje wypowiedzi to od razu przypominają mi się stare dowcipy o milicjantach. ;)

HaarmenSheltar - Czw Sty 12, 2012 6:20 pm


Kodurn - Czw Sty 12, 2012 8:53 pm

Ten spam źle o nas świadczy. ZA.

pzdr.

Socjal - Czw Sty 12, 2012 9:12 pm

Widzę że lekki beton jestes pisze teraz z telefonu . Inni wiedzą o co chodzi ale ty nie bardzo ciekaw jestem gdzie ty robisz. Jak masz takie relacje w pracy jak tu to zestresowany jesteś. A nie ocenia się książki po okładce . I nawet mnie nie znasz mało tego oceniasz po 3 wypowiedziach graty dla ciebie i życzę powodzenia w życiu.
Larkon - Czw Sty 12, 2012 9:50 pm

nie bede sie rozpisywac za
HaarmenSheltar - Czw Sty 12, 2012 9:55 pm

No więc mówiąc całkiem serio :

Mi przykładowo też trudno Cie zrozumieć a za "betona" sie nie uważam. Każdy zdaje sobie sprawe że różne profesje mają czasem różny sposób mówienia i właściwy sobie slang, ALE:

Po tym jak reagujesz na pewne teksty, troche zajeżdza od Ciebie sodówą.

Osobiście zawsze chetnie bym widział w klanie ludzi takich jak Ty, ale to nie zadziała jeśli nie okażesz dystansu do community tej gry, pomimo idiotyzmów tu i tam :)

ZA w każdym razie. Sam powiedz czy chcesz sie z nami bawić.

Socjal - Czw Sty 12, 2012 11:35 pm

Chodzi mi głównie o to że nie mierzy się kogoś jedną miarą są ludzie i reszta w moim fachu. Ja mimo to staram się szanować innych czy ma 15 20 czy 50 lat. Dla mnie wszyscy są równi do czasu a jak łosoś urazilem to przepraszam ale nie lubię dziwnych uwag jak ktoś mnie nie zna i nnawet nie próbuje mnie poznac. Grałem że sporą liczba ludzi i wszystko o mnie wiedzieli i było git. Mam spory dystans. Do siebie i i nie ruszają mnie żarty na temat glin. Ale poznaj mnie i wtedy się wypowiedz
Socjal - Czw Sty 12, 2012 11:37 pm

A pewnie że chce dołączyć i pograc :razz:
Ellenger - Pią Sty 13, 2012 6:49 am

Nic nie poradzę, że tak na was reaguję. Mam złe doświadczenia z policją. Nie to żebym był jakimś kryminalistą ale w młodości byłem zatrzymywany kilka razy za drobiazgi i każdy policjant z jakim miałem do czynienia przejawiał pewne wspólne irytujące cechy:
- ogromne cwaniactwo,
- stawiają się wyżej w hierarchii społecznej, uważają się za kogoś ważniejszego niż osoba, z która rozmawiają i ważniejszego od ogółu społeczeństwa (przykładem może tu być chociażby Dravor, który podczas rekrutacji zdradził kim grał przez bodajże 6 lat razem z nami na serwerze tylko liderowi, reszta pospólstwa w klanie widocznie nie zasługuje na szczerość z jego strony),
- fałszywość,

Dodam jeszcze przypadek, w którym brat emerytowanego policjanta (był na jakimś wysokim stanowisku na komendzie wojewódzkiej) w mojej miejscowości ok. rok temu pewnej nocy potrącił mojego kolegę i uciekł z miejsca wypadku. Podobno, gdyby wezwał pomoc to on by przeżył. A skurwiela tak braciszek wybronił, że dalej jeździ pijany po nocach zamiast gnić w więzieniu. Z widzenia znam jeszcze syna tego policjanta i pamiętam kilka razy na moich oczach wsiadał kompletnie pijany na motor i śmiał się, że policja nic mu nie zrobi, bo jak się przedstawia, to każą mu tylko pozdrowić tatusia.

Nie będę się rozpisywał na temat policjantów z drogówki, którzy wlepili mi niesprawiedliwy mandat za "wyprzedzanie na skrzyżowaniu", bo się na prawdę obrazisz. :evil:

Mam tez młodego policjanta w rodzinie, który to kiedyś był spoko gościem, a od kiedy w tej szkółce policyjnej zaczęli mu robić pranie mózgu wykazuje te same cechy, które opisałem na początku. Dlatego od dawna mierze was jedną miarą.

Socjal napisał/a:
Chodzi mi głównie o to że nie mierzy się kogoś jedną miarą są ludzie i reszta w moim fachu. Ja mimo to staram się szanować innych czy ma 15 20 czy 50 lat. Dla mnie wszyscy są równi do czasu
aż się wycwanisz jak reszta.
Tak, wiem, że miałeś tu na myśli coś innego ale po prostu Ci nie wierzę.

EDIT:
Pewnie zostaniesz przyjęty, bo zrobiłeś dobre wrażenie na pozostałych klanowiczach. W sumie to może i dobrze. Jeśli faktycznie jesteś spoko koleś to może kiedyś przestanie mi się włos jeżyć na myśl o policji :)

Shalaren - Pią Sty 13, 2012 9:44 am

Ell. Dravor nie jest z policji, a nie zdradził szczegółów, żeby nie urazić kilku osób ;)
Co do kandydata.. faktycznie trochę ciężko zrozumieć chwilami, no ale: za.

Vortan - Pią Sty 13, 2012 10:21 am

Dopowiem że też znam/znałem kilku policjantów ;D

Jedni "ci starsi" fakt cwaniaki jakich mało jeden nawet proponował mojemu starszemu udział w kontrolowanym wypadku by wyciągnąć kasę z ubezpieczenia itp. ;D.

Natomiast mój znajomy z podstawówki poleciał do Policji pracuje już chyba 2-3 lata i ciągle jest taki sam nawet jak go na patrolu spotykam to sobie pogadać możemy o dupie Maryny.

Ostatnio jak biegłem do autobusu wbiegłem na pasy na migającym zielonym w połowie złapało mnie czerwone i mój pech był tam "smerf" mandat bez żadnego pouczenia bez gadki po prostu dokumenty i w trakcie gadka w której faktycznie dało się odczuć że jestem dla niego śmieciem "ubrany byłem w bojówki biały kaptur od bluzy na głowie i reklamówka w ręku" nic zero uprzejmości z jego strony a gdy zacząłem delikatnie odnosić się do jego zachowania wobec mnie to to co zobaczyłem w jego oczach hehe wyglądało tak jak by chciał mnie zabić na miejscu i tekst jaki usłyszałem mnie rozbroił.

Mniej więcej tak to powiedział:
"Co ty jesteś lepszy od innych że pozwalasz sobie na takie łamanie przepisów"
"Gdyby nie takie <wstrzymał się> poprawił się gdyby nie tacy ludzie jak ty nie musiał bym pilnować krawężnika tylko zajmował bym się poważnymi sprawami kto wie może teraz właśnie kogoś zabijają a ja muszę wlepiać mandaty"
Myślałem że padnę ze śmiechu jak to usłyszałem.

Gdy odszedłem od radiolki z mandatem ten sam koleś poprosił 2 osoby które weszły na czerwonym świetle na oko "oboje po 40+ lat chyba małżeństwo" po ja wiem 1-2 minutach pościł ich bez mandatu a mnie krew zalała...

Do tego nigdy nie byłem notowany ;p kiedyś gdy chodziłem do podstawówki za przechodzenie notoryczne na czerwonym świetle dostawałem upomnienia nic więcej i policja nie mierzy jedną parą ale po wyglądzie jak najbardziej ;D

i tak jestem nadal ZA ;D jeśli jeszcze się nie zraziłeś xD

Issmeal - Pią Sty 13, 2012 10:39 am

Powiem tak , jeszcze rok temu dałbym "sprzeciw" za sam fakt munduru . Nie lubię policji . Nigdy nie polubię , sądziłem sie z policjantami , dostawałem mandaty po 1500 zl za nic niemal, a za gówiarza psuli mi smak każdego jabola swoją obcnością ;) Ale jestem skłonny dać "za" bo podanie napisał człowiek ,a nie mundur . ALE . Jak będę pisał/mówił etc ,że robie afk żeby sobie skręcić jointa ,albo ścisnąć bongo to ma być cicho sza :twisted: Żadnego praworządnego pierdolenia w klanie i żadnych relacji z pracy . Jeśli te warunki zostaną spełnione ..... to mogę nie być przeciw :wink:
Socjal - Pią Sty 13, 2012 10:44 am

Powiem tak szanuje ludzi i każdy zasługuje na druga szanse. Nie stawiam się na innymi bo tez jestem śmiertelnikiem a nie mam w tym udziału by uprzykrzyć komuś życie. Powtarzam poznaj mnie a się przekonasz. Nie ma jednego typu Policjantów, ja chyba miałem innych nauczycieli (starszych kolegów) niż ci co opisujesz. Pożyjemy pogadamy i sam ocenisz. Specjalnie robie w ruchu bo tu stawiam przed faktem dokonanym kierowce i nie musze sie szarpać ani denerwować.
A co do tego go smerfa od pasów to trzeba bylo powiedzieć ze jest chamem (nie obraźliwe haslo :) ) i jak sobie nie radzi zwolnić sie i pracować fizycznie. On ma bioro przy sobie i reprezentuje urząd

Asyril - Pią Sty 13, 2012 11:02 am

Issmeal napisał/a:
ALE . Jak będę pisał/mówił etc ,że robie afk żeby sobie skręcić jointa ,albo ścisnąć bongo to ma być cicho sza :twisted: Żadnego praworządnego pierdolenia w klanie i żadnych relacji z pracy .



ahwahahahahaha wyjebałem się na cyce


I jeśli chodzi o policjantów to jedni są bardziej, a drudzy mniej namolni. Taka ich robota. Wkurwia mnie tylko, że wolą sobie posiedzieć w radiolce niż wezwać wsparcie i rozgonić kurwa tłumy dresów/nazioli/lewaków, zbierających się na moim osiedlu kilka razy w tygodniu, chuj wie po co (może jakiś kurwa team spirit odpierdalają - nie wiem). Wyjebałbym cały ten pierdolnik :D


za ofc

Reeza - Pią Sty 13, 2012 11:20 am

ZA
Ja mam same miłe wspomnienia z policją :D typu "Panowie nie pijcie tu i spierdalajcie" :)

Xorlarrin - Pią Sty 13, 2012 11:27 am

Jak kiedys powiedzialem starej ze chce wstapic do policji to powiedziala ze mnie z domu wyrzuci :P
Diva - Pią Sty 13, 2012 11:46 am

Byle by nie dział do zwalczania przestępczości internetowej i będzie ok.

Osobiście wkurwia mnie to, że piszesz nie składnie, czasami bez przecinków i kropek. Męczy mnie później czytanie zdań na czatach klanowych, gdzie muszę się domyślać, co piszący miał kurwa na myśli. To wymaga tylko trochę wysiłku - przeczytać swoje zdanie jeszcze raz i wstawić interpunkcję.

Callea - Pią Sty 13, 2012 12:13 pm

Większość osób tu pisze bez przecinków i kropek :) Do tego walą błędy ortograficzne że aż w oczy razi :)

Przyjmijcie go i zamknijcie ten chory temat co się tu zrobił :)


A co do mandatów - większość z was za NIC go nie dostała, więc przestańcie pierdolić :wink:

Xorlarrin - Pią Sty 13, 2012 12:19 pm

Chyba ty, zreszta spytaj Divy dlaczego w metrze zaciagneli go na komisariat :P
Callea - Pią Sty 13, 2012 12:20 pm

Bo był piany i lizał szybę ? I stworzył zagrożenie swojego życia ? :P
Diva - Pią Sty 13, 2012 12:21 pm

To nie było wcale śmieszne. Byłem tak wcięty, że myślałem że to jakaś izba wytrzeźwień z metalowym łóżkiem i pokojem 1,5m*2,5m.
Xorlarrin - Pią Sty 13, 2012 12:22 pm

No wlasnie! Teraz zamykaja juz za lizanie szyby! :P
Callea - Pią Sty 13, 2012 12:24 pm

Właśnie :) mandatu nie dostał żadnego, a normalne jest to, że tak PIJANE osoby zabiera się na izbę wytrzeźwień :) Przynajmniej od razu wytrzeźwiał...
Algor - Pią Sty 13, 2012 12:40 pm

Najlepsze jest to, że większość tych co są tak anty w stosunku do policji, nawet nie zdaje sobie sprawy jaki pierdolnik byłby na tym świecie bez takiej instytucji. Wszystkie sprzeciw ze względu na to, gdzie człowiek pracuje są nic nie warte. Oczywiście tak jak Issmeal pisał, to działa w dwie strony. Nie oceniam twojej pracy, ale do klanu biorę klanowicza, a nie policjanta.

Natomiast abstrahując od twojej pracy - męczy mnie sposób w który piszesz. Również nie mam ochoty czytać i zastanawiać się 10min, co miałeś na myśli. Pisanie z telefonu nie jest usprawiedliwieniem - sam często piszę z telefonu. Na telefonie są zarówno przecinki jak i kropki. Brak polskich znaków mógłbym co najwyżej tolerować. Może drobne literówki.

Drugie spostrzeżenie to ofensywa w stronę Ellengera. Nie wgłębiam się w szczegóły, ale to ty jesteś na słabszej pozycji. W tak licznym klanie bardzo cenną umiejętnością jest czasem przemilczenie tematu, jeśli komuś się coś nie podoba. Właśnie po to, żeby nie prowokować niepotrzebnych dyskusji. Nie mam ochoty na CSach czy epikach użerać się później z takimi problemami personalnymi. Dobro ogółu jest ważniejsze.

HaarmenSheltar - Pią Sty 13, 2012 3:04 pm

Diva napisał/a:
To nie było wcale śmieszne. Byłem tak wcięty, że myślałem że to jakaś izba wytrzeźwień z metalowym łóżkiem i pokojem 1,5m*2,5m.


:lol: :lol: :lol:

Przynajmniej tam pobyt jest za free

Xorlarrin - Pią Sty 13, 2012 3:22 pm

Heniek nie cwaniakuj bo ty nawet z wejsciem do metra miales problemy :P
Arcen - Pią Sty 13, 2012 4:51 pm

Xorlarrin napisał/a:
Chyba ty, zreszta spytaj Divy dlaczego w metrze zaciagneli go na komisariat :P


Callea napisał/a:
Bo był piany i lizał szybę ? I stworzył zagrożenie swojego życia ? :P


Hahaha :D :D:D . Musialem! No to mnie rozwalilista.

Jak wam zaczne kiedys tam spamowac $ to poznacie wieeeele nowych i dziwnych slow.

Socjal - Pią Sty 13, 2012 7:07 pm

A tak na marginesie to wchodzę do klanu??
Dravor - Pią Sty 13, 2012 7:40 pm

Ellenger napisał/a:
To Ty Dravor też p***?? No tak, przy Twojej rekrutacji też byłem na NIE chociaż nawet się nie przyznałeś gdzie pracujesz. Od razu wiedziałem, że coś z Tobą nie tak, wyczuwam was na odległość. ;p


Pudło - strzelaj dalej ale dobrze wiedzieć, że jesteś na nie.

Ellenger napisał/a:
...(przykładem może tu być chociażby Dravor, który podczas rekrutacji zdradził kim grał przez bodajże 6 lat razem z nami na serwerze tylko liderowi, reszta pospólstwa w klanie widocznie nie zasługuje na szczerość z jego strony)...


Ellengerze - to nie dlatego , że nie pospólstwu (faktycznie chyba coś betonem zalatuje) ale z innych względów. Zbyt szanuję ludzi z Allseronu, z którymi grałem tam i nadal grają tutaj i to jest powód dla którego nie podałem nicka do ogólnej wiadomości a tylko zna go nasz Lider. Gdybym był kimś złym to czy był bym dziś w szeregach klanu?!
Spójrz brachu w lustro i się zastanów. Jeśli masz nie spać z powodu niewiedzy na mój temat to - TAK jestem również mundurowym ale w innych służbach - w wojsku.
I nie leżę do góry jajami i nie biorę kasy za nic jak nasze milusińskie społeczeństwo uważa. Ale odbiegłem od tematu.
Zarówno ja mogłem nie pisać , że jestem z Allka jak i Socjal mógł napisać dla takich jak Ty, że jest księgowym Dody np. Chłop pisze Wam uczciwie co i jak i liczy na dobrą zabawę z Wami a choćby Ty pier..isz bzdety, bo potraktowali gówniarza x-lat temu jak gówniarza. Mam złe relacje z rzeźnikami, dentystą,itd.itp jebać ich - wypierdalamy ich z klanu ;p
Wyluzuj i mniej Emo a moim nickiem gęby sobie nie wycieraj jak nie wiesz ocb.

Jestem ZA przyjęciem go do klanu, decyzje podejmuje lider a to co Ty Ellengerze sądzisz na podstawie dwóch postów o ludziach, z którymi grasz czy nie chcesz grać to już inna bajka, która świadczy tylko o Tobie.
Pozdro

Socjal - Pią Sty 13, 2012 8:31 pm

Yeap
Algor - Pią Sty 13, 2012 8:48 pm

Czill ludzie. Nie widzę konkretnych argumentów przeciw. Dam człowiekowi szansę, o ile obiecasz wypowiadać się z jakąś ludzką składnią ;)
Socjal - Pią Sty 13, 2012 9:29 pm

Iòż ni bendem
Socjal - Pią Sty 13, 2012 9:35 pm

Mam propozycje, zróbcie wzór wizytowek klanowych i każdy swój nik wsadził tam.


A ja przy kontroli będę wiedział komu z górnej półki za sadzić. :twisted:

Algor - Pią Sty 13, 2012 11:13 pm

Zobaczymy co z tego będzie. Odezwij się na GG: 3166980
Algor - Sob Sty 14, 2012 3:34 pm

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group