Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - V

V - Pią Kwi 13, 2012 1:00 pm
Temat postu: V
Siemanko ostatnio dowiedzialem sie ze L2 nie sprowadza sie juz(przynajmniej nie calkowicie) do bicia w 1 spocie po milion lat i wbijania lvli bez konca;] tak wiec wlasnie sciagam(po raz 4;]) l2 i mam zamiar zaczac sobie troche szpilac:) po 1 chcialbym sie Was zapytac kim warto grac by gra byla ciekawa, nie gralem na god takze kolejne pytanie--> czy po osiagnieciu 85 używa sie skilli z 2 i3 prof czy totalnie nie maja znaczenia/nie ma ich?

Wracajac do meritum ;]

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
>zamstanawiam sie meidzy tankiem a wojem
2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
> wojem gralem duzo;] tankiem tez cos grywalem, ogolnie jestm teraz zielony odnosnie skilli i prowadzenia psotaci, ale to raczej nie duzy problem bo sie szybko ogarnie
3. Ile czasu poświęcasz na grę?
> mialem okresy ze po kilkanascie h a czasem logowalem 1 na tyg, teraz zamierzam sobie grac troche bardziej rekreacyjnie , ale znajac zycie jak sie wciagne to bedzie niestety wiecej l2 w moim zyciu....
4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
>gram od C2 na allku chyba od c3/c4, gralem na przeroznych serwach glowne nicki to (V(server hobby)/MrV(wszystkie gdzie nie dalo sie dac nicku z 1 litera)/Vakro+wiele innych(allseron)
5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TeamSpeak 3 czy zamierzasz ich używać na co dzień
czy tylko w razie potrzeby?
>to jedna z glownych rozrywek takze jak najbardziej co dzien
6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
lat 20, studia IS w Krakowie na AGH, zacząłem trenowac sobie mma i bjj(to w chuj czasu pozera niestety;/), lubie dobre imprezy jak raczej kazdy i tyle
7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
>tak
8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę? :D
> mam Siostrzyczke 25 lat^^ kolezanek zdecydowanie wiecej niz kumpli:P

co do siostry^^ --> http://imageshack.us/phot.../paulinkaf.jpg/ (pewnie +5 do podania za ta fotke dostane <lol2>)

A na serio chcialbym sie wdrozyc w nowy system L2 a samemu bez ts'a bez @ i $ to nie ma takiej opcji, za nudno, macie jakisklan w ktorym na dzien dzisiejszy nei trzeba nakurwiac i spinac z terminami tylko po prostu sobie pociupac?

Lasqurix - Pią Kwi 13, 2012 1:32 pm

Rób tyrra, tanków jest sporo poza tym tyrr imho ciekawszy. Najlepiej z orka (najlepsze rasówki). Skilli z 2 i 3 profy się praktycznie nie używa (znikają jak wykupujesz nowe), są drobne wyjątki od tej reguły bo czasem warto coś zostawić zamiast wykupić nowy skill.
V - Pią Kwi 13, 2012 2:06 pm

a jest duza roznica miedzy tyrem a destruchem? skoro skille znikaja to teoretycznie to samo?
Xorlarrin - Pią Kwi 13, 2012 2:19 pm

tak
V - Pią Kwi 13, 2012 2:23 pm

a moze cos wiecej^^? co to "duza roznica":)
Korthor - Pią Kwi 13, 2012 2:32 pm

V graj kaplanem wymiata na oly i na pvp kazde pt pvp musi miec min 2 kaplanow
V - Pią Kwi 13, 2012 2:36 pm

hmmm wlasciwie, supportem tez moge cos pograc, niby mniejsza(dla mnie) frajda na pvp no ale, jak ogarne tego l2 to pomysle czemu nie:) tylko nie wiem czy komp mi uciagnie l2 w taki sposob by ogarniac gre healera:) a powiedzcie z ciekawosci czym sie rozni tyrek i destruch, teoretycznie to to samo tyle ze ten ma dwureczniak a ten kastety, bo ja nie wiem o co chodzi z tym calym GoD i zmianami w postaciach
Tony - Pią Kwi 13, 2012 11:36 pm

róznica taka ze destro to 3 prpfa a tyrr to 4, i destro ssie w tym porownaniu
a ogolnie to jestem przeciw, ale jak spotkasz jakąś Justyne na agh to ja pozdrow odemnie Batmanie




rob cokolwiek i nie pierdol Vakruś, ZA


Edit: pierwszy idiota ktorego pamietam podający linka do zdjęcia z pkt 8

V - Sob Kwi 14, 2012 1:58 am

Tony, Robinie moj, chodzilo mi jaka roznica jest miedzy 4 prtofesja tyranta a 4 profesja destro:) skoro te same staty te same skille to czym sie roznia poza tym ze jeden ma kastety a drugi 2reczniaka?
Lasqurix - Sob Kwi 14, 2012 2:29 am

Tyrr z tyranta nie różni się wiele od tyrra z destro (ten drugi ma chyba przydatniejsze skille do zostawienia na kox). Bić w pve i tak będziesz włócznią a w pvp dualami, na pewno nie fistami, niektórzy używają też dwurąków.
V - Sob Kwi 14, 2012 11:04 am

kurna mam karme a za cholere zbic jej nie idzie xD a nie ma kto mnie zabic <lol2>
Ahrimad - Sob Kwi 14, 2012 11:30 am

Zrób nową postać lepiej, jak masz jeszcze niski lvl.
Ellenger - Sob Kwi 14, 2012 3:47 pm

w god nie da sie zbic karmy padajac. Jedynu sposob to bicie mobow. W twoim przypadku musisz ubic tyle mobow ile masz karmy. Nie ma tez questa na zbicie pk. Na szzescie zaczniesz sie dropic dopiero bodajze na 32 pk.
V - Pon Kwi 16, 2012 1:00 pm

to jak w koncu? jestescie zainteresowani czy jednak nie bardzo:) mam 20 lvl i nie ide w gore bo czekam na decyzje(jak "za" to wole dodac sie na niskim lvlu zeby klan dostal pkt[o ile wgl to dalej tak dziala...])
Xorlarrin - Pon Kwi 16, 2012 2:30 pm

koxaj poki co bo sie nam klan zbugowal :P
V - Pon Kwi 16, 2012 2:34 pm

a jakies info odnosnie ts'a mumble i innych takich:D? na priva bys podeslal? bo samemu sie nudzi:<

poza tym przydalyby mi sie rady gdzie jak i co:)

Xorlarrin - Pon Kwi 16, 2012 2:45 pm

znajdz se na forum
Tony - Pon Kwi 16, 2012 3:13 pm

karme zbiłeś? :P
Myrusha - Pon Kwi 16, 2012 6:55 pm

V napisał/a:
to jak w koncu? jestescie zainteresowani czy jednak nie bardzo:) mam 20 lvl i nie ide w gore bo czekam na decyzje(jak "za" to wole dodac sie na niskim lvlu zeby klan dostal pkt[o ile wgl to dalej tak dziala...])

Też tak myślałem a tu zonk. Akademia teraz się kończy na 75 lvl :wink:
Pierwsze punkty możesz zarobić ty i klan na queście chyba max do 51 lvl (dostajesz za niego tiarę zmniejszającą utratę expa przy zgonie o 50%), a ten zasadniczy w dużą ilością punktów dla klanu robisz jakoś tak na 74 (tu masz ringa z dużą ilością M.Def).

A tak w ogóle to ZA.

V - Pon Kwi 16, 2012 10:24 pm

dzieki:) a nowa postac zrobilem....
Korthor - Pią Kwi 20, 2012 8:07 am

to pis do diuk zebym mogl ciebie dodac do akademii crp potrzeba
V - Sob Kwi 21, 2012 11:01 am

weekend jestem poza domem bo sie zrobila kumulacja wczoraj byly 21 w sobote i niedziele sa 20 znajomych wiec w pon sie odezwe, nie expilem zbytnio bo czekalem az bedzie mozna mnie dodac-->gra samemu bez mozliwosci pogadania sobie z moim Robinkiem i innymi nie sprawia mi żadnej przyjemnosci:)
Glenn - Sro Maj 02, 2012 6:20 pm

jeszcze troche i miesiac beda Cie dodawac do klanu, gz :P
Korthor - Pią Maj 04, 2012 10:34 pm

taa zamula dupe
Xandor - Nie Maj 06, 2012 1:55 pm

O ku**a Vakro, Skóra, Glenn, Tony, Qnio wy zyjecie ;d
Callea - Nie Maj 06, 2012 5:02 pm

o, Xandor Ty też żyjesz!
Xandor - Nie Maj 06, 2012 8:10 pm

O prosz.. i nawet Call ;d
Korthor - Pon Maj 07, 2012 5:13 pm

no ba :D jeszce pare trolli sie ukrywa :D
Glenn - Pon Maj 07, 2012 6:47 pm

o w morde Xan , wpadaj do gry ziom :D bedzie fun ;]
Xandor - Pon Maj 07, 2012 8:30 pm

Kurde, troche nie ta kronika dla mnie, na Core mialem 91+nobles i odpuściłem :p Poza tym gonić was z lvlami troche lipa :p
Korthor - Pon Maj 07, 2012 9:05 pm

dasz rade :)
Glenn - Pon Maj 07, 2012 11:03 pm

Ale zobacz jaki fun bedzie.. zaraz po tym jak przez 2 tygodnie bedziesz solo koxal do 85 :P
Ellenger - Wto Maj 08, 2012 7:57 am

2 tygodnie? :)
Xandor - Wto Maj 08, 2012 5:50 pm

Na upartego w tydzien by poszlo do 90 ;>
Glenn - Wto Maj 08, 2012 10:36 pm

kurwa, widze ze dalej dowcip masz ostry.. pokaz mi tydzien do 90 .. :P
Ellenger - Sro Maj 09, 2012 6:51 am

Glenn to ze ty jestes noob i koxalbys do 85 az 2 tygodnie nie znaczy ze kazdy tak lami :)
Xandor - Sro Maj 09, 2012 1:04 pm

Na upartego czyli full dota+dualbox ;p
V - Sro Maj 09, 2012 3:59 pm

chlopaki (oraz drogie Panie) niestety w realu(nie mowie o sklepie;]) wynikly mi pewne komplikacje... ktore uniemozliwia mi praktycznie gre, jestem strasznie wkurwiony bo naprawde mialem nadzieje ze razem z moim Robinem polatamy i pognoimy innych oraz siebie nawzajem;/ przepraszam ze dop teraz daje znac... w ciagu 2 tyg powinno sie wyjasnic co i jak, wiem 1 ze predzej czy pozniej i tak bede gral na tym serie bo duzo znajomych glownie z allka no i Robin tam gra:*
Korthor - Czw Maj 10, 2012 7:16 am

czekamy :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group