Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Faller & Mortiss

Mortiss - Nie Paź 08, 2006 9:04 pm
Temat postu: Faller & Mortiss
-nick [najlepiej ircowy]: Faller, Mortiss
-postac: Faller, Mortiss
-klasa[najlepiej pelnym zdaniem bo sa rozne tlumaczenia]: Mroczni Bracia
-planowana profesja: Abyss Walker, Bladedancer
-motywacja wstapienia do naszego klanu: wiemy ze ten klan jest silny, doswiadczony, podoba nam sie polityka klanu, wiele slyszelismy o tym klanie(sojuszu) jak jeszcze bylismy mlodzi
-krotka historia [ot taki dodatek skad sie wzialem itp]: Urodzilismy sie w Wiosce Mrocznych Elfow, rodzicow swych nieznalismy. Bylismy chronieni przez bogini Shilen. Od malego kochalismy bawic sie z Ketlirami. Gdy juz troche podrosnelismy wybralismy sie do Ruin Rozpaczy gdzie razem zwalczalismy zlo panujace w tym miejscu. Tam po raz pierwszy poczulismy co to sila przeciwnika. Niestety... oberwalismy od bandytow. Gdy zostalismy juz wymarzonymi wojownikami o specjalnych umiejetnosciach przez przypadek Ci sami bandyci niestety na nas napadli. Tym razem to nam sie udalo i dosyc ze dokopalismy im to jeszcze odzyskalismy caly lup ktory mieli ze soba i oddalismy go potrzebujacym braciom i siostra. Do dzien dzisiejszy polujemy razem i szukamy bractwa ktory przyjal by nas z otwartymi ramionami.
-czego oczekujesz: oczekujemy od klanu pomocy w trudnych sytuacjach, przyjazni, wspolnego zwalczania zla panujacego w tym swiecie, wspolpracy
-co mozesz sam wniesc: sile, odwage, honor, pomoc, specjalne umiejetnosci sztyleciarskie i taneczne

http://img209.imageshack....e=fallertk8.jpg
http://img209.imageshack....=mortissja7.jpg

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego podania.
Faller & Mortiss

Vishar - Nie Paź 08, 2006 10:59 pm

narazie przeciw

napiszcie moze jakis rys psychologiczny swych postaci (prostymi slowami zarys jakie sa charaktery waszych postraci)

Landazar - Pon Paź 09, 2006 12:16 am

" -czego oczekujesz: oczekujemy od klanu pomocy w trudnych sytuacjach, przyjazni, wspolnego zwalczania zla panujacego w tym swiecie, wspolpracy "

Przeciez to My jestesmy zlem na tym swiecie!
Przygoda z tymi bandytami jakas sztuczna/prymitywna
jestem sklonny byc na nie wiem

Mortiss - Pon Paź 09, 2006 6:11 am

"krotka historia [ot taki dodatek skad sie wzialem itp]" Mamy napisac prace literacka czy krotkie opowiadanie? No wybaczcie ale jest napisane krotka to napisalismy "cos" :mrgreen:

Ja czyli Mortiss lubie pomagac, przylac czasami komus :mrgreen: ,nie jestem zbytnio zaczepny... no moze troszeczke :razz: Ale ogolnie to nie mam wrogow, jedynie 2-3 osoby z mindonu :twisted: . Za Fallera nie bede sie wypowiadal ale pewnie napisze cos o sobie jak wroci ze szkoly :mrgreen:

fins - Pon Paź 09, 2006 6:35 am

Za
Czemu?
Bo na ircu wydawal sie przejety, mimo to, ze powiedzialem mu jak to jest w sojuszu.

^__^

Urghal Rhulqdahr - Pon Paź 09, 2006 6:51 am

PRZECIW
Isen - Pon Paź 09, 2006 7:06 am

za
Witch Elf - Pon Paź 09, 2006 7:12 am

Jeden dzien mnie nie bylo a Plagi juz nie ma? o.0
Co sie stalo, panowie?
A co do przyjecia. Czemu nie? za

Lee - Pon Paź 09, 2006 11:10 am

Plaga jako tako chyba jest, w³a¶nie obok mnie przebieg³ Cordian i ma sojusz. :P Ciekaw jestem tylko, kto w tym sojuszu zosta³. W sumie to nie dziwne... prowokowali Mindon, dostali wpierdol, prowokowali SY, oberwali... Ten sojusz przesta³ siê ju¿ liczyæ. Najlepsza by³a wczoraj walka Donatiena z Agridem za aren±, ch³opak wszystkich prowokuje a nie umie walczyæ DA. Dobra, nie wa¿ne. Ja jestem za, historia raczej ma³o znaczy, patrz±c na to jak czo³owe postaci w KG trzymaj± klimat... ;)
Turendall - Pon Paź 09, 2006 1:50 pm

http://allseron2.nazwa.pl/showthread.php?t=3172
Po przeczytaniu tego troche sie zastanawiam...

Faller - Pon Paź 09, 2006 1:57 pm

No wiec ja jestem: honorowy, waleczny, sprawiedliwy (za zlo wynagradzam, a za dobro karze :evil: hyhy :razz: ), lubie walki typu PvP, uwielbiam wyprawy klanowe. Hmm... mam tez kilku wrogow tak jak i Mortiss z Mindonu, kocham komus przylozyc :mrgreen: tak naprawde mocno :twisted:
Mortiss - Pon Paź 09, 2006 2:03 pm

Nie nie... Turendall... moge to opowiedziec... w piatek... wtedy kiedy dostalem bana... biegala sobie jakas babka z Mindonu i miala PK. Jej nie dotykalem ale draznilem jej kota... Zwolala paru kolesi z Aldeonu i zabili mnie pare razy :evil: A pozniej podala mnie do Eliota ze niby ja obrazalem... Nie ma to jak zatargi z Mindonem... zrobia wszystko na zlosc... ale niestety... ja ja podam za to ze mnie zabijala swiezo po wskrzeszeniu :mrgreen: Przeciez ja jestem bardzo mily :mrgreen:
Faller - Pon Paź 09, 2006 2:05 pm

No to by bylo na tyle jesli chodzi o mnie. :mrgreen:
A co do Mortissa to mowi prawde... bylem przy tym :evil:

Lee - Pon Paź 09, 2006 3:40 pm

wydaje mi sie, ze eliot nie zbanowal cie od tak, bo mu jakas babka z mindonu powiedziala, musial miec na to dowody.
Mortiss - Pon Paź 09, 2006 4:15 pm

No tak... na wezwanie babki napewno nie... ale jak ona zebrala polowe klanu zeby na mnie podali...
Mortiss - Pon Paź 09, 2006 5:12 pm

No wszyscy sie cieszymy ale to chyba nie na temat :mrgreen:
Turendall - Pon Paź 09, 2006 5:19 pm

Anix :shock: nie rozumiem Ciebie hyhy, a co do podania... jestem PRZECIW.
Faller - Pon Paź 09, 2006 5:51 pm

Hmmm <mysli>
a Ty Diva jakiego zdania jestes Za czy Przeciw :?:

Danthor - Pon Paź 09, 2006 10:20 pm

Za
Athallus - Wto Paź 10, 2006 9:40 am

Niechaj sie stanie ZA
Scottie - Wto Paź 10, 2006 10:05 am

ZA
Khazid - Wto Paź 10, 2006 10:58 am

Hmm chyba mam problemy ze wzrokiem bo widze ze sporo osob opowiedzialo sie za przyjeciem tych....graczy. Przeczytajcie podania jeszcze raz i ludzie zastanowcie sie kogo wy chcecie przyjac do sojuszu!! Osoby ktore narobily sobie wrogow i teraz szukaja plecow zeby Mindon nie meczyl ich ?? Przypomnijcie sobie te podania jakie bylo trzeba wczesniej pisac zeby dostac sie do sojuszu.... Podania tego typu co przedstawione jest na poczatku powino byc wysmiewane i z miejsca usuwane.
Takie jest moje zdanie....

Lee - Wto Paź 10, 2006 1:30 pm

a ty przeczytaj moj post z wakacji
HaarmenSheltar - Wto Paź 10, 2006 2:07 pm

Landazar napisał/a:
"Przeciez to My jestesmy zlem na tym swiecie!


Za z³o postrzegaj± nas inni.Charakter sojuszu jest totalitarny i taki ustrój od zawsze pragnêli¶my narzuciæ reszcie ¶wiata.Nie uwa¿amy tego co robimy za z³e - BA w swoim subiektywnym my¶leniu traktujemy to jako wy¶wiadczenie przys³ugi targanej chaosem ,reszcie ¶wiata ;)

Cytat:
-czego oczekujesz: oczekujemy od klanu pomocy w trudnych sytuacjach, przyjazni, wspolnego zwalczania zla panujacego w tym swiecie, wspolpracy


Dlatego taka motywacja jest IMHO bardzo dobrze rokuj±ca

To tyle je¶li chodzi o t³o fabularne i charakter sojuszu.

Pamiêtajcie ,¿e nie sposób znale¼æ idealnego materia³u na rekruta o wyrobionych pogl±dach oraz sposobie my¶lenia ,który prezentuje stara gwardia KG .Sztuk± jest poddaæ obróbce jego niedoskona³o¶ci i wychowaæ w duchu naszych idea³ów i zasad.Taka osoba w zderzeniu z nimi mo¿e albo siê wykruszyæ ,albo przyj±æ to czego bêdzie ¶wiadkiem.IMHO ka¿dy zas³uguje na t± szansê ,dlatego jestem ZA (oczywi¶cie po wyja¶nieniu sytuacji z Mindonem - nie jeste¶my schroniskiem dla bezdomnych zadymiarzy)

Mortiss - Wto Paź 10, 2006 2:09 pm

Wiem wiem :mrgreen:
Landazar - Wto Paź 10, 2006 6:28 pm

Be-ze-du-ra!
W kazdym razie Khazid ma racje,
zatem PRZECIW!!

Mortiss - Wto Paź 10, 2006 7:32 pm

Landazar jestes z W±growca? No to ladny z Ciebie as :grin:
Faller - Wto Paź 10, 2006 7:37 pm

No to LoooL Landazar z WRC City :mrgreen:
NO TO AS :cool:

Mortiss - Wto Paź 10, 2006 7:53 pm

Widze sami swoich w kolorze :mrgreen:
Turendall - Wto Paź 10, 2006 8:08 pm

Faller piszesz podanie bedac nadal w klanie?
Faller - Wto Paź 10, 2006 8:45 pm

Walsnie zalatwial koncowe sprawy ze sprzetem jutro odchodze :grin:
Mortiss - Wto Paź 10, 2006 8:50 pm

Jutro to bedzie ¶roda a wiesz co sie robi w ¶rode?
Faller - Wto Paź 10, 2006 8:58 pm

nie :?:
Landazar - Wto Paź 10, 2006 9:00 pm

No coz, po blizszej rozmowie z tymi panami
mozna stwierdzic, ze im zalezy, a ja moge byc za

Xorlarrin - Wto Paź 10, 2006 11:02 pm

Mortiss napisał/a:
Jutro to bedzie ¶roda a wiesz co sie robi w ¶rode?


hmm pije sie?

Xardus - Sro Paź 11, 2006 5:39 am

hyh... jeszcze nie bylo podania, ktore zrobiloby taki zament...

osobiscie jestem za...

Xorlarrin - Sro Paź 11, 2006 6:56 am

jak nie, a Anix? :P
Babelun - Sro Paź 11, 2006 7:33 am

...jak przez mg³ê...ale jakbym widzia³ wczoraj Mortissa w Giran w s³u¿bie innego klanu.....ale mo¿e sie mylê.......a mo¿e to ju¿ wiecie
Mortiss - Sro Paź 11, 2006 1:22 pm

Taa bylem wczoraj ale juz nie jestem... Wczoraj mnie odbanowali to musialem sie ogarnac i dopiero wyjsc z klanu :P
Yavtin - Czw Paź 12, 2006 3:58 pm

ja mialem przyjemnosc z jednym z tych panow na TSie porozmawiac jakis czas temu...
PRZECIW

Faller - Czw Paź 12, 2006 4:01 pm

ee nie przypominam sobie my z Mortissem zawsze na naszym kanale siedzimy
Rozz - Czw Paź 12, 2006 8:01 pm

veto
Scottie - Pią Paź 13, 2006 8:45 am

Yavtin napisał/a:
ja mialem przyjemnosc z jednym z tych panow na TSie porozmawiac jakis czas temu...
PRZECIW

pewnie mu chodzi o Morthisa hyhy a to 2 calkiem inne osoby (btw. Morthis jest u nas w sojuszu)

Diva - Pon Paź 16, 2006 5:02 pm

Veto anulowane...




powód:

<Ith> ja tam uwa¿am ,¿e mo¿na braæ tych dwóch.I tak czê¶æ rekrutów odpada podczas procesu "kszta³towania" ,ale ci co zostan± s± potem najczesciej dobrymi klanowiczami
<Ith> nic nie tracimy werbuj±c w ten sposob
<Ith> ludzi trzeba wychowaæ a nie oczekiwaæ ,¿e zwerbujemy gotowcow z wyrobionymi pogl±dami




jaki¶ problem do moich decyzji -> prv Lotu



jak kto¶ chce siê jeszcze wypowiedzied¼ to ma czas do jutra, wtedy podejme ostateczn± decyzjê

Ahrimad - Pon Paź 16, 2006 7:40 pm

http://www.allseron2.nazw...read.php?t=3172

http://www.allseron2.nazw...read.php?t=3319

QNIO - Wto Paź 17, 2006 7:41 pm

To bez w±tpienia dobry argument.....
Lee - Wto Paź 17, 2006 10:35 pm

to ja tez sie pochwale topikami o mnie! o! ;p

http://www.allseron2.nazwa.pl/showthread.php?t=959

http://www.allseron2.nazw...read.php?t=1835

Xardus - Sro Paź 18, 2006 5:33 am

dobra...


zlapcie mnie lub dive....

Rhol - Sro Paź 18, 2006 9:42 am

Um no Mortiss chyba za bardzo Cie nie z³apie, Lee Tobie te¿ nie wiem o co chodzi...
Ahrimad, pokaza³ jak na talerzu, ¿e konto rakocy zosta³o ponownie zbanowane, czyli konto Mortissa. Pierwszy ban mia³ miejsce przed 11 pa¼dziernika, w tym topicu Mortiss napisa³ z data 11 pa¼dziernika, ¿e ju¿ zosta³ odbanowany i niby sprawa wyja¶niona, jednak Eliot 12 pa¼dziernika zbanowa³ go ponownie pewnie za posiadanie dwóch kont. I jest perm ban, wiêc raczej siê nie zg³osi....

Rozz - Sro Paź 18, 2006 10:20 am

Sojusz KaranGurth poki co nie posiada ustroju demokratycznego, jak sie zmieni to napewno ktos to oglosi, poki co moje veto obowiazuje (dotyczy obu panow i niezaleznie od tego czy bany beda zdjete). Znoszenia veta tez nie ma. Wszystkich ktorzy jednak chcieli by robic po swojemu zapraszaja inne sojusze. Koniec.
Diva - Sro Paź 18, 2006 10:29 am

Diva napisał/a:
jaki¶ problem do moich decyzji -> prv Lotu


Twoja wladza nademna jest zadna... mam tylko jednego lidera, i napewno nie jestes nim Ty.

Rozz - Sro Paź 18, 2006 10:50 am

Zgadza sie, nawet w obie strony.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group