Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Namarius

Namarius - Sro Lis 29, 2006 7:37 am
Temat postu: Namarius
Nick:Namarius(irc i gra ten sam)
Klasa:Mroczny Rycerz(Shilen Knight)
Planowana profesja:Shillien Templar(potem jakis subik pewnie)
Cel wstapienia:Moim poprzednim klanem by³ Abbilen zpewno¶ci± kilkoro z was zna mnie dobrze z postaci Amrais(BH).Niejednokrotnie miêdzy naszymi klanami dochodzi³o do walk.
Zawsze walcz±c z wami czu³em respekt.Niebra³em udzia³u zbyt czêsto w walkach ale s³ysza³em wiele o waszych potyczkach.Chcia³bym wstapiæ w wasze szeregi aby zapewniæ lepszy rozwój mojej postaci i staæ sie cze¶ci± dobrze zorganizowanego i silnego klanu oraz sojuszu.
¦wiatopogl±d:Wed³ug mnie jest wa¿e aby znale¿æ dobrych przyjaciól którzy bede gotowi ci pomóc. Nielubie zbytnio walki ale za klan jestem gotowy walczyæ do upad³ego^^.
Czego oczekuje:No najwazniejszym dla mnie jest znale¿æ przyjaciól i dobrze siê wspólnie bawiæ.Na dalszy plan odchodz± rzeczy materialne bo to przecie¿ niejest najwazniejsze.
Co mogê wnie¶æ:No niewiem mo¿e odrobinkê humorku.A tak pozatym jest gotowy wspomagaæ klan mieczem,materia³ami,adenkami.Pomagaæ w zdobywaniu i bronieniu zamków oraz w dalszym rozwoju klanu i sojuszu.

Cosik o mnie jeszcze.Nazywam siê Sebastian mam 14 lat i mieszkam na podkarpaciu.Interesuje sie l2,muzyk± oraz sportem.Gram dziennie od 2-5 godzin a w dni wolne od szko³y to nawet i czasem ponad 10 siedze :P .Ale to wszytko zalezy niestety póki co od rodziców a wiêc od stopni w szkole.

Postaæ by³a tylko w jednym klanie czyli w Abbilenie.Niema wrogów.Nawet moge powiedzieæ ¿e ma spore grono przyjació³.Na koncie mam tylko 2 znaczniejsze postaci znaczy tego SK(49lv) oraz BH(63lv).

Pozdrawiam Grgara:D

Athallus - Sro Lis 29, 2006 8:00 am

Wszystko pieknie i slodko, ale ja sie jeszcze zastanowie
fins - Sro Lis 29, 2006 9:10 am

Zostañ BD, a bêdê ZA.
Rymar - Sro Lis 29, 2006 9:12 am

Za. Choc bendziesz musial zmienic podejscie co do walki....
Witch Elf - Sro Lis 29, 2006 11:47 am

Eh...a powiesz cos o samej postaci?
Turendall - Sro Lis 29, 2006 2:36 pm

Przeciw
Yavtin - Sro Lis 29, 2006 2:42 pm

Jako¶ mnie nie przekonale¶ do siebie, napisz jakas krotka historyjke postaci wtedy sie zobaczy ;)
MaaDmaN - Sro Lis 29, 2006 3:33 pm

Wiek mnie nie przekonuje. 14 lat to tyle co moja siostra, nie potrafie sie przekonac, choc jesli pogadam i popisze sie intelektem i erudycja to bede za, ale jesli zostaniesz BD. Mamy wyjatkowy deficyt tancerzy...
Xorlarrin - Sro Lis 29, 2006 3:47 pm

MaaDmaN napisał/a:
14 lat to tyle co moja siostra

sugerujesz ze twoja siostra jest glupia? XD

jak juz kiedys wspomnialem, wiek nie musi byc wyznacznikiem inteligencji, co nie znaczy ze niemoze :)
Na razie nie mam zdania, niech napisze cos jeszcze

Namarius - Sro Lis 29, 2006 3:55 pm

Eh jesli macie co¶ do mojej inteligencji to proponuje popracowaæ nad swoja najpierw i przeczytaæ dok³adniej moje podanie.Przynajmniej 2 osoby albo nieumi± albo niechce im siê czytaæ.Gram na Allseronie od nieco ponad roku i my¶³e ¿e znam siê na tej grze lepiej ni¿ niejeden z was.Oczywi¶cie bez urazy^^
Zauwa¿cie ¿e czasem bywa tak ¿e m³odsi nieustêpuj± w niczym starszym mimo tak zwanej róznicy wiekowej i intelektualnej.

Turendall - Sro Lis 29, 2006 4:22 pm

Namarius napisał/a:
Przynajmniej 2 osoby albo nieumi± albo niechce im siê czytaæ.

O ile dobrze rozumiem masz tutaj na mysli te osoby, ktore zaglosowaly na Przeciw ? Czyli takze mnie. Zrozum, ze zaglosowalem wlasnie w taki sposob dlatego, ze twoje podanie mnie nie przekonalo, a nie temu, ze nie umiem czytac lub mi sie nie chcialo czytac tego co napisales.
Namarius napisał/a:
my¶³e ¿e znam siê na tej grze lepiej ni¿ niejeden z was.

My¶³ec zawsze mozna :smile: .

Athallus - Sro Lis 29, 2006 4:33 pm

Pelna pretensji osoba, z cietym jezykiem... hmm... "Nieumi±" ciekawa forma...

Zaczynasz mnie przekonywac do zaglosowania na przeciw...

Napisz cos sensownego, cos co nas przekona... My stare pryki jestesmy... moze opowiedz dowcip albo cos...

Isen - Sro Lis 29, 2006 4:49 pm

przeciw
Xorlarrin - Sro Lis 29, 2006 5:03 pm

Athallus napisał/a:
My stare pryki jestesmy...

gdzie tam Athallus, my jestesmy leszcze XD

Athallus - Sro Lis 29, 2006 5:55 pm

Potwierdzam my leszcze jestesmy...
Namarius - Sro Lis 29, 2006 5:55 pm

Ehh jesli chodzi o te osoby które nieumi± czytaæ chodzi³o mi raczej o Fins i MaaDmaN poniewa¿ Mad mia³ jakie¶ sugestie do mojej inteligencji a sam ni± raczej nieb³ysn±³ poniewa¿ niezauwa¿y³ ¿e jestem SK na 48 krêgu tak samo jak Fins i obaj chc± abym zosta³ BD.Co jak przypuszczam jest raczej niemo¿liwe^^Je¶li kto¶ g³osuje na Przeciw nic mi do tego poniewa¿ to jego wolny wybór.Nieprzypad³em komu¶ do gustu to przecie¿ za zag³osowanie na przeciw was niezabije:P.Mam jednak tak± skromn± nadziejê ¿e jednak zostane przyjety.A jesli chodzi o ciêto¶æ jêzyka to ja poprostu broni³em siê przed zarzutami o moje niedo¶wiadczenie w grze i g³upote z powodu m³odego wieku.Je¶li kto¶ ma jeszcze cos do mojej inteligencji zapraszam na rozmowe na ircu lub w grze.
Sch3nzee - Sro Lis 29, 2006 10:30 pm

Póki co sie waham - jak to ju¿ Yavtin napisa³ - napisz co¶ na temat historii Twojej postaci... a wtedy zobaczymy...

OT: MaD: co Ty pi³e¶ ¿eby nie zauwa¿yæ który on ma lvl? :P

MaaDmaN - Sro Lis 29, 2006 10:36 pm

Ja jestem PRZECIW. Poza tym jak sam zauwazyles jestem MaaDmaN, nie Mad.
No coz, jesli chodzi o BD, to nie mowilem, zebys zostal TA postacia BD, tylko o reroll. A BD dlatego, ze widac lubisz wojownikow. Przyczym jak sam widzisz u nas tankow na peczki. Choc ze wzgledu na klase nie skreslam nikogo, to (nie wiem czy sie zgodzicie) kolejny tank jest dosyc malo przydatny...
Odnosnie wieku i inteligencji- samo to, ze argumentem dla Ciebie jest to ile grasz nie wydaje mi sie dobrym podejsciem. Odnosnie pozostalych komentarzy:
Moja siostra ma 14 lat i o ile nie jest glupia jest dziecinna, a z samej semantyki uzytego przeze mnie sformuowania wynikalo, ze nie kwestionuje Twojej inteligencji, tylko nie przyjmuje jej za pewna. Po prostu w przypadku ludzi mlodszych niz lat 15-16 istnieje domniemanie dziecinnosci, ktora na inteligencje wplywa- emocjonalna. Widze wlasnie przejaw braku pewnego dystansu. Wcisniecie hamulca i "niebujanie sie" do osoby, ktora sie nie podoba z jakis wzgledow to jest bardzo przydatna cecha charakteru. Tu zauwazam brak takowej cechy.
To ile grasz nie swiadczy o tym kim jestes. Ten argument nie podoba mi sie. Ja gralem dwa lata temu 7 miechow, i? To nie eithel, Ty nie masz byc tylko maszynka do koksu, zdobywania czy pomocy w questach/kolowaniu sprzetu. Masz byc osoba, ktora bedziemy cenic. Wiec zamiast pokazac, jaki fajny jestes w podanych wyzej aspektach pokaz, ze chcemy Cie w klanie jako wspolnocie ludzi, a nie maszyn. L2 to gra, a z definicji gry wynika, ze ma sprawiac przyjemnosc.
Jakby Twoj SK byl ST z max lvl w topS, bo siedziales na orkach Bog jeden wie ile i po co i teraz biegasz rozwalajac ludzi jak mlynek, masz suba SH, wlasnie go konczysz i chcialbys skolowac mu sprzet S i jestes ultimate wymiataczem jednym z najlepszych na serwie i potrafisz kosic lepiej niz Haarmen (w co i tak bym nie uwierzyl) to tu chodzi o co innego. Umiejetnosciami in game bedziesz sie popisywal jesli Cie przyjmie szefostwo (bo tak na prawde to co my tu piszemy nie ma wiekszego znaczenia, ma im tylko pokazac, jak reagujesz na nas, hrhr).
Pokaz, ze to rozumiesz i akceptujesz.

Torres - Czw Lis 30, 2006 12:26 am

Swiete slowa....
Zanthara - Czw Lis 30, 2006 1:08 am

Hmm.. a mi sie nawet spodobalo.. Wiec glosuje za.
Vishar - Czw Lis 30, 2006 2:48 am

a mi nie
przeciw

Namarius - Czw Lis 30, 2006 9:38 am

W tym ile gram niechodzi³o mi ¿eby pokazaæ ¿e jestem kox maszynk±.Tylko ¿eby pokazaæ ¿e mam zamiar aktywnie pomagaæ klanowi i sojuszowi.A co do mojej dziecinno¶ci to tak jak wcze¶niej napisa³em chêtnie porozmawaim w grze lub na ircu jesli kto¶ twierdzi ¿e niejestem dostatecznie m±dry czy dojrza³y.MaaDMaNie niechodzi³ó mi aby ciê obraziæ ale ¿eby zwróciæ twoj± uwage na moj± klase i zaprzeczyæ zarzutom o dziecinno¶æ i niedo¶wiadczenie.Hmm a pozatym ciêzko jest przekonaæ czasem niektórych którzy s± na Nie z powodu klasy mojej postaci.Wed³ug mnie napisa³em co napisaæ mia³em teraz czekam na decyzjê.
Rhol - Czw Lis 30, 2006 10:59 am

Jak dla mnie jego wypowiedzi nie s± dziecinne, widze w nich sens i logike :)
G³osuje ZA.

P.S.
Co do tego krêgu w pierwszym po¶cie to ja te¿ go nie widzia³em na pocz±tku, a post by³ edytowany wiêc.. :> Ale i tak jestem za.

fins - Czw Lis 30, 2006 12:56 pm

Jak ja pisalem swojego posta to nie podales leveli swoich postaci wiec to Ty uzyj inteligencji. Przeciw
Lee - Czw Lis 30, 2006 3:42 pm

Namarius napisał/a:
mieszkam na podkarpaciu


gdzie dok³adnie?

Namarius - Czw Lis 30, 2006 3:54 pm

Mieszkam w Lesku to taka ma³a mie¶cinka zwana bram± bieszczad.AA i Fins mo¿e i lv nieby³o ale zauwa¿ ¿e 2 linijka jest zatytu³owana "Klasa" gdzie Napisa³em ¿e jestem Shilen Knightem wiêc podawanie lv niejest tu chyba potrzebne ^^.A i ludzie przepraszam ¿e tak ostro zaczo³em niechia³em nikogo uraziæ.Mi naprawdê zale¿y na przyjeciu.
Witch Elf - Czw Lis 30, 2006 5:25 pm

A ja dalej nic nie wiem o postaci. Widze, ze troche wziales na wstrzymanie, wiec tylko tego mi brakuje.

Post Scriptum : pieknie...teraz jakby co Lee wpadnie w srodku nocy:P beware

Xorlarrin - Czw Lis 30, 2006 5:27 pm

Witch Elf napisał/a:
teraz jakby co Lee wpadnie w srodku nocy:P

ej a to nie bedzie pedofilia? :P

Lee - Czw Lis 30, 2006 5:44 pm

Namarius napisał/a:
Mieszkam w Lesku to taka ma³a mie¶cinka zwana bram± bieszczad.


Wiem, gdzie to jest, przeje¿d¿a³em tamtêdy kilka razy jad±c na wakacje w bieszczady.


Niestety nie wpadne bo to 100 km ode mnie... ;p Mo¿esz czuæ siê bezpiecznie.

Napisz jeszcze historiê swojej postaci i bêdê ZA.

MaaDmaN - Czw Lis 30, 2006 6:22 pm

Namarius napisał/a:
W tym ile gram niechodzi³o mi ¿eby pokazaæ ¿e jestem kox maszynk±.Tylko ¿eby pokazaæ ¿e mam zamiar aktywnie pomagaæ klanowi i sojuszowi.A co do mojej dziecinno¶ci to tak jak wcze¶niej napisa³em chêtnie porozmawaim w grze lub na ircu jesli kto¶ twierdzi ¿e niejestem dostatecznie m±dry czy dojrza³y.

A wiec jak juz napisalem duzo wczesniej nie kwestionuje tego. Domniemanie braku czegos a kwestionowanie to co innego. Zlap mnie w grze kiedy, pogadamy sobie, zapolujemy to pewnie zmienie zdanie.
Namarius napisał/a:
MaaDMaNie niechodzi³ó mi aby ciê obraziæ ale ¿eby zwróciæ twoj± uwage na moj± klase i zaprzeczyæ zarzutom o dziecinno¶æ i niedo¶wiadczenie.Hmm a pozatym ciêzko jest przekonaæ czasem niektórych którzy s± na Nie z powodu klasy mojej postaci.Wed³ug mnie napisa³em co napisaæ mia³em teraz czekam na decyzjê.

Najpierw: jestem starym ircowcem, przekrecenie mojego nicka moge odebrac jako obraze, wiec jak nie chce Ci sie pisac MaaDmaN pisz MaaD, M albo po imieniu postaci.
Historii nie napisales. Opisu jej charakteru, swiatopogladu i motywacji. A odnosnie 'nie z powodu klasy' to napisalem juz dawno i wiele razy:
MaaDmaN napisał/a:
Choc ze wzgledu na klase nie skreslam nikogo, to (nie wiem czy sie zgodzicie) kolejny tank jest dosyc malo przydatny...

Gladiatora nie skreslalem to i Ciebie nie planuje. Probuje Cie od dluzszego czasu zmobilizowac zebys napisal dlaczego postaci nie zmienisz. Juz prosciej chyba powiedziec nie moge, o co mi chodzi. Jak ktos mowi dlaczego nie zmieni postaci to mowi, co w tej postaci jest dla niego najwazniejsze. A ja to probuje wyciagnac z Ciebie ;)
A, no i dlaczego ta nie inna. Proste.

Namarius - Czw Lis 30, 2006 6:58 pm

Historyjke napisze w sobote jesli mo¿na ale teraz napisze co¶ dla pana MaaDmaNa^^
W mojej postaci najbardziej lubie to ¿e jest przydatna dla dru¿yny.SK mo¿e "tankowaæ" wiele stworków naraz a pozatym lubie go bo ma Cubiki.Gra³em krasnalem ale szczerze mówi±c odrobinke mnie ta postaæ znudzi³a poniewa¿ krasnal BH jest to postaæ ¿e tak powiem ekonomiczna ^^.Niemia³em ani chwilki spokoju i niemia³em nic do powiedzenia.By³o tylko id¿ tam id¿ tam , spojluj to spojluj tamto.Denerwowa³o mnie to wiêc postanowi³em zmieniæ postaæ.Gra³em na extreme i na kilku serverach z wysokim expem.Najbardziej przypad³ mi do gustu SK wiêc go wybra³em.Lubie t± klase i raczej niechcia³bym go zamieniæ nawet na SH na wy¿szym lv^^.Mam nadzieje ¿e taka odpowied¿ usatysfakcjonuje pana MaaDmaNa i ¿e zmieni zdanie o mnie.

Pozdrawiam:D

Avanar - Pią Gru 01, 2006 1:35 am

Za
Namarius - Pią Gru 01, 2006 7:02 am

…zaczyna³o ju¿ ¶witaæ kiedy siê obudzi³em. By³em zwi±zany. W pierwszej chwili nie mog³em siê zorientowaæ co siê sta³o i gdzie jestem. I wtedy to zobaczy³em. By³em w obozie orków. Moja wioska musia³a zostaæ spalona a ja porwany…Ucieka³em jak tylko najszybciej mog³em i wtedy sta³o siê co¶ dziwnego. Straci³em nad sob± kontrolê podnios³em miecz i ruszy³em wprost na goni±cego mnie orka. W pewnym momencie niewiadomo sk±d pojawi³y siê nade mn± dwa ¶wiate³ka. Uderzy³y w orka chwilê przed moim atakiem niszcz±c jego zbroje i dotkliwi kalecz±c…Od tamtej pory walczy³em z orkami i doskonali³em siê w rzemio¶le wojennym. Niesamowity dar dany mi przez boginie Shillenn niejednokrotnie ratowa³ m ¿ycie. Jednak czym¿e jest walka nawet z najokrutniejszym z³em je¶li niema siê wiernych towarzyszy którzy zawsze s± gotowi ci pomóc i wesprzeæ ciê nawet w najtrudniejszej sytuacji…
Mam nadzieje ¿e takimi zostaniecie :D

Takie ma³e opowiadanko skrobniete przed szko³±:P
Jak co¶ to by³em zaspany :P

MaaDmaN - Pią Gru 01, 2006 7:21 am

Hehe, a mialem nadzieje, ze powiesz, ze nie zmienilbys postaci, bo podoba Ci sie jej klimat i lubisz ja odgrywac. No coz ;)
Ciesze sie, ze dales prace bezrobotnym orkom palacym wioski i pozostawiajacych w nich jeno jednego bohatera, ktory bedzie mogl sie zemscic. Od dawna byly bezrobotne biedactwa ;]

Sch3nzee - Pią Gru 01, 2006 10:09 am

Jakby¶ sie jednak troszeczke wysili³ a nie popada³ w schematy to by³oby co oceniaæ - aha i je¶li ju¿ naprawde chcesz napisaæ opowiadanko to sie postaraj a nie tak jak sam to powiedzia³e¶ "skrobniête przed szko³±" :P Tyle na ten temat - poobserwuje jeszcze wypowiedzi innych...
Witch Elf - Pią Gru 01, 2006 1:23 pm

Zawsze to samo..w papierowkach najlepiej to widac:

MOja wioske napadly zue orki, wymordowaly rodzine( bo posiadanie rodziny bywa zbyt wymagajace fabularnie), no a pozniej zem siem szkolil bo bylem wybrancem i w sumie to taka zemsta jest.


Historie postaci "z gornej polki" :

"Urodzilem sie w miescie znanym jako Dromena, po ukonczeniu 10 lat zaczolem uczyc sie walki mieczem pultorarecznym i tarcza. Skonczylem szkolenie majac 20 lat. Gdy zginal muj mistrz postanowilem odnalesc zabujce i wyruszylem w podruz, podruzowalem wiele lat, sporykalem wiele dziwnych stworzen i wiele dziwnych miast. Gdy sie zatrzymalem na noc ktos mnie zaatakowal, niewiem s kad i kto. Gdy sie obudzilem znalazlem sie w tym miescie Epheus i postanowilem sie zatrzymac tu na stale."

Chlosty czesc dalsza:

"W pewnej górskiej wiosce ¿y³ sobie Mungo i jego brat Mungo II. Lecz Mungo wola³ przygode od nudzenia siê w domu wiêc wyruszy³ on do ephesus ale tam po kilku miesi±cach pobytu zosta³ zamieniony w drzewo po cze¶ci z w³asnej winy. Gdy tylko Mungo II dowiedzia³ siê ¿e jego brat nie ¿yje nie móg³ ju¿ spokojnie ¿yæ musia³ opó¶ciæ to miejsce które za bardzo pszypomina³o mu swego brata. Mungo II podró¿owa³ przez las gdy nagle zosta³ napadniêty przez bandytów nie mia³ on przy sobie kosztowno¶ci wiêc próbowa³ im powiedzieæ ¿e nic nie ma, gdy nagle z lasu wyszli jakie¶ zakapturzone postacie a za nimi ze 4 wilki, druidzi powiedzieli bandyt± ¿e maj± sie wynosiæ z tego lasu bo to las druidów. Mungo II zapyta³ sie dlaczego jemu nie kazali siê wynie¶æ tamci odparli mu ¿e on te¿ ma w sobie druidzk± moc tak jak jego brat Muungo I tylko musi sam j± odkryæ. Chwile potem Mungo II zosta³ sam wlesie wychodz±c z niego zobaczy³ przed sob± do¶æ ruchliwe miasto.... postanowi³ tu zostæ na trochê d³u¿ej"

Zacytuje slowa mojego idola Vishara i tej historii powiem " nie, kurwa nie"

Torres - Pią Gru 01, 2006 1:26 pm

Historia za slaba, zeby po prostu dac Za.
Gdybys chcial "jechac dobrych w czoko" pewnie od razu by Cie zgarneli.
Ale tak...

Namarius - Pią Gru 01, 2006 2:26 pm

Gdzie¶ tam czyta³em ¿e klan to nie kó³ko literackie.No ale niechc±c siê znowu sprzeczaæ napisze historie jutro.A tam apropo orków to niemam nic do nich ale jako¶ tak na mnie jeden smêtnie patrzy³ i widzia³em ¿e mu siê nudzi³o to pozwoli³em mu spaliæ wioske i troszke pomordowaæ co go wielce ucieszy³o:P

PS:Twórczo¶æ literacka nigdy nieby³a moja mocn± stron± :/

MaaDmaN - Pią Gru 01, 2006 4:04 pm

Sformuowanie "KG to nie kolko literackie" oznacza, ze nikt nie bedzie czytal peanow na kilka stron. Ale dobra historia postaci to podstawa. Hrhr.
LotU - Pią Gru 01, 2006 4:21 pm

no ja mimo wszystko jestem Za. Strasznie go ci¶niecie i to ju¿ d³u¿szy czas a on to odpiera wiec widac zale¿y. Mi to wystarczy - ZA
Roghar - Pią Gru 01, 2006 4:58 pm

MaaDmaN napisał/a:
Sformuowanie "KG to nie kolko literackie" oznacza, ze nikt nie bedzie czytal peanow na kilka stron. Ale dobra historia postaci to podstawa. Hrhr.


Historie postaci tworzy sie w grze a nie na forum....moja opinia. peace

Y - Pią Gru 01, 2006 5:12 pm

Roghar napisał/a:

Historie postaci tworzy sie w grze a nie na forum....moja opinia. peace

Dokladnie, a skoro juz nastukal 40+ lvl, wiec jakas historia juz istnieje, chodzilo o to zeby ja nam klimatycznie opisal, a nie wymyslal jakies bzdury o orkach :P

Namarius - Pią Gru 01, 2006 6:30 pm

Mimo ¿e niemam jak ju¿ pisa³em zdolno¶ci literackich to jutro zaraz po meczu Polski napiszê historie mojej postaci.A apropo lv to jest ju¿ 49 ^^
Xardus - Sob Gru 02, 2006 1:26 am

ZA.

uparty, konskwentny etc
odpadaja podstawy domniemania iz jest dziecinny (notabene mam 2x tyle lat co on :D )
niejeden 'malolta' po dakiej dawce krytyki/podpuszczania/usilowania zniechecenia/brania pod wlos (*niepotrzebne skreslic) odpuscilby sobie. on natomiast broni swojego zdania. i nadal walczy.

ZA

Namarius - Sob Gru 02, 2006 9:02 am

Dzieki za mi³e s³ówko ^^.Skoro Polska jest w finale mistrzostw ¶wiata to moge spokojnie zabraæ siê do pisania opowiadania o mojej postaci.:D

[ Dodano: Sob Gru 02, 2006 9:29 am ]
…Nasta³ zmierzch , drzewa ugina³y siê delikatnie pod mu¶niêciami wiatru. Namarius oraz jego przyjaciel i wierny towarzysz Gortha siedzieli w krzakach nieopodal wierzy Cruma wyczekuj±c w³a¶ciwego momentu na atak. Nagle zobaczyli w oknie ¶wiat³o a nastêpnie ujrzeli kilka potworów nios±cych jak±¶ skrzynie w kierunku drzwi. Drzwi zaskrzypia³y i otworzy³y siê z lekkim zgrzytaniem. Kiedy tylko potwory wysz³y z wie¿y b³ysnê³y 2 ¶wiat³a i kilkakrotnie zazgrzyta³ topór o ko¶ci maszkar.
-£atwo posz³o.
-To jeszcze nie koniec. Prawdziwa walka dopiero przed nami.
Wspinali siê i wspinali po stromych schodach pokonuj±c to coraz nowe zastêpy potworów. Nagle nad ich g³owami przelecia³a ognista kula.
-Czarodziej wie ¿e tu jeste¶my.
-Wiêc nie pozwólmy mu d³u¿ej na nas czekaæ.
Kiedy dotarli na górê ujrzeli postaæ siedz±c± w mroku.
-Nie pozwól mu przemówiæ!
Gortha nic nie powiedzia³ tylko rzuci³ siê w szaleñczym ataku na czarnoksiê¿nika.
-Uwa¿aj!
Nagle z mroku wyskoczy³y dwie wielkie poczwary które pochwyci³y Gorthe oplataj±c jego nogi i rêce swymi mackami.
Namarius rzuci³ siê mu na pomoc i kilkoma uderzeniami miecza zabi³ ów bestie.
-Teraz!!!
Uderzyli razem swymi najpotê¿niejszymi ciosami. Wybuch by³ tak potê¿ny ¿e wyrzuci³ ich z komnaty. Po chwili odpoczynku ruszyli po skarb.
Nie³atwo by³o go znale¼æ poniewa¿ czarownik ostatnimi si³ami rzuci³ na niego zaklêcie niewidzialno¶ci. Jednak znale¼li dziêki magicznemu zwojowi który Gortha kupi³ przed wypraw± na rynku miasta Portowego Giran.
-No przyjacielu wracajmy wiêc.
-Dobrze ale najpierw odwied¼my moj± rodzinê.
-Chcê daæ im ma³y prezent.
-Dobrze…

Zanthara - Sob Gru 02, 2006 11:02 am

Mhm, ja dalej zostaje przy swojej opinii :)
Isen - Sob Gru 02, 2006 11:13 am

hmm no moze...
ZA

Torres - Sob Gru 02, 2006 11:16 am

ZA za nieustepliwosc i rzeczywiste checi :)
LotU - Sob Gru 02, 2006 11:44 am

zamykajcie topic i go bierzcie.
Urghal Rhulqdahr - Sob Gru 02, 2006 11:45 am

ZA
Sch3nzee - Sob Gru 02, 2006 12:03 pm

ZAbierzemy go do nas :P
Namarius - Sob Gru 02, 2006 12:43 pm

Dzieki za pozytywne opinie ^^Jestem gotów ¿eby do was do³±czyæ w ka¿dej chwili ^^

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group