Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Reven

Reven - Wto Lut 20, 2007 8:54 pm
Temat postu: Reven
Reven, Rycerka Shilen 52 krêgu.



Reven mia³a cie¿kie dzieciñstwo, jej ojciec Templariusz Shilen by³ bardzo wymagaj±cy, kiedy matka zosta³a zamordowana podczas powrotu do domu, ojciec sie za³ama³ przekaza³ opiekê nad jedyn± córk± przyjacielowi a zarazem jednemu z najlepszych rycerzy i wyruszy³ szukaæ winnch ¶mierci ¿ony.Reven ba³a siê, nie zna³a nawet imienia jej nowego opiekuna, kiedy pierwszy raz pojawi³ siê w domu oniemia³a. Zobaczy³a mrocznego elfa który by³ znacznie starszy nawet od jej ojca.Starzec nakaza³ a¿eby Reven zwraca³a siê do niego panie i szybko zabra³ j± na ty³ domu,zobaczymy czego Cie ojciec nauczy³ powiedzia³. Szybko sie przekona³a ¿e starzec tylko wygl±da niepozornie, chwile trwa³a wymiana ciosów kiedy wytr±ci³ jej miecz z rêki i przewróci³ na ziemie. Mija³y miesci±ce, Starzec by³ pod wra¿eniem, tempo w jakim uczy³a siê jego podopieczna sztuki walki by³o imponuj±ce. Pewnego ranka kiedy Reven przygotowywa³a siê do treningu, wpad³ mroczny elf by³ bardzo zdyszany, nie umia³ wykrztusiæ ani s³owa, kiedy siê uspokoi³ powiedzia³ ¿e jej nauczyciel poszed³ wraz z innymi rycerzami na bagna zmierzyæ siê z band± ludzi okradaj±chych star± kaplice Shilen, pod któr± bawi³a siê kiedy by³a ma³a. Reven zna³a skrót do kaplicy, Idziemy ich wesprzeæ powiedzia³a chwyci³a za miecz podarowany jej przez ojca i wybiegli, kiedy dotarli na miejsce przed oczyma ukaza³o sie im pole bitwy, wszêdzie le¿a³y zw³oki ludzi i elfów, nigdzie jednak nie by³o cia³a nauczyciela, a kaplica by³a zniszczona. podesz³a pod kaplice ¿eby przyj¿eæ siê zniszczonym pos±gom, kiedy siê odwróci³a zobaczy³a jak jej towarzysz pada na ziemie z strza³± wbit± w plecy.Posypa³ siê grad strza³ w jej kierunku, odskoczy³a za pos±g i wbieg³a do kaplicy. Nigdy siê do niej nie zapuszcza³a to by³o zakazane miejsce, kiedy siê zatrzyma³a nie s³ysza³a ju¿ odg³osów pogoni.Ta kaplica by³a inna ni¿ wszystkie w jakich dot±d by³a, wydawa³a sie przera¿aj±ca. Us³ysza³a g³os Reven! to mój mistrz rozpozna³a g³os od razu, pobieg³a w strone sk±d dobiega³ g³os. Wpad³a do ma³ej komnaty gdzie le¿a³ starzec, dobij mnie powiedzia³, zosta³o na mnie rzucone zaklêcie, czuje jak ¿ycie ze mnie uchodzi. Starzec jêcza³ z bólu, to bedzie twoja ostatnia próba, prosze zakoñcz moj± mêkê. Reven bez wachania zatopi³a ostrze w sercu starca. Kiedy wysz³a z kaplicy nikogo nie by³o tylko rozk³adaj±ce siê zw³oki. Kiedy wróci³a do domu spakowa³a siê i odesz³a nie ¿egnaj±c siê...


gram w L2 3-4h dziennie interesuje sie botanik±,samochodami,lubie dobrze sie bawiæ mam 20lat.

Silea - Wto Lut 20, 2007 9:08 pm

Wiec, ja jestem ZA. Moze mloda ta elfak, ale bardzio klimatyczna i podjerzewam, ze wniesie klimat w nasze szeregi. Zapytacie dlaczego... trenuje siebie mojego suba i spotykam ja. Troche czasu ze soba spedzamy (jak jestem wolna) i wydaje mi sie, ze jest odpowiednia kandydatka, tym bardzije, ze powiedziala, Jej klan to, jak to Lotu okresla, "klan muminkow". Chce nas wspierac w walce, wojny i siege. Jest spokojna ::jezor::
Mloda jest, ale mysle, ze nauczy sie szybko wszystkiego :D

vog - Wto Lut 20, 2007 9:17 pm

Za
Turendall - Wto Lut 20, 2007 9:40 pm

W podaniu brakuje kilku szczegolow, np. screena z wyboru postaci. Nie widze sensu przyjmowania szostego SK do klanu.
Reven napisał/a:
gram w L2 3-4h dziennie

Spitherux tez tak pisal :smile: .

Weriond - Wto Lut 20, 2007 9:49 pm

Pewnie i tak jak nie BD to Thorcik go we¼mie :)

Tanki dobre i do kata i do ToI ;)

ZA

Y - Wto Lut 20, 2007 10:08 pm

Spitherux to nasz bohater z 30 na 40 wbijal 2 tygodnie, wprawdzie napisal ze gra kilka godzin dziennie ale nie napisal w co :P
Co do motywacji (z poprzedniego podania) i historii nie mam zastrzezen, tylko czy faktycznie potrzebny nam kolejny tank...

Aerandir - Wto Lut 20, 2007 10:23 pm

A ja tam bêde ZA. Nie lubie patrzeæ na klase i jej przydatno¶æ w klanie, gdy miejsca sa wolne :)
Isen - Wto Lut 20, 2007 10:47 pm

za
Y - Wto Lut 20, 2007 10:47 pm

w sumie tez za, wylecial linderoth to sie miejsce dla tanka zwolnilo :P
Akasha - Wto Lut 20, 2007 11:04 pm

SK!! SK!! ja jestem za Sk to najlepsza profesja
Vishar - Wto Lut 20, 2007 11:24 pm

przeciw

bo spirytus jest fajny bo jest fajny

MeowMeow - Wto Lut 20, 2007 11:41 pm

Jaaa, no przyczepi³a bym siê, kolejna której rodzic b±d¼ rodzice zginêli, szybka,a ile strza³ wyminê³a.

A mój huragan te¿ wyminiesz?
Nie podoba mi siê i tyle.

przeciw

Lee - Sro Lut 21, 2007 12:21 am

Za, bo MeowMeow jest przeciw.
Namarius - Sro Lut 21, 2007 8:28 am

Za bo tak :P
LiNeerlay - Sro Lut 21, 2007 8:48 am

ZA bo tez jestem sk :wink:
Sitala - Sro Lut 21, 2007 9:29 am

ej, no co wy macie do tych SK?
Scottie - Sro Lut 21, 2007 10:25 am

za
Athallus - Sro Lut 21, 2007 1:09 pm

Przeciw bo Vishar wmusil we mnie spirytus przed chwila
Gohun - Sro Lut 21, 2007 1:16 pm

ZA
Sahrim - Sro Lut 21, 2007 1:36 pm

ZA
Yavtin - Sro Lut 21, 2007 1:48 pm

ZA
Roghar - Sro Lut 21, 2007 4:16 pm

Rekomendacja Silei mi wystarczy. [x] Za
Y - Sro Lut 21, 2007 10:05 pm

zatem jak minie kara moge cie przyjac, szukaj nas w swiecie
Reven - Czw Lut 22, 2007 8:36 am

zapomnia³em dopisaæ ¿e chce byæ w tym klanie co Silea
LiNeerlay - Czw Lut 22, 2007 9:55 am

hahahhahaha :D dobre!!!! ja bym chciala gwiazdke z nieba<rozmarzyla sie>ale to tak nawiasem :lol:
Ahangra - Czw Lut 22, 2007 12:42 pm

Slysza³am, ¿e w Aurorze wcze¶niej by³a¶. Czemu akurat do KG?

*wrêcza Lince gwiazdkê z nieba*

Lee - Czw Lut 22, 2007 2:08 pm

Chyba nie mamy o czym rozmawiaæ.
Silea - Czw Lut 22, 2007 3:39 pm

Eee Lee no co jest? Wstepinie rozmawialam z Lotem i mowil, ze nie bedzie problemu, zeby ona do klanu KG wstapila. Chyba, ze o czyms nie wiem?
Isen - Czw Lut 22, 2007 3:46 pm

a czemu jakis mlodziak na 52 lvlu ma isc do KG tylko dlatego ze jest twoim znajomym Silea? nie dosc ze to podanie jest zlozone w dziale BD, nie dosc ze jest ono przecietne to jeszcze jakies warunki stawiacie?

KG NIE MA normalnej rekrutacji wlasnie dlatego zeby NIE PRZYJMOWAC takich rekrutow tylko znane/stare postacie i tyle

jak dla mnie albo idzie do BD albo nara, najlepiej mogl powiedziec w grze jak mu sie pojawilo zaproszenie do BD od Grota ze mu sie pochrzanilo i ze to nie ten klan gdzie chce isc

komedia panowie i panie ;]

Lee - Czw Lut 22, 2007 3:51 pm

Wybacz Silea, ale skoro kto¶ sk³ada 2 podania do BD, z którego jedno totalnie spieprzy³, zosta³o mu darowane. Sk³ada drugie... Wszyscy daj± mu szansê bo zostaje zarekomendowany przez Ciebie. Teraz okazuje siê, ¿e tylko tobie znany SK na 52 ma do³±czyæ do KG. Wybacz, jestem przeciw.
Reven - Pią Lut 23, 2007 9:58 am

tak by³em w aurarze, mia³em do¶æ stania w miejscu, niskiej frekfencji 2-3osoby, najbardziej mnie dobi³o jak mieli¶my i¶æ klanowo na tytany a zebra³y sie 4 osoby, dlaczego do KG hmm Silea opowiedzia³a mi co nieco o waszych zasadach i bardzo mi sie spodoba³y.

kazano mi napisaæ do BD bo KG nie prowadzi rekrutacji

we pierwszym podaniu(tym spartolonym) napisa³em ¿e chce do KG

A poza tym bardzo mi zale¿y by byæ czlonkiem waszego klanu, tak teraz jestem dla was m³ody no có¿ ka¿dy kiedy¶ by³

przyjmuj±c mnie otrzymacie oddanego i wiernego klanowicza

pisa³em ju¿ ¿e mi zale¿y?

Holon szef aurory ostrzega³ mnie przed wami ¿e zli, ¿e to jest wojsko itp ja dalej chce do was do³±czyæ.

poprostu chce byæ w klanie dobrze zorganizowanym a nie takim jak aurora

aurora jest klanem dla bohaterów na emeryturze w którym nic sie nie dzieje a jak zauwa¿yli¶cie jestem jeszcze m³ody

Ahangra - Pią Lut 23, 2007 10:40 am

ZDECYDOWANIE NIE.

Czemu? Bo Reven to chor±giewka, za nic ma czy klan i sojusz jest dobry, czy z³y. Na dodatek zdaje siê nie rozumieæ paru rzeczy (vide: KG nie prowadzi rekrutacji). Zale¿y mu by byæ w klanie KG. Phi. Wiêc BD jest gorsze? Pewnie jeszcze dlatego, ¿e nie ma w nim Silei. I te próby wymuszenia psychologicznego nacisku.

Chcesz byæ w klanie zorganizowanym, jest parê innych sojuszy, które maj± dobrze zorganizowane klany.

Ja jestem zdecydowanie na nie. Je¶li wejdziesz do sojuszu, nie bêdziesz mia³ ³atwego ¿ycia z mojej strony.

LiNeerlay - Pią Lut 23, 2007 11:13 am

Ja rozumiem,ze chcecie byæ z Sile± ze sob± blisko w jakis tam sposob i dlatego chcesz przystapiæ do KG.ALe musisz zrozumieæ jak napisali moi poprzednicy ,ze wstapiæ do KG nie jest tak prosto poniewaz jak pisali wyzej nie prowadzi tak owej rekarutacji.Gdybys moze to inaczej rozegral,i od poczatku staral sie o przyjecenie to i MOZE by Ci sie to udalo.Nie znam decyzji LoTa ale jezeli by sie zgodzil nie mialabym nic przeciwko zlamania tej zasady :wink:
Reven - Pią Lut 23, 2007 11:49 am

chor±giewka?<parska>chor±giewka zmienia zdanie co chwile mylisz pojêcia Pani
a my¶lisz dlaczego nie pisze podañ do innych sojuszy?
opus dei ethiel mindon itp dlaczego?
bo nie lubie ludzi i elfów ot co i nie chce mieæ z nimi nic wspólnego

HaarmenSheltar - Pią Lut 23, 2007 12:26 pm

Id¼ do OlothGurth.
Ahangra - Pią Lut 23, 2007 1:14 pm

Chor±giewka, bo jak Ci pasuje, to idziesz do dobrego klanu, jak Ci nie pasuje, idziesz do z³ego. W Aurorze s± i ludzie i jasne elfy. Nagle Ci to przesta³o pasowaæ? Nagle ¼le jest byæ tym dobrym, bo nie ma z kim koksaæ? No to chod¼my gdzie indziej. Z³y klan? Nie lubi± jasnych elfów? A co za problem, powiem, ¿e te¿ nie lubiê. Ja widze w tym takie podej¶cie. I nie podoba mi siê ono.

W sojuszu KG te¿ s± ludzie. Co, ju¿ lubisz ludzi nagle?

Opus Dei to klan, nie sojusz. (I na mi³o¶æ bosk± czemu piszesz nazwy w³asne z ma³ej litery?)

P.S. Leukona ju¿ wie, ¿e nie lubisz Elfów?

Yavtin - Pią Lut 23, 2007 1:23 pm

Ithelios napisał/a:
Id¼ do OlothGurth.


Nie pojdzie bo tam Liderem jest czlowiek ;P

Reven - Pią Lut 23, 2007 2:10 pm

heh leukona nie wie mo¿e pare razy zamieni³em z ni± s³owo
jak widze elfa z ³ukiem to mi sie ci¶nienie dzwiga albo 'dzielnego paladyna'
a w aurorze znalaz³em sie przez przypadek co¶ ko³o 20-25Krêgu i nie interesowa³em sie polityk± z czasem zauwa¿y³em ¿e ten klan sti w miejscu a szef ani nie my¶li o ruszeniu sie z niego
ju¿ od dawna szuka³em nowego klanu przeczytaj jakie by³y powody odej¶cia z aurory to sie dowiesz
a co do podej¶cia to sie mylisz

Serge - Pią Lut 23, 2007 2:25 pm

przeciw
Ahangra - Pią Lut 23, 2007 2:44 pm

ju¿ mi siê nawet nie chce komentowaæ.

podtrzymujê sprzeciw.

Y - Pią Lut 23, 2007 3:24 pm

Dobra pora konczyc ta farse, zmieniam zdanie na "przeciw". Podanie odrzucone. W±tek zamykam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group