Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - (nie ma nigdzie regu³y jak nazwaæ temat rekrutacyjny)

Lyssa - Wto Mar 06, 2007 8:28 pm
Temat postu: (nie ma nigdzie regu³y jak nazwaæ temat rekrutacyjny)
1) zasady rekrutacji s± odrobinê szowinistycznie napisane
2) mimo to zastosujê sie do nich - troszkê w skrócie
- imie/nick na IRC - W grze znana jako "Quarshalee" na ircu - Lyssa (Lyssica, E, ^^)
- czestotliwosc grania - zale¿na od wielu czynników, osobi¶cie mi trudno oszacowaæ, zale¿na od motywacji (bycie w klanie to te¿ jaka¶ motywacja, o czym chyba niektórzy sie przekonali)
- profesja/planowana profesja - przysz³a SE/posz³a SE
- poziom - wiele siê nie zmieni³o od ostatniego spotkania z sojuszem (60+)
- krotka charakterystyke/historie postaci
(Przepraszam, ¿e siê nie rozpisuje [czy jak kto woli trochê, jêzykiem fizjologicznym mówi±c, olewam to]. Z mego punktu widzenia to podanie mog³oby(a nawet chyba powinno) poczekaæ, gdyby nie ma³y szkopu³ w postaci pewnego Pana(Pani?) chc±cego (chc±cej?) zaj±æ ("moje") ostatnie wolne miejsce tutaj. W³a¶ciw± czê¶æ historii postaci napisaæ muszê, ale raczej w momencie, gdy bêdê w stanie trze¼wo my¶leæ bez potrzeby utrzymywania wysokiego stê¿enia ketoprofenu we krwi :/ )
¦wiatopogl±d postaci (albo co¶ w tym rodzaju)
Postaæ, nie przepada za nikim, co daje siê odczuæ nieznajomym. Zdaje siê byæ mi³a, gdy uzna, ¿e kto¶ bêdzie Jej przydatny. Nie stroni od wypominania innym ich b³êdów. :twisted: Wbrew imieniu decyzje Jej s± raczej przemy¶lane i nie godz± w zasady, którym z w³asnej(lub nie) woli musi siê podporz±dkowaæ. Z³amie je jedynie, gdy bêdzie pewna, ¿e nie bêdzie musia³a ponie¶æ z tego tytu³u ¿adnych konsekwencji. ¯ycie i ¶mieræ traktuje na równi - oba te stany/terminy tak samo ma³o dla Niej znacz±. £agodnie mówi±c nie przepada za klerem (wszelkiego rodzaju), tym samym nie znosi nazywania Jej per "kap³anka". Wyj±tkiem s± przypadki, gdy tytu³ kap³añski daje Jej przewagê (powa¿anie) w oczach bogobojnego pospólstwa.
[Nikt nie powiedzia³, ¿e musi byæ to opis w samych superlatywach. Nie jest anio³em. Karan Gurth widzi jako sojusz d±¿±cy do potêgi za wszelk± cenê, a tym samym co¶, z czego umiejêtnie postêpuj±c uda siê czê¶æ tej potêgi dla siebie uszczkn±æ, a tak¿e pewien rodzaj zabezpieczenia dla siebie]
- motywacje wstepienia do bractwa - powrót :)
- wiek realny - (my¶lê, ¿e nie obrazicie sie je¶li pominê ten punkcik)

Pytanka?<szczerzy siê w sposób, który niektórzy mog± uznaæ za bezczelny>

QNIO - Wto Mar 06, 2007 8:45 pm
Temat postu: Re: (nie ma nigdzie regu³y jak nazwaæ temat rekrutacyjny)
Vishar napisał/a:
mhm do czegoby sie tu przyczepic

a tak
tradycyjne kilka slow o sobie
wiek zawod hobby itp*

*)np ulubiona technika masturbacji, pismo dla lesbijek, kolor wibratora/ow ( :P )


ZA-a :P

Lyssa - Wto Mar 06, 2007 8:59 pm

W³a¶nie mi siê spomnia³o - dziêki QNIO za jedyne ¿yczonka urodzinowe przes³ane za po¶rednictwem forum

Je¶li mia³abym odpowiadaæ na pytania Vishar'a to zaznaczam wielki bia³y kwadracik obok napisu "NIE DOTYCZY" :P

Ahrimad - Wto Mar 06, 2007 9:19 pm
Temat postu: Re: (nie ma nigdzie regu³y jak nazwaæ temat rekrutacyjny)
Lyssa napisał/a:
nie przepada za klerem


Za

Rhol - Wto Mar 06, 2007 11:14 pm

Przeciw, wyczuwam zawziêto¶æ w tej osobie. A grze proszê bardzo, ale nie na forum,ircu itp.
MeowMeow - Wto Mar 06, 2007 11:27 pm

ZA ZA ZA ZA ZA ZA ZA
Jak mi jej nie przymiecie, to poukrêcam jajka, wrzucê do klatki z szakalami i pozostawie na 48h sam na sam z Isenem w klatce.

I sie obraze o.
Ma byæ znów w BD i ju¿! o

Samive - Sro Mar 07, 2007 2:05 am

no moze byc-za :lol:
Lyssa - Sro Mar 07, 2007 7:35 am

[unhide]Edit: "Decyzja jaka kto¶ tu poda³ nie wymaga dyskusji ani dodatkowych uzasadnieñ"[/unhide]

Zoyka, mo¿e troszkê ³agodniej. Jakbym mia³a osobi¶cie oceniaæ takie podanie, to te¿ by³abym przeciw, tylko skoro to zdanie siê nie liczy, to mo¿e obejdzie siê bez zamykania z Isenem. Prosze!

Gohun - Sro Mar 07, 2007 7:43 am

przeciw
Danthor - Sro Mar 07, 2007 8:18 am

za
Isen - Sro Mar 07, 2007 8:36 am

przeciw
LiNeerlay - Sro Mar 07, 2007 8:52 am

Podanie napisane w sposob olewczy -za kogo sie uwazasz?chyba szybko trzeba Cie sprowadzic na odpowiedni poziom.Uwazaj sie za kogo chcesz..ale poki nic nie osiagnelas nie powinnas sie za nad to wywyzszac a wlasnie w taki sposob napisalas To podanie.Pozatym jest bardzo nedzne,jezeli chccesz sie dostasc do Tego sojuszu musisz sie naprawde postarac.PRZEEEEEEEEEEEECIW
ps.gdzie zdjecie z komnaty?jakie klany wczesniej byly ?halo<pstryka palcami>przestan bujac w oblokach :twisted:
ps.2 pozatym udzielasz sie na innych forach tak samo jak u Nas mam rozumiec ze masz postacie w innych klanach?<podejrzliwa>

Ahangra - Sro Mar 07, 2007 8:54 am

Przeciw. Co z tego, ¿e wcze¶niej by³a¶ w BD? Olewasz sprawê i tyle. I to podej¶cie <prycha kpi±co>
Aerandir - Sro Mar 07, 2007 9:21 am

Przeciw
Quam - Sro Mar 07, 2007 9:44 am

(chcai³em tylko zobaczyæ co jest w wiadomo¶ci ukrytej :P )
Intharius - Sro Mar 07, 2007 9:59 am

J.W :D
Lyssa - Sro Mar 07, 2007 10:33 am

@LiNka - wreszcie kto¶ co¶ napisa³ z sensem. To, ¿e podanie napisane w sposób olewczy i za nie samo da³abym takiej osobie"przeciw" ju¿ napisa³am
[unhide]O wstawieniu czego¶ takiego nikt nie raczy³ dopisaæ w temacie, gdzie stoi, jakie informacje winny byæ zawarte.[/unhide]
Ad Ps1 - wszystkie poprzednie klany zosta³y wymienione. (jakby siê uprzeæ mo¿na jeszcze wyci±gaæ spotkanie z WR - to jednak na zasadzie "dawno i nieprawda")
Ad Ps2 - te inne forum to chyba tylko jedno forum a jakby posprawdzaæ, to by³ na nim pewien temat rekrutacyjny, który umar³ ¶mierci± naturaln± (d³u¿sza przerwa z L2). Reszta zosta³a powiedziana wy¿ej

@Quam, Intharius - a przy okazji mogli¶cie dorzuciæ swoje "przeciw"

LiNeerlay - Sro Mar 07, 2007 10:37 am

dobrze zdjecie z komnaty jest tak czy owak podanie mi bardzo sie nie spodobalo..szczegolnie Twoj do niego stosunek.Jezeli go zmienisz i napiszesz tak jakie byc powinno to wtedy bede miala powod by sie nad czym kolwiek zastanawiac :wink:
Y - Sro Mar 07, 2007 10:42 am

mnie interesuje jedna kwestia, czy chec dolaczenia to jest jakis kaprys czy tez planujesz zabawic u nas na dluzej
Calcoranna - Sro Mar 07, 2007 10:52 am

Wiec,. bedzie Przeciw... Bo tak chciala i nie chce do gwardii :]
Lyssa - Sro Mar 07, 2007 11:00 am

@Y - ostatni mój pobyt by³ na zasadzie umowy, nie chcia³am nadu¿ywaæ go¶cinno¶ci w momencie gdy w klanie nie by³o ju¿ wolnego miejsca, szczególnie ¿e pewne wa¿niejsze sprawy odbi³y siê na moim bytowaniu w grze. Zostawienie tutaj notki o czym¶ ¶wiadczy. Nigdy nie wchodzi³am do klanu z my¶l± "A tam, jak mi siê nie spodoba o wyjdê i poszukam innego"
Mo¿e obok s³ówka "motywacja" powinno byæ: "By³am i my¶lê, ¿e wiem czego mogê siê spodziewaæ"

Athallus - Sro Mar 07, 2007 11:07 am

Jestem ZA.

Coz owijac w bawelne, lubie ta pania i z godlem Krwawego Smoka raczylbym ja widziec.

Lyss swoja droga swietny avatarek, widzialem ten filmik "Why can't we be friends" XD

Pania Mistrzynie Celnej Krytyki przylaczyc do klanu.

W gwoli wyjasnienia, wczesniej ja ja zaprosilem do nas bo chciala nam pomoc w oblezeniu Goddard, miala sie byc w klanie tylko krotki czas i dowodztwo o tym wiedzialo prawda Y? Teraz jak widzicie bedac pod wplywem uroku rzucanego przez nas klan zapragnela powrotu :)

Witch Elf - Sro Mar 07, 2007 11:11 am

"Nie chcialas naduzywac goscinnosci"? O.o Bez przesady, mysle , ze wystarczylo poinformowac lidera o planowanej nieobecnosci i nie byloby problemu. Podanie do kitu. Osoba nie wzbudza zaufania. Przeredaguj je albo odejdz w pokoju.. kaplanko :)
Lyssa - Sro Mar 07, 2007 11:14 am

Ath, no jak mog³e¶?! Nie do¶æ, ¿e siê wy³ama³e¶, bo powiniene¶ daæ "przeciw" to jeszcze zacz±³e¶ conieco argumentowaæ i wyja¶niaæ - WSTYD¬ SIÊ!
Athallus - Sro Mar 07, 2007 11:17 am

Hrhrhr... Co... Poprostu znam juz Twoj Ironiczno-sarkastyczny styl bycia i pisania, to wyjasniam czesci ludzi z sojuszu, ze to podanie nie jest wcale olewatorskie.

Dobra mozesz mnie zlinczowac :D

Lyssa - Sro Mar 07, 2007 11:29 am

@Ath - jak nie jest jak jest - jeszcze siê bêdzie ze mn± k³óci³ <prycha>

@Witch Elf
Witch Elf napisał/a:
Bez przesady, mysle , ze wystarczylo poinformowac lidera o planowanej nieobecnosci i nie byloby problemu.

Na samym pocz±tku powiedzia³am, ¿e odejdê, a jak mowie tak robiê.
Poza tym, jakbym nie odesz³a to nie by³oby tego tematu, wiêc nie ma tu na co narzekaæ :mrgreen:

Y - Sro Mar 07, 2007 11:36 am

No wiec moze sprostuje, Quarshalee miala dolaczyc do BD tylko na czas siege Goddard, ale zabawila nieco dluzej.
W podaniu brakowalo mi motywacji (owszem byl "powrot" ale nie bylo napisane jaki ten powrot mialby miec charkter). Pare postow wyzej Lyssa rozwiala moje watpliwosci, wiec jestem ZA. Pozostaje jeszcze kwestia miejsca, ale mysle ze cos sie wykombinuje.

Xorlarrin - Sro Mar 07, 2007 11:50 am

przeciw :P
Turendall - Sro Mar 07, 2007 12:58 pm

Nom, ZA.
Yavtin - Sro Mar 07, 2007 1:45 pm

Zdjecie okna wyboru postaci i jednak cosik o sobie skrobnij.
Sahrim - Sro Mar 07, 2007 1:58 pm

to ze ktos robi powrot do klanu nie oznacza ze skrobnie `COS TAM` i sprawa zalatwiona.Wyslil sie.A wogule avatar beznadziejny narazie przeciw :grin:
Vishar - Sro Mar 07, 2007 2:02 pm

Lyssa napisał/a:
W³a¶nie mi siê spomnia³o - dziêki QNIO za jedyne ¿yczonka urodzinowe przes³ane za po¶rednictwem forum

Je¶li mia³abym odpowiadaæ na pytania Vishar'a to zaznaczam wielki bia³y kwadracik obok napisu "NIE DOTYCZY" :P



niestety opcji "nie dotyczni" ni ma

PRZECIW

Lyssa - Sro Mar 07, 2007 2:28 pm

@Yavtin - Szukajcie a znajdziecie.

@Sahrim - na razie robie zamieszanie i nabijam posty, na co¶ sensownego przyjdzie czas, gdy bêdê w stanie trze¼wo my¶leæ bez brania prochów

Niestety ten temat jest wymagaj±cy bardziej ni¿ siê niektórym zdaje, trza trochê umiejêtno¶ci uwa¿nego czytania, kojarzyæ kilka faktów i znaæ odrobinê kulisy sprawy - "life is brutal"

Scottie - Sro Mar 07, 2007 2:32 pm

przeciw
Arvaell - Sro Mar 07, 2007 2:40 pm

Przeciw.
Witch Elf - Sro Mar 07, 2007 3:14 pm

To przestan nabijac bezsensownie posty i odezwij sie jak bedziesz miala cos do powiedzenia- "life is brutal".
Torres - Sro Mar 07, 2007 7:19 pm

Przeciw. Podanie beznadziejne. To samo z nastawieniem. Naprawde nie robisz nam laski, ze chcesz isc do KG. Jesli Ci zalezy, to wykaz sie nieco bardziej.
LotU - Sro Mar 07, 2007 11:17 pm

Przeciw
MeowMeow - Czw Mar 08, 2007 2:37 am

A ja i tak chcê Lyssice do BD

Przynajmniej bêdê mia³a wreszcie SE z którym bêde mog³a koksaæ, bo innego niestety nie ma.

Yavtin - Czw Mar 08, 2007 5:16 am

PRZECIW, life is brutal . papa
Thorthun - Czw Mar 08, 2007 9:44 am

Cytat:
To, ¿e podanie napisane w sposób olewczy i za nie samo da³abym takiej osobie"przeciw" ju¿ napisa³am

Nie wiem czego z takim podaniem oczekujesz.Totalna olewka .Jak komu¶ zale¿y to daje takie podanie jak Aeranthir.PRZECIW

Lyssa - Czw Mar 08, 2007 10:23 am

Thorthun napisał/a:
Nie wiem czego z takim podaniem oczekujesz.

Ale ja wiem - g³ówny cel osi±gniêty - Dziêkuje!

oO - Czw Mar 08, 2007 11:07 am

lul
Xant - Czw Mar 08, 2007 11:11 am

EOT?
Balaod - Czw Mar 08, 2007 5:04 pm

Przeciw
Witch Elf - Czw Mar 08, 2007 5:50 pm

Prosze, zakonczmy ten temat . To podanie to zenada a jej autorka nie ma nam nic do zaoferowania moim zdaniem, procz pseudo-inteligentnych wypowiedzi pelnych arogancji i olewactwa.
Isen - Czw Mar 08, 2007 6:03 pm

zamykam topic, laskawie prosze go ponownie NIE OTWIERAC

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group