Karan Gurth
Forum

Strefa Śmiechu - Lineral :D

Silea - Sro Maj 02, 2007 4:35 pm
Temat postu: Lineral :D
http://img245.imageshack..../lineralvz6.png
LotU - Sro Maj 02, 2007 4:39 pm

ahaha mój respekt do Linerala podskoczy³ o 100% XD
MaaDmaN - Sro Maj 02, 2007 5:25 pm

hyhyh... no bez kitu
Silea - Czw Maj 03, 2007 6:52 am

Dodam, ze nawet chcial mnie zabrac na raida potrzebnego do noblesa, no ale jak to stwierdzil, ze pewnie inni od niego byliby niezadowoleni :D
LiNeerlay - Czw Maj 03, 2007 9:54 am

to juz nie ma -100 bonosow? :lol: <huraaa>nie no Linek to taki pozytywny duszek :wink:
Rizz - Czw Maj 03, 2007 10:28 am

Hahhahaha. Jeszce Winmorowi zabierzcie :P . <czeka na 75 i wbija noobla i zabiera hero :P >
Intharius - Czw Maj 03, 2007 12:30 pm

Rizz napisał/a:
Hahhahaha. Jeszce Winmorowi zabierzcie :P . <czeka na 75 i wbija noobla i zabiera hero :P >


Jakim cudem chcesz wbiæ noobla bez suby :D ?

Yavtin - Sob Maj 12, 2007 12:37 am

Tak swoja droga to niezle Linerala urzadzilas Sil dajac to w dziale ogolnodostepnym :D pewnie sie chlopak ostro tlumaczyc musial :P
Gortha - Nie Maj 13, 2007 7:56 am

Line prawde mówi :D
Line - Wto Maj 15, 2007 2:06 pm

Pewnie, ze prawde. Dorzuce Ci jeszcze 5 mln jak Ci sie tu uda Sil ;)

Line

Sob - Wto Maj 15, 2007 3:58 pm

LiNeerlay napisał/a:
nie no Linek to taki pozytywny duszek :wink:


piwka stawia na zlotach i wogole :wink:

A swoja droga, to u nas sa same pozytywne Duszki :smile:

Kenshin - Wto Maj 15, 2007 4:12 pm

Same fajne i pozytywne, co do jednego :roll:
Gortha - Wto Maj 15, 2007 5:12 pm

zuoooooooo, zuoooooooooo... ³ihihi
Lasqurix - Wto Maj 15, 2007 6:29 pm

Inwazja Duchów na forum KG ;)

Btw. ja nie jestem pozytywny - jestem zuuuuym Duchem z Lasu Zuuuuych Duchów ;)

Gresha - Wto Maj 15, 2007 6:44 pm

Dobre duchy nie s± zueee
Murdock - Wto Maj 15, 2007 7:04 pm

uuooo... ale duszkow :smile:
Calcoranna - Wto Maj 15, 2007 7:13 pm

AAAAAAAAAAA <rzuca sie z mieczem na duchy> GINCIE!! hrhr... No ok choc nam nie spamujcie.

PS: a mi ktos dorzuci cos?:D

Rizen - Wto Maj 15, 2007 7:38 pm

"kto siê boi duchów" ?? hyhy

Inwazja duszków Kacperków ?


Trzeba powo³aæ do ¿ycie nowy klan:

"Ghost Busters!"

Thorthas - Wto Maj 15, 2007 7:56 pm

Sob napisał/a:
LiNeerlay napisał/a:
nie no Linek to taki pozytywny duszek :wink:


piwka stawia na zlotach i wogole :wink:

A swoja droga, to u nas sa same pozytywne Duszki :smile:



No co ja s³ysze to ludzie z duchów maja czas na zloty ?
Pewnie robicie sobie zloty u Soba przed kompem ^^

Macie jakies foty ?? :D przeslijcie :D

Pewnie Gruby Koksowy melanz by³...

Arvaell - Wto Maj 15, 2007 8:04 pm

Pijani koxem xD
Sob - Sro Maj 16, 2007 12:52 am

Thorthas napisał/a:
No co ja s³ysze to ludzie z duchów maja czas na zloty ?
Pewnie robicie sobie zloty u Soba przed kompem ^^

Macie jakies foty ?? :D przeslijcie :D

Pewnie Gruby Koksowy melanz by³...


Kazdy spedza czas jak lubi. Na szczescie malo osob spedza go tak jak Ty :wink:

Y - Sro Maj 16, 2007 9:51 am

Proszê siê nie k³óciæ, to nie forum Allseronu :P
LiNeerlay - Sro Maj 16, 2007 10:17 am

Spocony-zdjecia sa na forum allka :wink: co do jasnych elfow -Linek i Kenshin rolez \m/ ..pomimo wszystko i calego zalozenia tekst" boicie sie duchow" najbardziej mnei irytuje :grin: :mrgreen: no..ale nie wazne :razz:
LotU - Sro Maj 16, 2007 11:46 am

Wlasnie tu nie forum allseronu - tu byæ friendly atmosfera i nikt nikogo nie obra¿aæ.
Arvaell - Sro Maj 16, 2007 11:51 am

A moze czesc Duchów przejdzie do nowego klanu KG ? JoGurth z rozowa czaszka jako emblematem...
Rizen - Sro Maj 16, 2007 1:09 pm

Arvael napisał/a:
A moze czesc Duchów przejdzie do nowego klanu KG ? JoGurth z rozowa czaszka jako emblematem...



ooo nie g³upi pomys³ hyhy

Diva - Sro Maj 16, 2007 1:51 pm

Zbierzmy lepiej KG, UT, Duchy, Mindon, Runedar, Eithel, Rengou i ka¿dy wiêkszy licz±cy siê klanik i wypierdalajmy z tego serwera na inn± gre, na inny serwer. Osi±gneli¶my tu ju¿ niemal¿e wszystko co mo¿na, powy¿ej tej lini le¿± ju¿ tylko bany :cool: . Rozz to trafnie uj±³, gra tu mia³a sens kiedy nie by³o widaæ jej koñca, ale teraz ju¿ jest, i to namacalny, albo ban albo 78, sprzêt S i poka¿e siê napis game over bo nic innego nie mo¿na tu robiæ, a ju¿ napewno nie walczyæ ;) , do dobra mo¿na klimaciæ z potionem pod pomnikiem w Giran, ale jak wspomnia³em kiedy¶ nigdy za bardzo nie wiedzia³em o co cho w tym :razz: . Pomy¶lcie co za³ó¿my 200-300 ludzi online walcz±cych pod jedn± bander±, ca³e wspólne dowództwo maj±ce do¶wiadczenie z 2-3 lat gry mog³o by osi±gn±æ, kto by nam fikno³??


PS. to pó³ ¿artem pó³ serio. Ale Lineage ju¿ jest dla mnie tak nudny ¿e ja pierdole. Mechanika jest prosta jak drut, a nic nowego siê nie poka¿e bo i sk±d, Lota nie ma w ekipie to nie ma i skilli c5 a jak bêd± to za ... dobre pytanie :cool: , nie ma Rozza który wiêcej czasu spêdza³ na naprawianiu b³êdów PTS ni¿ na grze, a nowa bielizna, pety, geodaty <miêdzinnymi te od valakasa> i masa innych rzeczy które zrobi³ Xant le¿± na ftp bo nikt nie chce albo nie ma czasu ich wrzuciæ. Tak w skrócie... bêdzie tak jak z 'napraw±' Antharasa, kiedy mia³a zapa¶æ decyzja?? :D

PSS. wiêkszo¶æ starych wyjadaczy siedzi tu ju¿ tylko dlatego ¿e szkoda im pracy jak± wpakowali w swoje sojusze, lub ma tu masê znajomych. Ale je¶li przenie¶li by siê znajomi i znajomi tych znajomych i zbudowali razem co¶ wiêkszego ni¿ ka¿dy z nich z osobna na allseronie to by bylo co¶... i nowa niepoznana gra...

Rizen - Sro Maj 16, 2007 2:07 pm

Diva napisał/a:
Zbierzmy lepiej KG, UT, Duchy, Mindon, Runedar, Eithel, Rengou i ka¿dy wiêkszy licz±cy siê klanik i wypierdalajmy z tego serwera na inn± gre, na inny serwer. Osi±gneli¶my tu ju¿ niemal¿e wszystko co mo¿na, powy¿ej tej lini le¿± ju¿ tylko bany :cool: . Rozz to trafnie uj±³, gra tu mia³a sens kiedy nie by³o widaæ jej koñca, ale teraz ju¿ jest, i to namacalny, albo ban albo 78, sprzêt S i poka¿e siê napis game over bo nic innego nie mo¿na tu robiæ, a ju¿ napewno nie walczyæ ;) , do dobra mo¿na klimaciæ z potionem pod pomnikiem w Giran, ale jak wspomnia³em kiedy¶ nigdy za bardzo nie wiedzia³em o cho w tym :razz: . Pomy¶lcie co za³ó¿my 200-300 ludzi online walcz±cych pod jedn± bander±, ca³e wspólne dowództwo maj±ce do¶wiadczenie z 2-3 lat gry mog³o by osi±gn±æ, kto by nam fikno³??


PS. to pó³ ¿artem pó³ serio. Ale Lineage ju¿ jest dla mnie tak nudny ¿e ja pierdole. Mechanika jest prosta jak drut, a nic nowego siê nie poka¿e bo i sk±d, Lota nie ma w ekipie to nie ma i skilli c5 a jak bêd± to za ... dobre pytanie :cool: , nie ma Rozza który wiêcej czasu spêdza³ na naprawianiu b³êdów PTS ni¿ na grze, a nowa bielizna, pety, geodaty <miêdzinnymi te od valakasa> i masa innych rzeczy które zrobi³ Xant le¿± na ftp bo nikt nie chce albo nie ma czasu ich wrzuciæ. Tak w skrócie... bêdzie tak jak z 'napraw±' Antharasa, kiedy mia³a zapa¶æ decyzja?? :D

PSS. wiêkszo¶æ starych wyjadaczy siedzi tu ju¿ tylko dlatego ¿e szkoda im pracy jak± wpakowali w swoje sojusze, lub ma tu masê znajomych. Ale je¶li przenie¶li by siê znajomi i znajomi tych znajomych i zbudowali razem co¶ wiêkszego ni¿ ka¿dy z nich z osobna na allseronie to by bylo co¶... i nowa niepoznana gra...


to mo¿e reset kont na c5 ? ehehhehe

Diva - Sro Maj 16, 2007 2:19 pm

we¼ to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i co napisa³em o Lineage2 :razz:
Lasqurix - Sro Maj 16, 2007 3:36 pm

W sumie Diva ma sporo racji. Ta gra jest tak skonstruowana, ¿e po pewnym czasie gry (koxu i sk³adania sprzêtu) jedyne co zostaje to t³uc sie nawzajem i czekaæ na nowe dodatki wydawane przez NcSoft. Niestety na Allseronie jeste¶my pozbawieni i pierwszego (¶mieszne regulacje pvp) i drugiego (brak widoków nawet na C5 nie mówi±c o Chaotic Throne).

Z w³asnego do¶wiadczenia wiem jednak, ¿e takie wspólne odchodzenie to operacja bardzo trudna, chocia¿ nie niemo¿liwa do zrealizowania.

Pozdrawiam,

Nothus - Sro Maj 16, 2007 3:40 pm

Dragon Ball Online ma nied³ugo siê pojawiæ xD Wyobra¿acie sobie KG na serwerze tej gry?:P
Gador - Sro Maj 16, 2007 4:05 pm

Ja sobie zamawiam Szatana serduszko! :D
Rizen - Sro Maj 16, 2007 4:17 pm

Nothus napisał/a:
Dragon Ball Online ma nied³ugo siê pojawiæ xD Wyobra¿acie sobie KG na serwerze tej gry?:P


to ja bêde komórczakiem!

:D


Ale mass zmiana serwera przez KG by³a by ca³kiem ca³kiem hyhy Ale co robi³y by inne sojusze bez nas ? Allseron by siê zmieni³:D

Thorthas - Sro Maj 16, 2007 4:29 pm

no dobra Div ma racje ale gdzie znajdziemy taka fajna gre z podobno dynamika :D


Jak znajdziecie to dajcie znac :)

a co dragon ball ja bym by Szatanem Serduszko :D Piccolo czy jakos tak [przypomina mi to nazwe szampana]

HaarmenSheltar - Sro Maj 16, 2007 4:40 pm

Diva napisał/a:
Zbierzmy lepiej KG, UT, Duchy, Mindon, Runedar, Eithel, Rengou i ka¿dy wiêkszy licz±cy siê klanik i wypierdalajmy z tego serwera na inn± gre, na inny serwer. Osi±gneli¶my tu ju¿ niemal¿e wszystko co mo¿na, powy¿ej tej lini le¿± ju¿ tylko bany :cool: . Rozz to trafnie uj±³, gra tu mia³a sens kiedy nie by³o widaæ jej koñca, ale teraz ju¿ jest, i to namacalny, albo ban albo 78, sprzêt S i poka¿e siê napis game over bo nic innego nie mo¿na tu robiæ, a ju¿ napewno nie walczyæ ;) , do dobra mo¿na klimaciæ z potionem pod pomnikiem w Giran, ale jak wspomnia³em kiedy¶ nigdy za bardzo nie wiedzia³em o co cho w tym :razz: . Pomy¶lcie co za³ó¿my 200-300 ludzi online walcz±cych pod jedn± bander±, ca³e wspólne dowództwo maj±ce do¶wiadczenie z 2-3 lat gry mog³o by osi±gn±æ, kto by nam fikno³??


Ja bym proponowa³ przej±æ kontrole nad globalem :)

1 sojusz na jeden serwer w zupe³no¶ci wystarczy xD

Intharius - Sro Maj 16, 2007 4:47 pm

Zróbmy rewolucje duchy do kg! :D damy wam Oren :P za drobn± pomoc :twisted:
Hagra - Sro Maj 16, 2007 4:47 pm

Szkoda mi tylko tych, co dotneli Allseron za gruuube pieni±dze :P
Po za tym, takie przej¶cie "ca³ym Alkiem" na inny serwer by³o by ca³kiem ciekawym do¶wiadczeniem ^^

Y - Sro Maj 16, 2007 5:11 pm

w sumie mozna by bylo pojsc zaprowadzic nowy porzadek na jakims high rate, moze w miedzyczasie zmieni sie regulamin na allku :P
Diva - Sro Maj 16, 2007 5:15 pm

bezsensu jest siê przenosiæ z jednego serwa l2 na drugi... jak ju¿ siê wynie¶æ to na sta³e, zmieniæ gre i nigdy nie patrzeæ wstecz co siê bêdzie dzia³o na allku.
LotU - Sro Maj 16, 2007 5:20 pm

mysle tak jak Diva tzn. jak ju¿ i¶æ to nie z l2 do l2 bo dla mnie l2 to allseron.
Rizen - Sro Maj 16, 2007 5:33 pm

to mo¿e.. Ragnarok hyhy ??
DarthAndrew - Sro Maj 16, 2007 5:37 pm

Chod¼my na Tibie! :twisted:
HaarmenSheltar - Sro Maj 16, 2007 6:07 pm

DarthAndrew napisał/a:
Chod¼my na Tibie! :twisted:


To wcale nie taki g³upi pomys³ :)

Jedyny MMORPG zaraz obok UO o tak nieograniczonym i swobodnym PvP to w³a¶nie Tibia.To ,¿e graj± w ni± ca³e zastêpy rzucaj±cych krzes³ami w matki gówniarzy jest wprawdzie prawd± (darmowo¶æ robi swoje) ,ale je¶li umiesz dobrze dobieraæ ¶rodowisko i towarzystwo ,w którym siê obracasz mo¿esz bez trudu obej¶æ ich szerokim ³ukiem.

Gra³em w to rok (tak ,tak - zlinczujcie mnie:P) i naprawde nie narzekam na spêdzony tam czas.

Isen - Sro Maj 16, 2007 6:13 pm

jesli juz przenosic sie to poczekac na premiere warhammer online i tam isc... tylko ze w gre wchodzilby JEDYNIE global (nigdy juz nie wybralbym darmowego nieoficjalnego serwera jakiejs gry...) co wiaze sie z koniecznoscia placenia abonamentu a jak wiadomo nie wszyscy by sie na to zgodzili

ja L2 mam szczerze dosyc, nawet jak teraz mam bana jakos nie odliczam nerwowo dni do jego konca :P

Rizen - Sro Maj 16, 2007 6:13 pm

@up up

tam same debile biegaj±, jak ja tam gra³em(troche) to kurde kogo nie spotkam to jaki¶ pies, wyjadacz, noob, cwel itp. :D

HaarmenSheltar - Sro Maj 16, 2007 6:17 pm

Rizen napisał/a:
@up up

tam same debile biegaj±, jak ja tam gra³em(troche) to kurde kogo nie spotkam to jaki¶ pies, wyjadacz, noob, cwel itp. :D


A uda³o Ci sie opu¶ciæ wyspe pocz±tkuj±cych?:P

Rizen - Sro Maj 16, 2007 6:18 pm

Ithelios napisał/a:
A uda³o Ci sie opu¶ciæ wyspe pocz±tkuj±cych?:P


No kurde mia³em oko³o 70 lvlka


No dobra mo¿e masz racje, mo¿e z 5-10 osób pozna³em ca³kiem wporzo hyhy Ale reszta to...

Hagra - Sro Maj 16, 2007 6:42 pm

Isen napisał/a:
jesli juz przenosic sie to poczekac na premiere warhammer online i tam isc... tylko ze w gre wchodzilby JEDYNIE global (nigdy juz nie wybralbym darmowego nieoficjalnego serwera jakiejs gry...) co wiaze sie z koniecznoscia placenia abonamentu a jak wiadomo nie wszyscy by sie na to zgodzili


To te¿ jest pomys³...
rzuciæ siê na wrogów hord± Greenskinów...
CHOPP!

PS.
Gdyby¶my (jako spo³eczno¶æ allseronu) przeci±gnêli na offa z 200 osób i do tego do jednej frakcji... mo¿na by nie¼le ownowaæ :P

HaarmenSheltar - Sro Maj 16, 2007 6:50 pm

Ja sam mam zamiar zacz±æ gre w WH online jak tylko wyjdzie ,je¶li nie na sta³e to chocia¿ spróbowaæ.

MMORPG z PvP frakcyjnym s± jednak troche zubo¿a³e pod tym wzglêdem ,trzeba przyznaæ.No i nie liczy³bym na solidarno¶æ frakcyjn± bo pewnie ka¿dy z nas ma totalnie inne upodobania.

Znacie jakie¶ shardy z UO 3d??Poza offem?

Aeranthir - Sro Maj 16, 2007 8:38 pm

WoWa..WoWa!
Y - Sro Maj 16, 2007 8:50 pm

wowa bym sprobowal, tylko mnie ta bajkowa grafika odstrasza
Calcoranna - Sro Maj 16, 2007 9:17 pm

Wow?? ... szczerze.. to to jest jeszcze gorsze od L2, a raczej o PVP to tam ni ma mowy.. ja jakos nie widze tej gry dla KG ale to tylko moje zdanie

Tibia?... A we... nigdy wiecej!

Rangnarok? hum, nie wiem moze..

A moze 2moons?

Imra - Sro Maj 16, 2007 10:04 pm

W 2Moons chyba jeszcze nie da sie zagrac, choc gra wydaje sie byc bardzo ciekawa i krwista :twisted: => "No mercy for the weak, no pity for the dying, no tears for the slain" (¯adnej lito¶ci dla s³abych, ¿adnej lito¶ci dla umieraj±cych, ¿adnych ³ez dla zabijanych).
Me - Sro Maj 16, 2007 10:45 pm

Zawsze mo¿e byæ te¿ Guild Wars, ale na to te¿ trza wybuliæ. A tak poza tym to i tak jedno wielkie g. z tego gadania bêdzie i tyle Wam powiem :P
MaaDmaN - Czw Maj 17, 2007 12:30 am

Ja na 2moons bank ide, bo gralem troche w to na becie i powiem, ze cud miod malina, ale wh online brzmi lepiej ;)
Tyle, ze jak szukamy czegos ambitnego to ambitne rpg wymagajace myslenia jesli chodzi o mechanike skonczyly sie na fallout tactics, 2moons jest banalnie proste, wybajerowane i full of pvp ;)

Ale nawet noob moze zabic koxa bo jest lepszy, po prostu lepiej gra;)

Quam - Czw Maj 17, 2007 12:35 am

Próbowa³em 2moons odpaliæ ale mi jaka¶ informacja po GameGuardzie wyskakuje nie po naszemu -.-
HaarmenSheltar - Czw Maj 17, 2007 1:12 am

W 2 moons jedyne co mnie odstrasza to troche "Diablowaty" system wyboru i rozwoju postaci.

A tak poza tym to kolejny po WH online MMORPG ,którego mam na oku.A napewno bardziej mi siê podobaj±cy pod k±tem rozwi±zania PvP.

(No i w przeciwieñstwie do m³otka bêdzie darmowe :) )

Calcoranna - Czw Maj 17, 2007 8:03 am

Hyhy znalazlem Koreanskie 2moons... Jak by wam sie nie chcialo czekac :P
http://www.2moonsonline.i...wtopic.php?t=64

Ale ciezko sie polapac ;>

MaaDmaN - Czw Maj 17, 2007 8:18 am

Na dniach bedzie angielskie. No WH online najlepiej sie zapowiada, ale 2moons oprocz tego ze darmowe, to rzeczywiscie dynamiczne, no i podoba mi sie przede wszystkim to, ze koles duzo silniejsza postacia moze dostac w dupe bo nie umie walczyc ;)
Undeliar - Czw Maj 17, 2007 8:59 am

Dwa s³owa, MU online ;p
Y - Czw Maj 17, 2007 10:26 am

Undeliar napisał/a:
Dwa s³owa, MU online ;p

uu paaanie, pol roku z zyciorysu wyjete przez te gre, przerwalem j± bo nie mia³em czasu na pisanie magisterki :P

LotU - Czw Maj 17, 2007 12:05 pm

Shamp i Tamir (który juz nie gra) grali na zmiane w l2 i MU przez pierwsze pó³ roku-rok dzia³ania allseronu XD
Eridanus - Czw Maj 17, 2007 3:14 pm

Mu to fajna sieka, ale na d³u¿sz± metê bardzo nudne. To co bardzo mi siê tam spodoba³o to skill obszarowy wojaka i skrzyd³a, oj tak.
Gador - Czw Maj 17, 2007 8:06 pm

Ja proponuje RO2.
Najbardziej w tym mi siê podoba mo¿liwo¶æ takiego rozbudowania klasy, ¿e przy dobrych umiejêtno¶ciach jeste¶ praktycznie nie do pokonana w PvP.

Intharius - Czw Maj 17, 2007 8:39 pm

Polecam te¿ gierke SUN gra³em na koreañskim serwerze i powiem,¿e ca³kiem ca³kiem Aion te¿ sie zapowiada bardzo ciekawie.

Dwa Screeny ciekawe :

SUN:http://www.sungame.ru/images/screens/large/sun_s121.jpg
Aion:http://www.plaync.com/us/games/aion/images/screens/AION_screen_02.jpg (to nie jaki¶ trailer to tak wygl±da hehe)

Avanar - Czw Maj 17, 2007 9:26 pm

Ten SUN przypomina mi pewna gierke jak sie spojrzy na tego screena - zgadnijcie jak±.
Natomiast Aion to nowo¶æ ncsoftu - ma chyba zast±piæ l2 czy cu¶.

Quam - Czw Maj 17, 2007 11:14 pm

na AION czekam cierpliwie... widzia³em masê trailerów, ciekawy pomys³. szczególnie z podniebnymi walkami.
Szczur - Pią Maj 18, 2007 8:38 am

Quam - czekaj±c mo¿esz nasyciæ siê podniebnymi walkami w Tribes Vengeance .
Gdyby zrobili z tego MMORPG...
Nic nie pozwala³o mi lepiej odreagowaæ pobytu w neutralnym sojuszu i klanie :smile:

A mo¿e Silkroad :cool: ?
(pomijaj±c co my¶lê o odchodzeniu wielkich sojuszy z Allseronu i zostawianiu nas, biednych klimków w okowach "misiaków od potka")

Xant - Pią Maj 18, 2007 1:02 pm

Ale sie fajny off top zrobil ;]
HaarmenSheltar - Pią Maj 18, 2007 1:34 pm

www.archlordgame.com

http://www.youtube.com/wa...related&search=
http://www.youtube.com/wa...related&search=
http://www.youtube.com/wa...related&search=

Gra w³a¶ciwie w zupe³no¶ci oparta na PvP i wojnach gildijnych ,co od L2 niewiele j± odró¿nia (w nowym updacie maj± dodaæ nawet CSy:) ).Pozbawiona nadmiaru koreañskich nalecia³o¶ci pod wzglêdem graficznym:)

A co najwa¿niejsze - bez abonamentu.Zamawiasz p³ytke jak w GW i tyle.

Na Waszym miejscu bym siê zastanowi³ :)

Aeranthir - Pią Maj 18, 2007 4:45 pm

Ojapierdole wole nie czytac wnikliwiej.
QNIO - Pią Maj 18, 2007 7:29 pm

E tam.. ka¿dy niech napisze wymagania, a Xant, LotU i Rozz zrobi± gere specjalnie dla nas ;p
Aeranthir - Pią Maj 18, 2007 8:35 pm

wino i dupy.
i DA>nuker

Gador - Sob Maj 19, 2007 8:59 pm

Mo¿e GW?
Tam najlepszej gildii kase daj± :D

Silea - Nie Maj 20, 2007 7:03 pm

Dzieki za sasmiecenie topiku ;p rozgadali sie, ze nie wiem co :D
Xant - Pon Maj 21, 2007 2:13 pm

Hmmm no ja moge napisac taka swoja wlasna wersje Mangbanda w pythonie ;]
Lorath - Wto Maj 22, 2007 12:12 pm

No mnie bedziecie mogli spotkac w Warhammerze a teraz poki co na offie Lina
Rizz - Nie Maj 27, 2007 2:37 pm

Ja bym z chêci± przeszed³ na Wowa je¶li ju¿ na taki jeden klimatyczny i polski serv:
http://www.toya.net.pl/~tr00per/rh/index.php?sub=0

Bardzo trudno o konto...

Intharius - Pon Maj 28, 2007 6:27 am

Rizz napisał/a:
Ja bym z chêci± przeszed³ na Wowa je¶li ju¿ na taki jeden klimatyczny i polski serv:
http://www.toya.net.pl/~tr00per/rh/index.php?sub=0

Bardzo trudno o konto...


Dwa razy sk³ada³em podanie i za drugim razem dosta³em konto ;]

Yavtin - Pon Maj 28, 2007 7:42 am

W WoWa nie bede gral nigdy bo ta grafa mnie odstrasza ;)
Quam - Pon Maj 28, 2007 9:20 am

Yavtin napisał/a:
W WoWa nie bede gral nigdy bo ta grafa mnie odstrasza ;)


Mnie trochê te¿... (Shadery mi siê podobaj± :D ) ale trochê zbyt bajkowe...

w SUN bym se pogra³ bo ciekawe screeny ale nie wiem w jaki sposób znale¼æ jaki¶ serverek.

Sahrim - Sro Maj 30, 2007 12:21 pm

WoW nigdy chyba ze zmienia ta ociekajaca lukrem, cukierkowa grafike.Reszta przejdzie...
Quam - Czw Maj 31, 2007 9:33 am

Niektóre miejsca w WoWie maj± masakryczny klimat.... ale niektóre nie :)
Diva - Czw Maj 31, 2007 1:57 pm

[14:50] <Anomi> hej
[14:50] <Diva|aw> czesc
[14:50] <Anomi> http://www.war-europe.com/
[14:51] <Anomi> zaczely sie zapisy na betatesterowe
[14:51] <Anomi> caly moj klan sie zapisal...
[14:51] <Anomi> :)
[14:51] <Anomi> moze Wy tez byscie chcieli
[14:51] <Diva|aw> hmmm
[14:51] <Diva|aw> pozniej pewnie bedzie platne co??
[14:51] <Anomi> ano
[14:51] <Diva|aw> wrzoce na forum do nas, moze ktos sie skusi
[14:52] <Anomi> jak ruszy mlotek to Mjolnir pewnie sie wyniesie
[14:52] <Anomi> czekamy na to od dawna

cinne - Wto Cze 26, 2007 3:27 pm

Argh najprawdopodobniej te¿ spadam na WH Online.
Zróbmy jakiegos zerga :wink:

Weriond - Wto Cze 26, 2007 5:45 pm

napisa³em podanie na Beta Testera ju¿ dawno ale pewnie nie dostanê testerskiego konta jak zwykle :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group