Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Yaghor

Hasturek - Nie Paź 22, 2006 5:50 pm
Temat postu: Yaghor
nick [najlepiej ircowy]: Yaghor Xah( kiedy¶)

postac: Yaghor

klasa[najlepiej pelnym zdaniem bo sa rozne tlumaczenia]: Overlord

planowana profesja: Dominator

motywacja wstapienia do naszego klanu: By³em ju¿ w SY ale mi siê nie spodoba³o, szukam klanu zorganizowanego który trzyma “klimat”, poza tym juz kiedy¶ by³em w tym sojuszu i mama tu paru znajomych.

krotka historia [ot taki dodatek skad sie wzialem itp]: Jam jest Yahrog syn Xahroga, kritara Hordy. Urodzi³em siê na kontynencie nied³ugo po tym jak mój ojciec wyruszy³ wraz z Barxem nie¶æ chwa³ê Pagario na kontynent. Mówiê ca³kiem dobrze we wspólnym jêzyku. Jestem dumnym, upartym ( niektórzy mówi± ze trochê zarozumia³ym). Ju¿ od samego poczatku chcia³em Czerwonej ¶mierci, na pocz±tku mój wybór pad³ na W³adców jednak nie uda³o mi siê zagrzaæ tam miejsca. Nied³ugo po tym jak opu¶ci³em Sy na swej drodze napotka³em Zagge która odes³a³ mnie do Xardus. Teraz pragnê przy³aczyc sie do was by wesprzeæ was w trwaj±cej wojnie.

czego oczekujesz: Zorganizowania, Klimatu i KRWI!!!!!!!!!!!!

co mozesz sam wniesc: trochê wiedzy i do¶wiadczenia swoje gadki jak i rz±dze krwi.
Za : 4 Przeciw: 4 ? : 3

Zanthara - Nie Paź 22, 2006 5:52 pm

no, krwi to teraz Ci nie zabraknie :)
osobiscie jestem za :)

Isen - Nie Paź 22, 2006 5:58 pm

przeciw
LotU - Nie Paź 22, 2006 7:48 pm

mieszane uczucia - wstrzymuje sie
Athallus - Pon Paź 23, 2006 8:03 am

Hmm... wstrzymam sie, niech ktos inny go uzmyslowi.
Scottie - Pon Paź 23, 2006 9:08 am

rowniez sie wstrzymuje... powiedz dlaczego Ci sie nie podobalo w SY

ps. najlepiej niech ktos z SY wypowie sie na jego temat...

kelt - Pon Paź 23, 2006 10:54 am

jesli nie ma zadnych zaszlosci z SY to za
trzeba sie wzmacniac ;)

Lee - Pon Paź 23, 2006 1:16 pm

przeciw
Inthracis - Pon Paź 23, 2006 1:30 pm

Osobi¶cie jestem Za,jako i¿ przyda nam siê kolejny orok do klanu,poddanie krótkie zwiêz³e chcia³bym tylko,pewnie jak i inni zobaczyæ obraz komntay i opinie jednego z cz³onków SY.
Turendall - Pon Paź 23, 2006 1:45 pm

Czekam na wypowiedzi czlonkow SY, jak narazie PRZECIW.
Xardus - Pon Paź 23, 2006 1:56 pm

cos SY milczy... aczkolwiek rozmawialam z nim i wydal sie 'wporzo kolo'... wiec jesli SY nie zarzuci mu nic - to jestem ZA
Urghal Rhulqdahr - Pon Paź 23, 2006 1:57 pm

PRZECIW
Gador - Pon Paź 23, 2006 5:04 pm

Jestem z SY i z tego co wiem to Yaghor ³ama³ regulanim, obra¿a³ innych cz³onków klanu, a nawet posun±³ siê do tego, ¿e jednego z cz³onków zabi³. Niestety nie by³em przy tym obecny, wiêc mo¿liwe, ¿e moje informacje s± niepe³ne, ale co do tego co napisa³em jestem pewny. Zaraz wejdê do gry i poproszê kogo¶ kto wie co¶ wiêcej aby sie wypowiedzia³ w tym temacie.
Ahrimad - Pon Paź 23, 2006 5:35 pm

Przeciw
Hasturek - Pon Paź 23, 2006 5:50 pm

Dobra:

1. Powali³em eberosa za "g³upi ork" ganialem go wczesniej co najniej 10 minut, zagadywalem na privie zeby przeprosil nie chcial wiec padl. ja sam potem te¿ pad³em.

2. Obrazanie: w sumnie to mnie tam obrazono. Zwraca³em uwage Sothisowi za ewidentne nie trzymanie klimatu na klanwym jak i sojuszowym kanale on mi wrzucal czesc nawet podpaldla pod alseronowa cenzure.Faktem jest powidzialem taz do Quama ze jest glupi, ale on zrobi³ to wczesniej.

3. Z³amany regulamin ??? co ?????


4 Kariera Sothisa

Kibel i disconect


http://img223.imageshack....hot00028tu3.png

-_-

http://img246.imageshack....hot00070wx7.png

lansowanie sie

http://img97.imageshack.u...hot00087rt6.png
http://img227.imageshack....hot00088lc2.png

ciota

http://img227.imageshack....hot00089vj9.png

pedalskie oblicza

http://img141.imageshack....hot00091xl9.png

zamknij pysk

http://img154.imageshack....hot00096vq9.png

zrywaj bazie

http://img120.imageshack....hot00100un3.png

w dupie to mam ( w sumi ja teraz tez )

http://img151.imageshack....hot00113vl2.png

Turendall - Pon Paź 23, 2006 6:13 pm

Jezeli jednym z powodow twojego opuszczenia SY bylo to, ze ktos nie utrzymuje klimatu na czacie klanowym to sorry. Nadal utrzymuje swoje zdanie.
Hasturek - Pon Paź 23, 2006 7:00 pm

W sumie to ze na klanowym nie ma klimatu to jeszcze nic kazdemu moze sie cos przytafic takiego ,najgorsze jest to ze za zwracanieuwagi komus za teksty w stylu "pedalskie oblicza" "lansowanie sie" i tym podobne dostawalem zjebki od innych klanowiczow.
Lee - Pon Paź 23, 2006 7:20 pm

ja nie wstawilem swojego przeciw za SY, a za to co bylo daaawno temu, jak widac starzy czlonkowie KG mysla podobnie. ta sprawa dla mnie nic nie zmienia.
Y - Pon Paź 23, 2006 7:47 pm

uu, a ja zawsze mialem SY za ostatni z³y klan trzymajacy klimat na klanowym, co do kandydatury by³bym ZA
nie wiem jak jest w MG, ale w±tpie bys odnalaz³ tam klimat na klanowym

QNIO - Pon Paź 23, 2006 9:21 pm

E tam.. w MG jest ca³kiem klimatycznie :D :P ^^
Quam - Pon Paź 23, 2006 9:29 pm

Ja nie jestem Panem Bogiem, ¿eby widzieæ co siê dzieje na klanowym bo nie mam czasu byæ 24h w grze, ale za rozpowiadanie wszedzie woko³o po Aden, ¿e "SY jest nieklimatycznym klanem dlatego odszed³em" jest nie na miejscu...

Za co polecia³ ? Nie podoba³o mi siê to co robi³, ogólnie jest napisane.

Cytat:
3. Nikt z was nie kupuje ani nie sprzedaje niczego sam, wszystko kupujemy sprzedajmy i sk³adamy z rzeczy które nam dajecie.


Jest u nas jednak tydzieñ próby, w którym to nie dotyczy, ale... je¿eli widzimy, ¿e TEN, który w trakcie tygodnia próby pozbywa siê wszystkiego co ma, sprzedaje materia³y itp. to chyba normalne, ¿e po co nam kto¶ taki... Sothis te¿ ultimatum dosta³, jeszcze jeden wybryk i papa...

Cytat:
Faktem jest powidzialem taz do Quama ze jest glupi, ale on zrobi³ to wczesniej. [...] 3. Z³amany regulamin ??? co ?????


9. Do lidera oraz jego zastêpcy odnosiæ siê z wielkim szacunkiem traktowanie ich w nieodpowiedni sposób karane bêdzie jak ka¿de wykroczenie.

17. [...] Po trzecie Pamietajcie, ze slowa, rozkazy, polecenia Lidera jak i jego zastepcow sa ¦wiête ich: "niedoslyszenie", "posiadanie lepszych zajec", "nie posiadanie czasu" i tym podobne beda surowo karane.

Co napisa³e¶ u nas...

Cytat:
xah napisa³:

a co do sprzetu to ja sobie na wszystko samemu zarobilem mialem czekac z zakupami sprzetu c az do subklas ???


Po pierwsze, czeka³em z inicjacj±... ¿eby zobaczyæ co zrobisz... po drugie...

15. Nie licz tu na wytrenowanie, czy obsypywanie sprzêtem - je¿eli takie s± Twoje za³o¿enia bytu w Bractwie, ¼le trafi³e¶...

Inthracis - Pon Paź 23, 2006 9:49 pm

Me dobre zdanie o tobie prys³o,zmieniam swoje zdanie Przeciw
Hasturek - Wto Paź 24, 2006 2:52 am

Ja nie jestem Panem Bogiem, ¿eby widzieæ co siê dzieje na klanowym bo nie mam czasu byæ 24h w grze, ale za rozpowiadanie wszedzie woko³o po Aden, ¿e "SY jest nieklimatycznym klanem dlatego odszed³em" jest nie na miejscu...

Sory ale to wy sie tu 1 o mnie wypowiedzieliscie, i to w calkiem tendencyjny sposob. nIe zamierzam dawac po sobie jezdizc od tak bez powodu.

Za co polecia³ ? Nie podoba³o mi siê to co robi³, ogólnie jest napisane.

Cytat:
3. Nikt z was nie kupuje ani nie sprzedaje niczego sam, wszystko kupujemy sprzedajmy i sk³adamy z rzeczy które nam dajecie.


Jest u nas jednak tydzieñ próby, w którym to nie dotyczy, ale... je¿eli widzimy, ¿e TEN, który w trakcie tygodnia próby pozbywa siê wszystkiego co ma, sprzedaje materia³y itp. to chyba normalne, ¿e po co nam kto¶ taki...

wlasnie byl "tydzien" prob nie sprrzedalem zadnych materialow a nawe dokuplem wczesniej troche coal po 350 a na rynku oferowalem scrole do pancerzy. Sprzedalem 5 z 8 b ktre mialem z literek oraz 3 c ktre znalazlem w skrzynkach. ( klucze kupilem na rynku za jakies nie cale 80k calkiem dobry interes chyba)

Scrole b poszly w okolicach 800 k w tym samm czasie widzialem scrole S po 1 kk ineres nie byl zly biorac pod uwage ze teraz znow jest aktywny ten event z monetkami.

Sothis te¿ ultimatum dosta³, jeszcze jeden wybryk i papa...

Tak na pewno jakos wszyscy go bronili caly czas, nawet jedna z klotni chyba byla nawet w twojej obecnosci


Co napisa³e¶ u nas...

Cytat:
xah napisa³:

a co do sprzetu to ja sobie na wszystko samemu zarobilem mialem czekac z zakupami sprzetu c az do subklas ???


Tak nie mam zamiaru tracic czasu na jakies czekanie i marnowanie mojego zycia na jakies pierdoly, Quamime mylisz gre z realem. Ja bardzo nie lubie jak ktos umawia sie ze mna nie pojawia sie i potem nawet nie powie nic na swoje usprawiedliwienie. Mam wazniejsze sprawy na g³owie niz czekanie przed kompem az jasnie quam raczy sie pojawic i bedzie mial dla mnie chociaz chwile czasu.


Po pierwsze, czeka³em z inicjacj±... ¿eby zobaczyæ co zrobisz... po drugie...

Quam po prostu nie przpadal za mna od chwili w ktorej zabilem Everosa ( moze nawet wczesniej )

15. Nie licz tu na wytrenowanie, czy obsypywanie sprzêtem - je¿eli takie s± Twoje za³o¿enia bytu w Bractwie, ¼le trafi³e¶...[/quote]


JAkos sam sobie wszystko kupilem i sma na wszystko zapracowalem wiec nie pierol mi ze ja od klanu chcialem jakis sprzecik.


A na koniec pozdrowienie dla Farrara




Jezleli w Mg sa emotki to nie mam ochoty na Byc w tym klanie NApiszcie to jasno i wyraznie tak zeby nie bylo watpliwosci


UFFFFFFFFFFF

Sahrim - Wto Paź 24, 2006 2:58 am

Wtrzymuje sie od glosu gdy¿ moj glos byl by subiektywny.
Quam - Wto Paź 24, 2006 7:06 am

Cytat:
Tak na pewno jakos wszyscy go bronili caly czas, nawet jedna z klotni chyba byla nawet w twojej obecnosci


Nie, ale On w przeciwieñstwie do Ciebie nie sprzedawa³ kompletnie nic co mog³oby byæ wykorzystane przez klan by sam sobie zarobiæ na sprzêt...

Cytat:
Quam po prostu nie przpadal za mna od chwili w ktorej zabilem Everosa ( moze nawet wczesniej )


Nie, wrêcz uwa¿a³em, ¿e dobrze zrobi³e¶, zachowa³e¶ siê jak ork.

Cytat:
wlasnie byl "tydzien" prob nie sprrzedalem zadnych materialow a nawe dokuplem wczesniej troche coal po 350 a na rynku oferowalem scrole do pancerzy. Sprzedalem 5 z 8 b ktre mialem z literek oraz 3 c ktre znalazlem w skrzynkach. ( klucze kupilem na rynku za jakies nie cale 80k calkiem dobry interes chyba)

Scrole b poszly w okolicach 800 k w tym samm czasie widzialem scrole S po 1 kk ineres nie byl zly biorac pod uwage ze teraz znow jest aktywny ten event z monetkami.


I dlatego Cie nie chce, skoro od razu wszystko chcesz robiæ sam, to nie s± nam w ogóle potrzebni tacy wojownicy, chcesz robiæ wszystko sam ? Nie wchd¼ do klanu, bo jego za³o¿enia s± o 180 stopni inne ni¿ to co w³a¶nie robi³e¶.

Bo nawet Ci przez my¶l nie przesz³o, ¿e mo¿e kto¶ móg³by w klanie zrobiæ z tych scrolli u¿ytek... bo po co.

Cytat:
JAkos sam sobie wszystko kupilem i sma na wszystko zapracowalem wiec nie pierol mi ze ja od klanu chcialem jakis sprzecik.


Czytaj ze zrozumieniem, zacytowa³em jeden z punktów regulaminu, a ¿e go nie zrozumia³e¶... to nie moja wina przykro mi. Dam Ci jednak wskazówkê...

a co do sprzetu to ja sobie na wszystko samemu zarobilem mialem czekac z zakupami sprzetu c az do subklas ???

Odp. Nie, klan daje sprzêt, je¿eli widzimy, ¿e nowy zas³u¿y³ na inicjacjê i nie obchodzi mnie kompletnie który ten "nowy" ma poziom. Bo tydzieñ jest swego rodzaju egzaminem sprawdzaj±cym czy próbujesz dostosowaæ siê do regulaminu... Ty nie próbowa³e¶ do samego koñca... tudzie¿ punkty 3 naszego regulaminu...

3. Nikt z was nie kupuje ani nie sprzedaje niczego sam, wszystko kupujemy sprzedajmy i sk³adamy z rzeczy które nam dajecie.

Cytat:
Tak nie mam zamiaru tracic czasu na jakies czekanie i marnowanie mojego zycia na jakies pierdoly, Quamime mylisz gre z realem.


Wybacz, ¿e mam w ¿yciu takie pierdo³y jak prace, szko³ê, obowi±zki w domu... podczas których nie mogê byæ w grze.

Cytat:
Ja bardzo nie lubie jak ktos umawia sie ze mna nie pojawia sie i potem nawet nie powie nic na swoje usprawiedliwienie. Mam wazniejsze sprawy na g³owie niz czekanie przed kompem az jasnie quam raczy sie pojawic i bedzie mial dla mnie chociaz chwile czasu.


Zacytuje Ciebie. Quamime mylisz gre z realem. - Nie... tu siê mylisz, dla mnie real jest wa¿niejszy ni¿ gra, bo gra nie bêdzie dyrygowaæ moim ¿yciem.

Inni czekali czasem 15-20 dni na inicjacjê i nie mieli kompletnie ¯ADNEGO ale, jeste¶ jedyny odk±d istnieje klan.

Athallus - Wto Paź 24, 2006 7:26 am

PRZECIW
Xardus - Wto Paź 24, 2006 8:21 am

powiem jasno i wyraznie - w MG nie ma i nigdy nie bedzie emotek...

no coz... SY tym sie rozni od KG ze, SY dziala na rankingu jako klan.. a ranking sam w sobie zmusza do dzialania 'pod siebie'.. oczywiscie w pewnych granich - totalny zakaz handlowania reckami i kluczami...

wiec tok myslenia i dzialania kandydata bardziej wskazuje na klany KG czy MG niz SY czy GM...

coz cenie sobie zaradnosc, ale tez trzeba umiec rozgraniczyc go z egoizmem...

nadal uwazam, ze na okres probny mozna go wziasc... zwlaszcza, jesli taki zaradny i potrafi recki i klucze latwic <od czasow oko sa z tym problemy> a dzialanie rankingu jest jasne...zanim sie dostanie jakikolwiek sprzet trzeba najpierw zainwestowac... a w razie odejscia matsow nie idzie odebrac...

Xardus - Wto Paź 24, 2006 8:22 am

p.s. stawiam tylko 1 warunek - zadnych wojen na $ z klanem SY - nie zycze sobie wewnetrznych w sojuszu antypatii... zadnych wizwisk i obelg...
LotU - Wto Paź 24, 2006 10:18 am

dla mnie przyjmowanie do innego klanu z sojuszu goscia który polecia³ (nie odszed³ kulturalnie sie zegnajac czy co¶ takiego) z innego klanu w tym samym sojuszu jest troche nie teges... raczej PRZECIW
Y - Wto Paź 24, 2006 10:49 am

LotU napisał/a:
dla mnie przyjmowanie do innego klanu z sojuszu goscia który polecia³ (nie odszed³ kulturalnie sie zegnajac czy co¶ takiego) z innego klanu w tym samym sojuszu jest troche nie teges... raczej PRZECIW

byl juz taki przypadek u nas w sojuszu, BD wykopalo Muranda a KG go przyjelo, takze by³bym za okresem probnym o ile lider SY nie ma nic przeciwko

Zanthara - Wto Paź 24, 2006 1:07 pm

W zupelnosci zgadzam sie z Xardusa i Yarmolikiem, wiec moje zdanie zostaje podtrzymane.
Lee - Wto Paź 24, 2006 1:30 pm

robta co chceta, dla mnie jest skreslony, pamietam go z wczesniejszych czasow i jakos mi nie przypadl do gustu... poza tym szczekanie w temacie, w ktorym mial sie popisac znajomosciami i przydatnoscia dla klanu zasluguje tylko na jedna reakcje.
Hasturek - Wto Paź 24, 2006 2:00 pm

Quamie chofdzilo mi o to ze sie z e mana umowiles i potem sie ine pojawiales.
Trzeba bylo sie nie umawiac i tyle.

Quam - Wto Paź 24, 2006 2:48 pm

No niestety, w mojej pracy muszê byæ dyspozycyjny.
Darist - Wto Paź 24, 2006 4:00 pm

Zarzucanie nam braku klimatu na klanowym jest co najmniej śmieszne Ile u nas byłeś, 5dni, 6? Widać trafiłeś akurat na gorszy dzień Sothisa (kazdemu sie może zdarzyć) który w klanie jest już bardzo długo swoje zasługi ma itd Sothis dostał reprymende bo tolerancji dla czegoś takiego u nas nie ma i nie będzie. Ty zaś wolałeś nam wszystkim "nawrzucać" Spoko Twoja sprawa Tylko nie licz na to że ktokolwiek z SY będzie z Toba walczył teraz ramie w ramie w wojnie Liczyłbym się raczej z perspektywą "przypadkowej" kosy w plecy Nikt nas obrażac i oczerniać publicznie nie bedzie
Ahrimad - Wto Paź 24, 2006 4:48 pm

Swoje zdanie podtrzymuje, ale jesli Yaghor do³±czy do MG wola³bym, ¿eby przynajmniej pogodzi³ siê ze starym klanem, bo jak dla mnie nie do pomy¶lenia jest, ¿eby wewn±trz cz³onków sojuszu by³y jakie¶ "animozje". Skoro walczy siê ze sob± ramie w ramie, to trzeba mieæ zaufanie do swoich towarzyszy. Jak Yaghor jest taki bitny to bardzo dobrze, bo wrogów to nam akurat nie brakuje...
Hasturek - Wto Paź 24, 2006 6:58 pm

Darist cos kolo 10 dokladnei nie pammietam. Brak klimatu zarzucaalem mojemu ulubieñcowi sothisowi a nie calemu klanowi. co do reszty to mialem im za zle ( tez nie wszystkim ) ze nie robia nic w tej sprawie.
LotU - Wto Paź 24, 2006 7:32 pm

DECYZJA OSTATECZNA - JESLI REKRUT NIE POGODZI SIE Z SY NIE WROCI W SZEREGI NASZEGO SOJUSZU
Xardus - Wto Paź 24, 2006 9:01 pm

coz yaghor... widzisz co lotu powiedzial... jak sie do tego dostosujesz - powitamy cie w naszych szeregach... nic wiecej...
Hasturek - Sro Paź 25, 2006 6:20 am

Chodzi o jakies konkretne osoby ?
Np Quam Fararr sothis ???

Athallus - Sro Paź 25, 2006 7:55 am

Eh... czy tak ciezko czytac ze zrozumieniem, masz przeprosic i pogodzic sie z klanem nie z pojedynczymi osobami. Klan ma Ci wybaczyc, co oznacza ze kazdy jego czlonek musi przyjac twe przeprosiny.
Darist - Sro Paź 25, 2006 12:02 pm

Ehh Kim ja tu jestem żeby utrudniac innym zabawe i psuc im rozrywke Niech bedzie ze nie mam nic przeciw Pogadam z reszta i podejrzewam że tez sie zgodza

<Skrytobojca odszedł w mrok zastanawiajac się skad w jego sercu tyle dobroci i milosierdzia :razz: >

Hasturek - Sro Paź 25, 2006 6:59 pm

NIew mam nawet dostepu do fora Sy
Xardus - Sro Paź 25, 2006 7:54 pm

mysle, ze darist moze tu byc kluczem do rozwiazania... albo udostepni ci forum, albo przeprowadzi rozmowe wewnatrz klanu i napisze, jaka decyzje podjeli... o ile oczywiscie wykorzystasz nasze forum do przeprowadzenia akcji 'zgoda z sy' masz kilka mozliwych rozwiazan...
Landazar - Sro Paź 25, 2006 9:04 pm

prz EEE ciw
Darist - Sro Paź 25, 2006 10:40 pm

http://www.sengerenyutsu....php?p=4253#4253
prosze

Hasturek - Czw Paź 26, 2006 12:32 pm

CZeka³em ! dizen na razie nikt z Sy nie ma do mnie pretnsji, lub wstydzi sie je wyrazic.
Quam - Czw Paź 26, 2006 12:45 pm

To sobie poczekasz, bo u nas za to jest odpowiedzialne dowództwo a nie ka¿dy.
Xardus - Czw Paź 26, 2006 3:14 pm

hmm... mam mieszane uczucia...

niby podczas rozmowy ze mna wydawales sie 'wporzo', ale twoje wypowiedzi na forum sy... jestes bunczuczny, typem idacym pod wiatr... sam do tego zmierzasz...

odnosze wrecz wrazenie, ze przy kazdej okazji bedziesz sie scinal z sy...

ponadti miales sie z nimi dogadac, pogodzic, a juz pierwsze zdanie na forum sy jest 'agresywne', wrecz sklaniajace do sprzeczki... wcale nie dziwie sie ostrej reakcji klanowiczow z sy...

sama nie wiem co zrobic...

poczekam zatem na dalszy rozwoj sytuacji...

Yavtin - Czw Paź 26, 2006 3:20 pm

Nie znam cie wiec przegladalem sobie ten temat kilka razy i takie moje spstrzezenia:
- jestes niecierpliwy
- jestes konfliktowy
- na sile przekonujesz ludzi ze racja lezy po twojej stronie

"za: 4 przeciw:4? :3"... ten wpis w twoje podanie umieszczony w jakies 21 godzin po zlozeniu przez cebie podania dal mi juz pelny obraz twojej osoby.
Dlatego jestem PRZECIW temu abys do nas dolaczyl

Xardus - Czw Paź 26, 2006 3:41 pm

zatem ostateczna deczja nalezy do trojcy: lotu, diva, fararr


aczkolwiek - w przypadku podjecia decyzji o tym, by dac kandydatowi szanse - w przypadku jakiegokolwiek uchybienia (klotnia z sy o przeszlosci, bluzgi czy inne) - bezwarunkowy wykop z klanu

Xorlarrin - Czw Paź 26, 2006 9:14 pm

hmm...
PRZECIW

Athallus - Czw Paź 26, 2006 9:27 pm

Przeciw... Pan tu troszke nie pasuje...
Lee - Czw Paź 26, 2006 10:58 pm

Po tym co pokaza³ w tym temacie, w±tpiê czy potrafi podporz±dkowaæ siê hierarchii panuj±cej w sojuszu i przypuszczam, ¿e w razie jakiegokolwiek rozkazu jego zachowania bêd± tak aroganckie jak te zaprezentowane wy¿ej, nie wiem czy jest sens przyjmowaæ osobê, od której tyle osób siê odcina. W tym momencie Xar umywa rêce i przekazuje sprawê dalej, proponujê zerkn±æ na argumenty Za i Przeciw oraz na zachowanie rekruta, pó¼niej stwierdziæ czy mamy sami do siebie szacunek i czy go oka¿emy przyjmuj±c takiego delikwenta.

Podtrzymujê PRZECIW

Hasturek - Czw Paź 26, 2006 11:10 pm

JA poprosu zrobie sobie + M na niektore osoby z SY.
Rhol - Czw Paź 26, 2006 11:21 pm

PRZECIW
Xardus - Pią Paź 27, 2006 12:33 am

coz nie umywam rak.. mam mieszane uczucia...

chlopak ma charakterek.. tyle, ze nad nim nie panuje...

szczerze to osobiscie pomiedzy za i przeciw panuje rownowaga - w moim odczuciu i nie wiem co zrobic... a ze panuje hierarchia... w moim przypadku wyglada tak lotu /zastepcy/, diva...

w przypadku dania mu szansy - pierwsze potkniecie to out nawet na karme :twisted:

natomiast arogantow i ignorantow u nas nie trzeba...

lee - jak chodzi o mg mam cos do powiedzenia, natomiast w momencie, kiedy jestem ie zdecydowana przesylam sprawe wyzej (prawie jak u mnie w robocie) bo oba rozwiazania uwazam za sluszne, lecz mimo wszystko po tych wypowiedziach kandydata w tym temacie z 'za' robie sie pomalu za 'przeciw'

Xorlarrin - Pią Paź 27, 2006 7:42 am

mi jego podpis juz starczyl...
Hasturek - Pią Paź 27, 2006 7:49 am

No nie nie ma co brac na zbyt powaznie.
:D

Xardus - Pią Paź 27, 2006 8:44 am

chlopie i co ja mam z toba zrobic?


nielada orzech do zgryzienia...

aczkolwiek w moim odczuciu wiecej jest opinii negatywnych...

czekam zatem na decyzje wodzostwa

Hasturek - Pią Paź 27, 2006 9:37 am

W sumie to nie bede raczej zbyt mi³o widziany w klanie, wiec nie wiem czy ma to jakis sens.
Nie ma nic na si³e.

Przynajmniej uda³o mi sie rozruszac pare for klanowych :P

Zanthara - Pią Paź 27, 2006 11:03 am

To, czy bedziesz mile widziany czy nie, wyniknie z tego jaki bedziesz dla nas w grze ;]
A zeby to sprawdzic, to najpierw liderzy musza sie wypowiedziec :)
Ale teraz decyzja zalezy do Ciebie, czy bedziesz chcial sie dalej starac, czy odpuscisz :)

Hasturek - Pią Paź 27, 2006 11:32 am

Nie dam sobie spokoju.
ale 62 posty to jest cos :D

Ahrimad - Pią Paź 27, 2006 12:28 pm

¯eby¶ tylko nie skoñczy³ jak Anix, bo on te¿ mia³ du¿o odpowiedzi...
Athallus - Pią Paź 27, 2006 12:46 pm

I jest w sojuszu...
Xardus - Pią Paź 27, 2006 12:50 pm

ale kim....
Vagheinz - Pią Paź 27, 2006 12:52 pm

Krotko zwiezle i Na temat Rozwoj intelektualny w normie, Fizyczny podejrzewam tez, jednak brak harmoni, dyscypliny i kontroli nad wlasnym duchem jednym slowem Wolny Duch nie wiem czy bedziesz potrafil zyc w spoleczenstwie klanowym jak juz wczesniej wspomniano na sile szukasz swar i zwad rozumiem Dume etc. Ale Duma i glupota to juz dwie rozne rzeczy

jesli taka twoja wola czekaj na decyzje dowodztwa ja sie z nia zgodze aczkolwiek Tez jestem orkiem i raczej bedziemy sie unikac Bo Dwa duumne(czyt Durne) Orki zawsze sie pokloca

Y - Pią Paź 27, 2006 1:07 pm

Anixa juz nie ma w BD ^^
Elvrich - Pią Paź 27, 2006 1:46 pm

Hasturek napisał/a:
JA poprosu zrobie sobie + M na niektore osoby z SY.

te¿ mi ³adne pogodzenie siê z klanem ;]
Hasturek napisał/a:
Przynajmniej uda³o mi sie rozruszac pare for klanowych :P

Znaczy? MG, OD, Rengou, Eithel i go¶cie? :twisted:

QNIO - Pią Paź 27, 2006 2:09 pm

Yarmolik napisał/a:
Anixa juz nie ma w BD ^^

A Gdzie est ??

PS. Przeciw

Lee - Pią Paź 27, 2006 2:21 pm

Moim zdaniem poprostu nie chodzi o to, ¿eby w podaniu kandydata by³o wiêcej za ni¿ przeciw. Powinno byæ zdecydowanie wiêcej ZA. To jest tak jak z trucizn±, masz podejrzenia, ¿e to co¶ jednak Cie zabije to poprostu nie pijesz, nie rozwa¿asz równowagi ZA i PRZECIW. My¶lê poprostu, ¿e tak konfliktowych osób nie potrzeba w sojuszu bo bêdzie sytuacja jak w KG z kilkoma osobami, ¿e o g³upiego spoila prawie wybuch³a 3 wojna ¶wiatowa...
Xardus - Pią Paź 27, 2006 2:50 pm

ZATEM ZAMYKAM TEMAT

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group