Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Aldeon
Autor Wiadomość
Tony 
Kopalnia Pomysłów


Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 1:25 am   

http://i39.tinypic.com/b3o2na.jpg
_________________

 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:20 pm   

Dobrze, że tego analfabety już u nas nie ma :D
 
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 8:57 pm   

Co za nieogar bije 6x'y?
_________________
"There's more to living than only surviving
Maybe I'm not there, but I'm still trying"

- The Offspring - Staring At The Sun
 
 
Elingar 
Elder


Klasa: ponizej 2zł
Dołączył: 29 Lut 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:40 am   

Jedyny w swoim rodzaju xD

http://www.imageshack.us/...beztytuuhsf.png
Ostatnio zmieniony przez Elingar Pią Mar 02, 2012 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Helevorn 
Marszałek Sendżerenu


Klasa: Ciągle 2 podstawówki
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:43 am   

Chłopak się wkurwia, bo musi oddawać staremu adene. I siostra ma wyższy lvl od niego.
_________________
"Contrary to a popular belief, people aren't stupid"

 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 10:29 am   

"Jesteś zdradliwym skurwysynem i jebanym analfabetą? Wstąp do Aldeonu, gdzie znajdziesz wielu podobnych do siebie."

Zróbmy jakieś jedno zajebiste hasło antyaldeonowe i nakurwiajmy je za każdym razem jak wiidebilvern coś odkurwi na szałt :D
 
 
 
BelDra 
Heir

Klasa: Wynn Summoner
Dołączył: 12 Sty 2012
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 12:11 am   

Asyril napisał/a:
"Jesteś zdradliwym skurwysynem i jebanym analfabetą? Wstąp do Aldeonu, gdzie znajdziesz wielu podobnych do siebie."

Zróbmy jakieś jedno zajebiste hasło antyaldeonowe i nakurwiajmy je za każdym razem jak wiidebilvern coś odkurwi na szałt :D


Wtedy nie bedziesz sie duzo od nich roznil :)
_________________

 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 6:38 am   

JP na 100% :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 11:33 am   

BelDra napisał/a:

Wtedy nie bedziesz sie duzo od nich roznil :)


No wiadomo, że najlepszą bronią na debilów jest ich ignorowanie, ale mam ochotę ich <nie wiem dlaczego> zjechać z ziemią, za każdym razem jak widzę ten znaczek xD

Ta gra powoli zaczyna mi wchodzić na psychę jak puchałkę i jego świta hahahah


http://a6.sphotos.ak.fbcd...698052261_n.jpg
 
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
  Wysłany: Czw Mar 08, 2012 4:43 pm   Aldeon

_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


Ostatnio zmieniony przez Korthor Czw Mar 08, 2012 4:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 5:05 pm   

Nie no spoko.. nie ma to jak obrazowac klan wrzucajac praktycznie same screeny od kolesia ktorego juz od dawna w nim nie ma.. w sumie dluzej chyba byl w KG na Arii niz w Aldeonie. A na Arie przyszedl z AC :>

Ale co tam, kazda okazja by dopierdolic Aldeonowi jest dobra, co nie? ;)
_________________
"There's more to living than only surviving
Maybe I'm not there, but I'm still trying"

- The Offspring - Staring At The Sun
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 5:09 pm   

tak! :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Erona 
Elder

Klasa: SoulTaker/SwordSinger
Dołączył: 08 Maj 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 5:24 pm   

 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 5:32 pm   

Stary dobry Aldeon :*

Brakowało mi tego :)
 
 
Merrqarin 
Heir

Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 02 Sie 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:17 pm   

Urg chciał nas zabić tyrkami, a sam padł na issie :)

http://imageshack.us/f/705/shot00008no.jpg/
 
 
UrgShak 
Heir

Wiek: 35
Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:46 pm   

malarze z KG :D nic sie nie zmieniło widze

to i ja cos wrzuce:




PS Korthor to jest Aldeon:

_________________
"jaka jest funkcja pierwotna z t^2 ?? yyyy cosinus .... dupa nie cosinus dziękuje Panu" XDXD

Ostatnio zmieniony przez UrgShak Czw Mar 08, 2012 7:50 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:53 pm   

Ktoś tu sobie nie radzi z nową rzeczywistością ;) Wróćcie na stary serwer, rly ;)
 
 
 
Tony 
Kopalnia Pomysłów


Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:56 pm   

Urg, chodz za miasto pokaz swoje hero skille bo nie wiem jak dzialaja w tej kronice ;x
_________________

 
 
 
UrgShak 
Heir

Wiek: 35
Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:02 pm   

daj mi czas to inaczej pogadamy jakbym chcial postac pvp to bym zrobil maga


Algor nie ogarniales na Allseronie to tu tez nie ogarniesz ;] za twojego panowania KG zeszlo tam na psy
_________________
"jaka jest funkcja pierwotna z t^2 ?? yyyy cosinus .... dupa nie cosinus dziękuje Panu" XDXD

Ostatnio zmieniony przez UrgShak Czw Mar 08, 2012 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Callea 
Elder


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:06 pm   

Wy tu gadu gadu a ja nie mogę do gry się zalogować bo net szaleje :<
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:14 pm   

UrgShak napisał/a:
daj mi czas to inaczej pogadamy jakbym chcial postac pvp to bym zrobil maga


Algor nie ogarniales na Allseronie to tu tez nie ogarniesz ;] za twojego panowania KG zeszlo tam na psy


Jakbym ja chciał zrobić postać na pvp to też bym zrobił maga. Masz jakiś uraz do mnie? ;) Czasu masz w chuj, miłego koksu ;]

A co do ogarniania, to widać jak sobie radzisz bez epików i enchantu na podobnym poziomie. I w tym masz racje - potrzeba ci czasu ;) Pewnie się sfarmisz i będziesz niesamowicie ownił - szczerze w to wierze. Tylko ciekawe czy zdążysz zanim twój "ogarnięty klan" ogarnie, że został sam na serwerze ;]

Pzdr.
 
 
 
UrgShak 
Heir

Wiek: 35
Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 9:04 pm   

jak ja epiki robilem to ciebie w planie nie bylo jeszcze :>
_________________
"jaka jest funkcja pierwotna z t^2 ?? yyyy cosinus .... dupa nie cosinus dziękuje Panu" XDXD

 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 9:36 pm   

Wtedy byłem jeszcze w Mjolnirze! :D

GoD to nie kronika dla magów, nawet Hell który uważany jest teraz za najbardziej skoksanego ssie paue,

Poza tym Urg nie zapominaj że to nie Allseron z jakimiś lame GMami którzy nie wiedzą jak łapać chociażby l2net. Tu nie ma bugów, a nawet jeśli są to zostają wyłapywane bardzo szybko, a z co mówiłeś duża część Aldeonu na Allseronie jechała dość długo na bugach i exploitach wzbogacająć się dość sporo na tym. Nie wspominając już o dotacjach i Crystal skrolach bez których Aldeon nie wyróżniałby się tak.

Mnie Aldeon kojarzy się wyłącznie z Iksmaelem i jego Zbroją +15 i mieczem +20 (sprawdzałem!) z którymi mimo wszystko przegrywał walki na Oli ze mną, gdzie ja miałem +4 Icarusa i set dynasty +6, do tego nie MW :P

Biorąc pod uwage w/w powody dzięki którym Aldeon był taką siłą na Allseronie, bardzo cięzko będzie wam tu zaistnieć chociażby w połowie tak jak istnieliście u Eliota. Brakuje wam jednego bardzo ważnego elementu który sprawiłby żebyście byli niepokonani... Mnie!! =DDDDDDD


PS: Lepiej mi sie grało jak wszyscy byli w KG bo było smiesznie, zróbcie osobny klan z inna nazwa i Krestem podony do KG i Aldeonu w którym podzielicie się władzą, a jako połśrodek ja będę nosił Lidera z racji tego że jestem najlepszy w obu klanach, oraz nazwijcie to to AlterGurth i po sprawie.
Ostatnio zmieniony przez Shoy Czw Mar 08, 2012 9:52 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Callea 
Elder


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 10:16 pm   

:shock: brak mi słów aż
 
 
Merrqarin 
Heir

Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 02 Sie 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 10:22 pm   

Zaraz się zacznie kto ma dłuższego e-penisa
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 10:32 pm   

Ej Shoy w mjolnirze wszystko sie zalatwialo ciagnieciem druta? :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 11:51 pm   

Cytat:
Ej Shoy w mjolnirze wszystko sie zalatwialo ciagnieciem druta?

Epic win! xD

Cytat:
GoD to nie kronika dla magów, nawet Hell który uważany jest teraz za najbardziej skoksanego ssie paue

Taa, i tylko ze względu na to w Harmony mają zwiększać moc skilli fizycznych? :) Nie mówiąc już o tym, że wojowie ni wuja do 99 nie mogą używać elementu w skillach (chyba, ze zostawili sobie jakiś buff z 2nd/3rd, o ile takowy posiadali), a magowie mogą sporo wcześniej.

Inna sprawa, że na tyle, na ile tu się ograłem, to ta kronika (moze nie tak bardzo jak C4+, ale jednak) w bardzo niewielkim stopniu promuje jakikolwiek skill. Bardziej - zwykłe napierdalanie skillami DD w odpowiedniej kolejności (bo i nawet debuffów sensownych nie ma). Profesja >> Lvl + Gear >> Skill.

Co do screenów z naszej strony to się nie wypowiem nawet, bo żal dupę ściska. U nas też są tacy "gieroje", wiem z autopsji. Nie ma więc co wytykać palcami, bo sam wkleję co-nieco. Natomiast screen Urg'a przedstawiający Herosów z wyludnionego serwera, na którym wszystko działa jak chce i z którego już w zasadzie odszedł każdy kto w jakikolwiek sposób ogarniał - jest co najmniej śmieszny (może poza faktem, że kilka osób z tego SS faktycznie na Hero zasługuje).
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 8:49 am   

Shoy napisał/a:

GoD to nie kronika dla magów, nawet Hell który uważany jest teraz za najbardziej skoksanego ssie paue


Taaaa... tak ssie pałe, że summonera na TP składa razem z summonem na 3 strzały z tą swoją lagą hero, a całe party 4 profek w połowe hero UD :D Skoro już wrzucamy screeny:



Naib napisał/a:

Inna sprawa, że na tyle, na ile tu się ograłem, to ta kronika (moze nie tak bardzo jak C4+, ale jednak) w bardzo niewielkim stopniu promuje jakikolwiek skill. Bardziej - zwykłe napierdalanie skillami DD w odpowiedniej kolejności (bo i nawet debuffów sensownych nie ma). Profesja >> Lvl + Gear >> Skill.


:shock:

Absolutnie się nie zgodze, to jest imho pierwsza kronika, w której w końcu liczy się jakikolwiek skill. W końcu koreańce poszły po rozum po głowy i zaimplementowały, trochę rzeczy z WoW i w końcu walka wymaga chociaż trochę umiejętności taktycznych. do ideału ciągle daleko oczywiście ale krok jest w dobrą stronę. I nie chodzi tu o debuffy (których np. summoner ma całkiem sporo), a głównie o rzeczy typu knockback, odskok, crowd controle typu klatka, podniesienie itd. Wszystkich tych rzeczy nie było wcześniej w L2 a ich użycie wymaga skilla bo użycie ich w zły sposób może nam pogorszyć sytuacje natomiast użycie odpowiednie zajebiście pomaga. Oczywiście ciągle liczy się lvl (gear troche mniej) bo różnice między 85 a 9x są olbrzymie, ale na tym samym poziomie jednak widać sporą poprawę w walkach imho

Edit: Jeszcze tylko jedna rzecz ontopic. Do "dyskusji" z Urgiem nie mam zamiaru się zniżać, tylko chciałem wspomnieć jedną rzecz a propos tego screena z hero, którym tak się pucuje, że widze go już 7 raz chyba. Gdybym nie stracił podczas formatu wszystkich screenów z allseronu to mógłbym wrzucić podobny screen z samymi Duchami, tylko z czasów gdy online serwera w szczycie był w okolicach 1000+ a nie 200 ;) I z tego co sobie przypominam to póki Nezruk grał aktywnie to tak średnio Ci szło na oli Urg :D
Ostatnio zmieniony przez Lasqurix Pią Mar 09, 2012 9:03 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 9:16 am   

A ja mam prośbę, aby moderator poblokował wszystkie konta na forum ludzi z poza klanu.
Nie lubię się tak irytować z samego rana.

EDIT: Dodam jeszcze jednak swoje 3 grosze do tego screena herosów. Przecież to jest z tego ostatniego okresu jak wszystkie liczące klany poszły już na offa i na Alku został praktycznie sam Aldeon, wciągnęli wtedy do klanu prawie każdego kto został na serwerze. Kiedy robili te hero to my już graliśmy tu na Arii przecież, ale mimo to Aldeon i tak potrzebował robić codziennie ustawki aby to wywalczyć :)
Chwaląc się takim screenem to trzeba mieć na prawdę coś z głową. :)
Ostatnio zmieniony przez Ellenger Pią Mar 09, 2012 9:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 9:55 am   

Cytat:
Absolutnie się nie zgodze, to jest imho pierwsza kronika, w której w końcu liczy się jakikolwiek skill. W końcu koreańce poszły po rozum po głowy i zaimplementowały, trochę rzeczy z WoW i w końcu walka wymaga chociaż trochę umiejętności taktycznych. do ideału ciągle daleko oczywiście ale krok jest w dobrą stronę. I nie chodzi tu o debuffy (których np. summoner ma całkiem sporo), a głównie o rzeczy typu knockback, odskok, crowd controle typu klatka, podniesienie itd. Wszystkich tych rzeczy nie było wcześniej w L2 a ich użycie wymaga skilla bo użycie ich w zły sposób może nam pogorszyć sytuacje natomiast użycie odpowiednie zajebiście pomaga. Oczywiście ciągle liczy się lvl (gear troche mniej) bo różnice między 85 a 9x są olbrzymie, ale na tym samym poziomie jednak widać sporą poprawę w walkach imho


Hmm, w C1-C3 liczył się skill, bo walki trwały równie długo jak tutaj, skille DD były po prostu słabe, więc liczyło się odpowiednie używanie wszystkich skilli (włącznie z tymi z 1szej profy). W zasadzie każdy miał topowy sprzęt (bo dobijało się go szybko) i brakowało rzeczy typu element, który tak na prawdę jedyne co robi, to wprowadza pewien random. Od C4 do GoD z każdą kolejną kroniką, gra coraz bardziej przypominała CS-a.

Jasne, w GoD są nowe rzeczy typu odskok, doskok, cnockback, czy podniesienie. Tyle, że poza nimi (przynajmniej na chwilę obecną) jeszcze nie zdażyło mi się doświadczyć nawet głupiego roota/para/slowa/feara/stuna (za to jedna, jedyna "klatka jest"*). Przynajmniej gra tankiem, to na chwilę obecną tępe napierniczanie po kilku F-kach po kolei. Ludzie do tego stopnia przyzwyczaili się do tego tępego klepania w przyciski, że (do chwili obecnej) w 5 na 5 moich walk solo z magiem - wszystkich pięciu po prostu zabiło się o reflecta. Od 100% hp do 0. :P

W każdym razie zgodzę się, że gra wymaga więcej skilla niż w C4+. Ale szału nie ma jak na razie (przynajmniej z mojej strony). W zwarciu - klepanie po kolei F1-F6, do tego pamiętać o 1 selfie, togglach i (opcjonalnie) "reflekcie". No, jeszcze łańcuchem kogoś przyciągnąć od czasu do czasu (mówię tu o 1v1, bo w mass to oczywiście głównie hate'owanie i siedzenie "na organizmie" leczajom).

* Tak, tak - tank też ma stuna - na 1s. I nawet slowa ma ... odpalanego w zwarciu - na 3s. :P Chyba jedyny sensony debuff to niby-hex na 10s (oczywiście - odpalany w zwarciu :P ).

Cytat:
A ja mam prośbę, aby moderator poblokował wszystkie konta na forum ludzi z poza klanu.
Nie lubię się tak irytować z samego rana.

Nieeeeee ... fajnie jest, jak jest. :)
Ostatnio zmieniony przez Naib Pią Mar 09, 2012 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo