Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Innova Euro L2
Autor Wiadomość
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 12:57 pm   Innova Euro L2

Dobra, przyznac sie kto gra na offie, gdzie, nick, klan?:P Moze warto zebrac sie razem w cos sensownego, tym bardziej ze cedik ogarnia spory klan.
_________________

 
 
Elingar 
Elder


Klasa: ponizej 2zł
Dołączył: 29 Lut 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 9:11 am   

Elingar mroczny summoner


juz core ;p
Ostatnio zmieniony przez Elingar Wto Gru 13, 2011 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paulus 
Vassal

Dołączył: 13 Maj 2011
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 9:29 am   

Server Core
Szukam ogarnietego leczaja do CP, nastawiamy sie glownie na gre po 85+
Obecnie to bd,tank,leczaj,warior,noz, sumoner, chcemy doladowac 7dme miejsce kaplanem

Ponadto szukamy ogarnietych CP do wspolpracy na CC (wiekszosc epikow jest instancjowych dla 2-5 pt)

GG 1811290
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 5:09 pm   

Zapraszam na innove, serwer core, to wersja europejska oficjala. Innova to firma jak ncsoft ktora sie opiekuje europejskimi serwerami, jest to inny launcher niz ncsoft. Ncsoft bedzie sie zajmowal tylko serwerami w USA, takze Naia przejdzie w strefe czasowa USA (cs o 4 rano).

priv Nitrax na core jak cos:P
_________________

 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 6:31 pm   

Innova to jeszcze stoi na PTS. Po okresie testów będzie wipe.
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:12 pm   

Chcecie się przenieść to zbierzcie się razem, wszystkimi klanami co chcą przejść. Inaczej nic tam nie osiągniecie, albo wmieszacie się w tłum zergów vs stonki. Cały grający Allseron pod jedną banderą to by było coś. Nawet bez Const Party to będzie moc. Reszta Allserończyków z braku wrogów czy sojuszników pójdzie za Wami.

Pomyślcie, ilu macie liderów i dowódców, cała górna kadra jest. Wytypowanie reprezentacyjnego lidera, najaktywniejszego z Was, który będzie głosem całego dowództwa chyba jesteście w stanie ogarnąć. Pewnie będą wzajemne uprzedzenia, ale after all to gra. Osoby najbardziej mieszające i plującie się o wszystko trzeba będzie albo poświęcić, albo wskazać im gdzie ich miejsce w szeregu.

Jeśli się zdecydujecie, to mogę pomóc - wysłać masowego maila do niemalże każdego użytkownika na forum Allseronu. Kilkanaście tysięcy adresów. Zakładając, że odczyta go 10%, a z tych 10% zagra kolejne 10%, to nowych żołnierzy przybędzie Wam ~150-200.

Pamiętajcie, że Allseron to gracze, a nie jakiś hardware czy software. Do własnego klanu możecie brać tych co chcecie, a resztę WiedźminówPL lać na siegach. Decyzja należy do Was.

PS. Żeby nie było, że Was jakoś szczególnie namawiam. Ja już w ogóle nie gram w L2. Ale w takim klanie to bym się chyba aż reanimował.

PSS dla rozluźlenia atmosfery ;p

Ree <BMF>
21:44:04
tu sami polacy graja
21:44:07
mega beka:D
21:44:13
miliard luda
21:44:28
redox nick kojarzysz?
21:44:48
redocux
21:44:52
redoxus

Diva
21:44:54
Redoxus
21:44:57
tak kojażę

Ree <BMF>
21:45:08
jakies cp z alserona przyjeli do nas
21:45:09
haahah
21:45:11
co za idioci :D
21:45:15
wlasnie cp tego goscia
21:45:35
kolesie daja takie pytania jakby 1 raz grali w l2
21:45:36
:D
21:45:58
a z lvlem 100lat za murzynami
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:26 pm   

No prosze, Diva nawet spam rozsyla :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Paulus 
Vassal

Dołączył: 13 Maj 2011
Skąd: Chimaru
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 1:54 pm   

Wiesz Div, GoD to zupelnie inne l2 ktore do tej pory znalismy
Ogarniete CP znaczy teraz duzo, wiecej niz na kazdej poprzedniej kronice
Jest masa epikow w instancjach, fakt ze dalej sa epiki globalne ktorych bez zerga nie ruszysz
Niemniej kilka ogarnietych CP moze zdzialac cuda
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 4:11 pm   

No ale przecież nie mówię, że nie ma być żadnych CP. Wśród tylu graczy chyba jakieś by się sklepać udało. Może podział na dwa klany, jeden z CP, drugi bez - dla tych co grają jak im się chce bądź okazjonalnie. Wszystko zależy od Was, i od tego czy się między sobą dogadacie.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Rhil 
Elder

Dołączył: 09 Sty 2010
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 12:08 am   

Lap mnie w grze (pod nickiem z forum Alka) Paul narazie zbieram wszystkich znajomych z w miare do kupy, zobaczymy kto sie utrzyma / kto wyłamie ale może cos uda sie wymodzic, zeby ogarnac z tego dwa fajne CP.
Ostatnio zmieniony przez Rhil Nie Gru 11, 2011 12:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paulus 
Vassal

Dołączył: 13 Maj 2011
Skąd: Chimaru
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 12:55 am   

A jaki jest nick z allka ja tego tam nie ogarniam? :P

Moj to Snejku
 
 
[MN]Kathir 
Knight

Dołączył: 22 Gru 2007
Skąd: Mroczny Najemnik
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 12:06 pm   

MN w dużej mierze już na off . Przyznaje się :)
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 12:18 pm   

Widzę, że każdy klan się porozchodził po swoich mini klanikach. W sumie dość logiczne jak na start. Ale może byśmy zrobili coś większego? KG też już jest w większości na Innovie. Jeśli zrobimy jakąś solidną podstawę która będzie w stanie jakoś się wspierać, to dalej by poszło z górki. Tylko trzeba by zapomnieć o swoich uprzedzeniach i stereotypach z Allseronu i wziąć się do roboty. Z tego co się już zdążyłem dowiedzieć jest szansa coś ogarnąć, jeśli będziemy mieli solidną podstawę. Powiedzmy 30-40 aktywnych graczy. Tak jak diva pisał możemy ściągać tych niedobitków z Allseronu, ale nie tylko. Już kilka osób do mnie się odzywało pytając czy robimy coś większego na tej Innovie.
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 1:09 pm   

Najlepiej to wszyscy podajcie swoje nicki na Innovie, jeśli ktoś ma inny niż znany z allka.
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Pon Gru 12, 2011 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 5:14 pm   

A jak ktos nie ma? :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Rhil 
Elder

Dołączył: 09 Sty 2010
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 12:37 am   

Alg nie da rady - po pierwsze towarzystwo juz sie porozbiegało, bo oni juz musze byc w klanie z online 20+ po 3 dniach serwera, tak jakby to cos dawało. Poza tym jak obserwuje ludzi z Alka na Core to jakas masakra, zamiast się zebrac i lać innych ile wlezie to jeden na drugiego patrzy jakby mu sie rodzine zabiło, bo przez pare lat non stop war na Alku :shock: gratulacje mentalości niektórym serio... No i duża cześć osób "od nas" jest nie przystosowana do warunków offowych i jak dla mnie to bez grania w CP to i tak dupa :razz:

@Paulus - weż ;f Sensi jak cos.
 
 
Paulus 
Vassal

Dołączył: 13 Maj 2011
Skąd: Chimaru
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 2:08 am   

Obecnie i my zalozylismy wlasny klan
Pierwotnie mielismy sie rozgladac za jakims klanem do przlaczenia, ale ostatecznie wygrala opcja z wlasnym klanem
Na razie nie wiemy czy to opcja tymczasowa (glupi buf od online lidera zawsze cos daje jak i czat), czy na dluzej jesli uda nam sie wyfarmic noobami wystarczajaco kasy na ch
A co do wspolpracy-my jestesmy otwarci co do przyszlej wspolpracy miedzy CP w celu biciu epikow instancjowych
Tak, tez mam uprzedzenia z allka :P niemniej jak zawsze u mnie wygrywa pragmatyzm i po prostu biznes is biznes
 
 
Kimaro 
Elder

Klasa: Berserker
Dołączył: 16 Lis 2010
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 4:08 am   

A ja dolacze w styczniu moze na poczatku lutego :D ale nie martwcie sie miski, dogonie was z expem :D
_________________
Allseron - Kazaod

Abisum abissus invocat.
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 12:11 pm   

Algor/Nitrax łapcie mnie w grze plz, albo maila wyślijcie, bo nie wiem do jakich nicków pisać.

Mój, taki sam jak na allku.
 
 
 
Helevorn 
Marszałek Sendżerenu


Klasa: Ciągle 2 podstawówki
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 4:42 pm   

Innova srowa, NAIA KURWA! XD
_________________
"Contrary to a popular belief, people aren't stupid"

 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 6:57 pm   

Słyszałem, że płacicie niggusom haracz :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo