Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Pon Gru 26, 2011 11:43 pm
[Odrzucony] Podanie-Xardas poprawione bez dziadostwa
Autor Wiadomość
armirion 
Vassal

Klasa: necro
Wiek: 31
Dołączył: 25 Gru 2011
Skąd: Sanok
Wysłany: Pon Gru 26, 2011 11:19 pm   [Odrzucony] Podanie-Xardas poprawione bez dziadostwa

- klasa - Necromancer 46lvl z 25lvl kokaburrą

- kim jesteś- Witam nazywam się Łukasz , mam 18 lat. Uczę się w szkole średniej w Sanoku na kierunku ,,Technik informatyk" 3 rok( klasa jeszcze nie maturalna). Jestem człowiekiem skromnym nie posiadającym żadnych problemów (no może trochę z ojcem =D) , posiadającym dużo wolnego czasu i szukający klanu , by grać z kimś a nie sam.

- jak długo grasz w l2 - gram na tym serwerze po dosyć długiej przerwie jednak pamiętam to i owo. Grałem na serwerach Extreme ,Rpg CLub,Frienzl i i może pare innych serwerów , których nie pamietam.Moje używane nicki to (Xeron,WarriorPL,Armirion,Groll) Mój staż to około 2 lat , grałem w różnych klanach i wiem co to znaczy wspólne odkładanie matsów i składek typu na CH , rozumiem co to są siege lub klan wary i postaram się , być na każdej akcji.

- co do posiadania siostry,żony i , czy mam koleżanki? siostry nie mam, żony również . Koleżanki posiadam , ale żadna póki co nie jest godna uwagi =]

Pozdrawiam i proszę nie przykłądać na oka na pisowanie i błedy stylistcyzne i otrografie bo do dziś rozprawki z polskiego są dziwne podkreślane na czerwono ( jestem ukrytym dyslektykiem) , poprostu jestem noga z tym i teraz postrałem się napisać jak najlepiej ^^
Ostatnio zmieniony przez Algor Pon Gru 26, 2011 11:43 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Gru 26, 2011 11:43 pm   

Poszukaj innego klanu, serio :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo