Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
I3liz
Autor Wiadomość
I3liz 
Vassal

Klasa: Gladiator
Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2013
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 8:15 pm   I3liz

Witam o to moje podanie do Clanu.Myślę, że będzie pozytywnie rozpatrzone:)


1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.

Moja klasa to gladiator, mam 67lvl i jak narazie nic więcej ale się to zmieni:)

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz etc?

Tu jest ciekawostka odniśnie tej postaci...Wybrałem glada , bo jeszcze nim nie grałem i chciałem zobaczyc jak się bedzie grało i jak narazie nawet sobie radzę. Gram tą postacią od miesiąca.

3. Ile czasu poświęcasz na grę?

Na grę poświęcam tyle czasu ile go dam rade wygospodarować, czasami jest to cały dzień, a czasem 2h.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.

Jak długo gram hmm...Gdzieś od 2005r. zaczynałem jeszcze na c3.Grałem wtedy na Forsaken Dimension BD ale clanu nie pamiętam.Następny server to Microvisata c4 tu zaś grałem w dwóch clanach. Najpierw w Routiers BD,PP,HE. Potem w LexTalions Necro,na tym servie prawie do 2007 do puki nie wprowadzili c5.Dalsze moje losy to włuczenie sie po serverach high rate przez jakieś 6 miesięcy, było ich troche, więc nie pamiętam m.in. Infinity.Następnie zrobiłem sobie przerwę, aż do tego servera.Na tym servie gram miesiąc:)

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TeamSpeak 3, czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?

Posiadam mikrofon/słuchawki i ts-a.Jeśli bedzie trzeba to będe normalnie używał ts-a, ale narazie chciałbym się oswoić z Wami:D

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl - praca/szkoła/studia, czym się interesujesz, ile masz lat?

Coś o sobie:), a więc tak... Mam na imię Tomek i mam 26 lat. Od 5 lat pracuje jako brygadzista na magazynie w hurtowni spożywczej, lubie swoją pracę lecz czasami praca 3 zmianowa człowieka dobija, bo hurtownia jest otwarta od pon-sob przez 24h/d. Dlatego też czasami ciężko wygospodarować czas na rozrywkę, bo jeszcze trzeba rodzince troche czasu poświęcić:). Szkołę zakończyłem już troche czasu temu. Interesuje się motoryzacją, komputerami i muzyką.

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?

Jasne, że tak:P

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?

Żonę mam, ale nie dam:)
Ostatnio zmieniony przez I3liz Pon Sty 07, 2013 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 8:21 pm   

napisz jeszcze coś o pvp bo się zaraz Sathes przywali :D
 
 
Tony 
Kopalnia Pomysłów


Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 8:58 pm   

miesiąc i 67 lvl to troche słabo ale może sie w klanie rozkręcisz, o ile nie przeszkadzać Ci będzie pare warów to jestem za
_________________

 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 10:05 pm   

Niby nie rekrutujemy samych koxów i no-live, ale 67 lvl w miesiąc to bardzo słabo. W tym tempie przebudzisz się za jakieś 3-4 miesiące, a i tak zanim wbijesz jakiś sensowny lvl aby przestać być darmowym fragiem dla wroga minie jakieś 2 lata. Według mnie to jednak za wolne tempo.

Byłbym ZA, ale na okres próbny do akademii i sprawdzimy za jakiś czas czy się rozkręciłeś. Bo jeśli nie przyśpieszysz tempa to sorry.
_________________
Tworzenie stron www
 
 
I3liz 
Vassal

Klasa: Gladiator
Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2013
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 8:29 am   

Odnośnie posta Ellenger to jeśli się gra samemu i nie ma się do kogo odezwać to się gra od czasu do czasu. Mięsem armatnim postaram się nie być, choć czasem każdemu może to nie wyjść. Odnośnie PVP to nie przeszkadza mi, a nawet można się wiele nauczyć. Wojny clanowe na każdym serwie są i będą, tylko zasady tu troszkę inne podczas wojny panują, ale ogarnę to. :smile:
 
 
Suigetssu 
Vassal


Klasa: Nożyk
Wiek: 30
Dołączył: 04 Lis 2012
Skąd: Thalion
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 2:51 pm   

Naprawde ciekawa ciekawostka odnośnie tej Twojej profesji .. ;P
Za okresem próbnym.
_________________
Shion / Agregat (Thalion - Allseron)
 
 
 
Sathes 
Ptaku


Klasa: Yul Archer
Wiek: 31
Dołączył: 26 Gru 2011
Skąd: Kiril Threndor
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 5:57 pm   

Zairizz napisał/a:
napisz jeszcze coś o pvp bo się zaraz Sathes przywali :D

Tak.
Z tego co widzę to ludzie i tak piszą jedno a robią drugie. Tacy chętni do pvp a jak przyjdzie co do czego to się nie ruszą nigdzie pomóc.
Jak nie ma wara to źle, jak jest to też źle.

Miesiąc i 67 to naprawdę mało. Podobno teraz można w 1 dzień wbić 85 lvl :P
Po za tym ok, Za
Ostatnio zmieniony przez Sathes Pon Sty 07, 2013 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo