Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Sethis/Gror
Autor Wiadomość
Sethis 
Heir

Wiek: 34
Dołączył: 02 Paź 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 10:07 pm   Sethis/Gror

Wiele mógłbym rzec o swych przygodach. lecz Karan Gurth jest moim najmilszym wspomnieniem...Dom w którym swe serce i wierność poświęciłem aż do samego końca gdy w rodzinne strony wróciłem...<wbija zakrwawiony topór w ziemie po czym otwiera piwko>

Minęło naprawdę kupę lat odkąd nasze drogi się rozeszły i w obecny nam dzień pragnę złożyć podanie w wasze ręce.Gror'em was nie wspomogę bowiem toczy teraz swe spokojne życie...może tak do końca spokojne to raczej nigdy nie było i nie będzie zważywszy na jego charakter ale pragnę go zastąpić w innym wcieleniu :)

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
-SH, 38, - chyba nikt nie śmie wmówić Gror'wi że za niski lev prawda ? :) <ostrzy topór>
2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc
-Nie męczcie emeryta proszę was bardzo :)
3.Ile czasu poświęcasz na grę?
-Myślę że wystarczająco
4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
-No cóż...od 2005r jak mnie pamięć nie myli tak ? Co do postaci oczywiście krasnolud Krwawy Gror i od samego początku towarzysz KG
5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/mumble i czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?
-Wszystko jest i z pewnością będę używał.
6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
-Damian 23 lata.Obecnie pracuje na kopalni (czyżby powołanie Gror'a ?:) ). Szkoła,praca,kobieta,życie i co tu więcej pisać :)
7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
-No cóż...znacie mnie :P
8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
-A może chcesz swój inicjał na mym toporze ?

Naprawdę nie spodziewałbym się że jeszcze was odwiedzę a co dopiero będę chciał znowu godnie nosić wasz sztandar :) Miałem zapewne dużo przerw od l2 jak każdy z was i wiele tez światów zwiedziłem ale w domu najlepiej :)

Pozdrowienia dla Gotreka,Shelka,Lota,Xorlarrina,Muranda i wielu wielu innych którym nie wymieniłem :)
_________________
Gror-Nai noe Klad ankorrak Okk Bryn Galaz un Thagi Elgi

Grorr\
Setis\
Ostatnio zmieniony przez Sethis Sro Paź 03, 2012 8:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 12:01 am   

Podobno opierdoliles kiedys konto Jayowi (jak jeszcze gral) :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Sethis 
Heir

Wiek: 34
Dołączył: 02 Paź 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 1:09 am   

Jayowi ? nikomu nigdy konta nie opieprzylem i osobe ktora wymieniles kompletnie nie kojarze wiec podejrzewam ze jaja sobie tylko ze mnie robisz ?:)
_________________
Gror-Nai noe Klad ankorrak Okk Bryn Galaz un Thagi Elgi

Grorr\
Setis\
 
 
Ardis 
Elder


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2011
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 7:18 am   

O ludzie w końcu widzę porządne podanie :P
Oczywiście ZA i najlepiej od razu łap mnie w L2 jakoś pod wieczór: Ardiss
 
 
Xirrathia 
Elder


Klasa: Iss
Dołączyła: 22 Lut 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 8:48 am   

Witamy w starych progach :grin:
Za =)
_________________
Kaszpirowsky <3
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 12:34 pm   

Jay - jaqb, Therias

A jesli to nie ty to ktorys z twoich ziomkow ktory passy na 100% mial od ciebie :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Sethis 
Heir

Wiek: 34
Dołączył: 02 Paź 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 1:10 pm   

Kompletny absurd zebym komus opierdolil konto szczegolnie w KG.Jak wiadomo gralem Grorem i Ariulem mialem rowniez dostep do bhuzga,elriorith,gotreka a do Thera passow nie mialem.Po odejsciu z allseronu wiele osob mialo dostep na Grora bo spoiler zapewno komus mogl sie przydac takze jezeli zaistniala taka sytuacja to musiala to zrobic osoba ktora osobiscie odemnie passow nie dostala tylko od kogos wymusila.Nie miejsce o tym pisac i mysle ze temat mozna zakonczyc bo nie dotyczy to mojej osoby.Ardiss'ie odezwe sie wieczorem.
Dobrze Xor ze mi o tym powiedziales.nie sadzilem ze ktos byl wstanie zbluzgac moje imie
_________________
Gror-Nai noe Klad ankorrak Okk Bryn Galaz un Thagi Elgi

Grorr\
Setis\
Ostatnio zmieniony przez Sethis Sro Paź 03, 2012 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Xirrathia 
Elder


Klasa: Iss
Dołączyła: 22 Lut 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 1:42 pm   

Jakie to ma znaczenie. Na Allseronie kazdy mial passa na kazde konto. Rownie dobrze mogl to byc Eliot =p Xor po prostu lubi ploteczki =p
_________________
Kaszpirowsky <3
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 4:32 pm   

Nie zadne ploteczki tylko Jay to byl moj bardzo dobry znajomy, a informacje z pierwszej reki.
No ale jesli to nie twoje dzielo to nie ma problemu. Ogolnie sprawa starsza niz ty Xir :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo