Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Athallus
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:00 pm   Athallus

Dosiada siê do ciebie mroczny elf z ³ukiem wisz±cym na plecach w pokrowcu. Jest jaki¶ dziwny, nie, nie on sam, ale jego oczy… oczy bez wyrazu, puste. S³ysza³e¶ kiedy¶ powiedzenie, ¿e oczy s± zwierciad³em duszy, ale jaka dusza siê w tych odbija, albo raczej czy on ma duszê?

- Patrzy³e¶ kiedy¶ ¶mierci w oczy? – zadaje pytanie nieznajomy – Ja widzia³em Jej oczy, pad³o na mnie najokrutniejsze ze spojrzeñ, widzia³em oczy Wojny. By³o to trzy, a mo¿e dwadzie¶cia lat temu… – o czym on mówi my¶lisz, czego ode mnie chce, czy¿by by³ piany? Pytanie za pytaniem przemierza twój umys³, ale ponowne spojrzenie w jego oczy powstrzymuje ciê od wstania od sto³u - …sta³em w drugiej linii broni±cych zamku przed armi± ludzi i elfów…

Ból, ból rozdzieraj±cy klatkê piersiow±… Strza³a wbita na wysoko¶ci serca… Kilka spazmatycznych oddechów… Uderzenie… Leg³em…Widzê elfa… Elfa z ³ukiem… Pochyla siê nade mn±… Zrywa mi mój medalion, mój rodzinny meda… Ciemno¶æ. Le¿ê w ciemno¶ci… Nie… Stojê… Kogo¶ widzê… To kobieta, piêkna pani… Ciemno¶æ okala j±, tworzy jej szatê, spogl±da na mnie… Jestem nagi… Podchodzi… Teraz j± widzê dok³adniej, to, to… To Shillen…

Bogini obchodzi mnie, jedna z jej r±k dotyka mojej klatki piersiowej, jej dotyk jest zimny, lodowaty, d³ugie paznokcie pozostawiaj± na mojej skórze jasne ¶lady. Nachyla siê do mojego ucha, cichy lodowaty szept rozdziera mi umys³: „Walcz, walcz Athallusie, Neantak Satiir… Jej rêka zmierza do góry w kierunku mej rany, z ostatnim s³owem wbija mi palce w ranê… Ból… Jakby mi kto¶ wyrywa³ serce… Otwieram oczy… Kap.. Nade mn± stoi medyk ma w rêku strza³ê… Kap…Strza³ê z której kapie krew… Kap… Moja krew…

Podnosisz wzrok, nikogo nie ma. Gdzie on jest? Czy¿by mi siê tylko przy¶ni³? W¶ród pytañ przemierzaj±cych twój umys³, pojawia siê jedno s³owo: Athallus, mo¿e to jego imiê?

Postanowi³em zamiast zwyk³ego podania wed³ug podanego schematu napisaæ co¶ od siebie, to s± zawarte wszystkie informacje oprócz:
nick: Theodoryk
klasa: assasin
planowana profesja: phantom ranger
A czego oczekuje? Oczekuje mi³ej atmosfery, wspólnych wypraw, trzymaj±cych klimat graczy i dobrej zabawy.
A co mogê wnie¶æ do klanu? Na pewno now± klimatyczn± postaæ oraz trochê swojego „dziwnego” poczucia humoru.
 
 
oO 
Heir


Wiek: 42
Dołączył: 09 Paź 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:30 pm   

oui :wink:
 
 
 
Imra 
Elder


Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2005
Skąd: Dark Elven Village
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:36 pm   

Ja, ja, ja... niemieckie jaja sobie robie :D

Mhm... ZA
_________________
 
 
 
Lorath
Vassal

Klasa: Rycerz Shillien
Dołączył: 10 Paź 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:36 pm   

jestem ZA nawet mi sie podobalo krotkie ale fajne i bez bledow co sie RZADKO zdarza
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:44 pm   

Ja to bede PRZECIWNY, bo opowiadanie bylo srednie, a przynajmniej ja w nim nic ciekawego niezauwazylem i zdania nie zmienie, bo juz taki jestem :twisted: , a ktos i tak musi byc na nie i tu ja pelnie ta role 8)
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:57 pm   

ZA



czesc postu usunieta ze wzgledu na rodzinny charakter zblizajacych sie swiat (dzien swistaka)
 
 
 
Gornan
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 21, 2005 2:28 pm   

Jestem ZA

btw nasluchalem juz sie duzo opowiadan o tym jak mroczni spotykaja Shillien (lub ona ich)... ale zawsze to rusza me serce :D
 
 
wgreen 
Knight


Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 3:33 pm   Re: Athallus

Za, a my¶lê, ¿e i osoby od których zale¿y tak naprawdê czy zostaniesz przyjêty, czy te¿ nie, podziel± moje zdanie.
 
 
Seshs
Vassal


Dołączył: 16 Paź 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 9:08 pm   

jasne ze jestem ZA !!(ps. trza jeszcze raz skoczyc na krasnoludzi bimberek i zagrac w kulki :D :D )....Athallus dee best :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
Uthegental 
Vassal


Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 10:51 pm   

ZA podoba mi sie opowiadanie
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 12:37 pm   

ZA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo