Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Podanie Galvinusa
Autor Wiadomość
Galvinus
Gość
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 6:59 pm   Podanie Galvinusa

===============================
nick: vMAXv
==========
postac: Krasnal Galvinus
==========
klasa: Bounty Hunter, Poszukiwacz -> Co kto lubi
==========
Poziom: 43
==========
planowana profesja: Osi±gnê³em
==========
motywacja wstapienia do naszego klanu: Bêd±c w OpusDei zawsze czu³em siê gorszy od innych, niedoceniany. Pewnego razu powiedzia³em na klanowym ¿e nie bêdê chwilowo w L2. Gdy wróci³em na forum zasta³em g³osowanie nad moim usuniêciem, jako argumentu u¿yto "Nie gra w L2, nic nie mówi³", przy okazji pad³o kilka okre¶leñ na mój temat. W tym momencie straci³em zaufanie do ludzi w tym klanie. T³umaczy³em siê, znowu na klanowym, lecz pó¼niej napisali na forum "Nie wypowiedzia³ siê w tej sprawie, czyli wypina dupê na klan, a mog³o to co¶ zmieniæ". Nie jestem tam od 5 dni. Teraz zebra³em nieco adeny aby mieæ woln± rêkê co do sprzêtu i chcê zacz±æ od nowa, a ¿e dobrzy mnie zdradzili - chcê byæ Z£Y :twisted: Chcê wst±piæ do Karan Gurth!
==========
krotka historia:
Pewnego wieczora, w mie¶cie zwanym Giran zakapturzona postaæ o wyra¼nie niskim wzro¶cie wesz³a do tawerny, dok³adnie pilnuj±c, aby nikt nie ujrza³ jej twarzy. Pi³a jeden kufel za drugim, trzeci za czwartym, a¿ pad³a. Rano Galvinus obudzi³ siê na piêtrze, w ³ó¿ku. Okaza³o siê ¿e w³a¶ciciel kaza³ wnie¶æ krasnala na górê, aby potem zarobiæ wiêcej Adeny... Tak, rachunek - le¿a³ na stoliku obok:
"• Dwadzie¶ciapiêæ pe³nych kufli Piwa Gnolli 250 aden
• Noc spêdzona w tawernie 500 aden
• Wnoszenie pijanego po schodach 100 aden
+
• Niebywa³y ciê¿ar pijanego 1000 aden
• Dziura w pod³odze po nieudanej próbie
podniesienia 2000 aden

RAZEM: 3850 aden

W celu zap³aty prosimy zg³osiæ siê do w³a¶ciciela.

¯yczymy mi³ego dnia
TAWERNA POD ZDECH£YM BOCIANEM"
Galvinus tylko pomamrota³ co¶ pod nosem po czym uda³ siê na dó³. Gdy tylko siê zjawi³, barman zawo³a³:
- TE, KRASNAL! NIE ZAPOMNIJ DOLICZYÆ SOBIE DO RACHUNKU ODSZKODOWANIA DLA TOMASZA! PRZEZ TWOJE PIJAÑSTWO WPAD£ WCZORAJ W T¡ DZIURÊ I SKRÊCI£ SOBIE KOSTKÊ!! -
Krasiek podszed³ i wyci±gn±³ sakiewkê..
- Ile to bêdzie w sumie? - Rzek³ Galv
- 3850 dodaæ 250,000... To bêdzie 253,850 Aden - Odpar³ w³a¶ciciel
- CO?! Chyba Ci co¶ wczoraj zaszkodzi³o! -
- Ja tu tylko trzymam ten interes, wszystko ma swoj± cenê -

Galv wyra¼nie obra¿ony wyszed³.
- ZARAZ, JAK PAN MI NIE ODDA TYCH PIENIÊDZY DO PONIEDZIA£KU TO OSOBI¦CIE DOPILNUJÊ ¯EBY PAN ZOSTA£ WTR¡CONY DO LOCHÓW! - Krzykn±³ jeszcze cz³owiek.

Na pocz±tku nie przejmowa³ siê s³owami Barmana, lecz gdy nadesz³a Sobota zacz±³ siê zastanawiaæ. Chodzi³ w kó³ko a¿ zobaczy³ og³oszenie:
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•WYNAJMÊ POSZUKIWACZA DO
ZNALEZIENIA
• RECEPTY NA SOULSHOT C GRADE
• ZG£ASZAÆ SIÊ DO: "MORGAN"
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Poczciwy Galvinus wiedzia³, ¿e jedyne miejsce gdzie mo¿na znale¶æ tak± receptê to Wie¿a Cruma. Po dniach dwóch wêdrówki doszed³ do bram jej przepastnych, wszed³ do ¶rodka... I ujrza³ wisz±ce w powietrzu mosty, uda³ siê w prawo, omijaj±c Kamienne Golemy. Ujrza³ cel: Snipe z eskort±. Obstawa pad³a szybko, lecz wiedzia³ ¿e nie da rady zabiæ ostatniego.. Uda³ wiêc ¿e umiera. Gdy Snipe odwróci³ siê, krasnolud wsta³ i jednym machniêciem topora rozdziaba³ jego ³eb na pó³. Nagle, z nik±d - pojawi³ siê ¶wistek papieru. Ku uciesze Galvinusa by³a to recepta na SoulShot C, któr± sprzeda³ w Giran Morganowi za 650,000 aden. Zwróci³ pieni±dze w³a¶cicielowi tawerny, kupi³ sobie chatkê w centrum miasta i ¿y³ w dostatku a¿ do ¶mierci.
KONIEC :P
==========
czego oczekujesz: Raz na jaki¶ czas jakiego¶ odstêpstwa od koksu, ot jakie¶ bossy, wspólne wyprawy - tego typu.
==========
co mozesz sam wniesc: No a co mo¿e wnie¶æ do klanu BH? MATKI! :D :D :D Obiecuje ¿e bêdê sumiennie polowa³ na nie, a wszystko co zbiorê oddam do CWH.
==========
 
 
Galvinus
Gość
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 7:04 pm   

Acha zapomnia³em powiedzieæ ¿e mam pe³ny zestaw C grade (War Axe, Composite Shield, Dwarven Chain Mail set)
 
 
Galvinus
Gość
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 5:36 pm   

Ju¿ 44 kr±g :) Mo¿e kto¶ siê wypowie?
 
 
Avanar
Elder

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 7:35 pm   

Z powodu licznych zgloszen do KG koncza sie tam miejsca jesli jestes zainteresowany to klan Bloody Dragon przyjmie cie do swych szeregow.
 
 
Galvinus
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 27, 2005 7:58 pm   

Wiesz, ale ja chcia³bym koniecznie byæ z Archilem w jednym klanie, znam go jeszcze od czasów mojej pierwszej postaci i to on u¶wiadomi³ mi, ¿e Karan Gurth to wspania³y sojusz. Nie da³oby siê jako¶? Jak nie to trudno, to ten sam sojusz, ale zale¿y mi na cz³onkowstwie z moim przyjacielem.
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 10:14 pm   

KG i BD to jednosc.... tyle ze rozdzielona na 2 klany bo sa ograniczenia odnosnie osob...potraktuj to w ten sposob...bo tak traktowac sie to powinno
 
 
 
Gość

Wysłany: Nie Lis 27, 2005 11:01 pm   

Galv nie ciesz sie ze sprzetu ktory masz bo postaramy sie bys go upuscil jak najszybciej(nie oddales go). A wy zastanowcie sie czy potrzebny wam scav ktory potrzebuje materialy takie jak leather od klanu bo nie potrafi sam znalezc.
 
 
Gość

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 12:01 am   

Opu¶ci³e¶ nas na w³asne ¿yczenie, wiêc teraz nie przekrecaj faktów , nie "wypielismy" sie na ciebie tylko TY na nas. Liderowanie na innym serwerze ju¿ cie znudzi³o? mysla³em ¿e ju¿ nie wrócisz do ¶wiata Allseronu,.. okrad³e¶ nas,a teraz jeszcze ¶miesz szargaæ imie OpusDei. Jeste¶ zdrajc± i oszustem, nie bedziesz mia³ lekkiego ¿ycia na tym ¶wiecie to ci zapewniam.
A szanownemu sojuszowi KaranGurth radzê przemy¶leæ jeszcze raz kandydature tego osobnika.


Draiks
OpusDei
 
 
Nils
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 12:07 am   

Mo¿ecie powiedzieæ ¿e jestem z³o¶liwy lub cokolwiek chcecie, ale jesli kto¶ pisze takie bzbury to muszê siê wypowiedzieæ...

Galvinus... Jesli chcecie mieæ BH, który loguje siê raz na tydzieñ, prosi ¿eby klan zbiera³ dla niego surowce[BH!!!] bo nie mo¿e skoñczyæ questa, dostaje pe³ny sprzet c po osi±gniêciu 40 lvl i zak³ada nowy klan na w³asn± rêkê drug± postaci±, to Galvinus jest idealny.

A tak na marginesie Galv wszystko co wymieni³e¶ w podaniu nale¿y do nas. Sprzêt, w którym biegasz by³ z³o¿ony z surowców, które zbierali¶my jeszcze w Devils.

Zapomnia³e¶ napisaæ ¿e jeste¶ nastolatkiem z problemami emocjonalnymi, p³aczesz przed klawiatur± je¶li co¶ nie idzie po twojej my¶li i obiecujesz rzeczy których nie jestes w stanie wykonaæ.

Nie mam zamiaru mieszaæ siê w sprawy KG. Wasza rekrutacja nale¿y do Was. Ale podajê Wam swojê opiniê o graczu, który przez d³ugi czas by³ w Opus Dei i nie raczy³ podaæ prawdziwych powodów usuniêcia go z listy naszy cz³onków.
 
 
Galvinus
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 12:30 am   

Cytat:
Opu¶ci³e¶ nas na w³asne ¿yczenie

Wiem o tym.
Cytat:
nie "wypielismy" sie na ciebie tylko TY na nas

No w³a¶nie to przecie¿ napisa³em.
Cytat:
Liderowanie na innym serwerze ju¿ cie znudzi³o?

Nie serwerze tylko alliance na DarkThrone, jutro ci dam tu nawet screeny.
Cytat:
mysla³em ¿e ju¿ nie wrócisz do ¶wiata Allseronu

Gra³em w tym czasie w Ragnarok Online, na serwerku KDR, te¿ ci mogê daæ screeny, ale to by³a nudnawa gra.
Cytat:
okrad³e¶ nas

Gada³em o sprzêcie z Hogarem, ja wiem ¿e nale¿y oddaæ co trzeba, ja nie jestem z³odziejem, nie okrad³em nikogo.
Cytat:
¶miesz szargaæ imie OpusDei.

Czy ja was obra¿am.
Cytat:
Jeste¶ zdrajc±

Ja nic nie zacz±³em
Cytat:
i oszustem

W czym was oszuka³em, przez ca³y czas swego cz³onkowstwa pozostawa³em lojalny wobec klanu.

Cytat:
Galvinus... Jesli chcecie mieæ BH, który loguje siê raz na tydzieñ

Sprawd¼ to teraz.
Cytat:
prosi ¿eby klan zbiera³ dla niego surowce[BH!!!] bo nie mo¿e skoñczyæ questa

Zrobi³em to, ale po tym zebra³em to co trzeba + 83 leather dodatkowe dla was za swoj± g³upotê.
Cytat:
zak³ada nowy klan na w³asn± rêkê drug± postaci±

CO? Jak siê nazywa ten klan? Nigdy nie za³o¿y³em klanu, a tym bardziej nie zrobi³bym tego 2 postaci± (SP).
Cytat:
tak na marginesie Galv wszystko co wymieni³e¶ w podaniu nale¿y do nas.

To samo co wcze¶niej - gada³em ju¿ o tym.
Cytat:
Sprzêt, w którym biegasz by³ z³o¿ony z surowców

Z kryszta³ków (Luxury shop), przynajmniej broñ.
Cytat:
Zapomnia³e¶ napisaæ ¿e jeste¶ nastolatkiem z problemami emocjonalnymi, p³aczesz przed klawiatur± je¶li co¶ nie idzie po twojej my¶li

Big Brother?
Cytat:
obiecujesz rzeczy których nie jestes w stanie wykonaæ.

Podaj co¶
Cytat:
raczy³ podaæ prawdziwych powodów usuniêcia go z listy naszy cz³onków.

S³uchaj, ja sobie tego nie wymy¶li³em, mówiê ci - dajê ci screeny.
 
 
Nils
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 1:31 am   

Galvinus napisał/a:
CO? Jak siê nazywa ten klan? Nigdy nie za³o¿y³em klanu, a tym bardziej nie zrobi³bym tego 2 postaci± (SP)


Mam ci wkleiæ link do posta zamieszczonego na forum Opus Dei, w którym p³aczesz, ¿e wam kto¶ hakowa³ forum??

Galv wiem o tobie wiêcej ni¿ ci siê wydaje (tak, ten twoj Big Brother te¿ siê nie wzi±³ z kosmosu tylko z rozmów o tobie z innymi graczami) wiêc odpu¶æ sobie polemikê. KG i tak zrobi± co bêd± chciêli bez wzglêdu na to co tu wypisujemy za¶miecaj±c im forum . Fakt jest jeden - dla mnie i dla Opus Dei jeste¶ piskliw± lamk± i bêdziesz gin±³ niezale¿nie od klanu, w którym ciê zechc±. Pogód¼ siê z tym...
 
 
Kasjan
Heir

Dołączył: 28 Maj 2005
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 2:11 am   

Galvinus zalisz sie czy chwalisz?Po co komu screeny z jakiegos serwerka gdzie jestes liderem ally :shock: kogo to obchodzi, tak samo to jaki masz sprzet, badz poziom. i bez opini twoich bylych kolegow ABSOLUTNIE PRZECIW
 
 
Ashley-OD
Gość
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 10:01 am   

Wybaczcie moim kolegom , iz uniesli sie czytajac te farmazony napisane przez Galvinusa ale to dziecko nigdy nie mialo i chyba miec nie bedzie pelnej stabilizacji umyslowej .
Niepotrzebnie zasmiecilismy Wam forum , sprawa zostanie rozwiazana przez nas juz w najblizszym czasie , tego Pana swiat Allseronu raczej juz nie bedzie mial "przyjemnosci" ogladac.

Pozdrawiam Ash .
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 11:26 am   

Zacznijmy od tego, ¿e OpusDei to nasi sojusznicy i napewno nie bêde przyjmowa³ kogo¶, kto ma z nimi zatargi (tym bardziej je¶li ich okrad³)
Przeciw.
Podanie odrzucone.
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo