Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Barundar
Autor Wiadomość
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 5:41 pm   Barundar

Postac: Barundar
Rasa: Krasnolud
Klasa: Scavenger
Krag: 30

Moja przygoda:

Jacys kupcy sie im przygladali, ale nie mia? powodow by sie ich bac... Nawet gdyby obok nich jakis Demon pozeral zywcem wszystkich jego sasiadow stalby dalej i z przyjemnoscia przyglada?by si? usuwaniu konkurencji... Drow dal znak reszcie, ze jest bezpiecznie i mo?na zej?? na do?, a sam korzystajac z tej chwilki wolnego czasu zacza? przeszukiwac cia?o martwego straznika. Ucieszy? si? gdy znalaz? przy nim ca?y woreczek flakonikow - byc mo?e by? alchemikiem w co raczej watpi? - bardziej prawdopodobne by?oby to ze dobrze si? zaopatrywa? w jakim? sklepie. Drow nie by? pewniem co do zawartosci wi?kszosci flakonikow, lecz niektore z nich mia?y na pewno w?asciwosci lecznicze. - I tak wszystko damy naszej kaplance...- pomysla? i przestal si? interesowac flakonikami zaraz po tym jak dal je Nienor.> - Jesli juz wszystko mamy mozemy ruszac w droge... I to szybko. Zaraz zaczna nas szukac i dopiero wtedy zaczna sie prawdziwe k?opoty... <wyraznie zaakcentowal przedostatnie s?owo... Zbyt wyraznie... Rozejrzal si? po reszcie towazyszy i poprawi? koncerz na plecach czekaj?c na ich reakcje.>

Jeste?cie silni i to mnie motywuje.
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 6:58 pm   

podanie do bobrow...tam sie krasnale zbieraja
 
 
 
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 4:11 pm   

a nie moge tu sprobowac ?
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 4:37 pm   

krasnale do bobrow
 
 
 
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 5:14 pm   

a moja przyjacioka Yakia ??
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 5:59 pm   

podanie do bobrow
 
 
 
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 6:16 pm   

Rozzeli nie ma chyba juz 3 tygodnie. A niby czemu nie mog? do KG ?
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 6:23 pm   

wszyscy chca do KG... tak trudno pomyslec ze nie ma miejsca?
 
 
 
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 6:24 pm   

trzeba by?o do razu m?wi?, ale ani jednego ?
 
 
Vincent
Vassal


Dołączył: 10 Paź 2005
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 11:37 am   

Z jednej strony Krasnoludy mialy sie zbierac w OB, z drugiej KG ma Gotchenfelsa i Yakie. Nie znam powodow, dla ktorych Yakia dolaczyla do KG, a nie do OB, ale widac, ze mozna.

Jezeli nie bylo jakis specjalnych powodow przyjecia Yaki do KG, to jestm ZA
Jak byly, jestem PRZECIW, chyba ze takowe pojawia sie i w tym przypadku.
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:48 pm   

przy okazji wybrales na po tym jak sie nie udalo w Chimaru? klik
Coz szkoda, ze nie bylismy Twoim pierwszym "wymarzonym" klanem :]
dlatego wstrzymuje sie od glosu
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 2:32 pm   

Przeciw
 
 
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 7:27 pm   

do chimaru stara?em sie dosta?, gdy by? Naeta Satir (przepraszam jesli zle napisalem). Prosze sie zastanowic. A to moja koleja przygoda :

Livarion ostrzegl reszte drowow ktora nie weszla w portal, ?e straznik ktoremu po paru probach uda?o sie wyci?gn?c zap;ate zmierza wolnym krokiem w ich strone... Chociaz nie widzia? co si? dzialo za grzybem czujnym wzrokiem lustrowa? wszystko woko?. Ca?a trojka wskoczyla na kapelusz grzyba ktory by? wypuk?y do do?u tak, ze - na ich korzysc - zakrywa? to co siedzia?o na nim. Gdy tylko elfki wysz?y z portalu Livarion i poldrow wci?gneli je natychmiast na gore staraj?c si? nie robic najmniejszego ha?asu... Jednak te kilka szmerow wystarczylo zeby straznik przyspieszyl kroku. Nie spodziewa? si? ataku z gory wiec powoli zacza? okr?zac grzyb - co by?o strasznie glupie z jego strony - prawie przy samym trzonie. Elf wyjrza? szybko zza ich naturalnej oslony namierzajac przeciwnika. Spodziewal si? ze wezmie ze soba wieksza grupe, ba! caly patrol! A ten matol zapusci? sie sam z tylko - jak udalo sie zauwazy? Livarionowi - rapierem i sztyletem chowanym niezbyt gl?boko za pasem. Drow nie zadal sobie trudu wyjmowania broni i korzystajac z okazji, gdy straznik zdezorientowany nie spostrzeg? nikogo za grzybem, zlapa? si? krawedzi i wyskoczyl? na zewn?trz butem przetr?caj?c mu kark. Rozejrza? sie czujnie dooko?a si?gaj?c odruchowo po koncerz ale nikogo nie by?o w pobli?u.
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 7:57 pm   

no....od razu mowilem zeby go do bobrow poslac Kegelinka by go przemaglowala i od razu by bylo wiadomo gdzie skladal podania i kiedy...a z tym skladaniem podan kiedy bylo NS to jakas bzdura bo data podania jest 23.12. a wtedy juz nie bylo NS...to tak odnosnie podania.... dziekuje....zdecydowanie NIE...powod? oszustwo, poza tym krasie siedza w bobrach

P.S. wiem dlaczego Gotch siedzi w KG, ale Yakia to nie mam zielonego pojecia... i tak bede utrzymywal przy wersji ze krasnale do bobrow musza isc
 
 
 
Barundar
Vassal

Dołączył: 31 Gru 2005
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 8:39 pm   

Hmm to mo?e emblematu nie by?o. Jak tak to przepraszam. Zreszta dlugo bylem chory i nie bylem dostepny w siezcie allseronu.
 
 
Yakia
Vassal


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: SOko³ów Podlaski
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 9:33 pm   

Niestety Barundar ja bylem ostatnim krasnoludem ktorego przyjeli ...Kg mialo nie przejmowac i nie przyjmuje juz ja i gotchen to wyjatek ....ALe jak bysmy przyjmowali byloby ZA
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 3:05 pm   

ja jestem przeciw bo on do mnie mowi "Isenku" a ja go nie znam nawet!

:twisted:

I dobrze, ze tak mowi, Isenku :P
//Rhul
 
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 3:53 pm   

Karan Gurth nie ma miejsca dla krasnoludow (obecnie mamy jakies 4 miejsca wolne), przedstawiciele Twej rasy reprezentuja szeregi Olath Boebr.

Szczerze mowiac dziwie sie, ze z takim uporem probujesz sie dostac do KG, tyle razy Ci proponowalem zebys sie zglosil do Bobrow, ale Ty nagle ucinales rozmowe i sie zegnales.

Podanie odrzucone.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo