Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Podanie.
Autor Wiadomość
Xapira
Vassal

Dołączył: 24 Kwi 2006
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 9:48 pm   Podanie.

Witam.
Na imię mi Xapira ,a zdarzenie swoje czerpać raczę od Bogini mojej Shillen. Wychowałam się w dolinie, osłoniętą ręką Shilen. .Salwator m?j widząc me Mdłe ciało i chcąc mnie zbawić wszego gorza, bez namysłu w Klanu szeregi mnie przyjął. Przyszło mi Mienić jego zalety : odwagę, bogactwo i dobro niestety, kt?re po czasie zgubą mą się stało. Pierwej me serce czyste jakich mało, wszystkich jednać pr?bowało. Starało się zjednać Pokusę z Aniołem, by niczym bracia za jednym siedli stołem. Na pr?żno się zdały moje starania, Ogień i Woda nie do zjednania. Zło zasiane w mym sercu przez Shilen co dnia przybierało na sile. Zaczęły się kł?tnie, zwady i wojny. Los m?j nie zwłocznie trafił pod sądy. Lepiej dla Klanu jeśli odejdę, cierpień, przykrości im sporo odejmę. Można rzec ?Spadnie tedy na Ziemię kawałek nieba Niebaczny Anioł wpuścił w niebiosa szpiega?

Pragnę do Bractwa skierować swe kroki. Zło zeń strumieniami tryska co sprawia, że ciągnie mnie doń jak ćmę do ogniska. Propozyt m?j Najprzedniej wspomagać Bractwo we wszystkim. Duchem i walką dor?wnuje licznym .Pohaniec sprośny Dla mych lubości lekkim ciałem ziemię zasłoni. Nie liczę na skarby, nie liczę na sławę, pragnę jedynie w boju zaprawę niedoścignioną uzyskać. Potem gdy zgodę Bractwa uzyskam na chwałę Shilen własne Mocarstwo stworzyć pragnę. Teraz z głową pochyloną mą sprawę nieomylnemu Władcy i jego wiernym Wojownikom pod sąd ofiaruje. Jeśli W?dz się zgodzi radość mi w sercu zgotuję, jeśli odm?wi żal i rozpacz w głębi duszy skryję.
********************

Jestem C?rką Shilen na 56 kręgu, kt?ry za każdym dniem się powiększa. Nie w zwyczaju jest mi się obijać dlatego dla Klanu jak i polowań jestem wstanie poświecić kilka godzin.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 10:06 pm   

a niech strace... podanie mi sie naprawde podoba

ZA

mysle ze warto dac szanse
 
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 10:09 pm   

przeciw nie podobalo mi sie podanie
 
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 10:14 pm   

Jestem Za podobalo mi sie podanie
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 10:17 pm   

ladnie ladnie lecz mam pytania
dlaczego Karan Gurth oraz kogo zklanu spotkalas na swojej drodze, ze wybralas Karan, albo jaka sytuacja Cie sklonila, ze wybralas ten klan. Dobrze kojarze, ze jestes Lunatyczka z BK?
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
Xapira
Vassal

Dołączył: 24 Kwi 2006
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 11:09 pm   

kaos napisał/a:
ladnie ladnie lecz mam pytania
dlaczego Karan Gurth oraz kogo zklanu spotkalas na swojej drodze, ze wybralas Karan, albo jaka sytuacja Cie sklonila, ze wybralas ten klan. Dobrze kojarze, ze jestes Lunatyczka z BK?


Dziękuje za słowa uznania i Tak co do słowa jestem z Bk, można powiedzieć że poznałam i Haarmena, Dive, Aeri, Aern. Każde z tych os?b znam w pewnym stopniu i można powiedziec że sa także przyczyną mojej decyzji. Do Karan idę z powodu i wierzeń i zasad, bo uważam że szkoda by ?Dobry klan? męczył się i ?wychowywał? kogoś z całkiem innymi poglądami i całkiem inna-Złą naturą.

*Wiem też że moje podanie nie jest idealne, pisałam coś takiego po raz pierwszy, ale włożyłam w nie dość sporo czasu, wysiłku i serca.
Ostatnio zmieniony przez Xapira Pon Kwi 24, 2006 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 11:10 pm   

gdybym jakiś czas temu widział samo podanie byłby za. Jednak interesują mnie bardziej szczeg?ły o kt?re pytał kaos więc narazie sie wstrzymuje.
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 11:27 pm   

Xapira napisał/a:
Do Karan idę z powodu i wierzeń i zasad, bo uważam że szkoda by ?Dobry klan? męczył się i ?wychowywał? kogoś z całkiem innymi poglądami i całkiem inna-Złą naturą.

od kiedy to BK jest dobre hehe
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 11:32 pm   

Mi sie podoba cos takiego tak jak podobala mi sie metamorfoza Grooma
Xapira masz moje poparcie
Zagga
 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 11:41 pm   

Dla mnie podanie niewiele mowi o osobie...wole poznac w rozmowie.
Za malo czasu zeby ocenic.
 
 
Xapira
Vassal

Dołączył: 24 Kwi 2006
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 7:45 am   

Roghar napisał/a:
Dla mnie podanie niewiele mowi o osobie...wole poznac w rozmowie.
Za malo czasu zeby ocenic.


Więc zapraszam, można mnie złapac codziennie od około 21-22 do 00:00, a w soboty i niedziele można powiedzieć ze jestem praktycznie cały czas.

@Yarmolik
Heh no c?ż oni się za dobrych uważają, siebie jak i inne klany w sojuszu. Niech tak zostanie
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:35 am   

zawsze mam zbyt duzy dystans do osob bedacych kiedys po stronie "dobra" wiec sie wstrzymam

na naszego irca jeszcze wejdz
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:48 am   

no podanie...hmm...widac staralas sie, ale nie trafilo do mnie.....wstrzymam sie
 
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 11:01 am   

"Kobita zmieną jest" terefere
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 12:10 pm   

a mnie strasznie raza te wypowiedzi o dobrym klanie i nie pasujacej naturze. Tak jak Yarmolik napisal: "od kiedy BK jest dobre?". Nie rozumiem co masz na mysli mowiac zla natura bo jak zostalo powiedziane domeną KG jest porządek i prawo. Fakt faktem, abstolutne prawo, praworządne zło, ale jednak. Natomiast BK zawsze kojarzyło mi się z chosem, więc wypowiedzi "nie posowałam do dobrego klanu, chce do złego" kompletnie tutaj nie trafiają.
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Xapira
Vassal

Dołączył: 24 Kwi 2006
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 4:34 pm   

LotU napisał/a:
a mnie strasznie raza te wypowiedzi o dobrym klanie i nie pasujacej naturze. Tak jak Yarmolik napisal: "od kiedy BK jest dobre?". Nie rozumiem co masz na mysli mowiac zla natura bo jak zostalo powiedziane domeną KG jest porządek i prawo. Fakt faktem, abstolutne prawo, praworządne zło, ale jednak. Natomiast BK zawsze kojarzyło mi się z chosem, więc wypowiedzi "nie posowałam do dobrego klanu, chce do złego" kompletnie tutaj nie trafiają.





Nie wiem co mam napisać żeby wszystkim pasowało.Jeśli powiem że to r?znica charakter?w powiecie że dla was BK jest złe.Oni to samo mogą powiedzieć o Was.Powiem co mi sie tam niepodoba, nie mam zamiaru sie na nich mścić, ani tym bardziej obrazać. Nie podoba mi się sam ?Status? klanu. Napisałam w podaniu że kiedyś pragnę sama stworzyć Bractwo i do tego praworządnie złe. To 1 pierwszy pow?d,2 nie podoba mi się demokracja, kt?ra jest tam prowadzona. Jak jest nasza Liderka wszyto gra jak w zegarku, jak jej nie ma nie dość że przeważnie wtedy wybuchają kł?tnie i jedna osoba staje się pępkiem świata i się po prosu rządzi to jeszcze wypadają r?żne genialne pomysły. Typu:
Idzie 5 os?b na rajda 2 kapłan?w w tym czasie jest w Tym ja. Ja poluje w Loa X, 2 w ToI, nie dość ze mam mniejszy krąg to musze ruszać się z tamtą żebym czasem nie wbiła za dużego kręgu. To mnie boli ja to tak odczuwam, nie mam nic do nich, ale po prostu to jest brak organizacji w niekt?rych momentach. Szukam żelaznej dyscypliny, jak idą to idą wszyscy a nie wybrzydzają. Jeśli macie jakiekolwiek opory na m?j temat to mnie po prostu nie przył?jcie jak mam być dla was jakimś szpiegiem albo niewiadomo czym. Znajdę inny klan albo od razu stworze własny. To was nalezy decyzja.
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 6:00 pm   

za
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 6:38 pm   

ZA...

jak zwykle mam nadzieje ze nie bede tego zalowac...
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:09 pm   

dobre.....za
 
 
 
Danea
Vassal


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lut 2006
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:47 pm   

Za.Xapire poznalysmy z Aeri na jednym z polowan wydala sie niepospolita osoba czego po czesci dowodzi jej podanie.
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 10:09 pm   

ZA
_________________
 
 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 10:20 pm   

Za
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 12:18 am   

sklaniam sie z kierunku ZA
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 3:28 pm   

Ja sie nie sklaniam nigdzie to też Przeciw
 
 
Khazid
Heir


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 3:36 pm   

ZA
 
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 5:08 pm   

na wczorajszych walkach Xapira udowodnila chyba wszystkim po czyjej jest stronie...Podnosila nas jak padlismy mimo ze BK sie na to patrzylo jestem calkowicie ZA
Zagga
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 7:10 pm   

Za :)
 
 
 
Xapira
Vassal

Dołączył: 24 Kwi 2006
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 5:44 pm   

Hum.... mogę się czuć przyjęta? Czy jeszcze ktoś ma do mnie jakieś pytania bądź wątpliwości?
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 6:55 pm   

wiesz....tutaj Lotu rz?dzi jak Lotu m?wi ?e za to na innych ju? nie masz co patrze? :)
 
 
 
Danea
Vassal


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lut 2006
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 8:07 pm   

Prawda jest to co mowi Nollan..Jednak i nasze glosy licza sie na czele z Jego glosem.Cieszy mnie to ze bedzie w klanie kaplanka wierna i oddana z taka osobowoscia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo