Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Sob Wrz 02, 2006 10:20 am
Aarin
Autor Wiadomość
Aarin
Vassal

Dołączył: 28 Sie 2006
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 6:19 pm   Aarin

Imie postaci i nick: Aarin
Profesja: Rogue
Planowana prof: Hawkeye
Motywacja: razsadek, zdyscyplinowanie, wzajemna wspolpraca
Historia:
Wychowalem sie na Wyspie Glosow razem z bratem Akandill’em. Wspolnie stawialismy czola zamieszkujacym tam potworom i uzupelnialismy wzajemnie swe umiejetnosci. Bieglosc w poslugiwaniu sie lukiem nakierowala mnie na wybranie sciezki Rogue’a. Precyzja i celnosc strzal z wiekiem staly sie coraz doskonalsze. Lada dzien rozpoczne proby, ktore sprawdza moje nabyte umiejetnosci. Mam nadzieje ze pozwoli mi to stac sie Hawkeye’m. W czasie podrozy zasililem szeregi Crescens Luna... niestety po niedlugim okresie bractwo sie rozpadlo. Jako wolny podroznik przemierzam ziemie Srodziemia poszukujac bratnich dusz. Reguly, ktr?rymi sie kierujecie sa zgodne z moimi zasadami i dlatego chcia?bym sie do Was przylaczyc. Ze swojej strony moge zaoferowac lojalnosc, oddanie sprawom klanu i wernosc, az po grob.

PS: Mam nadzieje, ze podanie moje i mojego brata zostanie wspolnie i pozytywnie rozpatrzone.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 9:35 pm   

ZA
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 12:28 am   

Za
 
 
Aarin
Vassal

Dołączył: 28 Sie 2006
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:01 pm   

Widze, ze czytacie opowiadanie, lecz trudno Wam jest podjac jakakolwiek decyzje. Nic dziwnego wiele to nie mozna wyczytac z tego opowadania
Postanowilem wiec, ze dopisze cos na temat swojego "ego"

Swoj charakter moge okreslic jako chaotyczny dobry.... niektorzy moga spytac „dobrze, lecz mozesz dokladniej sprecyzowac?” Odpowiedz moja brzmi: opanowanie, cierpliwosc, wyrozumialosc wzgledem innych osob. Jednak nie bede czekal i spokojnie sie przygladal jak ktos mi noz wbija w plecy lub stale nasmiewa sie z moich pogladow. Coz, swiat nie sklada sie tylko i wylacznie z dobra czy zla, lecz uwazam iz istotne jest odpowiednie polaczenie obu tych czynnikow.
Ostatnio zmieniony przez Aarin Sro Sie 30, 2006 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:24 pm   

Wydaje mi sie ze charakter chaotyczny dobry to dokladne przeciwienstwo tego klanu.
 
 
 
Aarin
Vassal

Dołączył: 28 Sie 2006
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:42 pm   

Zle to odebrales. Chaotyczny dobry dalece odbiega od PRAWORZADNEGO dobrego, ktory reprezentuja glownie palladyni. Nie jest to takze neutralny ,ktory nie wtraca sie w rownowage dobra i zla. Same zlo tez byloby nieodpowiednim okresleniem, gdyz nie moim zamiarem jest niszczyc co tylko istnieje.
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 5:13 pm   

Chaotyczny Dobry

"Buntownik"

Postac chaotycznie dobra zachowuje sie tak ,jak dyktuje to jej sumienie.To typ buntowniczy ,silna indywidualnosc odrzucaja wszelkie prawa ,regulacje ,odgornie przyjete zasady okreslajace spoleczny porzadek.Nie cierpi gdy inni staraja sie na nia wplywac ,oraz narzucac wlasna wole mowiac co ma robic.Zawsze staje w obronie pokrzywdzonych ,a jezeli to konieczne ,bedzie dazyla do obalenia uciskajacych ludnosc organizacji lub wladcow.Praworzadne organizacje i spoleczenstwa ,z wyrazna hierarchia wzbudzaja w tych postaciach niesmak i beda unikac ich gdy to tylko mozliwe ,nawet ,jezeli oznacza to zycie wygnanca.

Szlachetni przywodcy ruchu oporu walczacy z rzadzacym krolestwem tyranem, najemnicy pracujacy tylko dla "tych dobrych", oraz wszyscy zyjacy wedlug dewizy "zabierania bogatym i dawania biednym" to typowe przyklady postaci chaotycznych dobrych.


Jezeli rzeczywiscie prezentujesz wyzej wymieniony tok myslenia ,watpie ,bys byl w stanie dopasowac sie do realiow Karan.Mam jednak nadzieje ,ze po prostu zle zinterpretowales pojecie "Chaotyczne Dobro" - dlatego wlasnie nie mowie NIE ,ale wstrzymuje sie od glosu czekajac na ewentualne sprostowanie :)
 
 
 
Aarin
Vassal

Dołączył: 28 Sie 2006
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 9:26 pm   

W okresleniu mojego charakteru nie kierowalem sie wyznaczonymi juz szablonami.
Dobry – gdyz jestem skory do wspolpracy, dzialam wedlug wyznaczonych regul, jestem lojalny wobec swych braci i przywodcow.
Chaotyczny- gdyz niepokoi mnie panujacy lad, dostrzegam iz musza nastapic zmiany w porzadku swiata - posuwajac sie niejednokrotnie do przelewu krwi. Nie bedac zarazem na wskros maniakalnym.
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 10:19 pm   

Aarin napisał/a:
W okresleniu mojego charakteru nie kierowalem sie wyznaczonymi juz szablonami.


Ale te wszystkie podzialy na praworzadnosc/chaos oraz dobro/zlo to wlasnie ogolnie przyjete szablony ,swoiste ,niezmienne kanony ktorych trzeba sie trzymac gdy decydujesz sie na okreslenie swojej osobowosci przy ich uzyciu.

Nie mozna szafowac pojeciami o jednoznacznym znaczeniu ,dorabiajac swoja wlasna ideologie bo to wprowadza odbiorce w blad.

Aarin napisał/a:

Dobry – gdyz jestem skory do wspolpracy, dzialam wedlug wyznaczonych regul, jestem lojalny wobec swych braci i przywodcow.


Wszystkie wymienione wyzej cechy wcale nie naleza wylacznie do domeny "dobra".

Draze ten temat nie bez powodu.Zdecydowanie co do obranej sciezki i trafna umiejetnosc nazwania rzeczy po imieniu to bardzo wazna cecha.Jestem jednak sklonny byc ZA .... Jezeli wyzbedziesz sie ewentualnego nawyku "chodzenia wlasnymi sciezkami" ,ktorego kazdy charakter chaotyczny jest ucielesnieniem.To wlasciwie jedyne co mnie niepokoi.
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 5:58 am   

Przeciw....
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Aarin
Vassal

Dołączył: 28 Sie 2006
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 6:58 am   

Rozumiem Twoje watpliwosci, Itheliosie... jako czlonek dowodztwa musisz miec calkowita pewnosc co do osbo rekrutowanych. Zdaje sobie sprawe, iz uzylem nieodpowiednich slow do skwintowania calosci mojego swiatopogladu (moze nie trzeba by?o go w jakis spos?b tytuowac). Jednak gdybym nie by? gotow do wzajemnej wspolpracy i po zaznajomieniu sie z Waszym kodeksem wciaz budzilby we mnie pewne watpliwosci, podania bym nie skladal. Przeciez tez sama profesja Hawkeye (ktora mam w zamiarach obrac) jest idealnie stworzona do druzynowego i skoordynowanego dzialania.
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:43 am   

ZA, podoba mi sie, ze potrafisz toczyc dyskusje na poziomie i nie rzucasz wszystkiebo "bo ktos smial zwrocic ci uwage"
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo