Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Roghar
Czw Kwi 12, 2007 9:38 am
Gromali
Autor Wiadomość
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:02 pm   Gromali

1.Gromali
2.Krasnolod
3.Artisan > Warsmith
4.Podzczas resetu albo innego dziwnego efektu stracilem cale wuposarzenie i opanczerzenie.
5.24 Krag
6.Wsparcia w trudnych sytuacjach i tolerancji pod wzgledem rasy i.t.p
7.Jezeli bedzie ktos potrzebowal pomocy bede z calej sily probowal mu pomoc pod wzgledem fizycznym i materialnym.
8.Bo jestescie spoko,jestescie wstanie sie zjednocycz(pochwalam to,malo klanow osiaga zjednoczenie kilku klanow).
9.Niestety nieznam, ale chetnie zapoznam sie.
10.Niestety niebylem.
11.Mam postacie ale nie sa w zadnym klanie.
12.5h-6h
13.4829516
14.cos mi niedziala(jak ktos moze to prosze mi pomoc).

OPOWIADANKO:

Wiosennego dnia w gospodzie pod "Wypitym Grogiem", jak co dzien siedzial Gromali.Wypijal dziennie po 5 kuflów i nic z nim sie niedzialo, ale dzisiaj wypi³o o 5 za duzo. Kiedy niemogac ustac na nogach po "dosc dlugim" piciu trunków przysiadl sie do zakaprturzonej postaci i odrzek³:
-Hej... panie nieeeznany,tutaj sie placi za stolikkk;-KRASNOLOD
-Slychaj maly grubasie,radze ci odejsc bo nierecze za siebie;-POSTAC
-Widzeee,ze mamy tutaj nowego ,w tej gospodzie ja tu rzadze;-KRASNOLOD
-Ostrzegalem<usmiechnal sie>;-POSTAC
Zakapturzona postac wstala i zlapa za kolnierz krasnoloda i jego glowa wytaranowala drzwi poczym krasnoloda wyrzucila przed prog gospody prosto w bloto.Krasnolod oburzony zachowaniem postaci zawolal kilku kumpli.Kiedy mial juz otwierac drzwi zlapalo go za ramie inna zakapturzona postac,zauwarzyl jak jego ludzie walcza z innymi wedrowcami.Gromaliego zaprowadzili do stajni i tam pobili.Rano sie ocknawszy spostrzegl ze nic na sobie niema a jego sakwa jest pusta.Wybiegl z stajni jak na ZAWODACH LAPANIA PROSIAT.Padl na kolana,cala wioska byla spalona.W dali spostrzegl kilkunastu wojownikow.Z calych sil gnal do nich.W koncu dobiegl(po 30 min. bo jak wiecie krasnolody niesa zbyt szybkie) i zlapal jednego z nich za pas i spytal:
-To wy spaliliscie wioske ?;-KRASNOLOD
-My...tylko zoregralismy wojne,pomiedzy naszym klanem a klanem wroga,... ale ty skad sie wzioles?;-WOJOWNIK
-Mieszkalem tam i ...;-KRASNOLOD
-Przezyles?!Wszyscy mieszkancy wioski zgineli...ale ty przezyles musisz byc doskonalym wojownikiem skoro zyjesz;-WOJOWNIK
-No tak... ale nie az tak wspanialy(no wkoncu przezyl, ale czy walczyl? przezyl szczesciem bo pomysleli ze byl trupem lezac pobity w stajni);-KRASNOLOD
-Musze porozmawiadz z wodzem, moze nawet cie przyjmiemy do klanu poczekaj;-WOJOWNIK

I TAK ZACZELA SIE PRZYGODA KRASNOLODA
 
 
Thorthas 
Baron


Klasa: Tytan/SH
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: z Policji
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:13 pm   

no jestem ZA mimo ze jestes mlody ale podobno tzreba inwestowac w mlodych :D
A jestem ZA bo jestesmy SPOKO :D

PS: czekam na zdjecie komnaty
_________________
^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)


Szmulki Reprezenta

Vishar Twoja stara To Zoya
 
 
 
Torres 
Hrabia


Klasa: Szlachcic
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:44 pm   

Opowiadanie beznadziejne, pelno bledow ortograficznych, wydaje mi sie, ze jestes nieco zbyt mlody... Przeciw.
_________________
Believe me when I tell you
Life will not break your heart
It will crush it
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:33 pm   

zdjecie z komnaty i sie zastanowie
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:01 pm   

Gromali napisał/a:
4.Podzczas resetu albo innego dziwnego efektu stracilem cale wuposarzenie i opanczerzenie.


:shock:
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Nantel 
Elder

Klasa: Tancerz ostrzy/Magus
Dołączył: 16 Mar 2007
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:41 pm   

Jak dla mnie szef co¶ za dobry by³<mo¿e to te ¶wiêta? :mrgreen: > A i dalej nie rozumiem co to jest KRASNOLOD???

Przeciw
_________________
Czy boicie siê duchów?
 
 
DarthAndrew 
Baron


Klasa: Kowal
Wiek: 37
Dołączył: 15 Mar 2007
Skąd: O¶wiêcim
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:21 pm   

To samo co u Li
_________________
Czy boicie siê DDSu?
 
 
 
Sitala 
Knight


Dołączyła: 18 Sty 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:13 am   

Przychylam sie do opini Torresa
_________________
Kiedy wnoszê do lasu znój mego ¿ywota i twarz tak nie podobn± do tego co le¶ne, widzê otch³añ co skoml±c w gêstwinie siê miota i rozrania o sêki swe ¿ale bezkresne.
 
 
Ahangra
Knight


Klasa: Kap³anka Shilen
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: Sengeren Yutsu
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:19 am   

Przeciw, ¶miech na sali to podanie. :D
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:43 am   

nie przesadzajcie bo bywaly gorsze.Gdzie ta fota? :roll: :???:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Ahangra
Knight


Klasa: Kap³anka Shilen
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: Sengeren Yutsu
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:57 am   

Co z tego, ¿e bywa³y gorsze? To te¿ nie jest dobre.

Cytat:
-Hej... panie nieeeznany,tutaj sie placi za stolikkk;-KRASNOLOD
-Slychaj maly grubasie,radze ci odejsc bo nierecze za siebie;-POSTAC


A to ju¿ bije wszystko na ³eb na szyjê.
 
 
Witch Elf 
Elder


Klasa: Slaaneshi
Wiek: 83
Dołączyła: 03 Sie 2006
Skąd: Naggaroth
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:03 am   

Przeredagowac podanie, zdjecie dac, kupic slownik ortograficzny a najlepiej zbierac poziomki do 40 i wtedy sie zglaszac:P
Mi jakis taki sympatyczny sie wydaje :)
_________________
" Lock up your children,
shut all windows tight.
The Witch Elves are hunting
for victims tonight."
 
 
Myrusha 
Elder


Klasa: Titan
Dołączył: 31 Maj 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:26 am   Re: Gromali

Gromali napisał/a:
4.Podczas resetu albo innego dziwnego efektu straci³em cale wyposarzenie i opanczerzenie.

Rozumiem, ¿e masz ponad 1000 PK na koncie i akurat gdy mia³e¶ do zbicia 10K karmy zaatakowa³ Ciê jaki¶ paladyn i nast±pi³ niezapowiedziany restart serwera? Jak ¶wiat powsta³ to ty obudzi³e¶ siê w samych gatkach? Zaraz, zaraz.. to nie by³ restart serwera tylko inny dziwny efekt.. pewnie opi³e¶ siê bimbrem i zosta³e¶ ograbiony przez zbójców, którzy podstêpnie podsuwali ci kolejne kielichy maj±c nieodpart± ochotê na twój sprzêt no grade :roll:
_________________

 
 
Intharius 
Knight


Klasa: Storm Screamer
Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Menzoberranzan
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:32 am   

Przeciw
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:39 pm   

ZA :twisted: .
 
 
 
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:54 pm   

1.Moge poprawidz opowiadanie.
2.Naprawde straci³em wyposarzenie(i nie mialem karmy bo nikogo niezabilem :p)
3.I jestem spoko.Jak chcecie to zemna pogadajcie na gg
 
 
Aeranthir 
Baron

Klasa: Mroczny M¶ciciel
Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: K-ce
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 2:03 pm   

Nie ma co go stresowaæ.
Nie ka¿dy od razu wali Nad Niemnem.
Jak dla mnie-Napisz jeszcze raz ,,opowiadanie".
Wysil siê bardziej.
A o sprzêt tokuj z GM.
Póki co-Wstrzymuje siê

I w ogólehrhr
_________________
I choæbym szed³ przez ciemn± doline z³a siê nie ulêkne,bo mam Damascusa +69.
 
 
 
Ahangra
Knight


Klasa: Kap³anka Shilen
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: Sengeren Yutsu
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 3:58 pm   

Podejrzana sprawa z tym sprzêtem. Znaczy co, kupi³e¶ nowy sprzêt i by³a cofka? Ale w takim razie kasê, która przeznaczy³e¶ na sprzêt powiniene¶ nadal mieæ. Oj, co¶ krêcisz.
 
 
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:07 pm   Do Aeranthir

Drogi Aeranthirze, jak czyta³em regulamin ¶wiata cytujê:
B£EDY
3. GM/Administrator nie zwraca ¿adnych przedmiotów utraconych w skutek b³êdu skryptu lub serwera, nawet, je¶li takie zdarzenie jest udokumentowane w postaci loga lub obecno¶ci przy stracie cz³onka ekipy.
Wiec jak widzisz oni niedpowiadaja za strate wyposarzenia.Dziekuje za uwage.

[ Dodano: Sro Kwi 11, 2007 5:09 pm ]
Niewiem jak to sie sta³o ale straci³em.Logujac sie spostrzeglem ze nic niemam!Niewiem co moglo sie stac.
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:10 pm   

Ca³e to podanie to jedna wielka parodia i gwoli ¶cis³o¶ci, nie chodzi mi o b³êdy ortograficzne ani tre¶æ opowiadania. Nie wiem jak z wami, ale has³a w stylu "podzczas resetu albo innego dziwnego efektu stracilem cale wuposarzenie i opanczerzenie" po prostu mnie rozjeba³y :lol: podobnie zreszt± jak ten tekst o gadu-gadu, a graæ 5-6 godzin dziennie i mieæ 24 kr±g, to siê nie zdarza nawet najwytrawniejszym "klimaciarzom"... no chyba, ¿e do¶wiadczenie zginê³o pod wp³ywem "dziwnego efektu" to przepraszam.
 
 
 
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:28 pm   Opowiadanie

Pewnego dnia w dolinie „Briszkat” nieopodal Wioski Krasnoludów odbywa³a siê uczta której celem by³o uczcie panowania nowego wodza doliny Drenrahina. Wszyscy bawili siê wspaniale, krasnoludy niemal natychmiast poch³onê³y ca³e jad³o ze sto³ów, ale jak szybko zjad³y tak szybko przynoszono nowy prowiant. Ucztowanie trwa³o ju¿ 5 godzin gdy o¶wiadczono ¿e za moment rozpocznie siê „Wielkie Polowanie”. Wojownicy z ca³ej doliny i Wioski zebrali siê przed lasem by pozbieraæ swoje wyposa¿enie. Gromali syn Gramaliego wyruszy³ do chaty na b³otnistej czê¶ci doliny by wyposa¿yæ siê konieczny prowiant i broñ by móc wystartowaæ na ³owy. Kiedy dotar³ do chaty spostrzeg³ ¿e jego szyba w oknie jest zbita, drzwi wy³amane. Wbieg³ do chaty aby sprawdziæ có¿ mog³o siê staæ. Chata by³a spl±drowana, skrzynie ze z³otem zabrane a drogie szaty po wyzbierane. Wiedzia³ ¿e to ju¿ koniec jego ¿ywota, nie staæ go by³o na najtañsze jad³o, jego rodzina wybra³a siê na wyprawê w kierunku pó³nocy. Kiedy by³ ju¿ przy ostatku zachowania koncentracji przypomnia³ sobie ¿e pewien klan przyjmuje wêdrowców do siebie. Wiec ostatkiem rozumowania przeanalizowa³ sobie sytuacje. Przy najbli¿szej nocy nie bêdzie mia³ na sp³atê domu, nie posiada prowiantu a klan oferuje wy¿ywienie i nocleg, wiêc jedynym wyj¶ciem by³o przy³±czenie siê do niego.


Krasnolud wkrótce wyruszy³ do miejsca przebywania klanu i zaproponowa³ swoje us³ugi … czeka teraz na decyzje rady najwy¿szej.
 
 
Nothus 
Elder


Dołączył: 19 Sty 2007
Skąd: Toruñ/CK
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:13 pm   

Cytat:
Nie ka¿dy od razu wali Nad Niemnem.


Nad Niemnem by³o chujowe... tak samo jak opowiadanie i ca³okszta³t podania. Je¶li kto chce znaæ moje zdanie, to za cholerê bym nie przyj±³ klienta. Ortografia, infantylno¶æ opowiadania, czasy mary z koziej dupy...

Z drugiej strony, mo¿na powiedzieæ, ¿e potrzeba nam ludzi. Owszem potrzeba, ale chyba nie jeste¶my a¿ tak zdesperowani, by braæ pierwszego lepszego.
 
 
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:18 pm   Komnata

http://img471.imageshack....hot00070hu9.png TUTAJ MACIE LINK
 
 
Nantel 
Elder

Klasa: Tancerz ostrzy/Magus
Dołączył: 16 Mar 2007
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:34 pm   

Mo¿ epowiecie ¿e siê czepiam, ale jak juz kto¶ sk³ada podanie to powinien siê przy³o¿yæ za pierwszym razem, a nie jak nie pasi to dam drugie. Zreszt± drugie te¿ takie nijakie by³o.
A i cos naprawdê krêcisz bo patrz±c na ekwipunek postaci stwierdzam, ¿e grasz ³±dne pare miechów.
Podtrzymuje sprzeciw.
 
 
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:43 pm   Granie

To prawda gralem.Ale stracilem wszystkimy wyposarzenie ,a ci ktozy maja to no-grade.To sa szmaty nie opancerzenie!Wiec niebadzcie az tak wstretni!Szukam pomocy a wy wydajecie sie porzadni :p
 
 
Thorthas 
Baron


Klasa: Tytan/SH
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: z Policji
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:54 pm   

Ale sie czepiacie chopaka ne kazdy odrazu pise super ksiazki pozatym u mnie to sie nie wymaga Opowiadan bo to ne kolko literackie i jako uczciwy ork szczerze mnie wali tresc :P i dlatego nie zwrocilem uwagi an bledy bo nie czytalem :)
Ale widac ze chopak sie stara bo jakby nie to po co by 2 piesal :D
Nawet fote da³, wprawdzie ma w pyte sekondow i sie obawiam ze jest niezdecydowany co do posatci i tego sie boje :P


PS: tego 2 podania tez nie czyta³em :P

Mo¿e opowiedz co¶ o sobie, bo jak wydasz sie jak nasz taki jeden biskup to odrazu Cie biore z miejsca :)
bo jak sam powiedzial i tu [cytat]"" kiedy on jest to jest CHwa³a a kiedy go nie ma to jest cha³a ""

Wiec opowiedz cos o sobie ile masz lat czy cus bo np powyzej 12 lat to ja do kalnu nie biore :/ bo my jestesmy takie spoko ziomksy [¿±rcik dla rozluznienia atmosfery]

Poprostu przekonaj reszte ze Ci naprawde zalerzy bo mnie nie musisz...
Ja tu tylko sprz±tam...
_________________
^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)


Szmulki Reprezenta

Vishar Twoja stara To Zoya
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:01 pm   Re: Granie

Gromali napisał/a:
Wiec niebadzcie az tak wstretni!Szukam pomocy a wy wydajecie sie porzadni :p


Jakby¶ nie jêcza³ o pomoc mo¿e by ci siê upiek³o, ale có¿ :twisted:

http://www.egz3.itl.pl/vi...b394521a6440a2c

no wiêc

http://img76.imageshack.u...46b26f8bkr1.jpg

... i to w podskokach.
 
 
 
Thorthas 
Baron


Klasa: Tytan/SH
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: z Policji
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:12 pm   

no i widzisz :D
Ja nie musze nic robic zeby prawda wyszla najaw zjebales i to po krawedziach nigdy nie bylem tak wulgarny w stosunku do kogos ale poprostu nie wytrzymie :/ czemu to zrobiles ;/ mogles byc kolejnym Landazarem no czemu powiedz mi czemu :(


Zejdz mi z oczu, zawiod³em sie.
_________________
^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)


Szmulki Reprezenta

Vishar Twoja stara To Zoya
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:25 pm   

Aha i zapomnia³bym o jeszcze jednym, ten ork Urgkromok ju¿ raz pisa³ podanie do MG i wtedy te¿ by³y jakie¶ "komplikacje".
 
 
 
Gromali 
Vassal

Dołączył: 10 Kwi 2007
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:18 pm   Drobne wyjasnienia

Proba w wstapienia do innego klanu:
Tak to prawda kiedys probowalem wejsc do klanu Opus Deil (czy jakos tak niepamietam), ale mnie nieprzyjeli bo jak mowili mialem za maly krag(tez tak uwazam i nadal mam).
Urgkromok-wczesniejsze wstapienie w szeregi:
Tak bylem w Karan Gurth ale mnie wyzucono chyba dlatego poniewaz niegralem przez 2 tygodnie.I to moge wyjasnic: Mam nadpobudliwych rodzicow i cokolwiek zrobie zlego np.gram za duzo(niewiem o co im chodzi zawsze gram duzo),albo uderze brata(ale mnie to wkurza,podskakuje do mnie a potem sie zali) dostaje kare na kopma.I dlatego niegralem:dostalem kare na miesiec(niewazne za co :p).

Niezamiezam drugi raz rozczarowac klanu: chce raczej odwrotnego skutku CHCE PRZYNIESC DO KLANU SZACUNEK I ZEBY WSZYSCY NAS SZANOWALI !!

WIEC PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE PROBLEMY, JAK CHCECIE PRZECIEZ NIEMUSICIE MNIE PRZYJMOWAC, WASZA DECYZJA!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo