Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Amerykanie....
Autor Wiadomość
Arvaell 
Elder

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 3:14 pm   Amerykanie....

http://wiadomosci.gazeta....53,3912244.html
 
 
Cyrestis
Heir

Klasa: Nekromanta/Overlord
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 3:27 pm   

Osz... n/c
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 3:34 pm   

i takim <piii>sie lepiej zyje,tylko dlatego,ze nie przeszli tyle ile my .Gdzie ich Iq jest ponizej zdecydowanie inteligencji goryla,gdzie ludzie nie wiedza skad sie bierze mleko?no jak to nie wiedza?!wiedza!!-z supermarketu<zalamuje sie> :???: ja sie nie bede z nich smiala-to jest porpostu przykre... :roll:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 4:00 pm   

¦wiat nie jest sprawiedliwy, a ¿eby pañstwo by³o silne wystarczy, ¿eby by³o sprawnie administrowane. Wiedza przeciêtnego amerykañca o ¶wiecie mo¿e i nie stoi na najwy¿szym poziomie (delikatnie powiedziawszy) ale w swoim fachu niemal zawsze jest specjalist±, jakiego nie powstydzi³by siê ¿aden inny kraj.
 
 
 
Thorthas 
Baron


Klasa: Tytan/SH
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: z Policji
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 4:16 pm   

osz w twarz ....

Poprostu ¯enua
_________________
^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)


Szmulki Reprezenta

Vishar Twoja stara To Zoya
 
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 4:35 pm   

polak zna statystyke i calki, a amerykanin wie jak przetrwac w kapitalicznym swiecie.
Polak ma wykute na pamiec, amerykanin ma zdolnosc znajdywania wiedzy jak trzeba.
poza tym zgadzam sie z Ahrimadem.
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 4:51 pm   

mylisz sie poniewaz nie ma juz jako takich typwych amerykanow.Wieksza czesc tam populacji nie pochodzi stamtad.A ci ludzie co do czegos tam dochodza i sa naukowacami czy bizmesmenami to zydzi...
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 9:23 pm   

A ja sie nie zgadzam z Ahrimadem, w stanach zjednoczonych brakuje specjalistow, sciagaja na sile do siebie studentow i pracownikow zagranicznych, poniewaz na ich uczelniach maleje odsetek studiujacych.

Kraj jest zacofany, ale na tyle bogaty by jak narazie sobie na to pozwalac.

Ma dobra administracje, ludzie wierza slepo rzadzacym, wiec tez nie zastanawiaja sie nad innymi krajami.

Szczesliwi to ludzie bo nic ich nie trapi :P


A poza tym filmik stary jest XD dawno to widzialem :P
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 10:04 pm   

Athallus nie sztuka jest wyjebaæ pieni±dze z bud¿etu na darmow± edukacjê. Sztuk± jest doprowadziæ do tego, ¿eby zrobi³y to inne kraje, a potem zareklamowaæ siê tak ³adnie, ¿eby jeszcze dobrowolnie do ciebie przyjechali. Poprzez takie sprytne posuniêcie USA ma wzrost gospodarczy i wy¿ demograficzny, kiedy Europa ledwo co mo¿e wyp³aciæ zasi³ki za "wykszta³con±" ludno¶c z bliskiego wschodu. Jakby tego by³o ma³o to politycy zamiast zajmow±c siê rzeczami typu: rozwój nauki, wzrost gospodarczy itp. koncentruj± siê g³ownie na rozmowach z ekologami, muzu³manami, homoseksualistami i innymi... podobnymi lud¼mi. Prawie w ka¿dym narodzie jest co¶ co podziwiam, a amerykanie akurat maj± tak± specyficzn± cechê, ¿e jak nikt pod os³on± przyja¼ni potrafi± wychujaæ innych w taki sposób, ¿e jeszcze im za to podziekuj± :lol: Poza tym akurat to, ¿e wiêksza czê¶æ spo³eczeñstwa prezentuje taki poziom, paradoksalnie jest rz±dz±cym na rêkê. We¼cie pod uwagê, ¿e takiemu cz³owiekowi jest dobrze bo: je co chce, ogl±da w TV co chce, ¿yje mu siê dobrze, wiêc nie widzi sensu tego zmieniaæ, skoro jego otoczenie my¶li podobnie. W szkole naucz± go tego co trzeba, dadz± do zrozumienia, ¿e "jak nie robi to nie ¿re" itp. Oczywi¶cie ma to wady bo wiêkszo¶æ ¶lepo wierzy prezydentowi, jak powie, ¿e jedziemy na Wietnam to jedziemy, jak powie, ¿e na Irak to te¿ (w koñcu rozjebali nam WTC). Potem narobi± filmów z których wynika, ¿e zostali napadniêci w Wietnamie, ¿e Indian trzeba by³o zutylizowaæ bo wje¿d¿ali do osad bia³ych ludzi na koniach i z ³ukami tylko po to, ¿eby nabiæ PK... znaczy uzbieraæ skalpów. Wtedy kolejne pokolenie wychowa siê na tym i cykl siê powtarza tylko zamiast Castera jest Roosvelt zamiast Roosvelta George W.B. i tak dalej.

PS. O matko zagalopowa³em siê jak Antistes z tym postem :shock:
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 12:10 am   

buhahha :lol: ja tylko znzanczylam fakt iz to nie sa juz tacy glownie amerykanie.Pozatym to samo jesli chodzi o sciaganie na uczelnie ludzi z innych krajow-popatrzymy na nasza kochana Polske-teraz to nawet klasami ludzie wyjezdzaja ;najczesciej do UK i nawet sami przyjezdzaja i rekalamuja i najklaniaja uczniow do przyjazdu.Przez co u nas w Polsce pozniej pozostana ludzie o srednim/niskim wyksztalceniu i zamiast ichz atrzymywac ciagle tylko jak te wie¶ki siedzimi-i przez to kaczor bedzie rzadzil te sowje 11 lat przez cholerne moherowe berety(pieprzone kaczki i Pis razem wzieci).TAk!racja pod wzgledem zjednoczenia sa niezli ale my tu mowimy o edukacji.Tam sie rzadza amerykanie tylko jednostki wyksztalcone z Europy.Polacy uchodza za najlepiej rozwinietych doradcow finansowych(tak mowia przynajmniej w Wielkiej Brytanii),to my sie wspinamy dzieki sprytowi i nteligencji na szczyt.Amerykanie to moim zdaniem prozniacy- i to Krzysztof Kolumb tych dzikusow odkryl.Amerykanie sa pomyslowi-to moge im przyznac i przynaleza tylko do tych jednostekz ktorymi ims ienajlepiej wspolpracuje-czyste pasozytnictwo :lol: :roll: [tak,wiem ale skuteczne ale to pomine]
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 12:29 am   

co do sredniej inteligencji amerykanskiego spoleczenstwa to juz nie ma nadzieji po tym jak Bush wygral po emisji Farenhaita 911. Btw ja im zazdroszcze takiego spoleczenstwa bo tam specjalisci sa w cenie. Klasa rzadzaca dobrze wie, ze czym glupsze spoleczenstwo tym latwiejsza nad nim kontrola - "rok 1984"
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 12:30 am   

Dziwna rozmowa, bo temat chyba tego nie tyczy.

Dlaczego amerykanie sa najlepiej rozwinietym krajem? Dlatego ze ominely ich najwieksze wojny, mieli kilka wlasnych konfliktow i do kilku sie wmieszali ze wzgledow gospodarczych, niezlego kopa daje to gospodarce :P

Druga sprawa jest to, ze po odkryciu nowego swiata do ameryki przybywali wylacznie ludzie ktorzy nie mieli nic do stracenia, badz tez nie bali sie ryzyka, jakie towarzyszylo chocby samej podrozy, tam udawali sie ryzykanci i ludzie szukajacy szczescia. Dzieki takim ludziom ten kraj tak wiele osiagnal, bo co by tu nie owijac w bawelne w wiekszosci byli to pomyslowi mlodzi ludzie, ktorym nie powiodlo sie na starym ladzie. I tak pojawiali sie wynalazcy i konstruktorzy, bo od poczatku krzyczano ze to swiat nowych mozliwosci i rozwiazan.

Sfarcili jednym slowem. Ale teraz maja przez to problem, za dobrze sie tam zyje i ludziom sie nie chce uczyc i pracowac, dlatego kraj cierpi na brak specjalistow. Bo co by tu nie mowic, Co to za specjalisci w tych stanach sa co Koree zaznaczaja w Australii XD.

Wyksztalcenie ogolne dobra rzecz. Czlowiek inteligentny powinien umiec sie wypowiedziec na kazdy temat :P
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 1:14 pm   

tak czy owak straszne z nich prymitywy[podsumowala]Ciekawe jest tylko czy Hillary wygra wybory i zostanie prezydentowna USA-a to jest bardzo proawdopodobne :razz: Pomijajac temat amerykanow moze poruszymy temat polityki w Polsce?interesuje mnie osobiscie jak Wy do niej podchodzicie :wink: .Przykre to jest ze tak wielu polakow kompletnie leje na to myslac ze i tak to nic nie zmieni,przez takie myslenie potem rzadza takie wie¶niaki jak teraz :roll:ja osobiscie jestem wkurzona sytuacja jaka panuje,szczegolnie gdy Kaczor grozi znowu wyobrami w Wawie bo Waltzowa sie spoznila...i znowu wszystko pojdzie z naszej kieszeni<wsciekla> :evil:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Gador 
Knight


Klasa: Warlock
Dołączył: 09 Paź 2006
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 3:48 pm   

To mo¿e za³ó¿my nowy temat "Polityka"?
_________________
When all the laughter has gone...
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 3:58 pm   

jestem ZA
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Yavtin 
Baron


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 40
Dołączył: 09 Paź 2006
Skąd: Wroc³aw
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 7:47 am   

S T O P! zauwazyliscie ankiete z boku?
dla co trzeciego Polaka Kofi Anan to kawa, 1/5 Polakow doszukuje sie w tym bledu ortograficznych... zanim zazniemy krytycznie oceniac przecietnych Amerykanow, spójrzmy na przecietnych Polaków...


podejrzewam ze jakby ten dziennikarz robil taka ankiete u nas jego obserwacje niewiele by sie roznily od tych z Ameryki
_________________

 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 9:33 am   

Yavtin napisał/a:
dla co trzeciego Polaka Kofi Anan to kawa

ja tez zaznaczylem ta opcje, tak samo jak zanaczylem w sondzie na temat wyborow prezydenckich w bia³ymstoku, ze zaglosowalbym na kononowicza...
taaaa, sondy internetowe to wysoce wiarygodne zrodlo informacji...
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:50 am   

Znaczy okej sprawy polityczne a sprawy wziete z wiedzy ogolnej to nie do konca jest powiazane.Nie kazdy polak jest patriota,a nawet gdy nim nie jest powinien wiedziec podstawy.Kofi Ann? :lol: :lol: :lol: ja glosowalam na PO ..nie wyobrazam sobie MArcienkiewicza jako prezydenta Wawy-przedewszystkim dlatego ze mieszka w niej od niedawna(i ze jest z PiS).Co mnie wkurza,ze oni nic nie robia dla spoleczenstwa tylko ciagle pod siebie zgarniaja.Pozatym co sie wyrabia w sejmie-nie trzeba ogladac kabaretu ,bo nawet "Ani mru mru" nie jest tak ¶mieszny jak nasi politycy.. :roll:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:15 pm   

Co do naszej polityki, to Polski Rzad z kazdym swoim nowym pomyslem pograza sie coraz glebiej. Mam takiego nerwa, z wazywszy ze spora czesc z ich pomyslow moze dotknac mojej rodziny, ojciec jest komendantem policji, a to co wyprawia teraz Pis obstawiajac na stolkach tylko ludzi poprawnych politycznie to o pomste do nieba wola. Policja ma byc apolityczna, a nie pro PiSowska, na komendanta glownego wsadzaja, albo juz wsadzili jakiegos prokuratora, no cholera co to ma byc?

Albo prezes NBP, no kurwa Ci ludzie ewidentnie robia ustawy pod siebie.

Jestem stanowczo na NIE rzadom Kaczorow w polsce.
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Gador 
Knight


Klasa: Warlock
Dołączył: 09 Paź 2006
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 6:39 pm   

Ale wy pesymi¶ci i marudy jeste¶cie. Nic tylko narzekacie. Ja rozumiem, ¿e ten rz±d nie jest idealny, ale takich nie ma. Zrobi³ wiele z³ego jak i dobrego.
Mo¿e by tak przestaæ ci±gle marudziæ na polityków i zaj±æ siê sob±? Np. poæwiczyæ ortografiê...
_________________
When all the laughter has gone...
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 8:06 pm   

znaczy ze podoba Ci sie to co robi?mamy prawo glosu.A co uwazasz ,ze zrobilo dobrego?Nawet za granica zrobili z naszzego kraju posmiewisko..typu jak kaczor spotkal sie z Tony Blair'em czy tez z kanclerzowna Niemiec Merkel..juz nie mowiac o spotkaniu w bialym domu z Bushem =/ sorry moze Ty masz to gdzies,ale ja i widac ,ze inne osoby -Nie.Wiec daj nam sie w spokoju wypowiadac na ten temat.JEZELI NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA to nie pisz.. :roll:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:42 pm   

Radzi³bym ci siê tak tym nie przejmowaæ :roll: Mnie szczerze powiedziawszy jebie to równo, co tam sobie mówi, tym bardziej w innych krajach co najwy¿ej napisz± o tym w gazecie, a w nastêpny dzieñ i tak nikt nie bêdzie o tym pamiêta³, tak jak dzi¶ nikt sobie g³owy nie zaprz±ta tym, ¿e Jelcyn wchodzi³ najebany do ¶wi±tyni Jerozolimskiej, albo ¿e Clinton rucha³ swoje sekretarki :lol: Nawet to, ¿e kaczor mieszka ze star±, jest przy tym ma³o atrakcyjne dla brukowców. Teraz prawie wszyscy narzekaj± chocia¿ sami nie byli u wyborów, tacy ludzie sami zag³osowali na PiS-dê poprzez swoj± bierno¶æ, wiêc teraz nie maj± prawa ich krytykowaæ. Ja tam w tê ca³± "wspania³o¶æ" PO nie wierzê, ale wystarczy³oby mi to, ¿e na Leppera nie mówiliby "wicemarsza³ku" a prezydent na wa¿ne spotkania przychodzi³ z zapiêtym guzikiem i zasuniêtym rozporkiem.
 
 
 
Gador 
Knight


Klasa: Warlock
Dołączył: 09 Paź 2006
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 12:29 am   

LiNeerlay napisał/a:
znaczy ze podoba Ci sie to co robi?mamy prawo glosu.A co uwazasz ,ze zrobilo dobrego?Nawet za granica zrobili z naszzego kraju posmiewisko..typu jak kaczor spotkal sie z Tony Blair'em czy tez z kanclerzowna Niemiec Merkel..juz nie mowiac o spotkaniu w bialym domu z Bushem =/ sorry moze Ty masz to gdzies,ale ja i widac ,ze inne osoby -Nie.Wiec daj nam sie w spokoju wypowiadac na ten temat.JEZELI NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA to nie pisz.. :roll:



Lin, nie musisz siê tak bulwersowaæ. Nie powiedzia³em, ¿e mi podoba siê to co rz±d wyprawia, tylko, ¿e robi± rzeczy dobre i z³e jak wszystkie inne rz±dy. Nie mam tego gdzie¶ i jestem na bierz±co w sprawach polityki, ale nie mam zamiaru psuæ sobie tym humoru. I nie zabraniaj mi pisaæ na forum tylko dlatego, ¿e moje zdanie ró¿ni siê od twojego. Tak siê sk³ada, ¿e ja piszê na forum tylko jak mam co¶ sensownego do powiedzenia.
_________________
When all the laughter has gone...
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 9:19 am   

nie zabraniam,napisalam to odnosnie tego co napisales :"Mo¿e by tak przestaæ ci±gle marudziæ na polityków i zaj±æ siê sob±? Np. poæwiczyæ ortografiê..." :evil: :roll: :???:
Co do zmian jaasne zgadzam sie tyle ze dla mnie nie ma szarosci jest albo biale albo czarne,moze przesadzam ale ja jestem bardzo konkretna osoba ktora zajmuje konkretne stanowiska w danych okreslonych sprawach.Boze ty moj moherakom sie podoba PiS i to co robi a mi nie.Ja nie uwazam ze PO jest wspaniale ale uwazam ze mogli by wporwadzic swieze pomysly w zycie polakow.A nie kurde kaczka tutaj kwacze,ze cenzure wprowadzi do tv :lol: normalnie jak za komuny(jakby to powiedzial moj stary nauczyciel od historii) :lol: .I tak owszem,mi sie nie podoba to i jezeli mam jaka kolwiek mozliwosc podjecia w tym kirunku krokow to je wykorzystuje-dziekuje. :wink:
Ps.Pozatym Polska to wolny kraj i jezeli mam ochote wypowiedziec sie na dany temat bede to robila(taa tak jak ostatnim razem gdy jakis czlowiek to zrobil przy ludziach kaczora to skonczylo sie sprawa w sadzie :lol: ).
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 9:41 am   

Powiem jedno... o polityce lepiej nie dyskutowac, bo nie wiadomo kto to czyta, a moze potem wsadza nas za obraze 4 Rzeszy Pospolitej Kaczej i oddadza Giertychowi na pozarcie, co od malpy nie pochodzi, lecz doszukuja sie w nim pokrewienstwa z koniem. Zdecydowanie nie jest dzieckiem Leppera ktory udowodnil, ze moze i mu staje ale do rzyci sie nie dobiera, bo tylko w samoobronie mozna zgwalcic prostytutke.

Pamietajmy tez o biednym premierze co mu sie skrzydelko polamalo i pozwala nam to teraz rozpoznac braci sklonowanych, co na podpierdoleniu ksiezyca nie poprzestali i nam Polske jak nie patrzylismy zajebali.
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 9:43 am   

HAHAAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ODPOWIEM NA TO JEDNO G³OSNIE -KWA! :lol:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 9:47 am   

http://www.youtube.com/watch?v=IhlERjW0bhw
 
 
 
Quam 
Elder


Klasa: Summoner
Wiek: 39
Dołączył: 20 Wrz 2005
Skąd: co sk±d ?
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 9:58 am   

W Niemczech Stefan Raab w swoim show przeprowadza³ podobne ankiety w¶ród m³odzie¿y... wyniki by³y tak¿e podobne :P

PS. Nie rozumiem francuskiego... :]
_________________


 
 
 
Zielony Beret 
Elder

Dołączył: 02 Lut 2007
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 3:08 pm   

filmik zapodany przez Ahrimada

For the non-french-spoken, the question is : What revolves around the Earth ?
A : the moon
B : The Sun
C : Mars
D : Venus
_________________
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 4:52 pm   

Przecie¿ ¿artowa³ tego ³atwo idzie siê domy¶leæ, nawet je¶li siê nie zna francuskiego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo