Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Nie Wrz 16, 2007 9:40 pm
Sevor -podanie
Autor Wiadomość
Sevor1 
Heir


Klasa: SH
Wiek: 34
Dołączył: 11 Wrz 2007
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:27 pm   Sevor -podanie

Imie
Sevor

Postac
Spellhowler

Opowiadanie
Historia wyda¿y³a siê do¶c dawno, w niebywa³y sposób, wzbódzi³a zainteresowanie, a zarazem niepokój w krainie mrocznych elfów… Pewnego ch³odnego wieczoru gdy Savor (starszy brat Sevora) trenowa³ w odleg³ych krainach nie wiedz±c co sie dzieje w rodzinnym zaciszu, mama Shillen postanowi³a wyjawic co tak naprawde wydarzy³o sie w dzieñ urodzin Savora. Skrywa³a prawde przez wiele lat chc±c uchronic m³odszego maga przed starszym bratem który szed³ do celu nie ogl±daj±c siê za siebie. Ba³a sie tego co mo¿e siê stac gdy Savor dowie sie o m³odyszym braciszku. Gdy Sevor ju¿ dorós³ i móg³ obronic siê samodzielnie i sprawnie u¿ywac swojej magii, Shillen postanowi³a wypu¶ciæ go z pod swojej matczynej opieki i pozwolic mu siê rozwijac samodzielnie pomiêdzy wielkimi czarodziejami ówczesnej epoki. Sevor us³yszawszy to przestraszy³ siê, i¿ nie by³ przygotowany na tak dojrza³e i odpowiedzialne zadanie jakim jest postawienie kroku w wielkim ¶wiecie, pe³nym niebezpieczeñstw i wyzwañ bez nadzoru swej matki. Prze³amawszy strach, otrzymawszy otuchê matki i sprzêt po czym wyruszy³ w niezbadane krainy… Trenowa³ i uczy³ siê wytrwale, ufa³ tylko nielicznym, nie by³o dla niego rzeczy niemo¿liwych. Pewnego mglistego poranka na polanie Sevor zauwa¿y³ dziwna postac (ciemnego zakrwawionego ducha) spogl±da³ on na ziemie zaplamion± krwi±. Sevor zobaczywszy to podszed³ do ducha, próbuj±c go dotkn±æ znik³ jak by go tam nigdy nie by³o... Po chwili zdziwienia co siê sta³o, Sevor spojrza³ na miejsce zaplamione krwi±. Chc±c sprawdzic co sie kryje w tym miejscu (my¶la³ o zakopanym skarbie niegdy¶ ¿yj±cego ob³±kanego ducha) zacz±³ kopac… Po chwili wysi³ku znalaz³ stary artefakt, zdziwi³ go fakt i¿, ten przedmiot by³ tak nowy jak by by³ niedawno zakopany. Unosz±c go ku górze artefakt zacz±³ dr¿eæ i wydawac dziwne g³osy jakby krzyki dusz szukaj±cych ucieczki z tego przedziwnego artefaktu… Sevor chc±c wyrzucic przedmiot potkn±³ siê i uderzy³ siê nim w g³owe. Po chwili umys³ Sevora zacz±³ siê wype³niac nienawi¶ci± i ¿±dz± zabójstw. Szuka³ zaczepki w ka¿dej krainie pocz±wszy od krainy krasnoludów, orków oraz ludzi ukoñczywszy na krainach jasnych elfów. Pewnego dnia na swej drodze morderstw i okrucieñstw spotka³ mrocznego elfa, przypomina³ Sevorowi odbicie w strumyku rzeki jego samego. By³ to Savor starszy brat Sevora. Savor czu³ ¿e to jego druga po³owa i ¿e ich matka co¶ przed nimi ukrywa³a od samego pocz±tku. Opanowa³ my¶li m³odszego brata i u¶wiadomi³ mu, ¿e nie nale¿y zabijac ka¿dej napotkanej osoby, m±dro¶æ zabójstw tkwi w wybieraniu wrogów, zabijaniu niewiernych i porachunkach. Sevor odpar³ do starszego brata jak ma zapanowac nad rz±dz± zabójstw i chêci utopienia miecza w ciep³ej krwi… Savor mu odpar³ i¿ jest wystarczaj±co niewiernych i wrogich ludów ¿e napoi siê w zabójstwach. Doda³ by wst±pi³ do zakonu Karan Gurth a zaspokoi swe pragnienia dajac przy tym ochrone i pomoc zakonnikom KG. Sevor pos³ucha³ starszego brata i bez chwili wytchnienia pogna³ do lidera Karan Gurth nie ogl±daj±c siê za siebie…

Motywacja
Mój najlepszy znajomy jest w Mor Gurth, tak¿e chcia³bym pój¶æ w jego ¶lady (tu motywuje swoje podanie) do tego macie najlepsza organizacje i zapa³ do walki.

Zaanga¿owanie
Postaram siê bez si³ wytchnienia pomagaæ klanowi i poznaæ ciekawych ludzi.

Inne postacie
brak -

W rzeczywisto¶ci
Mam na imie Kamil, rocznikowo mam 17 lat i mieszkam w Kielcach.

Zdjêcie
http://www.fotosik.pl/pok...3c057d2d21.html

Do zobaczenia :)
Ostatnio zmieniony przez Sevor1 Wto Wrz 11, 2007 5:42 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Savor 
Heir


Klasa: Spellhowler
Wiek: 34
Dołączył: 15 Kwi 2007
Skąd: Poznañ
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:29 pm   

Hehe :P jestem ZA, opowiadanie bardzo fajne, podoba mi siê ;)
_________________
http://ooo000.myminicity.com/
 
 
 
wgreen 
Knight


Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2005
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:37 pm   

Przeciw.
Nic do Ciebie osobi¶cie, a tylko profesji któr± reprezentujesz.
 
 
Amiridaru 
Knight

Klasa: Abyss Walker
Wiek: 32
Dołączył: 29 Kwi 2007
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 6:06 pm   

Widzia³em na co go staæ.... gdy patrzylem jak moj brat gra. Przeciw i tyle
 
 
 
Savor 
Heir


Klasa: Spellhowler
Wiek: 34
Dołączył: 15 Kwi 2007
Skąd: Poznañ
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 6:22 pm   

Ami widzia³e¶ jaki jest dobry na pvp (patrz±c na jego do¶c ma³y lvl) Na wojne taki kto¶ siê nam przyda co chce nabijac pvp i ma chêc brania udzia³u w tej wojnie itd itd. a Twój brat mia³ zgon przez to ¿e Sevor broni³ swojego kolegi i tyle... mam nadzieje ze Twój brat siê czego¶ nauczy³ :P
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 6:39 pm   

Przyda siê.. ciekawe do czego ? Z 50 "krêgiem" to nawet "klymaciarze z Giran" nie chcieliby z nim gadaæ, a co dopiero ci 3 profkowi magowie, których na Allseronie jest jak psów. Fajnie, ¿e chce siê biæ, ale by³by tylko typowym jednostrza³owcem w C Grade. Jak dobije przynajmniej 60 lvl poza klanem, to bêdê Za.
 
 
 
Savor 
Heir


Klasa: Spellhowler
Wiek: 34
Dołączył: 15 Kwi 2007
Skąd: Poznañ
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 6:53 pm   

Hyh jak ja mia³em 52 to wst±pi³em do MG... i jako¶ dawa³êm rade na pvp (nawet ci silniejsi odemnie, zawsze jest jaki¶ sposób) ;)
_________________
http://ooo000.myminicity.com/
 
 
 
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:00 pm   

Przeciw
_________________
God’s in His Heaven. All’s Right with the World.
 
 
 
Nedylyne 
Knight


Klasa: ArM/ST
Dołączyła: 16 Paź 2005
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:02 pm   

Dajcie mu tydzieñ z CH, a dobije na bank 6x. Je¶li nie, to wyleci, poza klanem to sie mo¿e ci±gn±æ i ci±gn±æ- a tu lag,a tu pad, nie mówi±c o s³abych statach.

Za, stara³ siê od dawna, rozmawia³ ze mn±.
_________________
 
 
Murdock 
Elder


Klasa: Spectral Dancer
Wiek: 33
Dołączył: 16 Sty 2007
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:15 pm   

za
_________________

 
 
Erona 
Elder

Klasa: SoulTaker/SwordSinger
Dołączył: 08 Maj 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:32 pm   

Hmm nie tylko on jedyny skladal tu podanie jako lowlvlowiec,a wykoksanie sie przy buffku z CH nie zajmie mu duzo czasu,mysle ze mozna by dac mu szanse.Wstepnie jestem ZA
 
 
DarthAndrew 
Baron


Klasa: Kowal
Wiek: 37
Dołączył: 15 Mar 2007
Skąd: O¶wiêcim
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:40 pm   

Niech bêdzie ZA
_________________
Czy boicie siê DDSu?
 
 
 
Nantel 
Elder

Klasa: Tancerz ostrzy/Magus
Dołączył: 16 Mar 2007
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:49 pm   

Akrun napisał/a:
Przeciw.
Nic do Ciebie osobi¶cie, a tylko profesji któr± reprezentujesz.


Akrun niekoniecznie wybral ja bo sh jest swietny do koxu itd., moze naprawde umie nim graæ. I niestety magowie byli i zawsze beda przydatni.

Osobi¶cie Za
_________________
Czy boicie siê duchów?
 
 
Aeranthir 
Baron

Klasa: Mroczny M¶ciciel
Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: K-ce
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:24 pm   

Za.
_________________
I choæbym szed³ przez ciemn± doline z³a siê nie ulêkne,bo mam Damascusa +69.
 
 
 
Kodurn 
Baron


Klasa: Adventurer
Wiek: 42
Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:29 pm   

Z³y Dziad mówi: ZA.
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 10:03 pm   

Sevor1 napisał/a:
Mój najlepszy znajomy jest w Mor Gurth
Znajomy z reala?
Sevor1 napisał/a:
Mam na imie Kamil, rocznikowo mam 17 lat i mieszkam w Kielcach.
Znamy siê z reala :P ?

ZA oczywi¶cie.
 
 
Nothus 
Elder


Dołączył: 19 Sty 2007
Skąd: Toruñ/CK
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 10:08 pm   

kurde, ja wst±pi³em do GM zaraz po tym jak jak opu¶ci³em Talking Island. Maj±c 3x mieli¶my wojnê z ca³ym serwerem. I co? Nabi³em ponad 30 pvp w tamtym okresie... Spiera³bym siê, ¿e bêdzie nieprzydatny.

Nie umie graæ? To siê nauczy, proste, tylko trzeba daæ mu szansê. Do GM go i bêdê mieæ na niego oko.

Mocne ZA
_________________
http://keido.myminicity.com/
 
 
Sevor1 
Heir


Klasa: SH
Wiek: 34
Dołączył: 11 Wrz 2007
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 10:34 pm   

Savor moim znajomym z real nie jest, ale napewno najlepszym ze swiata L2 :roll:
 
 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 1:39 am   

Damy szanse i ocenimy. wszystko wyjdzie w praniu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo