Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zew krwi
Autor Wiadomość
Aidan
Gość
Wysłany: Nie Sie 28, 2005 10:07 pm   Zew krwi

Imie Aidan
Profesja Shillien knight (przed 50)

Klan Karan Gurth pod wieloma wzgledami mi imponuje chocby sama selekcja czlonkow bractwa. Inne klany ciesza sie gdy ktos nieco przykoksowany chce do nich dolaczyc a wy nie zwazacie na to.Po za tym gdy jeszcze nie posiadalem konta na allseronie to duzo czytalem...
Wszedzie tylko kg, kg i kg. Niewazne czy was llubia, szanuja czy nienawidza to musza was znosic bo to wy jestescie tu najsilniejsi.
Kolejnym powodem dla ktorego chce do was dolaczyc jest chec wziecia udzialu w obronie lub oblezeniu zamku a to marzenie jestescie wstanie zrealizowac
Historyjka nie mowi o mojej postaci ale jest mego autorstwa milego czytania
.
.. Kolejny dzien podrozy. Aidan juz od trzech dni przemierzal haszcze
,, Z³otego lasu ,,. Szukal czegos, czul to... Jednak nie byl pewien co to jest
ani gdzie dokladnie sie znajduje. Na swojej drodze spotka³ ju¿ ogry, ludzi oraz elfy zamieszkujace ten las, jednak zadna z tych ras nie naprowadzila go na trop jego tajemniczego i nieuchwytnego celu...
Zapad³a noc i Aidan musial przerwac poszukiwania wiec postanowil rozbic oboz. Gdy wojownik spal stala sie niesamowita rzecz. Drzewo pod którym wypoczywal, ozylo!!! M³odzieniec byl w szoku jednak nie stracil zimnej krwi. Chwycil za swoj stalowy miecz i ruszyl do szar¿y...Gdy nagle uslyszal dono¶ny g³os.
- stój cz³owieku!!!!!
Wojownik skamienial nieprzypuszczal bowiem ze ów stwór potrafi mówiæ.
Istota któr± Aidan uwarzal za potwora pochodzila z rasy entów, znanych równierz jako drzewce.Cech± tej rasy by³o bardzo d³ugie ¿ycie, zancznie d³u¿sze niz jakichkolwiek innych istot, nawet elfów.Oraz ogromna wiedza ktora enty gromadzily od tysiecy lat.Drzewce pochodzily z czasów, kiedy Ziemi± w³adali jeszcze tytani a rasa ludzka pogr±¿ona by³a w mroku i chaosie.Dlatego znali oni prawie wszystkie tajemnice ktore skrywala Ziemia.Ent okazal sie tym czego Aidan szukal. Magiczny stwór podzielil sie z wojownikiem swoja m±dro¶cia i opowiedzial mu o poteznej broni ukrytej w sercu lasu, ktora tkwila tam od ery tytanow.Zdradzil mu ze jedynie smiertelnik o czystym sercu mogl j± odnalezc.M³odzieniec czu³, ¿e to w³a¶nie jego przeznaczenie, wiedzial ze zbliza sie moment w ktorym bedzie musial zebrac wszystkie swoje sily by sprostac wyzwaniu...

Oczekuje wypraw, towarzyszy do rozmowy. Sam lubie duzo gadac i mysle ze bede potrafil was rozbawic
Coz moge wam dac miecz ktorym wrogow rabac bede i tarcze ktora kg przed zdradziecckim ciosem ochronie

Dziekuje...
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 10:55 am   

ZA
_________________
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:09 pm   

zdjecia prosze :P trzy
:twisted:
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:41 pm   

bede za, jezeli poprawisz bledy interpunkcyjne i ortograficzne w swoim opowiadaniu ;) polskie znaki niewymagane :P

narazie WSTRZYMUJE SIE
 
 
 
Xant 
Knight


Klasa: Shillien Elder
Wiek: 38
Dołączył: 12 Sty 2005
Skąd: Menzoberranzan
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 1:46 pm   

Nie wysili³e¶ siê zbytnio wklejaj±c tre¶æ opowiadania napisanego ju¿ wcze¶niej ( oto link: Miecz Aidana) :) Zachêcam do przeczytania kolejnych czê¶ci.

Spodoba³a mi siê tre¶æ twoich postów i muszê przyznaæ, ¿e jeste¶ dobrym kandydatem.

"Kolejnym powodem dla ktorego chce do was dolaczyc jest chec wziecia udzialu w obronie lub oblezeniu zamku" - mi³o czyta siê s³owa wyra¿aj±ce po¶wiêcenie i ofiarowanie wielokrotnej swej ¶mierci, by zrealizowaæ czê¶æ swych marzeñ.

Ostatnio pojawiaj± siê w tym dziale coraz ciekawsze podania, co cieszy mnie niezmiernie.

Jestem ZA i liczê na to, ¿e spotkamy siê ju¿ wkrótce s³u¿±c Shillien pod tym samym god³em Czerwonej ¦mierci.
_________________

L'elamshin d'lil ilythiiri zhah z'hin l' menvis d' Shillien
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 3:28 pm   

dobra niech bêdzie ZA.

ps. daj te 3 zdjêcia jsk Visior prosi :B
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 5:09 pm   

jestem kategorycznie PRZECIW

Z tego co mi wiadomo by³e¶ cz³onkiem GS. Jednym z kilku który nie chcia³ siê przystosowaæ i zosta³ wydalony (ostatnio Fam robi porz±dek z klanem). My¶lê, ¿e nie potrzebujemy odpadków z innych klanów w naszych szeregach. Jestem kategorycznie przeciw. S³ysza³em od kumpli z GS, ¿e zale¿a³o Ci na itemach i pyta³e¶ o sprzêt... Rozumiem, ¿e ka¿demu na sprzêcie zale¿y ale nie przyjmiemy kogo¶ tylko i wy³±cznie z powodów materialnych. Wklei³e¶ nam opowiadanie wcze¶niej przez Ciebie napisane (nie chcia³o Ci siê wysilaæ?). My¶lê, ¿e po moim po¶cie niektórzy przemy¶l± swoje decyzje.
 
 
 
Grimnar
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 5:35 pm   

popieram lee , przeciw ! po co nam druga silea
Ostatnio zmieniony przez Grimnar Wto Sie 30, 2005 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasjan
Heir

Dołączył: 28 Maj 2005
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:39 pm   

PRZECIW
 
 
Xant 
Knight


Klasa: Shillien Elder
Wiek: 38
Dołączył: 12 Sty 2005
Skąd: Menzoberranzan
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 10:01 am   

Post Lee zmienia nieco postaæ rzeczy. Nie ma to jak wnikliwe sprawdzanie ka¿dego kandydata :) Nie zmienia to jednak mojego zdania. W KG bylo ju¿ wiele osób i wiele odesz³o czy te¿ zosta³o wyrzuconych. W najgorszym wypadku bedzie tak z Aidanem.

Fakt, ¿e Aidan nie nie wysili³ siê z napisaniem podania o niczym szczególnym nie ¶wiadczy. Wysi³ek ten podj±³ ju¿ wcze¶niej i to na wiêksz± skalê, bo na forum Allseronu :)

Aidanie przeczytaj lepiej dok³adnie Regulamin Klanu i dobrze siê zastanów czy spe³niasz ka¿dy z wymienionych tam punków kodeksu. Bardzo dok³adnie, a jego ka¿dy punkt we¼ na powa¿nie, gdy¿ nie tylko na koxie jest budowana potêga po³±czona zreszt± z dobr± zabaw±.[/url]
_________________

L'elamshin d'lil ilythiiri zhah z'hin l' menvis d' Shillien
 
 
 
Kalder
Vassal

Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Gubin
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:45 am   

na chwile obecna wstrzymam sie...
_________________
 
 
 
nimka
Vassal


Dołączył: 13 Kwi 2005
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 1:16 pm   

Jestem ZA. Mimo ze wylecial z klanu za pazerstwo itp. SK ze jest potrzebna klasa. Bo tankow na wysokim kregu nam brak, i zwazywszy na to ze nie wiadomo kiedy isenowi znudzi sie DA. Mozna go wziasc na probe. Jak bedzie plakal o sprzet to ja sie nim zajme a jak to nie pomoze poleci. Na probe mozna go wziasc.
_________________
Ci, którzy ogl±daj± swoje ty³y, spotykaj± ¶mieræ przed sob±.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 2:15 pm   

nimka zajmij sie czyms i odczep sie od mojej osoby bo juz mi sie zygac chce od tego twojego narzekania :?
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 8:21 pm   

nimka no wiesz co... Isen nie ma zamiaru konczyc "zabaw" ze swoja panterka wiec postaci predko nie zmieni :) (wkoncu kazdy zna upodobania seksualne isena ale dopiero dzisiaj to pojalem po co on chce DA grac :P )



a tak offtop :P jestem ZA ale pod tymi warunkami co nimka napisala
 
 
 
nimka
Vassal


Dołączył: 13 Kwi 2005
Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 3:21 pm   

Raczej nie aktualne. Aidan poszedl do Phoenix :]
_________________
Ci, którzy ogl±daj± swoje ty³y, spotykaj± ¶mieræ przed sob±.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 6:09 pm   

:lol: :lol: :lol: w tym momencie sie popisal :?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo