Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Uriziel [NS]
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto Paź 18, 2005 5:36 pm   Uriziel [NS]

(Zarejestrowalem sie na forum ale list potwierdzajacy jakos nie chce dojsc... wiec napisze podanie jako gosc. Zaznacze tez ze zlozylem podanie do Czarnej Rozy, zeby potem nie bylo ze robie jakies przekrety. Zalezy mi na dostaniu sie do sojuszu by moc grac z kolega z Sztandaru. Jezeli dostane jakies poztywne glosy tutaj, badz od Rozy to zapoznam sie z dokladniejszymi regulaminami klanow i postaram sie dokonac wyboru. Niestety nie ge dodat takiego wstepu do podania do Rozy gdyz nie moge edytowac posta... ale skoro to wspolne forum to mam nadzieje wszyscy ten wstep przeczytaja. Nie bede tez ukrywal ze zalezy mi jedynie na Rozy badz Neantak Satir (na ktorym bardziej trudno mi jeszcze stwierdzic z powodu nieznajomosci dokladnych regulaminow na ktore prosze jakis namiary))

nick: SHI
postac: Uriziel

klasa: Drow / Dark Wizard
planowana profesja: Stormscreamer

motywacja wstapienia do naszego klanu: Od dawna szukam klanu ktory by mi pasowal ale takich malo, chociaz nie jestem wybredny. Sojusz Abban poleca mi znajomy ktory od niedawna jest jego czlonkiem, ja staram siê wybrac teraz z sojuszu klan ktory by³by najbardziej odpowiedni dla maga...

krotka historia : Uriziel od malego wychowywany byl w nienawisci do slabosci: wlasnych i cudzych. W jego zyciu nigdy nie bylo miejsca na problemy, bledy, niezdecydowanie - wszystko to by³o gaszone w zarodku by w przyszlosci nie powodowalo skaz na umysle. Jezeli Drow mial poznac najdlasze arkany magii Shilien, jezeli mial przeciwstawic sie skazie tego swiata: Elfom, zdrajcom Shilien i wyznawcom Evy, jezeli mial walczyc o przyszlosc swojej rasy, najdrobniejsze bledy w wychowaniu byly calkiem niedopuszczalne. Idac z ta mysla przez zycie do pelnoletnosci zdobywal podstawowe szkolenie w walce bezposredniej lecz znacznie bardziej rozwijal sile woli i umyslu - potegi silniejszej niz jaka kolwiek stal. Opuszczajac rodowe strony na agorze zapszysiagl zwycieski powrot do domu z krwia Elfow na rekach i z pobratymcami panujacymi w calym swiecie Allseronu. Dzis oczekuje waszego wspracia w tej Swietej Wojnie, jako ze Jihad dopiero ma nadejsc, a wtedy bedzie potrzebowal silnych "plecow".

czego oczekujesz: Silnego sojuszu potrafiacego wykorzenic skaze elfow z Allseronu, sojuszu ktory formuje rzeczywistosc, ktorego sztandary powinny byc widoczne na kazdym zamku. Ludzi ktorzy znaja swoja wartosc, wiedza czego chca i nie solidaryzuja sie z Elfami. Czestych wypadow sojuszu poza miasta.

co mozesz sam wniesc: Ideologie. Nienawisc dla Elfow. Klimatyczna postac. Zapal do l2.
 
 
Gość

Wysłany: Wto Paź 18, 2005 5:40 pm   

Cos mi sie powalilo w stepie:

"Niestety nie ge dodat takiego" -> "Niestety nie moge dodac takiego"
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 9:35 pm   

zdecydowal bys sie do ktorego klanu chcesz nalezec
 
 
 
Gość

Wysłany: Wto Paź 18, 2005 9:45 pm   

Zalezy mi bardzo na dostaniu sie do sojuszu Abban. Roza i Satiir sa do siebie bardzo podobne, trudno jest mi sie zdecydowac, tak wiec zlozylem 2 podania by sprawdzic czy ktokolwiek wogole bedzie chcial ze mna rozmawiac o dolaczeniu do klanu. Po rozmowach z Lee i Xorlarrinem (obu bardzo pouczajacych) sklaniam sie ku Satiir, ale jezeli dostane kosza tutaj, to bede mial (oby) furtke do drugiego klanu. Tak czy siak staram sie o dolaczenie do klanow w sojuszu, wiec sila ogolu troszke wzrosnie, a w ktorym klanie to nie jest chyba juz tak istotna kwestia... No ale jak napisalem sklaniam sie ku Neantak Satiir.
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:09 pm   

hmm tu sie glosuje ZA lub PRZECIW to ja zeby przelamac pierwsze lody zaglosuje na PRZECIW dlaczego, bo nie wie, do ktorego chce nalezec Klanu z Sojuszu :roll: i to swiadczy o jego niezdecydowaniu co moze prowadzic do tego, ze opusci nas gdy nie daj borze cos bedzie sie psuc <tfu tfu tfu> i tyle 8) chyba :P
 
 
 
SHI
Vassal

Klasa: SpellHowler
Dołączył: 18 Paź 2005
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:23 pm   

Zniklo podanie do CR. Jestem pewien Satiir i Abbanu. Boli mnie posadzanie o niezdecydowanie gdy tak usilnie staram sie dostac tylko i wylacznie do Abban i nigdzie indziej.
_________________
Nad woda
Ostre sierpy
Zbieraczy trzciny.
 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:45 pm   

hmm... no to Ja bêde ZA:)
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 9:36 pm   

ZA
 
 
 
Imra 
Elder


Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2005
Skąd: Dark Elven Village
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:34 pm   

A niech mnie... ZA
_________________
 
 
 
nimka
Vassal


Dołączył: 13 Kwi 2005
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 4:02 am   

ZA :>
_________________
Ci, którzy ogl±daj± swoje ty³y, spotykaj± ¶mieræ przed sob±.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 7:07 am   

nimka a ty tu czego szukasz? :P
 
 
 
Gornan
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 20, 2005 3:19 pm   

Jestem ZA... choc Leander moze miec racje...

PS.oby nie mial :D
 
 
oO 
Heir


Wiek: 42
Dołączył: 09 Paź 2005
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 7:43 pm   

po przemysleniu jestem na NIE bo:
- niezdecydowanie jest najgorsza wada podczas pojedynku
- gra na dwa fronty nie poplaca
- bo kolega Ci polecil

jako bonus:

Cytat:
Zalezy mi na dostaniu sie do sojuszu by moc grac z kolega z Sztandaru


poza tym jestesmy neutralni <pokazuje jezyk>
 
 
 
Zaknefain
Vassal

Dołączył: 04 Paź 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 8:16 pm   

...ale z was gbury.... 8) , do³owaæ tak ch³opaka.. :lol:
_________________
I tak was kiedy¶ wszystkich zabije...
 
 
 
oO 
Heir


Wiek: 42
Dołączył: 09 Paź 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 9:32 am   

nie wypada miec 100% TAK :wink:
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:28 pm   

Jestem sklonny byc ZA
 
 
 
Gornan
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 21, 2005 2:31 pm   

Aramus napisał/a:
nie wypada miec 100% TAK


a poza tym nie chodzi o to, by przyjac kazdego kto napisze podanie (do Zaknefain'a)... mimo to juz swa opinie wyrazilem...
 
 
Uthegental 
Vassal


Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 10:58 pm   

PRZECIW zgadzam sie z wypowiedzia Leander'a i Aramus'a
 
 
 
Seshs
Vassal


Dołączył: 16 Paź 2005
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 10:44 am   

PRZECIWnie lubie nie zdecydowanych ludzi
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Czw Paź 27, 2005 9:51 pm   

Osoba przyjeta... temat zamykam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo