Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Erona
Sro Maj 21, 2008 2:17 pm
Laureus
Autor Wiadomość
Laureus 
Vassal

Dołączył: 05 Maj 2008
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 9:42 pm   Laureus

Witajcie <rozgl±da siê> chcia³bym przytoczyæ Wam s³owa z mego pamiêtnika odzwierciedlaj±ce moj± historiê. S± w nim pewne poprawki lecz znaczna czê¶æ faktów pozostaje taka sama.

<otwiera ksiêgê i czyta>

Pierwsze lata

Pewnego, jak¿e piêknego poranka wyruszy³em na polowanie. Tak dzia³o siê niemal¿e co dzieñ przez ostatnie 20 lat. Ten jednak dzieñ zmieni³ moje ¿ycie, poniewa¿ w³a¶nie wtedy postanowi³em wyruszyæ w dalek± podró¿ na nieznany kontynent... Stwierdzi³em, ¿e na ka¿dego przyjdzie czas i pora, a¿eby opu¶ciæ rodzinê i przyjació³ i wyruszyæ w poszukiwaniu niezapomnianych przygód... Opuszczaj±c m± rodzinn± wioskê na Wyspie G³osów liczy³em siê z tym, i¿ mogê ju¿ nigdy na ni± nie wróciæ...

Kontynent...

Na kontynent dotar³em statkiem, poniewa¿ pochodzi³em z ubogiej rodziny i przez ca³e swoje ¿ycie nie czerpa³em zbyt wiele dóbr materialnych z tego ¶wiata... Raczej zadowala³em siê duchowo¶ci± poprzez ludzk± ¿yczliwo¶æ jaka mnie spotyka³a. Przez ca³e ¿ycie by³o mi ciê¿ko... Wiele razy mia³em chwile za³amania. Jednak moc Najwy¿sza os³ania³a mnie i w chwilach tak trudnych czu³em wsparcie.

Dzieciêce pragnienie

Od dziecka pragn±³em zostaæ rycerzem i staæ nieugiêcie po stronie dobra, broni±c wiary, ojczyzny i honoru... Bardzo cieszy³em siê, gdy wykona³em wszystkie zadania, jakie postawiono przede mn±, na drodze ku zwyciêstwu. Od tamtej pory moim wyznacznikiem w postêpowaniu i w ¿yciu by³ kodeks rycerski... Stara³em siê i nadal staram go przestrzegaæ

Wybór bractwa

Jeden z moich przyjació³ zacz±³ namawiaæ mnie, a¿ebym d³u¿ej ju¿ samemu (46 kr±g wtajemniczenia) nie zatruwa³ powietrza – ¿ebym sobie znalaz³ jakie¶ zgromadzenie. Ta rozmowa da³a mi du¿o do my¶lenia. Czas mnie goni³ i starza³em siê z dnia na dzieñ... Nie wiedzia³em odt±d jaka drogê wybraæ... Zostaæ samotnym wêdrowcem czy mo¿e ¿yæ w jakiej¶ wspólnocie?

Mroczny czas...

Maj±c 38 kr±g do¶wiadczenia moje ¿ycie zmieni³o siê. Jestem zdziwiony, ¿e a¿ do takiego stopnia... Powoli przestawa³em ju¿ pomagaæ pokrzywdzonym, uci¶nionym, potrzebuj±cym. W mojej g³owie zaczê³y pojawiaæ siê pewne w±tpliwo¶ci, co do drogi jak± wybra³em sobie wcze¶nie. Za namow± mego przyjaciela zacz±³em studiowaæ okultyzm i rozpocz±³em naukê czarów... D±¿y³em wiêc do po³±czenia magii z umiejêtno¶ci± mistrzowskiego pos³ugiwania siê orê¿em. I tak oto wybra³em drogê...

Mroczny M¶ciciel

I tak oto wybra³em drogê mroczn±... Sta³em siê Mrocznym M¶cicielem. ¯a³uje, ¿e tak siê sta³o, lecz czasu siê nie cofnie... Mam nadziejê, i¿ Pan wybaczy mi ów wystêpek i bêdê móg³ byæ zaliczony do grona Jego uczniów... Pok³adam w Panu ufno¶æ m±... Po walkach w obronie godno¶ci More Maiorum

<dopowiada nie czytaj±c z pamiêtnika>

I Pan wys³ucha³ mych nawo³ywañ. Wskrzesi³ mnie i pos³a³ w ¶wiat w nowym wcieleniu – Paladyna

A teraz stojê przed Wami i o¶wiadczam ze chcê zasiliæ Wasze szeregi <uk³oni³ siê lekko>


w real mam na imiê Adrian i mam 20 lat. Gram tyle ile mogê i chce wst±piæ do klanu MG. Screena wy¶lê na PM albo maila bo nie mam konta na zadnym portalu zeby umiescic link. Interesuje sie sportem, tzn staram sie uprawiac sport, lubie sluchac muzyki roznej takze. To chyba wszystko. A i dla tych co Screena nie zobacza to mowie ze mam 4 postaci. Main dwóch kra¶ków tak do handlu i mam orka fightera na 3x na jakies raidy epickie jak cus. Pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenie mego podania. Ciau


Main-Rycerz Feniksa 78/Nekromanta 52

Mihau nie moze patrzec <zakrywa oczy Mihau> www.laureus.patrz.pl
_________________
Laureus
Ostatnio zmieniony przez Laureus Pon Maj 05, 2008 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Erona 
Elder

Klasa: SoulTaker/SwordSinger
Dołączył: 08 Maj 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:02 pm   

bla bla bla nie chcialo mi sie tego czytac bo to nie kolko poetyckie,znam cie i jestem ZA,ale mimo wszystko chcialbym zobaczyc screen z komnaty
 
 
V 
jak Vakro


Klasa: Destro
Wiek: 32
Dołączył: 23 Wrz 2007
Skąd: ¦l±sk
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:04 pm   

yyy nichuja nie ma bata zebym to czytal ale ogolnie jestem ZA screen z komnaty musi byc kiedy sie pojawi zapraszam do MG
_________________
I otwarla studniê otch³ani.
I wzbi³ sie ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca,
a s³oñce i powietrze zaæmi³y siê od dymu ze studni.


(...) temu, który na nim siedzia³, by³o na imie ¦mieræ, a piek³o sz³o za nim.
 
 
 
Nothus 
Elder


Dołączył: 19 Sty 2007
Skąd: Toruñ/CK
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:09 pm   

yeah! za!
_________________
http://keido.myminicity.com/
 
 
Laureus 
Vassal

Dołączył: 05 Maj 2008
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:10 pm   

Cytat:
bla bla bla nie chcialo mi sie tego czytac bo to nie kolko poetyckie,znam cie i jestem ZA,ale mimo wszystko chcialbym zobaczyc screen z komnaty


Mihau nie jestes z MG :P
_________________
Laureus
 
 
Erona 
Elder

Klasa: SoulTaker/SwordSinger
Dołączył: 08 Maj 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:15 pm   

Ale MG jest powiazane z KG wiec chce zobaczyc Screen :P
 
 
Thorsleif 
Elder


Klasa: Duelist/SwordMuse
Wiek: 36
Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: K³opotowskiego :p
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:21 pm   

fota
_________________
 
 
V 
jak Vakro


Klasa: Destro
Wiek: 32
Dołączył: 23 Wrz 2007
Skąd: ¦l±sk
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:39 pm   

MG to KG:P
_________________
I otwarla studniê otch³ani.
I wzbi³ sie ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca,
a s³oñce i powietrze zaæmi³y siê od dymu ze studni.


(...) temu, który na nim siedzia³, by³o na imie ¦mieræ, a piek³o sz³o za nim.
 
 
 
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 10:55 am   

Za
_________________
God’s in His Heaven. All’s Right with the World.
 
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 06, 2008 11:02 am   

Laureus napisał/a:
I tak oto wybra³em drogê mroczn±... Sta³em siê Mrocznym M¶cicielem. ¯a³uje, ¿e tak siê sta³o, lecz czasu siê nie cofnie... Mam nadziejê, i¿ Pan wybaczy mi ów wystêpek i bêdê móg³ byæ zaliczony do grona Jego uczniów... Pok³adam w Panu ufno¶æ m±... Po walkach w obronie godno¶ci More Maiorum


Rozumiem, ¿e ta czê¶æ to fragment z podania które kiedy¶ tam sk³ada³e¶ do MoreMaiorum? To po co to tu? Czemu jednak zrezygnowa³e¶ z bycia w MM.

Narazie bez werdyktu :)
 
 
Laureus 
Vassal

Dołączył: 05 Maj 2008
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 4:36 pm   

wyszed³em bo mia³em k³ótnie z jednym z klanowiczów - bylem w mm i chcia³em byæ kiedy¶ bo to klan mojego kolegi by³ po prostu on by³ i ja poszed³em za nim. A wrzuci³em to coby podkre¶liæ ze gra³em kiedy¶ DA tylko usun±³em go. I tak to jest czê¶æ podania z MM ale czy to ma jakie¶ znaczenie? Nie chcia³o mi sie pisaæ w pe³ni nowego a i tak polowa sie nie nadawa³a bo po prostu nie pasowa³oby ;) Mam nadzieje ze inaczej sie traktuje ludzi ni¿ tam :)
_________________
Laureus
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 06, 2008 4:44 pm   

A MM nie zrobi³o CI prania mózgu? Znam parê osób z MM, i wy³ania mi siê z tego obraz fanatycznych przeciwników KG, bo jeszcze zanim wystêpowa³ pomiêdzy MM a KG konflikt zbrojny, czê¶æ osób stamt±d wybitnie nie chcia³a s³yszeæ nawet o mo¿liwo¶ci polowania z kimkolwiek z KG ;) Dlatego interesuje mnie dlaczego nagle chcesz zmieniæ banderê?

Zaczynam byæ ZA ;P
 
 
Arvaell 
Elder

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 5:17 pm   

Zmien suba na destro to bede ZA ;)
Ostatnio zmieniony przez Arvaell Wto Maj 06, 2008 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laureus 
Vassal

Dołączył: 05 Maj 2008
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 9:22 pm   Laureus

Osobi¶cie tez nie lubi³em KG, nastawienie MM i takie tam to spowodowa³yto. Ale teraz dopiero wiem ze tam nie¼le ujki s± coby niektórych oczywi¶cie nie obra¿aæ. Cenie kilka osób ( no mo¿e mniej ni¿ kilka) z tych co znam. Zawsze my¶la³em ze wszystko co z KG, z UT to z³e ale to nie prawda i tutaj mo¿na spotkaæ spoko lodków i powoli przekonuje sie, ze w tym sojuszu tak¿e mo¿e byæ sympatycznie. Mam wielu znajomych z obu stron barykady. Nie lubi³em KG za jedna rzecz - ze nie umieli sie przyznaæ do pora¿ki. Nie wiem jak jest teraz - mo¿e sie kiedy¶ dowiem. A co do MM to ju¿ ich nie za bardzo lobiê, co nie znaczy ze kapuje na nich czy co¶ ;) po prostu niektórzy s± dla mnie ujami i egoistami :) No ale có¿ taka gra - jedni nie lubi± drugich nawet nie wiadomo za co (najgorzej jak sie wyzywaj±). A ja siê tylko ¶miejê :P
_________________
Laureus
 
 
Nothus 
Elder


Dołączył: 19 Sty 2007
Skąd: Toruñ/CK
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 10:45 pm   

KaranGurth? Pora¿ka? Nie widzê zadnego powiazania miêdzy tymi wyra¿eniami:P
_________________
http://keido.myminicity.com/
 
 
V 
jak Vakro


Klasa: Destro
Wiek: 32
Dołączył: 23 Wrz 2007
Skąd: ¦l±sk
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 12:22 pm   

musisz zrozumiec KG nie uznajje porazki KG nie ponosi porazki dopuki ktos z nas walczy dlatego ostatnia wojne skonczyli gmi;]
_________________
I otwarla studniê otch³ani.
I wzbi³ sie ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca,
a s³oñce i powietrze zaæmi³y siê od dymu ze studni.


(...) temu, który na nim siedzia³, by³o na imie ¦mieræ, a piek³o sz³o za nim.
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 12:45 pm   

O kurwa ! Vakro to by³o mocne :lol:
 
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 07, 2008 1:01 pm   

Có¿, wynika z tego, ¿e dostajesz od nas szansê, a my w MorGurth postaramy siê wpoiæ Ci jedyn± s³uszn± ideologiê i ju¿ na zawsze przekonaæ do KejDzi ;)

£ap w grze -> Weriond, Arveth, Keido
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 9:44 am   

[Gra na fortepianie pies KG] :P
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 9:50 am   Re: Laureus

Laureus napisał/a:



I Pan wys³ucha³ mych nawo³ywañ. Wskrzesi³ mnie i pos³a³ w ¶wiat w nowym wcieleniu – Paladyna
A teraz stojê przed Wami i o¶wiadczam ze chcê zasiliæ Wasze szeregi <uk³oni³ siê lekko>


?????????????
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


Ostatnio zmieniony przez Xardus Pią Maj 09, 2008 9:52 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Thorsleif 
Elder


Klasa: Duelist/SwordMuse
Wiek: 36
Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: K³opotowskiego :p
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 11:54 am   

oj Xardus masz za duzo czasu jak nie grasz, my tego nawet nie czytalismy :razz:
_________________
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 1:10 pm   

nom widze wlasnie...

w robocie nie bardzo moge grac :D

p.s. jutro jade do gdyni :D z granicy z czechami :D super :p diva jak chce niech wpadnie na mecz arka - gks ale nie sadze by mu sie chcialo :D

p.s.2 od kiedy przyjmujemy palkow na mainach? to moze i szyszki od razu :D - chyba, ze byla reforma a ja nic nie wiem :D z drugiej strony dobry tank nie jest zly :D nie do mnie nalezy ostateczna decyzja. ja zwrocilam tylko uwage na jego profesje :D
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Arvaell 
Elder

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 1:39 pm   

Dodany. Do zamkniecia :)
Xardus paladyni moga byc w "sojuszu" od kiedy jest w nim Timoven albo nawet i wczesniej ;)
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 2:08 pm   

heh to byl wyjatek

jeszcze nie dawno (skasowano topic z forum alka) bylo zenie przyjmujemy palkow i szyszek :D
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 09, 2008 3:38 pm   

Ja w³a¶nie te¿ nie wiem kto i kiedy zmieni³ regulamin i nagle paladynów mo¿emy, no ale spojrza³em do regulaminu i nic tam o paladynach niema.
 
 
Tony 
Kopalnia Pomysłów


Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 3:46 pm   

a Gorn? :<
_________________

 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 5:03 pm   

Gorn to pizda a nie paladyn :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Thorsleif 
Elder


Klasa: Duelist/SwordMuse
Wiek: 36
Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: K³opotowskiego :p
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 6:11 pm   

hehe, ale tez byl brat Traxa :razz: a teraz taki palek skoksany nawet fajna sprawa, jesli nie jest noobem i farmerem :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo