Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Erona
Czw Cze 19, 2008 7:49 pm
Flantvertino
Autor Wiadomość
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:25 pm   Flantvertino

Witam serdecznie !

Mam na imiê Jakub (23 lata).Mieszkam w okolicy Poznania. Jestem na pierwszym roku studiów zaocznych , kierunek : turystyka i hotelarstwo. Pracuje te¿ w tygodniu w agencji ochroniarsko/detektywistycznej. Uprawiam du¿o sportów : p³ywanie , koszykówka, siatkówka, bieganie (chodz ju¿ powoli wysiadam bo wykañczaj± mnie æmyki a pale ich duzo ;]) Pomimo tego mam czas na grê w l2. Gram ju¿ od oko³o 4 lat z du¿ymi przerwami i na ró¿nych serwerach, najczê¶ciej high rate. Od oko³o 2 lat jestem na allku i tylko na nim. W grze bywam czêsto. Zale¿y jeszcze od pracy ale zawsze te 6-10 godzin dziennie jestem w grze - niezale¿nie czy w dzien czy w nocy.

nick na IRC'u - Flant (zawsze siedze na kanale #allseron jak tylko gram)

Postaæ:

imiê: Flantvertino

profesja: Ludzki mag => mag ognia (Sorcerer)

Kr±g: 2x (szybko ro¶nie - du¿o koxam)

Sprzêt: top sklepowy D

Dlaczego KG ?

... bo to KG ;] Niedawno napisa³em posta na forum allseronu w dziale "samotni ... kto przygarnie" i na pm'a odpisa³ mi Xaresix podaj±c linka do waszego forum. Oczywi¶cie Kg jesat mi znane. Odpowiada mi ten klan, wasze zasady i przede wszystkim to , ¿e istnieje tak d³ugo. i tyle siê o nim mówi ;] - proste.

aha komnata : http://img354.imageshack....taflantauu8.jpg

obja¶nienia : Belbar jest do rozbijania kryszta³ow D ma 26 lvl. Sprzedawa³em nim kiedy¶ szoty w dion. Reszta chamów krz±taj±cych siê po mojej komnacie to niedobitki siostry i moje (Linaral). jak widaæ na za³±czonym obrazku poddani s± kasacji i ¶ladu po nich nie bêdzie.

pozdroxy
 
 
 
V 
jak Vakro


Klasa: Destro
Wiek: 32
Dołączył: 23 Wrz 2007
Skąd: ¦l±sk
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:37 pm   

yyy 6-10h dziennie od 2lat grasz a masz tylko taka psotac? nie mam zdania bo albo jestes klimaciarzem albo jestes wyjatkowo tepy(nie chce obrazac) albo nie grasz tyle co napisales bo to jest nie mozliwe:P

co do podania ogolnie mi sie podoba narazie jestem bez zdania podchodzac pod ZA
_________________
I otwarla studniê otch³ani.
I wzbi³ sie ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca,
a s³oñce i powietrze zaæmi³y siê od dymu ze studni.


(...) temu, który na nim siedzia³, by³o na imie ¦mieræ, a piek³o sz³o za nim.
 
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:56 pm   

z tym zdaniem , ¿e jestem têpy to troche mo¿e przesada , prawda?
Na allku jestem ponad 2 lata. Mia³em spore przerwy. Gra³em naprawde wieloma postaciami. Postaæ , która posiada³a najwiêkszy lvl to SK na 63 krêgu. Niestety nie podoba³ mi siê - to wszystko. Pozniej mialem jeszcze wiele postaci. Wcze¶niej nie gra³em od 6 - 10 godzin bo nie pozwala³y mi na to obowi±zki. Teraz moge. Tylko g³upiec nie ma w±tpliwo¶ci.
 
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 2:01 pm   

hmm.. Sorcem chcesz graæ.. ty wiesz na co sie piszesz ? :P

Poza tym podanko nawet fajne i jako¶ przekonuje.
Konik mówi ZA :P (MG)

V. Ja na alku siedze 3 lata i co z tego? :P
Mam tyle co ludzie w ci±gu pó³ roku s± w stanie osi±gn±æ ;]

Pozdroffka
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
V 
jak Vakro


Klasa: Destro
Wiek: 32
Dołączył: 23 Wrz 2007
Skąd: ¦l±sk
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 2:11 pm   

tepy--> mialem namysli orientacje w L2 nie charakter czlowieka, a tak jak myslalem bardzo dobrze wybroniles sie z tego ,,argumentu na PRZECIW" takze uwarzam ze sie do nas nadasz i jestem na ZA


wlasnie a co do sorca.....osobiscie radze zmien postac, oczywiscie kazdy ma prawo grac kim chce jego sprawa ale ja odradzam go bo rewelacyjny nie jest a koks porazka(chociaz herby sa to nie az tak zle) lepiej zrob jakiegos dd (bo ansz klan stosunkowo ma malo magow i ejst przygotowany pod walke ukami)
_________________
I otwarla studniê otch³ani.
I wzbi³ sie ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca,
a s³oñce i powietrze zaæmi³y siê od dymu ze studni.


(...) temu, który na nim siedzia³, by³o na imie ¦mieræ, a piek³o sz³o za nim.
Ostatnio zmieniony przez V Pon Cze 16, 2008 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Arvaell 
Elder

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 2:20 pm   

Flant napisał/a:
Gra³em naprawde wieloma postaciami

Podaj imiona kilku z nich.
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 2:33 pm   

Linaral (kap³an) , Verthos (pan wojny) ;) , Vargoth(mroczny ³ucznik), Kannel (bladedancer)
btw:
V my¶la³em te¿ nad sztyletem. Je¶li jest tak jak piszesz mogê siê przestawiæ ewentualnie na sztyleta. Szybko go przykoksam i z³o¿e ponownie podanie. "Ukami" gra³em ju¿ i trochê mnie nudz±). Zdecydowanie wiêkszo¶æ osób odradza³a sorca ale fajnie mi siê nim pizga ;) Sztylet w sumie te¿ spoko. Mogê zrobiæ i zobacze jak bêdzie sz³o. Je¶li bardziej siê przyda sztylet ni¿ sorc w klanie to - wiadomo wybiore sztyleta.
 
 
 
Melron 
Heir


Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2008
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:07 pm   

Tyle masz zajêæ i sie z L2 wyrabiasz :shock: ?
Ale poza tym jestem ZA :wink:
PS: W akademii chyba nie ma ju¿ miejsc... je¿eli siê siê nie mylê... (Rozumiem ¿e do MG)
_________________
"Idziemy na KOX"
 
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:11 pm   

Jak dla mnie konkretnie napisa³, ¿e chce do klanu KG wiêc nie rozpatrujê tego podania.
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:26 pm   

Bo sie chyba konkretnie nie orientuje w sytuacji. ;) Najlepiej niech sie sam okre¶li, czy mo¿e byæ MG, najlepiej jakby kto¶ mu to wyt³umaczy³.

Poza tym... ch³opie u Sorca na 6x zaczynaj± siê takie schody, ¿e nikt normalny nie jest w stanie go koxaæ. :P Strasznie d³ugie regeny i s³aby w pvp, znudzi Ci siê.

A Ty V "uwarzaj" na s³owa. ;)
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:44 pm   

Tak. Zgadza siê. Nie przeczyta³em tego topiku tu na forum. Mo¿e byæ MorGurth. Tylko co ja mam teraz zrobiæ. Tworzyæ sztyleta czy dalej koxaæ sorca. Kilka osób tu odradza mi sorca. Ja siê naczyta³em troche i na forum allka i na innych ciekawych forach o nim i wiêkszo¶æ opinii by³a taka , ¿e je¶li potrafisz graæ t± profesj± i wykorzystaæ do koñca to nie ma problemów.Zdania s± podzielone. Ja z chêci± bym przy nim zosta³.
 
 
 
Haxedeus 
Knight


Klasa: Nekromanta
Dołączył: 03 Sty 2008
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:50 pm   

Wg mnie troche dziwne, ze ktos kasuje postac na 63 kregu. Uwierze, jak zobacze screena tej postaci 63.

Jak wyzej - troche nie lykam tego - grales na high ratach, to masz sprawdzone na pewno postacie, ktora lepsza, potem na alku probowales wielu, wiele zmeczyles godzin, by wykoksac 63 a teraz nawet z samego sentymentu sobie nie zachowasz, tylko z zimnym sumieniem kasujesz?

Bede na tak ze wzgledu na osobowosc, jezeli udowodnisz, ze faktycznie masz postac 63 zanim ja skasujesz, w przeciwnym razie PRECIW.

Co do postaci, ktora wybierzesz do gry, wg mnie sam powinienes wybrac taka, jaka lubisz, bo spedzisz z nia wiele godzin, a 60% postaci jednego typu na serwerze robi sie nudne (tak, nekro tez).

Co bys jednak nie wybral, to jak masz koksac od zera (lub ponizej 40), to od razu wstepuj przed zrobieniem 2 profki - bo zawsze to punkty dla klanu.

Bedzie screen 63, bedzie ZA
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:53 pm   

Lee napisał/a:
u Sorca na 6x zaczynaj± siê takie schody, ¿e nikt normalny nie jest w stanie go koxaæ. :P


Xardu¶.. jeste¶ nienormalna :D

Je¶li ma tak± wole graæ sorcem i bedzie sie dobrze czó³ to ja nie widze powodu a ¿eby zmienia³ klase. Ciê¿ka jest, ale jak pisa³.. gra³ na serwerach HR wiêc pewno sprawdzi³ jego mo¿liwo¶ci ;]
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:56 pm   

nie bedzie screenu 63 bo to dawno by³o i nieraz gre przeinstalowywa³em, a zdjêæ z gry nie trzymam w albumie jakim¶ bo ¿yje prawdziwym ¿yciem a nie lineage'em. Swoje zdjêcia owszem kolekcjonuje ;)
 
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:07 pm   

dosyæ t³umaczeñ

Albo szanowni pañstwo przyjmujecie mnie w swoje progi albo szukam czego¶ innego. Co to ma do rzeczy, czy mia³em postaæ 63 czy te¿ nie. Nie ma jej ju¿ - to jest fakt! Teraz jest sorc. Gram nim i bêde ca³y czas nim gra³. W grze spêdzam od 6-10 h dziennie. Tyle ode mnie. Mo¿e jeszcze mam napisaæ pe³en rozk³ad mojego dnia , jak siê od¿ywiam, czy nie mam problemów z erekcj± itp. :) Mo¿na te¿ gdybaæ - przecie¿ moge umrzeæ przy komputerze czekaj±c na regen mojego sorca i co ? nie bêdzie mnie ju¿. Wiele mo¿e siê zdarzyæ. afkors :) mo¿e ma s³aby regen ale za to ma inne cechy , których nie maj± inni . ale dobra nie rozpisuje siê. Aha nie musi byc koniecznie KG. Jesli MG jest bezposrednio zwi±zane z KG to dla mnie nie problem. Dla mnie licz± sie fakty. jestem realist±. Nie sk³ada³em podania SK na 63 krêgu tylko Sorcem.

pierdopozdro
 
 
 
Fararr 
Elder

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:31 pm   

MG jak Weriond niechce to Akademia do nas i sie pomysli potem :P
_________________
 
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:33 pm   

Ostatnio jest moda na.. masz siostre ?? :P
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:38 pm   

ta. mam siostre. ma 20 kr±g i obecnie robi questa na politologa w toruniu. pozdro
 
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:40 pm   

Nie no Wer musisz go do MG wzi±¶æ :D
Jak bedzie zdjêcie siosty :P [u ¿adnym topicu tak nie naspamowa³em jeszcze :P ]
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:42 pm   

wara od mojej siostry :grin: zajêta
 
 
 
Haxedeus 
Knight


Klasa: Nekromanta
Dołączył: 03 Sty 2008
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:52 pm   

Flant napisał/a:
ta. mam siostre. ma 20 kr±g i obecnie robi questa na politologa w toruniu. pozdro


Dobra, rozbroiles mnie, jestem ZA :D

Rób Sorca jak chcesz, znam dwie fajne czarodziejki Sorcerki - fajna klimatyczna postac AOE.

Mam 2 ksiegi dla Sorca, wreszcie sie pozbede ;)
 
 
Quanthealis 
Knight


Wiek: 37
Dołączył: 15 Gru 2007
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:54 pm   

no i co ze zajeta :razz: w czyms to przeszkadza??!!
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 5:01 pm   

W³a¶nie. My chcemy zdjêcie siostry a nie siostre (chocia¿ to siê mo¿e zmieniæ :P )
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Flant 
Vassal


Klasa: Human mage
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Poznañ
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 5:33 pm   

nie ma ani zdjêcia , ani siostry. koniec spamu :wink:
 
 
 
Thorsleif 
Elder


Klasa: Duelist/SwordMuse
Wiek: 36
Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: K³opotowskiego :p
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 7:23 pm   

no dobra to daj zdjecie siostry i masz "za" :wink:

PS. dodac go do KG do akademii, a potem niech sie koxa w MG (wybor postaci zalezy tylko od Ciebie, sztylet to profka pod kamaela, ale tego na allku raczej szybko nie bedzie, z koxem sorca i tak bedzie latwiej niz spsa :razz: 6-10h to wiecej niz ja gram czyli bedzie power lvling u niego i swietlana przyszlosc w KG :cool:
_________________
 
 
Haxedeus 
Knight


Klasa: Nekromanta
Dołączył: 03 Sty 2008
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 10:19 pm   

Thorsleif napisał/a:
dodac go do KG do akademii, a potem niech sie koxa w MG


hie hie :D
Ostatnio zmieniony przez Haxedeus Pon Cze 16, 2008 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 10:28 pm   

hax - sama skasowalam ze 3-4 sekondy 6x :p


sorc - fajna profka - w koncu mam suba - juz arm - i w pvp tez sobie radzi... tyle ze vort na 77 - ma cancela ^^


ja mu dalam linka na forum alka





graj tym kim chcesz a nie pod klan - bo gra z przymusu to zadna gra :D
jak sie postac znudzi lub sorc cie nie przekona - zmienisz - i bez problemu - bez ponownego podania dolaczysz do kg


jak jestes przed 2ga profa mozesz spokojnie wbic do akademiii kg (punkty sie przydadza)
jak wojna ci bedzie po 4x przeszkadzac - coz... zycie - jakos ciagle sa suby co od 40 sie robi w kg i nikomu wojna nie przeszkadza :p



masz moje za
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Kaeen 
Baron


Klasa: Short Swinger/Dresss
Wiek: 40
Dołączył: 19 Wrz 2007
Skąd: kr/rz
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 9:46 am   

ZA, niech koksa sobie sorca w MG je¶li mu siê tak podoba a po wbiciu odpowiedniego krêgu do KG.
_________________
Kaeen - SWS/Destro
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 2:08 am   

Flant napisał/a:
ta. mam siostre. ma 20 kr±g i obecnie robi questa na politologa w toruniu. pozdro


Nie no, za ten tekst jak go nie przyjmiecie to wrócê do L2 i Wam nakopie do ty³ków, wszyscy wyl±duj± na karnym je¿u. ;)

[/offtop]
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
Ostatnio zmieniony przez Lee Sro Cze 18, 2008 2:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Quanthealis 
Knight


Wiek: 37
Dołączył: 15 Gru 2007
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 7:56 am   

za.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo