Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Seducia
Autor Wiadomość
Sed
Vassal


Dołączył: 06 Lut 2006
Skąd: po
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 8:21 pm   Seducia

nick: Sed

postac: Seducia [SedUssia si? czyta, a akcentem na U]

klasa: Czarnoksieznik

planowana profesja: Spellhowler

motywacja wstapienia do naszego klanu:

Ch?? zaistnienia w klanie, kt?ry ma cele, a nie jest tylko rodzin?. W klanie kt?ry b?dzie polowa? na wrog?w, niszczy?, zdobywa? zamki. Jak na porz?dn? czarodziejk? przysta?o, mam ch?? poczucia pot?gi, oraz respektu wobec mojej skromnej osoby. Z powodu rasy i moich upodoba?, tylko klan z odpowiednio z?? reputacj? mo?e si? liczy?.

krotka historia: Seducia, Adeptka Czarnej Magii, z domu Hellfire. Od kad odkryto u niej zdolnosci do w?adania magi?, raczej nie mia?a zbyt barwnego i ciekawego ?ycia ?owcy monstr?w lub poszukiwaczki przyg?d, zosta?a przez ojca pos?ana do Akademii, gdzie kilkadziesi?t lat wpajano jej zasady magii ofensywnej. Jednak Seducia nie by?aby sob? jakby i ten okres nie by? okraszony barwnymi w?tkami. Z zasady dokucza?a wszelkim kap?ankom Shillien i wykorzystywa?a r??ne proste sztuczki magiczne, by m?c si? ?mia? i bawi? w wolnych chwilach. Zawsze by?a wielce roze?mian? i dowcipn? osob?, o j?zyku ci?tym jak u mantikory. Do tego uwielbia uwodzi? wszystko co si? rusza, i nie jest a) cz?owiekiem b) krasnoludem c) jasnym elfem p?ci m?skiej (z jedn? elfk? si? przespa?a). Czerpie z tego nieograniczone pok?ady rado?ci, szczeg?lnie jak mo?e potem komu? odmawia?, w subtelny a zarazem okrutny spos?b. Po zako?czeniu akademii zacz??a szkoli? sie na w?asna r?k?, zdobywaj?c przyjaci?? i wrog?w. Na chwil? obecn? awansowa?a ju? do rangi Czarnoksi??nika, i jest w po?owie ?wicze? i trening?w by zosta? Spellhowlerk?. Jeszcze w akademii nauczy?a si? przyzywa? Demona Cienia o imieniu Thaark, kt?rego naprawd? lubi, ceni za wiedz? i umiej?tno?ci walki. Doskonale zdaje sobie spraw? ?e od czasu jego pierwszgo przyzwania strasznie zn?ca si? nad swoimi ofiarami i jest okrutna. Mo?na by powiedzie? ?e on s?czy w ni? okrucie?stwo , ale r?wnie? wiedz? i m?dro??. Seducia jest w pewnym sensie od niego uzale?niona, uwielbia go mie? za sob? gdy z kim? rozmawia, s?yszy w tedy w g?owie jego s?owa, ocenienie r?zm?wcy oraz wie co si? dzieje za ni?. Komfort ten uwielbia, ale nie zamierza zostawa? Demonologiem. Na chwil? obecna samotnie b??ka si? po kontynencie, tworz?c symfoni? zniszczenia dooko?a siebie. Do jej przyjaci?? nale?y mi?dzy innymi Orczy ?upie?ca imieniem Huggy, kt?rego wielce ceni, jak i on j?.

czego oczekujesz: Ogromnej dawki klimatu, ciekawych znajomo?ci, nieco pomocy w dobraniu i skompletowaniu ekwipunku, by m?c sie do kogo odezwa? w trudnych chwilach, oraz przyg?d! Wypraw! Podboj?w! (pssst, no i w?adzy)

co mozesz sam wniesc: Wielkie wczucie, i uwielbienie dla klimatu, ogromne poczucie humoru, nimfomani?, gar?? jej w?asnego sprz?tu i materia??w, barwn? posta? Okrutnej Wied?my...

Uwagi: Jestem osob? niecierpi?c? i wprost nieznosz?c? got?w, gotyku, mhroooku i ca?ej takiej pseudo z?ej otoczki, kt?ra powoduje u mnie drgawki i odruchy wymiotne. Z g?ry dzi?kuj
_________________
Ma
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 8:50 pm   

oj..... nie lubisz mroku....a "mroczne" elfy maja byc mroczne a nie tylko miec ladna nazwe....ale podanie mi sie podobalo...jestem ZA
 
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 8:51 pm   

Seducia Seducia, chodzi mi po glowie te imie, gdzies Cie spotkalem nie pamietam tylko gdzie i w jakies sytuacji, ale to ze zostalas w pamieci dobrze juz wrozy.
Wszystko tresciwie i zgrabnie napisane, ale uwage zwrocic trzeba na opanowanie przez Ciebie sztuk magicznych bo jest ono dosyc <zastanawia sie> slabe, na pewno z czasem to sie zmieni, ale wiedz, ze jak dolaczycz do nas bedziesz od izolowana przez jakis czas. Przynajmniej do czasu az nie dogonisz kregiem innych klanowiczow, ale na samotnosc to Ty chyba narzekac nie mozesz <usmiecha sie szeroko>. Podoba mi sie u Ciebie znajomosc celow do osiagniecia w zyciu, a to rzadka cecha u plci odmiennej oraz pewnosc siebie, tylko nad ta awersja do ludzi bedzie trzeba popracowac. Dodamy jeszcze to:
Cytat:
Uwagi: Jestem osob? niecierpi?c? i wprost nieznosz?c? got?w, gotyku, mhroooku i ca?ej takiej pseudo z?ej otoczki,

+ wklad
Cytat:
barwn? posta

i wychodzi, ze jestem na ZA Twoja osoba w szeregach Karan Gurth.
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:12 pm   Re: Seducia

Sed napisał/a:

co mozesz sam wniesc: ...poczucie humoru, nimfomani?...


:P hehe dobre 8)



ZA
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:03 pm   

Przeciw.
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:05 pm   

Podoba mi sie podanko, przyda sie kolejna nimfo... eee... znaczy kobieta w szeregach KG, od tak, dla urozmaicenia :wink: .

ZA
 
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 4:17 pm   

Przeciw
 
 
 
Sed
Vassal


Dołączył: 06 Lut 2006
Skąd: po
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:36 pm   

Narazie widz? wiecej g?os?w ZA, co mnie wielce cieszy, i moze tak z czystej ciekawo?ci, ale czy Leander i Fins w jakikolwiek spos?b mog? uargumentowa? swe g?osy? czy po prostu lubi? by? w opozycji do innych?
Wci?z czekam dzielnie na wi?cej wypowiedzi! :-)
_________________
Ma
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 7:08 pm   

Goraco ZA :)
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 7:58 pm   

Cytat:
czy Leander i Fins w jakikolwiek spos?b mog? uargumentowa? swe g?osy?


alez spiesze z odpowiedzia. Leander jak i fins to ludzie a jak sama napisalas:

Cytat:
Do tego uwielbia uwodzi? wszystko co si? rusza, i nie jest a) cz?owiekiem b) krasnoludem c) jasnym elfem p?ci m?skiej


wyczerpujaca odpowiedz? :)

ja sam na razie sie wstrzymam od glosu, ale bylbym sklonny byc lekko ZA



ps. zapraszam na nasz kanal irc: #karangurth
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 2:47 pm   

Tlumaczenie Xora moze byc... no ale w sumie Twoje imie mi sie nie podoba...
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 4:59 pm   

za
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Sed
Vassal


Dołączył: 06 Lut 2006
Skąd: po
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 6:30 pm   

Imienia nie zmieni?, jakby nie wchodzi to w gr?, coz, pogodze sie z tym ze Ci nie pasuje!

Lorielu, na chwil? obecn? z dostaniem si? na irc bede miala ma?y k?opot, s?dz? jednak, ?e ju? w niedziel? si? pojawi?, cho? jeszcze nie wiem o kt?rej.

Pozdrawiam Ciep?o: Sed
_________________
Ma
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 2:16 pm   

bylbym przeciw ale masz taki slodki avek...
ech no trudno
niechbedzie
nie nie mam silna wola
silna wola

PRZECIW

uf udalo sie

ps wspominalem cos o slicznym avku...
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Sed
Vassal


Dołączył: 06 Lut 2006
Skąd: po
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 7:55 pm   

Polecam gor?co, praca Luis'a Royo,z albumu Prohibited.

(podpis Tw?j Visharu jest bardzo Z?Y ;-) )
_________________
Ma
 
 
Sed
Vassal


Dołączył: 06 Lut 2006
Skąd: po
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:18 pm   

Przepraszam bardzo za zamieszanie, bardzo chcia?am do??czy? do KG. Jednak pewne wydarzenia w ?yciu osobistym sprawi?y, ?e nie wiem jak cz?sto b?d? grywa? w L2, przez to te? musz? zrezygnowa? z kandydatury do Waszego wspania?ego klanu. Smutno mi bo chcia?am Was pozna?, ale sama nie wiem czy b?d? teraz grywa?, a je?li ju?, to jak cz?sto. Gdy b?d? czego? pewna, wr?c? do gry, i wr?c? na forum KG. B?d? wtedy kandydowa? raz jeszcze. ?ycz? udanych ?ow?w. Pozdrawiam i ca?uj?: Sed
_________________
Ma
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:01 pm   

szkoda...
bedziemy wyczekiwac twego powrotu

ZAMYKAM
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo