Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Adamil
Autor Wiadomość
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 9:47 pm   Adamil

Mam pytanie mo?e g?upie ale niewiem zabardzo proszeo odpowiedz czy jak tam napisal Loriel Xorlarrin ?enie przyjmujecie Paladyn?w i Elf?w to czy to tyczy?o sie wszystkich ludzi czy tez nie.Czy chodzi tu o profesje Palladyna.Dziekuje z G?ry. :?


Tylko profesji Paladyn, jako ze jest to klasa z natury dobra i nie ma prawa bytu w Karan Gurth. Inni ludzie sa jak najbardziej mile widziani (byle nie w nadmiarze) - Xorlarrin
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 11:31 pm   

a co z profesja biskupa? oni tez z natury sluza dobru :>
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 12:17 am   

Yarmolik napisał/a:
a co z profesja biskupa? oni tez z natury sluza dobru :>


biskub jak kazdy ksiadz sluzy piueniadzu dobro i zlo niewiele maja z tym wspolnego
na jakim ty swiecie zyjesz ? :P
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 2:11 am   

Vishar napisał/a:

biskub jak kazdy ksiadz sluzy piueniadzu dobro i zlo niewiele maja z tym wspolnego
na jakim ty swiecie zyjesz ? :P

nooo zyje w swiecie fantasy zwanym Aden, gdzie nie ma brzydkich kobiet a kaplani sluza wylacznie swoim bogom
 
 
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 10:25 am   

Witam Wszystkich!!!
Czlowiek lucznik.Planowana profesja w dalszym czasie to Hawkeye.
Chcialbym wstapic do was do klanu, poniewaz podobami sie.Pragne walczyc u waszego boku i zdobywac doswiadczenie, ktorego nie mam zbyt duzo.Co chcialbym wniesc mysle ze pomocy jakiej bede dostarczal wam i w walce i innych rzeczach, ktorych mam nadzieje ze sprostam.Z checia bym napisal jakas historie ale niemam glowy do tego.


Pozdrawiam Adamil<Klania sie>
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 10:45 am   

no to napisz jak bedziesz mial do tego glowe bo z takim podaniem nie mysl ze sie do nas dostaniesz ;)

PRZECIW
 
 
 
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 10:58 am   

Ale historia nie jest obowiazkowa.Tak jest napisane.
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 11:17 am   

i nieobowiazkowe jest wcielenie Cie w nasze szeregi....PRZECIW...za to zdanie o doswiadczeniu...powiewa od Ciebie koxem....niewazne co napiszesz bede zawsze na nie
 
 
 
Khazid
Heir


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 12:55 pm   

hehe coraz lepsze podania...niedlugo bedzie "i low ju KG, jestescie najlepsi, chce do was wstapic dla koxu, sprzetu i fajnego znaczka nad glowa" oczywiscie odpowiedz moze byc jedna.... PRZECIW
 
 
 
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 11:28 pm   

Dajcie mi jescze jedna szanse postaram sie prosze.Z gory dziekuje.
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 1:32 am   

daje druga szanse i daje druga odpowiedz...PRZECIW!
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 8:31 am   

Nollan co sie rzuca?, jak ch?opakowi zale?y to niech pisze drugi raz, moze cos z teog b?dzie.
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 12:02 pm   

Na razie PRZECIW, ale moze Ci sie uda, za ktoryms razem cos sensownego napisac :twisted:
 
 
 
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 1:54 pm   Adamil

Posta?: Cz?owiek ?ucznik


Planowana Profesja:Hawkeye


Motywacja wst?pienia do waszego klanu:Pragne wst?pi? do waszego klanu czu? w nim rado?c bytu u waszego boku, trzymac sw?j ?uk z waszymi mieczami.Czerpa? moc z ludzi bardziej do?wiadczonych ode mnie.Odwaga Oddanie to s?owa, ktore traktuje z wielkim szaczunkiem.By?em w jednym klanie by? bezwgl?dny nakaz trzymania klimatu tylko kto go przestrzega?
byli tam ludzie kt?rzy wyzywali sie.Mysla?em ze gorzej nie bedzie ale si? rozpad?.Klan nie spe?nia? moich oczekiwa?.Chce si? od was uczy?.By by? takim doskona?ym wojownikem jak wy.Imponowali?cie mi i zawsze bedziecie moim wzorem do na?ladowania.


Kr?tka Historia:Urodzi?em si? na wyspie ludzi wiod?em tam i my?le?em ?e tak b?de zy? w szcz??ciu, ale si? myli?em.Pewnej nocy napadli na nasz? wiosk? bandyci.Zabili wszystkie osoby opr?cz mnie i mojej matki bo ojciec nas schowa?.Ona wychowa?a mnie tak bym pom?ci? ?mier? ojca.Pewnego dnia wyszed?em z domu na poszukiwanie tych bandyt?w.Lecz gdzy wr?ci?em nie mog?em uwierzy? to co si? sta?o matka zosta?a wbita na pal, bez wachania podbieg?em do niej lecz ju? nie ?y?a jej twarz by?a zmasakrowana nie mog?em na ni? patrze?.Wioske spalili.Lecz co to za wioska by?a tylko ja wniej zosta?em gdzie nie wszed?em by?o czu? smr?d jakie oddawa?y ?mierdzac? spalone trupy.przyrzek?em sobie ?e pomszcz? ?mier? Ojca i Matki i innych kt?rzy zostali bezlito?nie wymordowani.[po dw?ch latach]Psychika nie dawa?a mi spokoju ci?gle widzia?em Matke, ju? nie by?em tym samym cz?owiekiem co wcze?niej by?em inny.Cz?owiekiem, kt?ry by? z?y za to ?e nie mog? temu zapobiec.Uczy?em sie u Mrocznych Elf?w bo tylko oni posiadali wiedz? uczenia mnie.Lecztych barbarzync?w, ktorzy napadli na moja wiosk? nie znalaz?em i juz nie znajde.Chyba ?e wy mi pomo?ecie?


Czego oczekuje:Zaakceptowania mnie w klanie.Jak i uczestniczeniu w licznych wyprawach.


Co wnosze:ch?? do walki i oddanie si? ca?kowicie wam.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 2:44 pm   

no! juz lepiej :) tylko ta historyjka niezbyt hmmm..... oryginalna ;) wrecz powiedzialbym wtorna i banalna, ale niech strace... ZA
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 3:21 pm   

no juz lepiej,,, ale w dalszym ciagu przeciw...

postaraj sie bardziej, nastepne tendencyjne opowiadanie... Co jest do hu&@ grane ze wszyscy z na wpol wycietych wiosek pochodza :?: . Jak takie napasci sa na topie to skad sie biora elfy, drowy, orki, ludzie, krasnoludy... z kazdej wioski jeden przezyl?? Hmmmm no jeszcze bociany zostaja i przynosza dzieci, tzn wyverny moze...
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 12:43 pm   

to samo co wyzej Diva plus klasa HE by sie przydala w KG oaz widac, ze chlopak chce dolaczyc badzo do KG dlatego dalbym mu szanse, na probe.
Za

[EDIT]
no dobra Adamil to sie wytlumacz wpierw dlaczego do AhaAngi zlozyleles takze podanie, juz wycofane ale jakby nie bylo zlozone. Przypomne, ze profil AhaAngi jest calkiem odmienny od KaranGurth i stoisz po jednej stronie barykady albo po drugiej.
z forum AhaAngi
Cytat:
Bardzo przepraszam za k?opot jaki sprawilem ale wczorajsie dowiedzialem mam problemy tzn. rodzice maja i zrezygnuja chyba z neta.wiec niewiem co robic zabardzo musze odzrucic swoje podanie przyjecia mnie w wasze szeregi.Bardzo przepraszam<wstydzi sie mowiac to>Jak bede wiedzial cos wiecej napisze ale narazie tylko tyle moge powiedziec.


Z g?ry dziekuje i zycze milych dni spedzonych przed L2.
Pozrawiam Adamil

to co z tymi rodzicami? To bylo klamstwo u nich aby wycofac sie z podania, czy naprawde masz problemy z netem. Tak czy inaczej obie mozliwosci mi sie nie podobaja.
do czasu wyjasnienia - Wstrzymuje sie.
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 7:52 pm   Wyjasnienie Tej Sprawy

Witam Wszystkich.Prawdziwego Adamila niema narazie i prosil mnie oto bym narazie kontynuowal jego gre w L2.Rozmawialem z nim i napisal to dlatego ze niemogl wymyslec dobrego opowiadania do was.Gdy nie mogl wymyslec powiedzial sobie ze nie dostanie sie do was i stracil cala nadzieje w to ze kiedys moze byc w tak wspanialym klanie jak Wasz.A problemy z netem ma.Raczej niedlugo powinny sie rozwiazac.Niedlugo znaczy za tydzien moze dwa.Wiec juz wiecie niewiem co moge powiedziec wiecej nie gram w L2 sam tylko jego postacia bo nie mam az tak duzo czasu jak On.Wiec Kaosie chyba rozumiesz juz i Inni mam nadzieje ze tez.Niewiem mozecie sie wsztrzymac narazie ale ja prosilbym o dalsze rozpatrzenie jego Podania.A do Ahaangi powiedzial mi zebym napisal.

Aha jescze jedno pytanie zadam od samego Adamila.Adamil nie ma duzego lvlu i czy jest jakies ograniczenie np. Ze od 50lvlu dopiero przyjmujecie czy cos takiego?

Pozdrawiam Brat Adamila[cioteczny oczywiscie]
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 9:49 pm   

dziekuje za wyjasnienie. Generalnie od 40, chociaz sa wyjatki, ale to dotyczy bardzo waskiej grupy osob.
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
Khazid
Heir


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 3:17 pm   

1. Szczerze to troche sie usmialem czytajac kolejne podanie w stylu....rodzina nie zyje, palam checia zemsty, bla bla bla.....zawsze rodzina ginie jakby to mialo byc cos fajnego, powszechnie spotykanego.
Normalnie rozbrajaly mnie niektore teksty, np. "matka zostala wbita na pal","bylo czuc smrod jaki oddawaly smierdzace spalone trupy"....

2. Nigdy nie powierzylbym wypowiadania sie w moim imieniu, odgrywania MOJEJ postaci, nad ktorej wizerunkiem pracowalem dosc dlugo zadnej osobie, nawet jesli bylaby ona czescia mojej najblizszej rodziny...kazdy czlowiek ma inna osobowosc wiec bedzie odgrywal nawet ta sama postac w inny sposob. Mysle ze gdybym zalozmy sprzedal/przekazal kontrole nad moja postacia dla osoby postronnej szybko wyszlo by to na jaw.


JESTEM STANOWCZO NA PRZECIW (MIALES 2 SZANSE NA NAPISANIE PORZADNEGO PODANIA, A MIMO TO NIE POSTARALES SIE)
 
 
 
Silea 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 43
Dołączyła: 27 Lut 2005
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 4:14 pm   

A ja bym Go przyjela. Moze wyrosnie z Niego dobry Hawkeye, ktory pokaze w koncu, kto jest z wszystkich lucznikow najmocniejszy....
Wiec ZA.
Ostatnio zmieniony przez Silea Wto Lut 28, 2006 4:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 4:16 pm   

podtrzymuje swoj wczesniejszy glosPRZECIW
 
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 5:37 pm   

Wstrzymuje sie g?osu, za ma?o inofrmacji o tym panu.
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 11:08 pm   

PRZECIw (danejk mnie zastraszyla wiec gdzies ten przeciw musze umiescic)
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
Ostatnio zmieniony przez Vishar Sro Mar 01, 2006 7:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 11:23 am   

ZA
_________________
 
 
 
Adamil
Vassal


Dołączył: 24 Lut 2006
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 8:53 pm   Powr?t

Witam was wszystkich i przepraszam jednoczesnie za to ze was nie powiadmilem o mojej nieplanowanej nieobecnosci.Powiadam ze bede juz gral i nic sie juz nie przytrafi problemy rozwiazalem juz na dobre :wink: .I jednoczesnie Prosze o dalsze rozpatrzenie mojego podania.Z G?ry Dziekuje
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 11:54 pm   

Ja tam bym dal chlopakowi szanse...widac ze mu zalezy.Moze z taka sama determinacja bedzie walczyl u naszego boku jak isze kolejne podania:)

Zagga-Syn Ognia ze szczepu Krwawego Smoka
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 11:38 pm   

Kandydat dolaczyl do klanu Gwardia Mroku. Zamykam.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo