Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Czw Lis 29, 2012 6:50 pm
Aremi
Autor Wiadomość
))Aremi(( 
Vassal

Dołączył: 05 Lut 2011
  Wysłany: Sob Lut 05, 2011 6:48 pm   Aremi

Witam

Gram różnie zależy od mojego zapotrzebowania przeważnie jest to nożownicza Aremi 79 jej sub wrc. Charakter chaotyczny bardzo wredny,bezwgledny i uciążliwy dla wroga przeważnie.

Telora kowalka rozwijana kiedy mam ochotę prowadzi klimatyczne napadanie na ludzi w celu zbierania datków na sielotki ;D robię to dla zabawy i klimatu nie dla pieniędzy 50k zbiera jedynie lub zabijam jak ktoś nie chce płacić. Charakter zaczepny lecz tylko w swoim temacie.

KetramaAlea rozwijana neutralna nie biorąca udziałów w wojnach stworzona w celu zarabiania.

Kamelka ostatnio sobie nią pogrywam chce zobaczyć jaka jest.

Byłam już w w paru klanach Chimaru, Mroczni Najemnicy, Czarna małpa.

Z Chimaru odeszłam sama ostatnio błagali żebym wróciła po napisaniu podania odmówiono mi przyjęcia wiec nie rozumiem tego klanu.

Najemnicy wyrzucono mnie 3 tygodnie temu z powodu tego że powiedziałam liderowi że nie mogę teraz chodzić na epiki bo mam 2 tygodnie egzaminów i po egzaminach będę mógł i że niby się nie odzywam jak do mnie piszą a mówiłem że przeważnie ta pora muszę się zająć dzieckiem kąpanie i kładzenie spać.

No i małpa tu raczej sama odejdę... powód Loti i naprawdę ma dziwne zasady w klanie...To jest głębsze wiec nie będę się rozwijać trzeba by u nich być by zrozumieć.

Z L2 jestem bardzo długo na tyle by nauczyć się pisać pliki serwerowe do tej gry miałem też swój serwer lecz to zabawa praco i czasochłonna. Min 5lat

Mam 30l żonę, kochankę i dziecko :D . Uczę się bo z czegoś kiedyś trzeba żyć.
Czego od was oczekuje chcę do was nożem wiec można się domyśleć.... krwi owieczek :D

Czego oczekuje materialnego nie obrażę się jak będzie jakaś pomóc w sprzęcie narazie jestem samowystarczalna i ubrana.Na 80 na dynasty mnie nie stać.
Reszta by było wesoło i z kim polować .TS proponuje Mumble działa podobnie do TS zużywa mniej zasobów i ma lepsza jakość. Mogę używać jak mam możliwość ...

http://zapodaj.net/2c99592919f3.bmp.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więc znikam.
Ostatnio zmieniony przez Algor Nie Lut 06, 2011 1:30 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Laurelandara 
Baron


Dołączyła: 22 Lip 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 7:41 pm   

wszystko ok ale dalej siedzisz w malpie?
_________________
Nie każdy anioł jest lub musi być dobry...
 
 
 
Kimaro 
Elder

Klasa: Berserker
Dołączył: 16 Lis 2010
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:00 pm   

a Mi tu smierdzi transwystycyzmem, bez urazy ale raz piszesz jako kobieta a raz jako facet :P
_________________
Allseron - Kazaod

Abisum abissus invocat.
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 
 
 
Larkon 
Baron

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sie 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:09 pm   

Co ty chcesz od Lotiego toc to spoko ork :razz: Napisales/las ze byles/las w 3 klanach a w polowie mozna wywnioskowac, ze jeszcze jestes u lotiego. Zle cos zrozumialem ? Jezeli jestes jeszcze w jakims klanie to ja jestem PRZECIW nie lubie osob ktore zmieniaja klan dopiero jak im podanie przejdzie gdzie indziej.
 
 
Jarlax 
Baron

Klasa: sama w sobie
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:25 pm   

ooo masz to ta co latała na 77++ po katach 5x/6x i zabijała innych w tym mnie, a jak ja wpadałem nożem to był wielki płacz, że ją zabijałem O_O
 
 
Larkon 
Baron

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sie 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:38 pm   

No to juz wiem skad ten nick kojaze :twisted:
 
 
Warnal 
Elder

Dołączył: 30 Mar 2010
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:43 pm   

A więc >>> S P I E R D A L A J<<<
Ostatnio zmieniony przez Warnal Sob Lut 05, 2011 8:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Thoriel 
Baron


Dołączył: 04 Lis 2008
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:45 pm   

Jesteś klimatem i kolesiem, który mówi ze jest laska jak Kilia, Inestia i Silea. PRZECIW.
 
 
Jarlax 
Baron

Klasa: sama w sobie
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:06 pm   

j/w
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:27 pm   

wtf?
 
 
 
Rhil 
Elder

Dołączył: 09 Sty 2010
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 10:37 pm   

Thoriel napisał/a:
Jesteś klimatem i kolesiem, który mówi ze jest laska jak Kilia, Inestia i Silea. PRZECIW.


Thori <3 :lol:
 
 
Thoriel 
Baron


Dołączył: 04 Lis 2008
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 10:41 pm   

omg koles pomyliles.... Thori>all
 
 
))Aremi(( 
Vassal

Dołączył: 05 Lut 2011
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 12:26 am   Re: Aremi

...................
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 1:24 am   

nie znam morsa

edit: raz raz...raz raz
Ostatnio zmieniony przez Asyril Nie Lut 06, 2011 1:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 1:26 am   

Wyjebcie tą edycje postów po pojawieniu sie na posta odpowiedzi.

Przychodzi taki jeden z drugim, strzela babskiego focha po jakimś czasie i nie nawet nie idzie się dowiedzieć ocb i jak przyjebany kiedyś był :D
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Nie Lut 06, 2011 1:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 1:33 am   

Przywrócony oryginał. Ja nawet nie mam słów na takie podania ;) Mówiłem od razu co myślę o tym. ;]
 
 
 
MN_Aeryn 
Adept Łuku

Klasa: PR
Wiek: 43
Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: z Mroku
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 8:15 am   

Aermi napisał/a:
Najemnicy wyrzucono mnie 3 tygodnie temu z powodu tego że powiedziałam liderowi że nie mogę teraz chodzić na epiki bo mam 2 tygodnie egzaminów i po egzaminach będę mógł i że niby się nie odzywam jak do mnie piszą a mówiłem że przeważnie ta pora muszę się zająć dzieckiem kąpanie i kładzenie spać.


Zostałeś wyrzucony nie za to co opisałeś tylko za permanentne unikanie robienia zadani na Epiki miałeś czas na inne pierdoły po za zrobieniem nich. To że ludzie mają czasami inne życie niż gra jesteśmy wstanie zrozumieć i naprawdę mamy ludzi w podobnej sytuacji jak ty.

Na dodatek jak usłyszałeś że jest Epiki bądź jakaś większa walka znikałeś z ONLINE tak szybko że szkoda gadać.

Po za tym zapomniałeś dodać że miałeś swój klan założony i większość postaci twoich w nim siedziała taka mała dygresja.
_________________


http://www.filefront.com/user/MNAeryn
Ostatnio zmieniony przez MN_Aeryn Nie Lut 06, 2011 8:21 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
))Aremi(( 
Vassal

Dołączył: 05 Lut 2011
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:35 am   

:twisted: ZA co! Nie chciałam robić zadań na epiki jak odchodziłam miałam zrobione jedno z kimś tam równoczenśnie robiłam z waszego klanu MN. A kurwa dogadywałem się z waszym jebniętym liderem tylko egzaminy zakończę to je kuva zrobię a to że wasz lider pojebany nie dotrzymuje słowa a potem bredzi coś i wyżuca przed swoim.... jasne że byłem czasem online jak wy popaprańce biliście np baiuma bo miedzy 8-9 mam inne obowiązki też mówiłem liderowi. Jak to powiedział nitraxus mam to w dupie tak naprawdę a może mam skanować jeszcze dowody z terminami egzaminów żeby taka jak ty zrozumiała co?. Jeśli jestem zmuszany do obowiązków klanowy z zaprzestaniem obowiązków domowych. A jak kurva nie rozumiecie to se kuva przeczytajcie o której się kąpie 2 letnie dziecko i kładzie spać.
To było do hipokrytki z MN.
1.Jestem bardzo dużo online ale jak wyżej nie zawsze ma do tego warunki (tu mogą być nagłe zniknięcia ale to nie znaczy ze ignoruje klan.)

2.Nie łamie regulaminu stawiam sprawę jasno i wyraźnie.Przedstawiłam swoją sprawa wiec sobie zdecydujcie. Pozdrawiam Nitraxusa.
 
 
Laron 
Knight

Klasa: AW
Wiek: 43
Dołączył: 23 Paź 2010
Skąd: Vox Dei
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:42 am   

i byłeś/aś chyba w Voxach lipiec 2010
 
 
Arakid 
Vassal

Klasa: HK
Dołączył: 19 Gru 2010
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:53 am   Re: Aremi

))Aremi(( napisał/a:


Z Chimaru odeszłam sama ostatnio błagali żebym wróciła po napisaniu podania odmówiono mi przyjęcia wiec nie rozumiem tego klanu.



Ciekawe któż to tak cię błagał o powrót, widać że lubisz walić grubą ściemę. Za takie głupie gadanie zarobiłeś sobie PK
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:00 am   

Przestań, do cholery, pisać raz jako laska a raz jako chłop, bo pierdolca można dostać jak się to czyta.
 
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:28 am   

:D a to do mnie pisal zebym go nie zjebal w podaniu:D
_________________

 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:30 am   

No.. piszesz jak ktoś inny na A..... ;p
Cytat:

odchodziłam
byłem
mówiłem
zmuszany
Przedstawiłam
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
Ostatnio zmieniony przez QNIO Nie Lut 06, 2011 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
))Aremi(( 
Vassal

Dołączył: 05 Lut 2011
  Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:49 am   

Nie składała bym podania do chi gdyby ktoś mnie nie o to nie prosił... i to nie wiem czy to nie byłeś właśnie ty zanim wstąpiłam do MN. Do zobaczenia ulga tobie ! . Ntraxus masz racje :mrgreen:
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 1:05 pm   

O, Nitrax, masz przyjaciela! xD Chociaż może.. Przyjaciółkę?:P Może coś z tego będzie :P
 
 
 
Kimaro 
Elder

Klasa: Berserker
Dołączył: 16 Lis 2010
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 2:04 pm   

przyjaciel tranwestyta, na miejscu Nita nie wiedzial bym sie czy ma sie smiac czy plakac (chociaz ja bym plakal). coraz bardziej mnie denerwuje pisanie jak bys byl nie tego. Czemu nie zostanie zamkniety temat?
_________________
Allseron - Kazaod

Abisum abissus invocat.
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 
 
 
Thoriel 
Baron


Dołączył: 04 Lis 2008
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 2:19 pm   

Zamknijcie temat i wojne klanom które go przyjmą. NA JAREMUUUUUUUUU!!!
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 4:15 pm   

dżihaaaaaaaaddddddd, niech ginie!
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 4:17 pm   

Bo mi poprawia humor za każdym razem jak go czytam :D
 
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 4:26 pm   

Topic closed, character killed.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo