Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Nie Gru 25, 2011 4:25 pm
[Przyjęty] Gher
Autor Wiadomość
Gher 
Vassal

Dołączył: 23 Gru 2011
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 10:12 pm   [Przyjęty] Gher

klasa: zaczynam grać orkiem shamanem na 40 lvl zobaczę czy wybrać OL czy WC
o sobie: nazywam się Patryk mam 24 lata studiuje u siebie w mieście automatykę i robotykę, lubię czytać fantastykę
jak długo grasz w l2, jakie serwery odwiedziłeś: od c2 serwerów dużo zwiedziłem ze względu na często padające l2j
i oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/żonę/dziewczynę/siostrę? hmmm może coś by się znalazło ale tylko na WTT
Ostatnio zmieniony przez Algor Pon Gru 26, 2011 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 12:25 am   

:D WTT, no nie wiem, musisz zasłużyć ;P

Standardowe pytanie do kandydatów: Do 28.12 farmimy kasę na licytacje CH. Potrzebna jest spina, cały klan robi kasę. Zabawy jest mniej, bo to po prostu czysta farma w ciagu najbliższych 5 dni. Dajemy z siebie wszystko - gra jest warta świeczki. Idziesz na to?
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 12:26 am   

Podaj 3 rożnice w skilach OL'a i Wrc'a, równiez to na czym skupia się gra tych dwóch postaci podczas mass PVP.
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 1:02 am   

Swoja odpowiedz uzasadnij przytaczajac znane ci przyklady z literatury mlodej Polski.
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Gher 
Vassal

Dołączył: 23 Gru 2011
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 3:25 am   

OL grałem dużo to postać która ma sporą ilość debuffów, tylko u WC teraz buff "Chant of Vampire " działa także na magię i WC łatwiej znaleźć party


co do farmienia kasy mogę zrobić trochę postaci problem w tym że teraz święta i za długo siedzieć nie będę
 
 
Kimaro 
Elder

Klasa: Berserker
Dołączył: 16 Lis 2010
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 10:03 am   

Gher zle!
Buff VR dziala tez na luki poza tym juz nie ma znaczenia czy grasz OL czy WRC do 85 gra nimi sie rozni i nie koniecznie OL ciezej znalesc pt od kad ma haste. Po 85 to juz jeden pies czym grasz. To jest poprawna odpowiedz na to pytanie.
_________________
Allseron - Kazaod

Abisum abissus invocat.
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 1:07 pm   

Kazek, przeciez on dobrze mowi, o lukach nie wspominal w ogole. Jesli mamy byc precyzyjni to OL ma swietne debuffy (jesli tutaj w ogole wchodza) dobrze spamuje CP i HP no i ma soul guarda. Poza tym ma empa acu plus jeszcze pare bajerow ktorych nie ma wrc. Wlasciwie jedyne czego brakuje OLowi wzgledem wrc to vr i gatechant. Nie zebym kogos namawial ale OL to fajna klasa ;P Shoy zdalem?:]

Natomiast osobiscie uwazam ze nie kazdy musi miec na wejsciu taka obszerna wiedze. Sam gram teraz profka ktorej jeszcze w zyciu nie dotykalem i pewnie bylbym takim nupem w oczach ludzi ktorzy nia graja x lat ze az zal pomyslec. Chlopak pogra to sie podszkoli troche. Dla mnie bardziej istotny jest izapal, jakas ambicja, samozaparcie i przede wszystkim to czy czlowiek pasuje do nas, czy nie bedzie sie fochal co 3 krok, czy pojdzie za nami w zerg wroga jak bedzie trzeba.
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 1:43 pm   

Prawie, zapomniałeś wspomnieć o Flame of Invincibility OL'a i Great fury WRC'a

Nikt tu nic nie mówi o obszernej wiedzy, to są podstawy. Ja bym raczej celował w osoby które decydują się na jakąś profkę bo wiedzą do czego ona jest zdolna a nie pod pretekstem "a pograłbym sobie teraz tym, ciekawe jakie ma skile".

Wiadomo, że doświadczenie przychodzi z czasem, ale wolalbym nie grać z osobami które będą siać zamieszanie. A jak dla mnie osoba nie znająca swojej postaci jest jak biegający frag, a jeśli te fragi będą biegać pod banderą KG, to klan z czasem będzie kojarzony z nubami.

To nie Allseron, że sobie można pograć na lajcie. Albo napierdalamy albo dostajemy wpierdol.


Jakość > Ilość

@Gher - Troche słaba ta twoja odpowiedz. Nie wiem czy tylko ja, ale kompletnie nie zrozumialem sensu twojej wypowiedzi. Jeśli by to ode mnie zalezało musiałbyś nieco bardziej wyjaśnić wszystko, ale to ja nie prowadze rekrutacje, wiec pewnie twoje podanie przejdzie ;p

Powodzenia
Ostatnio zmieniony przez Shoy Sob Gru 24, 2011 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gher 
Vassal

Dołączył: 23 Gru 2011
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 2:32 pm   

Kimaro napisał/a:
Gher zle!
Buff VR dziala tez na luki poza tym juz nie ma znaczenia czy grasz OL czy WRC do 85 gra nimi sie rozni i nie koniecznie OL ciezej znalesc pt od kad ma haste. Po 85 to juz jeden pies czym grasz. To jest poprawna odpowiedz na to pytanie.



grałeś na Core? tam szukali w większości tylko WC do każdego pt ale solo lepiej się koksa OL-em bo teraz drain oddaje mp więc nie uważam że źle odpowiedziałem na te pytanie bo dyskutować można by było długo na temat tych dwóch klas po 85 fakt OL i WC mają bardzo podobne statystyki

btw zadałeś pytanie "Podaj 3 rożnice w skilach OL'a i Wrc'a" dla mnie to trochę głupie pytanie, wejdę sobie na jakąś stronkę ze skilami i ci podam ale to nie o to chodzi OL grałem koło 3 lat w sumie i to jest postać która sobie radzi z każdą klasą bez większych problemów jak ktoś ją ogarnia
Ostatnio zmieniony przez Gher Sob Gru 24, 2011 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 2:35 pm   

Zdecydowałeś się już czy wrc czy ol?
 
 
 
Gher 
Vassal

Dołączył: 23 Gru 2011
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 2:39 pm   

bardziej OL mi odpowiada bo jednak ten drain daje sporo mp więc spokojnie można nukować OL-em



btw Kimaro i Shoy nie wiem czy graliście na ru offie, ale gra po 85 i przebudzeniu w 4 klasę całkowicie ulega zmianie i zapewne większość graczy będzie uczyła się ogarniać klasę
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 2:43 pm   

Mówisz o koxie, tru? Mam nadzieję, że nie będziesz OLem, który zamiast głównie skupiać się na buffie/CP/debuffie a dopiero później dmgu, będzie latał po terenie CSa i udawał maga?^^ Wolę się upewnić. ;]
 
 
 
Gher 
Vassal

Dołączył: 23 Gru 2011
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 3:08 pm   

tak chodzi mi o koks na pvp wiem co trzeba robić, ale chce szybko wbic te 77 i robić questa na exp do 85 a OL solo spokojnie sobie poradzi

też kwestia czy OL robić się na suport czyli spam hp/cp czy debufera bo wtedy trzeba inny sprzęt mieć
Ostatnio zmieniony przez Gher Sob Gru 24, 2011 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 10:39 pm   

Dobra, będziesz miał chwilę to odezwij się na gg:3166980. I zainstaluj TS3 ;) Masz mic?:P
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 10:49 pm   

A nikt juz o ircu nie pamieta :(

Wstyd!
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 2:49 pm   

Bo na irc siedzą tylko takie dinozaury jak Ty, Rozz i czasami ja.

A i niedobitki z sekty zwanej Allseron, ale to na innym kanale.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 4:08 pm   

kurwa ale wy pierdolicie az sie nie chce czytac...
_________________

 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 4:08 pm   

Ej czasem was odwiedzam ;)
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 4:25 pm   

Przyjęty.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo