Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Wto Sty 03, 2012 1:21 am
[Przyjęty] Oldfart
Autor Wiadomość
Drakenes 
Vassal

Klasa: SE
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2012
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 3:16 pm   [Przyjęty] Oldfart

Witam
Na początek odpowiadam na pytania:

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.

Kociarz czyli Warlock, na razie na poziomie 5, brak suby nobla itd...
Gram na core i mam PW 72 lvl...ale męczy mnie ten server (lagi, zajęte miejscówki, ss lag)
Dzisiaj zaczynam na aria i chce zobaczyć co sie tam dzieje...

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?

Grałem 3-4 lata PR-em, zawsze wybierałem Dark Elfs, miałem na 4 profie kotka i fajnie się nim grało, jest prawie samowystarczalny a i potrzebny dla klanu (support w dd party),
Ale nie będę się upierał przy kocie...trochę doświadczenia mam i potrafię grać prawie każdą klasą (oprócz kamaeli...tych nie kumam), a przy tych 3 subach teraz to można poszaleć każdą prawie klasą...

3. Ile czasu poświęcasz na grę?

W tej chwili dużo (sezon budowlany się pomału kończy i zacznie się pewnie dopiero w marcu), prawie całe przedpołudnie (od 6.30 do 14.00), później na pewno kilka-kilkanaście godzin w tygodniu...pewnie będzie więcej jak będzie z kim grać i co robić.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.

W L2 gram od C1 (greckie BnB) 2-3 miesiące i potem kolega zaprosił mnie do OOWW (OrderOfWhiteWolf) i z tym klanem poprzez kilka serwerów...dobre 4-5 lat z nimi grałem...i byłem już no lifem...jednak na 2 lata odstawiłem L2...do OOWW nie bardzo chce wracać, nie znam tam już prawie nikogo, maja tam const party i trzeba być 23/24 on line...niestety nie stać mnie na to...moja ksywa tam to xlysyx

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?

tak posiadam cały sprzęt

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?

Na imię mam Michał ...od xxx lat wołają na mnie łysy, mam 31 lat, jestem hydraulikiem i pracuję na budowach, mam niezłą żonkę, która zawsze dziwnie patrzyła na L2...i boi się że znowu będę no lifem...i córeczkę która w marcu kończy 3 latka...(piękna elfka...)

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?

tak i tak

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry
/dziewczynę/żonę

żonę posiadam...siostrę też (ale już stara rura jest), znajomych mam...tylko takich w realu...nie na facebooku...wole wyjść z nimi na piwo niż siedzieć na naszej klasie :)

PS. Składam podanie po przeczytaniu postu na forum serwera ARIA (wpadłem tam popatrzeć co i jak...gdy zacząłem rozmyślać nad zmianą serwa)...i bardzo spodobało mi się to co piszecie na temat klanu, odpowiadają mi warunki jakie opisujecie...bez jakiegoś niewiadomego ciśnienia...just for fun...postaram się jak tylko mogę pomagać w klanie, jednak sam wymagam lekkiej pomocy...ja skończyłem L2 na hellbound, nie flamuje, czasami sobie popije, farm stawiam na ostatnim miejscu, na pierwszym dobra zabawa i wspólny cel, którego jednak brakuje przy grze solo...
Ostatnio zmieniony przez Algor Wto Sty 03, 2012 1:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 3:46 pm   

Niby spoko i byłbym ZA, ale wydaje mi się, że najpierw powinieneś zobaczyć co się tu na Arri dzieje, zdecydować czy zostajesz tu czy wracasz jednak na Core a dopiero później złożyć podanie.
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Drakenes 
Vassal

Klasa: SE
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2012
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 4:21 pm   

Gdy dowiedziałem się, że jest możliwość gry za darmo w "officjala" to postanowiłem pobawić się z L2. Nigdy nie przywiązywałem wagi do tego czym gram (bardzo często logowałem się na kumpli...bo np brakowało WC w party), na jakim servie gram, ważne było z kim gram...nie ważne jest to co zrobiłem na Core...myślałem,że idzie grac solo tak for fun...jednak najlepiej gra się w klanie, gdzie ma się jakieś wspólne cele...
Ja już wiem, że zostaje na Aria, chciałem się przekonać o tym czy tutaj nie ma lagów, bitwy o jednego moba itd...dlatego tą kacową niedzielę spędziłem na aria, server identyko jak core tylko mniej tłoczny i faktycznie chyba Ci bardziej "hardcorowi" są już na core...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Drakenes Nie Sty 01, 2012 4:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jarlax 
Baron

Klasa: sama w sobie
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 4:59 pm   

za
 
 
Larkon 
Baron

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sie 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 5:16 pm   

za
 
 
Kimaro 
Elder

Klasa: Berserker
Dołączył: 16 Lis 2010
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 6:02 pm   

Co do siostry bez urazy na starej pi.... mlody ku... cwiczy :P
ZA
_________________
Allseron - Kazaod

Abisum abissus invocat.
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 
 
 
Ivael 
Heir

Klasa: SwS/SB
Dołączył: 11 Lut 2010
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 7:25 pm   

Za.
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 10:20 pm   

Jeśli dobijesz 40lvl i nie zrezygnujesz z serwera to mogę być za..
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 11:45 pm   

52 lepiej, żeby chociaż B miał :P
 
 
Norsen 
Elder

Dołączył: 26 Lip 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 2:22 am   

MI sie podoba,jakis okres probny. za
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 8:28 am   

Szczere proste podanie. ZA.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Laurelandara 
Baron


Dołączyła: 22 Lip 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 11:17 am   

za
_________________
Nie każdy anioł jest lub musi być dobry...
 
 
 
Drakenes 
Vassal

Klasa: SE
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2012
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 12:50 pm   

Algor napisał/a:
Jeśli dobijesz 40lvl i nie zrezygnujesz z serwera to mogę być za..


Dobiłem i był missclick...i zostałem sorcerer :) ....tak więc już pod nickiem Oldfart katuję 36 lvl...

a sorc 41 przyda sie na mrówe?? bo kiedyś sorcami sie robiło...

mam nadzieję, że jutro tak do 12.00 będzie 52 i b graty...
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 12:58 pm   

No okej, to wieczorem możesz się odezwać na GG: 3166980.
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 1:21 am   

Przyjęty.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo