Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Pią Sty 13, 2012 12:09 pm
[Przyjęty] Grattatuk
Autor Wiadomość
Elfu 
Vassal

Klasa: Szpoilasty
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2012
Skąd: More Maiorum
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 12:53 am   [Przyjęty] Grattatuk

Niezbytnio lubie pisać podań w formie punkt - odpowiedź, dlatego napisze wszystko spójnie. Jakośtak lepiej mi sie wtedy to układa.

Mam 26 lat. MIeszkam sobie w Łodzi i jakoś egzystuje w tym zapyziałym kraju. Ukończyłem studia graficzne z dyplomem, choć na niewiele sie to póki co zdało. Niemniej znam takie i owakie programy graficzne i conieco w nich potrafie zrobić. Czy to jakąświzualizacje czy namalować obrazek albo coś sfotografować. Lubie malować obrazy suchą pastelą, kredkami i ołówkami, słuchając przy tym spokojnej muzyki, najlepiej popijając herbate słodzoną dwiemama łyżeczkami. Jeśli znajdzie sie jakiś sernik, to też nie pogardze. Czasami mam jednak dni, kiedy lubie posłuchać czegoś ostrego, z zakresu heavymetalowego i innego -metalowego. Zdarzają sie dni, kiedy zachacze o rap, drum'n'bass czy klasyke, ale to są rzadkości.

Przygode z samym L2 zacząłem bardzo dawno temu, jeszcze nawet przed powstaniem L2 na Allseronie, choć dopiero tam wszystko działało do tego stopnia dobrze, że można było coś pograć. Tam też spędziłem mnóstwo czasu, aż do teraz. Mimo wszystko i tak tam gram zewzględu na osiągnięcia, porównywalnie mniejsze od osób bardziej zażartych w takich rozgrywkach, niemniej napewno COŚ. Na oficjalnym serwerze gram głównie z ciekawości. Intryguje mnie co nowego wprowadzono, a czego nieoficjalne serwery mieć nie będą już chyba nigdy. Największą ciekawostką, którą chce odkryć, jest 4-ta profesja.

Rozpocząłem przygode oficjalną wraz z drugim, może trzecim dniem otwarcia serwerów. Postacią stworzoną był Grattatuk - poszukiwacz. Obecnie przebywa na serwerze Core, co jest wielce niewygodne. Zapewne każdy wie, jak to tam wygląda. Natknąłem sie na zaproszenie KG wpisane na forum MoreMaiorum (w którym to klanie też jestem jeśli chodzi o Allseron). Zdecydowałem się więc przenieść na Arie, zachęcony możliwością bycia częścią większego, polskiego klanu, który notabene zna sie chociażby z nazwy. Ze względu na to postać Grattatuka - poszukiwacza jest w stadium embrionalnym, w trakcie robienia questów początkowych z lvlów pierwszych. Na szczęście obeznany z serwerem Core wiem, gdzie i jak co robić i jak to działa. Ogólny plan rozwoju postaci jest niezbyt skomplikowany - sztylety od samego początku, z rozwinięciem subów napewno na BD i tanka (trzeci slot w fazach zastanowienia). Plus oczywiście spoil, to jest jednak coś, co pozwala zarobić nieco pieniążków. Byćmoże też dlatego właśnie ten kraś stał się niemal mainem na Allseronie, choć do tego dochodzą też czynniki klimatyczne, które tam są też sporym wyznacznikiem prowadzenia postaci. Grattatuk będzie najprawdopodobniej jedyną postacią, jaką będe rozwijał. Z doświadczenia Allkowego wiem, że rozwijanie wielu postaci na raz jest nieekonomiczne i zakłoca jedynie ich rozwój.

Pomimo dużej chęci grania na oficjalnych serwerach, jest wciąż coś (dokładniej ktoś) co trzyma mnie na Allseronie. Dlatego teżwiększą uwage skupiam na grze tam. Poświęcam temu więcej czasu i uwagi. Aria będzie okupowała mniejszy kawałek dnia, głównie po północy - chybaże nadarzy sie okazja, wtedy pojawiam się w ciągu dnia. Niemniej staram się być pomocny jeżeli tylko moge - pójść gdzieś, coś pożyczyć, pozyskać dla kogoś, wspomóc. Wyznaje zasade, że w kupie siła i razem jest coś łatwiej osiągnąć. Czasem nawet wychodze z założenia, że jeśli mnie sie coś nie przyda, niech sie przyda komuś, komu jest potrzebne.

W obecnej chwili posiadam tak mikrofon wraz z słuchawkami ale wykorzystuje go do komunikacji poprzez mumble, jakoże taka była potrzeba dla klanu MM. Moge się zaopatrzyć w TS, nie ma problemu, ale patrząc na to, w jakich porach będe sie logował, na niewiele mi sie to zda - chybaże dla samego nasłuchiwania. Zawsze cosik.

Regulamin przeczytałem, przyjąłem do siebie i zaakceptowałem. Trudno by sie z takim regulaminem nie zgodzić. Jedyne za co chciał bym przeprosić, to poziom postaci, który może nie być tym opisanym w "Kogo szukamy?" Niestety Grattatuk ('Tuk' w skrócie) na Core ma już lv.64 a Innova nie wpadło na pomysł przenoszenia postaci z serwera na serwer.

Tak, mam dziewczyne :P
Ostatnio zmieniony przez Algor Pią Sty 13, 2012 12:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 1:10 am   

Za, tylko nie klimac:P
_________________

 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 1:12 am   

Przeciw, stanowczo za dlugie podanie! :P

No i nie podoba mi sie ze zamierzasz grac tak na pol dupy. W ogole na allseronie jeszcze ktos gra?
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 1:24 am   

Ja gadałem z człowiekiem w grze, powiedziałem, że jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko wrzucę go do MG. Chce sobie pograć na pół gwizdka na offie, niech pogra. Póki mamy gdzie, to nie widzę przeszkód. Lepiej z nami niż gdzieś wśród obcych.

Jeśli możesz to zdradź jeszcze kim grałeś na Allseronie.
 
 
 
Elfu 
Vassal

Klasa: Szpoilasty
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2012
Skąd: More Maiorum
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 2:13 am   

@Xorlarrin

Jak by było za krótkie teżby Ci sie nei spodobało :P

Na pół dupy gram, ponieważ na Allku gra jeszcze paru znajomych i przede wszystkim moja dziewczyna. Nie zostawie jej tam :( Próbowałem przekonać, żeby też tu przyszła, ale poprostu nie dało rady. Troche osób jeszcze gra, ale teraz wygląda to jak miasto duchów - coś sie przewinie i tyle widziałeś. Są klany, które wykorzystują taki stan rzeczy. Sporo Mjolniru jeszcze funkcjonuje, AlterAldeon to wręcz zasysa pozostałości innych klanów. Momentami da sie wyczuć, że na serwer przyszła garstka nowych graczy. Ale nadal nie jest to nic wyskokowego. Planują wprowadzić rozszerzenie Freya, więc może coś tam sie odnowi, ale mam wątpliwości.

@Algor

Na Allseronie grałem wieloma postaciami. Ku zaskoczeniu żadna z nich nie była w większym klanie, dopiero niedawno wrzuciłem kogoś do MM. Z postaci, które aktywnie rozwijałem były to: Emdar - kamael berserker; Peo - doomcryer; Ilinayos - jasny kapłan i oczywiście Grattatuk - poszukiwacz, któremu obecnie poświęcam chyba całą uwage.

@Nitrax

Klimacenie poszło dawno temu w odstawke na boczny tor. Kurzy sie :D
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 2:54 am   

Elfu .^__^.


ZA albo foch! :D
Ostatnio zmieniony przez Saari Sob Sty 07, 2012 2:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Warnal 
Elder

Dołączył: 30 Mar 2010
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 10:35 am   

I tak jest klimatem, za
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 6:19 pm   

Lol Elf =DD o/
 
 
Elfu 
Vassal

Klasa: Szpoilasty
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2012
Skąd: More Maiorum
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 7:11 pm   

LOL Shoy! xDD \o.

Nie spodziewałeś sie? :D

Cześć Saarenka \^^'
 
 
Laurelandara 
Baron


Dołączyła: 22 Lip 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 8:56 pm   

za ale do MG
_________________
Nie każdy anioł jest lub musi być dobry...
 
 
 
Callea 
Elder


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 9:06 pm   

Elf ? O_o Twoja dziewczyna też grała/gra na Allseronie :>? Nie pamiętam tylko imienia jej... :)
 
 
Jarlax 
Baron

Klasa: sama w sobie
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 9:06 pm   

za do MG
Ostatnio zmieniony przez Jarlax Sob Sty 07, 2012 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Callea 
Elder


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 9:15 pm   

o, Sanvi to jest ? przypomniało mi się chyba :p
 
 
Elfu 
Vassal

Klasa: Szpoilasty
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2012
Skąd: More Maiorum
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 10:31 pm   

Gra nadal ^^ I niestety nie udało sie przekonać do przejścia na offa. Dlatego też takie właśnie moje granie typu casual. Nie chce samemu biegać po serwerze. Czasami fajnie otworzyć do kogoś japke i pośmiać sie z różnych rzeczy :D Umila rozgrywke. A nóż kto wie, sie przydam.
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 12:47 pm   

Daj znać na GG: 3166980. Dziś mogę być często afk, ale będę zerkał co jakiś czas.
 
 
 
Elfu 
Vassal

Klasa: Szpoilasty
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2012
Skąd: More Maiorum
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 2:12 pm   

Nie zaposiadowywuje GG niestety. Prędzej Skype. Moge próbować łapać Cie też w grze.
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 2:43 pm   

Nick Elf z IRC? To Ty jeszcze żyjesz na allku o_0. Kolejny dinozaur. ZA.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Elfu 
Vassal

Klasa: Szpoilasty
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2012
Skąd: More Maiorum
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 3:51 pm   

Yup, ten sam Elf. Na Allku żyje, mam sie całkiem świetnie. Allek nie ma sie już tak świetnie swoją drogą.
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 4:28 pm   

Elf to moj pierwszy lider z Allka .^_^. Klan byl wielki bo jakos 6-cio osobowy, ale bylo wesolo :mrgreen:
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 12:41 am   

Złap mnie w grze.
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 12:09 pm   

Przyjęty.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo