Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Pon Lut 20, 2012 11:25 am
[Odrzucony] Petre
Autor Wiadomość
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 9:21 am   

Saari napisał/a:

Poza tym jak nie radzisz sobie z glupimi zaczepkami to nie wiem czy to klan dla Ciebie. Tu trzeba miec nerwy z gumy by wszystkie debilizmy sie od nich odbijaly i glowe do wymyslania innych debilizmow, ktorymi sie rzuca w zaczepiajacego :P




I tak, jeśli go przyjmiemy, kolo pierdolnie focha. Daję mu max 9 dni gry. :D
 
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 9:47 am   

Wjazdy personalne, kretyńskie zachowanie, narcyzm i debilizm. Znamy Cię na tyle na ile dałeś się poznać.

Przeciw
_________________
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:08 am   

Eder napisał/a:
Wjazdy personalne, kretyńskie zachowanie, narcyzm i debilizm.


Jak zaczalem to czytac to myslalem ze o klan chodzi :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Helevorn 
Marszałek Sendżerenu


Klasa: Ciągle 2 podstawówki
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:17 am   

No miałem podobnie. Z reszta, wole chama który gra, niż kulturalnego causala który nabije 50lvl i nie widać go przez tydzień.
_________________
"Contrary to a popular belief, people aren't stupid"

 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:28 am   

Kiedy odzyskasz neta i znowu będziesz mógł grać w tygodniu? Bo zdajesz sobie sprawę, że grając tylko w weekendy to do 85 dobijesz może za rok?
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:23 am   

http://i29.photobucket.com/albums/c262/ed3r/kj.jpg

http://i29.photobucket.com/albums/c262/ed3r/zs.jpg

:D
_________________
 
 
Helevorn 
Marszałek Sendżerenu


Klasa: Ciągle 2 podstawówki
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:32 am   

No i? Wielu z nas puszcza gorsze teksty :]

Już tłumacze co go tak bronie. Nudzi mi się w pracy, w domu nigdy bym tego nie zrobił XD Poza tym Call go nie chce, to zrobię jej na złość.
_________________
"Contrary to a popular belief, people aren't stupid"

 
 
 
Callea 
Elder


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:43 am   

Żebym ja Ci na złość nie zrobiła zaraz :)

Zamknijcie ten temat najlepiej, nie przyjmujemy go i już! O :D
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 12:24 pm   

Helek, nie pierdol tylko pracuj :D

Ja też jestem nerwus i jakoś nie zdarzyło mi się tak komuś pocisnąć, a okazji bylo wiele ;)
_________________
 
 
Ampharea 
Elder


Klasa: Aeore
Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2012
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 12:45 pm   

Helevorn napisał/a:
No i? Wielu z nas puszcza gorsze teksty :]


"Redo: to nie KG"

A nie, czekaj...
Ostatnio zmieniony przez Ampharea Pią Sty 20, 2012 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 1:24 pm   

Po tego typu dyskusji w tym temacie - byłbym szczerze zdziwiony gdyby Kandydatowi nadal zależało na miejscu w klanie.
 
 
petre 
Vassal

Klasa: aw
Dołączył: 14 Sty 2012
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 1:45 pm   

@saari
wjazdy nie robia na mnie najmniejszego wrazenia :P tez mam ciety jezyk

@ellenger
nie wiem, powiedzialem ze bede grac narazie dla zabawy. zobaczymy jak dlugo pociagne

@asyril
dymac to my, nie nas :P foch jest dla emo pedalow

@eder
masz jeszcze inne screeny? kolegow popytaj moze tez ci cos wysla. jak sie zachowuje jak pajac to czasami komus moga nerwy puscic. szczegolnie jak jakis nieogar wyzywa sie w grze na niskolvlowych postaciach

@naib
i wlasnie o taka atmosfere mi chodzi :D nadal zainteresowany
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 2:01 pm   

helfirku nieogarem to ja bym sie nie nazwał ;)
jak Cię przyjmą to po prostu będę ignorował Twoją osobę, nie licz na epitety same jak pokazałeś się z takiej a nie innej strony, pozdro ;-f
_________________
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 3:04 pm   

petre napisał/a:

@asyril
dymac to my, nie nas :P



Sprecyzuj, bo nie rozumiem :<
 
 
 
petre 
Vassal

Klasa: aw
Dołączył: 14 Sty 2012
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 3:24 pm   

Eder napisał/a:
helfirku nieogarem to ja bym sie nie nazwał ;)
jak Cię przyjmą to po prostu będę ignorował Twoją osobę, nie licz na epitety same jak pokazałeś się z takiej a nie innej strony, pozdro ;-f


je, spoko gwiazdo klimatow.

@asyril
no tak sie mowi po prostu u nas ;D

@ellenger
poki co nie mam zielonego pojecia kiedy bede miec neta w tygodniu. byc moze w polowie lutego czy cos. pomecze rodzicow to mysle ze cos kolo tego by bylo.

dzisiaj nadgonie troche z lvlem. sprobuje minimum do tego 4X pociagnac. no chyba ze naprawde szybko sie expi to jak dam rade to 52 wcisne, chociaz potrzebowalbym troche pomocy merytorycznej jak najszybciej, gdzie i jakie kamaloki :P moj rozwoj zatrzymal sie na graci epilogue, gdzie nie wiem czy byly wogole, a jesli byly to zbugowane
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 3:57 pm   

Najszybciej wyekspisz się kowalem na serwerze Core ;)
_________________
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 4:49 pm   

zmieniam decyzję na PRZECIW.

spowodowane po 1. wypowiedziami w tym temacie, po 2. na początku nie skojarzyłem postaci Helfir z allka, teraz już wszystko jasne.
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 5:03 pm   

przeciw tylko i tylko wylacznie z powodu 'grania tylko w wekendy'
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 5:11 pm   

Ja wstrzymuje sie od glosu.
_________________
"There's more to living than only surviving
Maybe I'm not there, but I'm still trying"

- The Offspring - Staring At The Sun
 
 
Erona 
Elder

Klasa: SoulTaker/SwordSinger
Dołączył: 08 Maj 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 5:36 pm   

Przeciw, zglos sie jeszcze raz jak zmieni sie twoje czestotliwosc gry
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 6:37 pm   

Ja też Helfira kojarze glownie z gadatliwości na głównym/shout podczas PvP.

Przeciw.
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Pią Sty 20, 2012 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
petre 
Vassal

Klasa: aw
Dołączył: 14 Sty 2012
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 7:20 pm   

41 lv Soul breaker

47. mysle ze na to 5X dzisiaj pociagne

wbite 52.

56
Ostatnio zmieniony przez petre Nie Sty 22, 2012 4:14 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 7:36 pm   

Ja powiem tak, postać pamiętam głównie z ostatniego okresu przed banem. Później był jeszcze jakiś tam epizod z eventem pvp (zresztą bardzo fajnym jak na tamte realia). Jakieś tam debilne teksty na ogólnym, shoucie może się pojawiały, natomiast ja ich nie pamiętam.

Założenie przy tworzeniu klanu było takie, żeby zostawić za sobą allseronowe przygody i zrobić coś ponad podziałami. Dlatego jestem w stanie dać mu szansę, licząc na to, że zacznie grać normalnie i nie będzie robił siary w klanie. Głównie dlatego, że po pierwsze zależy mu bardziej niż większości kandydatów, po drugie dlatego, że pamiętam dużą aktywność.
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 7:50 pm   

Algor napisał/a:

Założenie przy tworzeniu klanu było takie, żeby zostawić za sobą allseronowe przygody i zrobić coś ponad podziałami.



Prawie jak Martin Luther King xD

edit: albo Winston Churchill podczas konferencji w Fulton xD
Ostatnio zmieniony przez Asyril Wto Sty 24, 2012 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:30 am   

Algor wszystko ładnie pięknie. Ja się z Wami tłukłem od C1, większości z Was tu jeszcze nie było ale zawsze był pewien respekt i granica, której nikt nie przekraczał. Tu nie było konfliktu na tle gry tylko graczy, gdzie jeden z nas po prostu nie potrafił zagryźć warg, trzymać gęby na kłódkę i cisnął po Tobie po całości. Na forum jak i w grze. Jak kandydat dojrzeje do tego by nie rzucać w innych mięsem na lewo i prawo to zmienie zdanie. Na razie podtrzymuje przeciw.
_________________
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 11:05 am   

Ja po przemyśleniu kilku spraw również jestem na PRZECIW. Fajnie, że się Helfir starasz, wchodzisz na TS, zagadujesz itd. W normalnych warunkach dałbym Ci absolutne za. Jednak jeśli pierwszy tekst jakim rzucasz po wejściu na TS i przywitaniu się jest "czemu przyjęliście tego pajaca Edera do klanu?" to to nie wróży dobrze na Twoja współpracę z całym klanem i nie wskazuje raczej na to żebyś miał wolę zażegnania konfliktu z Ederem. A jeśli Twoja obecność w klanie ma generować konflikty to ja podziękuję.
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 11:12 am   

Lasq napisał/a:
Ja po przemyśleniu kilku spraw również jestem na PRZECIW. Fajnie, że się Helfir starasz, wchodzisz na TS, zagadujesz itd. W normalnych warunkach dałbym Ci absolutne za. Jednak jeśli pierwszy tekst jakim rzucasz po wejściu na TS i przywitaniu się jest "czemu przyjęliście tego pajaca Edera do klanu?" to to nie wróży dobrze na Twoja współpracę z całym klanem i nie wskazuje raczej na to żebyś miał wolę zażegnania konfliktu z Ederem. A jeśli Twoja obecność w klanie ma generować konflikty to ja podziękuję.



Chyba zacznę wchodzić na kanały TSa, na których wszyscy przebywają xD


Tym bardziej przeciw.
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 5:00 pm   

Algor napisał/a:
Założenie przy tworzeniu klanu było takie, żeby zostawić za sobą allseronowe przygody i zrobić coś ponad podziałami.


To będzie offtopic generalnie, nie piję bezpośrednio do Helfira.

Wiem, że posługuję się tym słowami kolejny raz, i że większość z Was już to czytała. Ale parafrazując to co kiedyś już napisał Ahrimad - ponad podziałami (jeśli chodzi o poglądy) są chyba także wartości takie jak dobre wychowanie, czy minimum szacunku wobec innych. Jest to tak uniwersalne, że powinno się wymagać ich respektowania przynajmniej w minimalnym stopniu.

Z jednej strony chcemy się dobrze bawić wśród "normalnych" ludzi, z drugiej fire power też się liczy. Przeciw jestem tylko dlatego, że Helfir opinię sam sobie zbudował taką a nie inną, a argumenty o grze w weekendy nie przekonują mnie ku daniu mu szansy, to żaden znaczący kop do fire power. Dwie strony medalu które przedstawił są mocno słabe. Nie mniej decyzję końcową niech podejmie lider. Mi osobiście on nie będzie przeszkadzał, chyba.

Offtopując dalej i tak mnie osobiście razi, że mimo 6pkt regulaminu w klanie znalazły się osoby które czyściły nie swoje konta. Przehandlowałem w sumie itemów za kilkadziesiąt tysięcy PLN, ale w życiu nic z żadnego konta nic nie zajebałem, mimo że mam tysiące haseł. Nie wiem, może jestem dziwny, ale pewne granice przyzwoitości są nie przekraczalne i huj.

Sam gram mniej niż większość z Was, więc nie będę Wam mówił kogo należy przyjmować. Mam tylko nadzieje, że w tym ponad podziałami nie pójdziemy za daleko, bo nie chciałbym zobaczyć w tym klanie allseronowych forumowych idiotów, których czytanie wkurwiało mnie przez ostatnie prawie 7 lat. Chociaż określenie ram słowa "idiota" może sprawiać trudności. End.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
petre 
Vassal

Klasa: aw
Dołączył: 14 Sty 2012
Wysłany: Sob Sty 28, 2012 8:56 pm   

Lasq napisał/a:
Ja po przemyśleniu kilku spraw również jestem na PRZECIW. Fajnie, że się Helfir starasz, wchodzisz na TS, zagadujesz itd. W normalnych warunkach dałbym Ci absolutne za. Jednak jeśli pierwszy tekst jakim rzucasz po wejściu na TS i przywitaniu się jest "czemu przyjęliście tego pajaca Edera do klanu?" to to nie wróży dobrze na Twoja współpracę z całym klanem i nie wskazuje raczej na to żebyś miał wolę zażegnania konfliktu z Ederem. A jeśli Twoja obecność w klanie ma generować konflikty to ja podziękuję.


lasq, gdybys wiedzial co napisalem ederowi na privce na TS kiedy pierwszy raz go zobaczylem mialbys troszke inne zdanie. bylo to cos w stylu "czesc stary :D teskniles za mna? ;) " . taki tekst raczej nie wskazuje na to ze mam jakis uraz do edera. widocznie eder jest bardzo pamietliwy i kolejny raz przytacza mi screeny z tekstem ktory rzucilem mu uwaga 3 lata temu. no ale coz, mechanizm obronny dziala

@Edit Algor: chyba się wypalił czekaniem.
Ostatnio zmieniony przez Algor Pon Lut 20, 2012 11:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo