Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Nitrax
Sro Mar 21, 2012 10:46 am
Vaka
Autor Wiadomość
Vakabayashi 
Vassal

Dołączył: 29 Lut 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 1:10 pm   Vaka

Dzińdybry,

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.

Vaka - Tyrant 53 (2 dni gram), potwornie się teraz koksa szybko.

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?

Zawsze jarałem się tyrkami, ten attack speed mnie powalał. Model postaci też mi maksymalnie odpowiada (female orc fighter). Na poprzednim serwerze miałem tyranta jako, któregoś tam z kolei "seconda" (lvl jakoś koło 60 oscylował)


3. Ile czasu poświęcasz na grę?

W wolny od pracy dzień - prawie cały do późnych godzin nocnych. W dzień pracowity - parę godzin wieczornych.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)?

Gram od początku pojawienia się C1 na Allseronie, który to był rok, cholera? Do... chyba, C6 - wtedy wymiękłem i z L2 od tego czasu nic wspólnego nie miałem. Na Allseronie ktoś może mnie pamiętać jako Vakabayashi OL (potem Vakaba po kastracji). Tak, wiem, że co do tej xywki ludzie mieli mieszane uczucia, ale parę lat z nią biegałem po Allku ;)
Tu nazwałem postać Vaka ze względów wygody. Poza tym i tak każdy mówił do mnie "Vaka" i mówią w sumie do dziś. Najpierw Chimaru długo, długo - potem Eistedfodd (miałem też krótki epizod z GloryGuardians, ale chyba nie rozstaliśmy się w atmosferze nienawisci...)


5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/mumble i czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?

Wszystko posiadam, ale nie przesiaduje non stop. Czasem w tle lepsza jest muzyka niż ziejący ci do ucha kolesie ;)


6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?

Rocznik '84, w chwili obecnej rezyduję w Poznaniu. Zajmuję się chodowlą egzotycznych stworów. Pływających, biegających i pełzających. Poza tym walczę z choróbskiem i staram się pozostać wśród żywych. Jestem złośliwy z natury.

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?

Jasne.


8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę? :D

Mam :D

P.S. Z paroma z Was zapewne biłem się na wojnach, na karmę, na świństwa, sztuczki i bugi. Z paroma myślę, że znam się dobrze w miarę. Odpowiedziałem na wezwanie Optimusa, porozumienie ponad podziałami? Pozdrawiam.
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 1:33 pm   

za
_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 1:46 pm   

Nie było żadnych dram z tą postacią?

Mi się w sumie nic nie kojarzy, więc Za.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Vakabayashi 
Vassal

Dołączył: 29 Lut 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:00 pm   

Dram? Były bany, karma, pisanie "wesołych maili do eliota" (na postać, nie przez postać), ale czy ktoś może się pochwalić, że takich "dram" nie miał?
 
 
Callea 
Elder


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:05 pm   

Div a z Tobą żadnych dram nie było ? :o

Tak poza tym, to ZA :wink:
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:13 pm   

Eliot to mnie akurat mało interesuje. Spory z ekipą nie wchodzę w grę, przecież powszechnie wiadomo, że to przeważnie gracze mieli rację. Dlatego serwer się rozjebał, bo mający rację musieli odejść, guru Eliot przecież zawsze! wiedział najlepiej ;].

Ważne, żeby nikt z klanowiczy do Ciebie nic nie miał typu - jakiś pożyczony nie rozliczony sprzęt, "pożyczone" epiki, jakieś tego typu machloje, czy krzyki na shout.

W Twoim przypadku chyba po prostu źle mi się skojarzyło z Vakamitshi czy jak mu tam.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:19 pm   

Już same bany za "Bezpodstawne PK" były kompletnym przegięciem na Allseronie. Po prostu jedna wielka kpina.

A jeśli chodzi o podanie to ZA.
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:26 pm   

Za
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 3:20 pm   

Allseron sie rozjebał? Eliot gdzieś na forum ostatnio twierdził, że online prawie nie spadł i utrzymuje się o okolicach 300 :lol:

A wracając do rekrutacji, trochę niepokojące jest to, że jesteś złośliwy z natury, ale ZA.
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 3:21 pm   

No, Vaka, Vaka ... z Tobą to nie sądziłem, że się jeszcze spotkam. :)

Cytat:
Jestem złośliwy z natury.

Potwierdzam, faktycznie bywa złośliwy. W każdym razie - gracz jak najbardziej w porządku, problemów nigdy z nim w Chimaru nie było.

Jak najbardziej za.

PS: Co tam u Shalii słychać? :)
Ostatnio zmieniony przez Naib Czw Mar 01, 2012 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dahard 
Heir

Klasa: Temple Knight
Dołączył: 20 Lut 2012
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 3:23 pm   

Za
 
 
Vakabayashi 
Vassal

Dołączył: 29 Lut 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 4:53 pm   

Naib! No niespodzianka ;D Nie zauważyłem Cię na liście klanowiczów, gdzieś mi musialeś umknąć. Odnośnie złośliwości to z nią walczę, bo mojej kobiecie zaczyna doskwierać. Z Shalią pokłóciliśmy się daaaawno temu (między innymi przez L2) i na 100% już rozmawiać nie będziemy.
Ostatnio zmieniony przez Vakabayashi Czw Mar 01, 2012 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Issmeal 
Knight


Klasa: Storm Screamer / Ghost Hunter
Wiek: 37
Dołączył: 14 Gru 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 11:18 pm   

A ja gracza pamiętam i wspominam pozytywnie . ZA
 
 
 
Ampharea 
Elder


Klasa: Aeore
Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2012
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 1:16 pm   

Pewnie, że za
_________________
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 6:55 pm   

Odezwij się na GG: 3166980
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo